Play-off AutoCont extraligy - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vítkovice : Tatran Střešovice - 27. března 2022   18:00

Vítkovice
Vítkovice
06:08' Bräuer (Sidunov) • 06:44' Zubek (Delong) • 43:42' Sidunov (Zubek) • 67:50' Besta
4:3
(2:1, 0:2, 1:0 - 1:0)
Stav série: (1:3)
Tatran Střešovice
05:36' Martin Čermák  (Šindelář) • 33:25' Marek Beneš  (Šimek) • 39:03' Němeček  (Piskáček)
Vítkovice
Souček (Jasiok) – Hubálek, Vítovec, Jan Šebesta (C), Nehera, Hatala, Kaleta, Švajný – M. Gattnar, Šindler, Sidunov, R. Gattnar, Bräuer, Zubek, Hložanka, Delong, Palčinský, Matejčík, Besta.
Kamil Sojka – Tomáš Sojka, delegát: Radim Waliczko
SC Dubina Ostrava
215 diváků
Kříž (Jurco) – Němeček (C), Pánek, Piskáček, Sládeček, Mühlfait – Eliáš, Havlas, Martin Čermák, Kreysa, Meliš, Šimek, Šindelář, Švéda, Jak. Kolísko, Sádlo, Marek Beneš, Tlapák.

Nejlepší hráči utkání:
Vítkovice – Adam Zubek
Střešovice – Jonáš Kreysa
Vítkovice dokázali vyhrát čtvrtý duel této série. V prodloužení vítězný gól vstřelil Besta a vítkovičtí přesouvají sérii zpátky do Prahy. Pátý duel by se měl odehrát 29.3. v Řepích.
67:50'
JIŘI BESTA se dostává do úniku a přehozením překonává Kříže.
67:22'
Trenéři hostujícího týmu reklamují ruku, ale s tímto u rozhodčích neuspějí.
65:35'
Vítkovice po delší době na míčku.
65:18'
Prodloužení se nám přelilo do druhé poloviny.
64:28'
Tatran na míčku a čeká na příležitost.
62:45'
Tatran si v prodloužení více věří.
62:02'
Šimek mířil na zadní tyč a o malý kousek minul.
60:01'
Právě začalo desetiminutové prodloužení a Taran vyhrál buly.
60:01'
60:00'
59:59'
Střely ve třetí třetině: Vítkovice – 5, Střešovice – 5.
59:52'
Vítkovice měli na čepelích vítězný gól, ale Kříž vytáhl skvělý zákrok. Následně měli šanci i tatranští hráč, ale též se jim nepodařilo vstřelit branku.
59:00'
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny a Vítkovice po sérii odrazů budou rozehrávat.
57:41'
Tatran vybojoval na útočné polovině faul v rohu hřiště.
56:44'
Delong zkusil vypálit na přední tyč, ale Kříž střelu vyrazil za mantinel.
55:38'
Chyba v rozehrávce Tatranu, ale chybu dokázal uhasit Němeček.
53:42'
Zubek se znovu otočil kolem brány a opět zakončoval backhandem, ale branku minul zhruba o deset metrů.
52:36'
Matejčík skvěle našel Gattnara, ale ten v zakončení upadl.
50:21'
Kreysa vystřelil, ale pro Vítkovice naštěstí mimo. Kreysa opět patří mezi hráče Tatranu, kteří jsou nejvíce vidět.
49:47'
49:00'
Beneš v oslabení zakončil a dokázal vybojovat i faul.
47:47'
Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Jonáš Kreysa – 2 min., Nedovolená vzdálenost).
46:43'
Hubálek skvěle našel Vítovce, který byl na středu osamocen, ale nevystřelil.
45:28'
Zubek zkusil vystřelit, ale Němeček byl připraven tuto střelu zblokovat.
43:42'
Krásná kombinace, kterou zakončoval ONDŘEJ SIDUNOV, Kříž se nestihl včas přemístit a Vítkovice vyrovnávají. Asistence: Adam Zubek.
43:10'
Besta čistě sebral Šimkovi míček a Vítkovice jdou do útoku.
42:20'
Matejčík nabral rychlost, mířil na přední tyč, ale Kříž si ji pohlídal.
40:01'
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál opět Tatran a Vítkovice mají jednu třetinu na to, aby se vyhnuli vyřazení.
40:01'
40:00'
39:59'
Střely ve druhé třetině: Vítkovice – 5, Tatran – 4.
39:03'
Nenápadnou střelu z dálky vyslal ONDŘEJ NĚMEČEK a Tatran se dostává zpátky do vedení. Asistence: Bohumil Piskáček.
38:48'
Zubek zkusil zajímavé zakončení backhandem, ale Kříž si ji pohlídal.
