Play-off AutoCont extraligy - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Florbal MB : Střešovice - 1. dubna 2023   14:10

Florbal MB
Florbal MB
10:01' Bína  • 11:26' Gašparík (D. Beneš) • 44:00' Punčochář (D. Šebek) • 48:06' Gašparík (Sládek) • 52:20' Zakonov (L. Bauer) • 55:45' Natov (Hemerka)
6:2
(2:0, 0:0, 4:2)
Stav série: (2:1)
Střešovice
Střešovice
50:50' T. Hanák  (Němeček) • 57:48' T. Hanák  (Meliš)
Florbal MB
Kamil Sojka – Tomáš Sojka
MSH Mladá Boleslav
755 diváků
Střešovice
Kříž (21. Jurco) – Eliáš, M. Mühlfait, Piskáček, Sládeček, Meliš, Němeček – Tlapák, Kreysa, Šimek, Sádlo, Mar. Čermák, Mare. Beneš, Havlas, Kún, Vavroušek, T. Hanák, Šindelář, Brautferger.

Já se vámi loučím, přeji hezkou sobotu a celý víkend třeba ve společnosti Onlajnů. Sportovní program je totiž bohatý a já věřím, že si vyberete nějaký ten zápas z naší nabídky, a budete ho sledovat.
Střely na branku: 27:22
Viděli jsme nádherný zápas! Diváci, co přišli do MSH Mladá Boleslav nemuseli litovat. Jejich tým totiž zvládl povalit nejlepší tým základní části Livesport superligy – Tatran Střešovice. Od začátku byl lepším týmem, dělal si na hřišti pořádek a měl skvěle zvládnutou taktiku. Tatranu nešel presink, ani nic jiného, a nedokázal soupeře ničím překvapit. Dnes tu nemohl vyhrát.