36:17'
Němeček v zakončení naboural do branky domácího týmu a hra je přerušena. Z následné standardní situace Tatran vystřelil pouze do připravené zdi.
34:56'
Tatran zamkl vítkovické hráče na obranné polovině a daří se jim tam držet balónek.
33:25'
V nepřehledné situaci před brankou se nejlépe zorientoval MAREK BENEŠ a Tatran využívá přesilovou hru. Asistence: David Šimek.
32:50'
Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Adam Zubek – 2 min., Špatné střídání).
31:57'
R. Gattnar oběhl celou branku Kříže, nahrál Matejčíkovi a jeho střela měla gólové parametry.
31:02'
K Eliášovi se odrazil míček a vystřelil, míček se následně k němu odrazil znovu, ale zahrál vysokou holí.
30:14'
Švajný na půlce hřiště faulovaný Eliášem a Vítkovice budou rozehrávat.
28:26'
Vítkovice znovu dobře nepobrali hráče Tatranu, ale Šimkovo zakončení končí vedle levé tyčky brankáře Součka..
27:49'
Zubkova střela byla zblokována hráči Tatranu a míček končí za mantinelem.
26:11'
Tatranští hráči brzdí vítkovický útok drobnými fauly.
24:50'
Šimek zkusil míček nahodit dopředu a Součkovi to přidělalo problémy, protože to vůbec neviděl.
23:41'
Tlapák nahrával na střed Kolískovi a jeho střela přidělal Součkovi problém.
22:31'
Šimek zkusil u tyčky prověřit Součka, ale ten si svoji svatyni pohlídal.
21:02'
Vítovec vyslal střelu z půlky hřiště, ale Kříž střelu dobře viděl a nadvakrát ji chytil.
20:01'
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Tatran.
20:01'
20:00'
19:59'
Střely v první třetině: Vítkovice – 6, Tatran – 5.
19:30'
Kreysa byl sám před Součkem, ale brankář Vítkovic vytáhl parádní zákrok.
18:36'
Další práce pro Lukáše Součka, ale střelu z dálky dobře viděl a bezpečně ji chytá.
17:10'
Šindelář se krásně prokličkoval obranou, ale v zakončení byl moc blízko u brankáře.
15:18'
Tatranu byla ponechána výhoda a zakončení chytá Souček.
14:05'
Tatran se dlouho drží na útočné polovině v rohu hřiště u střídaček.
12:35'
Eliášovi se podařilo napadnout rozehrávku domácího týmu a Němeček následně získává míček.
11:10'
Vítkovice se dostali do tempa a jsou momentálně ve větší pohodě.
10:17'
Kříž se dostal až moce ven z malého brankoviště a Nehera mohl zakončit do prázdné, ale nepodařilo se mu to.
09:19'
Eliáš se dostal přes dva hráče domácího týmu, ale zakončení šlo nad branku.
08:10'
Vítkovice byli ve výhodě, ale k zakončení se nedostali.
06:44'
ADAM ZUBEK zachoval chladnou hlavu a dostává Vítky do vedení. Asistence: Adam Delong.
06:08'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je MAREK BRÄUER. Asistence: Ondřej Sidunov.
05:36'
Vítkovice zbytečně ztratili míček a MARTIN ČERMÁK se nemýlil a dostává Tatran do vedení. Asistence: Martin Šindelář.
05:21'
Začátek utkání je hodně opatrný.
03:12'
Švajný vystihl rozehrávku hostů, ale míček se mu nadlouho nepodařilo udržet.
02:27'
Fanoušci Vítkovic hned od začátku hlasitě povzbuzují svůj tým.
00:28'
Vítovec vystihl rozehrávku Tatranu a Vítkovice se jako první pokoušeli ohrozit branku hostů.
Úvodní buly vyhrál Tatran.
00:01'
Nyní nastupují oba dva týmy na palubovku.
Včera se odehrálo třetí utkání v rámci této série. Ve SC Dubina se včera odehrávalo do 47 minuty velmi opatrné utkání, ani jeden tým se moc nehnal do útoku a oba týmy se drželi více na míčku. Od 47 minuty se utkání více otevřelo a oba dva týmy byli aktivní směrem dopředu. V čase 58:49 krásnou kombinací ujali Vítkovice vedení a doufali, že dotáhnou utkání do úspěšného konce, ale Tatran zkusil hru v 6 a vyrovnávací branku vstřelil David Šimek. V prodloužení měli více šancí hosté a vítězný gól vstřelil v čase 64:47 opět David Šimek. Tatran vede v sérii 3:0 na zápasy a může dnes sérii ukončit.
Dnes se v rámci čtvrtého semifinálové zápasu utkají týmy 1. SC TEMPISH Vítkovice a Tatran Teka Střešovice.