Vývoj skóre: 1:0, 2:0, 4:0, 4:1, 5:1, 6:1, 6:2.
Emoce jsou jasné a patrné v tomto zápase i celé sérii.
Hráči se hádají, chtějí se strkat a rvát. Sudí vše uklidňuje.
59:03'
Tokoš poslán tvrdě na mantinel. Standardka pro Boleslav.
58:28'
Zápas se už jen dohrává, o vítězi je jasno. Přesto Tatran bojuje dál. Chce ukázat soupeři svojí nezdolnost.
57:48'
Tatran právě vstřelil branku! Autorem branky je TOMÁŠ HANÁK. Ten trefil míček do prázdné branky poté, co mu nabil MIlan Meliš křížem přes osu hřiště. Bauer se nestihl přesunout. Asistence: Milan Meliš.
57:13'
Bauer vychytal i Šimka. Jeho výkon byl dnes pro výhru stěžejní.
55:45'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Autorem branky je kapitán JAN NATOV. Ten trefil opuštěnou branku skoro přes celé hřiště. Asistence: Adam Hemerka.
55:34'
Havlas střílel zblízka, skvělý Bauer.
55:09'
Pokus Boleslavi trefit branku z dálky, neúspěšný!
54:50'
A Tatranu už příliš času nezbývá!
54:23'
Havlasův gól neplatí! Byl dokopnut do branky, místo dostřelen.
53:54'
Střešovičtí dobývají obranný val protivníka, ten se brání oddaně a výtečně.
53:24'
Kombinační stroj Tatranu funguje, ale zatím nedokázal překvapit soupeřovu obranu.
52:40'
Tatran znovu bez brankáře! Nic jiného mu nezbývá.
52:20'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Autorem branky je FILIP ZAKONOV. Asistence: Lukáš Bauer. Zakonov trefil zprava prázdnou branku, do které ještě klouzal vracející se Jurco, nestihl to, Zakonov úspěšně trefuje.
51:50'
Střešovičtí ale marně dobývají mladoboleslavskou obranu.
51:21'
Tatran v šesti hráčích v poli!
50:50'
Tatran právě vstřelil branku! Využití přesilové hry. Autorem branky je TOMÁŠ HANÁK. Přihrávka ze středu napravo a vymetení pavučinky pod břevnem. Takto se trefil Střešovický Hanák. Asistence: Ondřej Němeček.
50:38'
Brejk MB zastaven.
50:16'
Středočeši mají vynikající defenzívu, zatím.
49:49'
Němeček, Meliš, Šimek a nekonečná kombinace pokračuje.
49:00'
Tatran okamžitě usadil své nohy v útoku.
48:53'
Vyloučení v týmu Předvýběr.CZ Florbal MB:
Martin Tokoš – 2 min., Blokování soupeřovy hole.
48:06'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Autorem branky je RONALD GAŠPARÍK. Ten vylétl z pravého křídla, vystřelil směr pod levou ruku gólmana, první střela vyražena, avšak na druhou už se nenatáhl a inkasoval čtvrtou branku. Asistence: Michal Sládek.
47:29'
Šindelář fauloval a pak se nesportovně smál soupeři, sudí mu pohrozil trestem. Zatím ho však nevyloučil.
46:30'
Kreysovi se to povedlo, ale vychytal ho Bauer. To je ono, když už se Střešovičtí dostanou do šance, Bauer je vychytá a podrží svůj tým.
46:10'
Tatran nemá šanci se prosadit, není kudy.
45:40'
MB bylo písknuto zdržování hry. Pasivní hra.
45:00'
MB hraje chytře, neriskuje chybu v rozehře, drží míček a tlačí čas.
44:09'
Krásný průnik do Střešovické obrany v jednom hráči předvedli domácí, prosadit se nedokázali.
Záběry nejsou průkazné, platí původní rozhodnutí. Tatran dvě minuty nedostane.
Gól platí!!!
Sudí se hodně trápí u tabletu. Neví, jak rozhodnout tento gól. Tatran riskuje dvě trestné minuty.
Tatran Střešovice si vzal výzvu na vysokou hůl.
44:00'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Autorem branky je LUKÁŠ PUNČOCHÁŘ. Střela z osy hřiště a dorážka ze vzduchu baseballovým úderem pod břevno. Asistence: Daniel Šebek.
43:26'
Taktika Středočechů je opravdu dobře plněna všemi hráči v poli.
42:57'
42:29'
Naopak jsou ještě aktivní v útoku.
42:20'
Střešovičtí zatím brání bezchybně.
41:45'
Tatran zdržuje tak, aby nepřišel o míček a nemusel se obávat , že dostane branku.
41:30'
Boleslav kombinuje na polovině soupeře.
40:57'
Dobrá standardka pro MB, zahráli jí na jistotu dozadu.
40:57'
Vyloučení v týmu Tatran Střešovice:
David Šimek – 2 min., Hrubost.
40:23'
Tokoš chtěl využít obrovské chyby Tatranu v rozehře, ale míček mu byl odebrán, málo si ho pokryl a nestihl vystřelit.
40:01'
Úvodní buly zvládl lépe Tatran.
40:01'
Do druhé třetiny nastoupili hosté jako vyměnění, ale dlouho jim to nevydrželo, otéže zápasu zase přebrali domácí a kontrolovali hru po celý průběh druhé periody. Branky jsme ve druhé části neviděli, a tak se budeme těšit společně na třetí periodu. Změní něco Tatran nebo bude stejně pomalý, pasivní a zaleknutý.
Další třetina začne přibližně v 15:44.
40:00'
39:50'
Středočeši se neuchylují k ničemu, co by je mohlo ohrozit a kde by mohli udělat chybu. Minimalizují chyby, Tatran se s tím nedokáže vypořádat.
39:37'
MB kontroluje hru.
38:53'
Boleslavská organizace hry je opravdu výborná.
38:21'
Rozehrávka z rohu, Němeček v obrovské šanci blízko branky, ale Bauer ho vyčapal!
37:45'
Míček na holi má Eliáš, nyní Kreysa. Kreysa nebyl vpuštěn na polovinu soupeře.
36:58'
Sládek se hezky uvolnil, ke střele to nevedlo, míček mu však zůstal na čepeli, zkoušel se vymanit z rohu, ale byl poslán na hranu mantinelu.
36:21'
Florbal Mladá Boleslav drží balónek a hraje tak trochu jako Manchester City ve fotbale.
35:23'
Nyní trochu méně záživná pasáž. NIcméně vidíme kvalitní a atraktivní duel, a i ten má svá hluchá místa.
34:44'
Presink Střešovic není energický, živelný.
34:22'
MB kombinuje a Tatran už je zase moc pasivní.
33:37'
Natov uklouzl, ale vlastním přičiněním, tak možná šlápl na čepel a bolí ho třísla. Leží na hřišti.
33:00'
Střešovičtí přežili klinickou smrt! Oslabení zvládli.
30:34'
Hanák unikal sám na branku, byl však obrán protivníkem.
29:56'
Hraje se 4 na 4.
29:56'
Ronald Gašparík – 2 min., Hrubost.

David Šimek – 2 min., Sekání.
29:42'
Jurco vychytal soupeře parádním zákrokem.
29:20'
Zakonov, Natov, ale tady kombinace MB končí.
Kříž zpátky z nemocnice, vrací se na střídačku, asi je v pohodě.
28:23'
Hemerka vyběhl dopředu jako "drak" a pálil těsně vedle tahem.
27:16'
Boleslav v útoku, ale chybovala, hra se převrací na opačnou stranu, a teď znovu na druhou. Tak nyní jsme viděli to, v čem je florbal krásný. Změna těžiště hry a rychlost, jakou je schopna se přetočit.
Dnešní utkání sleduje 755 diváků.
26:52'
A teď kombinují pro změnu domácí.
26:12'
Mladá Boleslav v této třetině brání, ale zvládá i to.
25:36'
Středočeši v útoku, Jurco likviduje jednu střelu soupeře.
25:00'
Tatran jako vyměněný.
24:13'
Tatran kombinuje na své polovině a hledá cestičku do útoku, přes obránce domácích.
23:33'
Gruber při souboji padá na mantinel, ale bude v pořádku.
22:51'
Dokážou Pražané Středočechy něčím zaskočit a otočit skóre?
22:31'
Šance střídá šanci.
22:04'
Střešovičtí jakoby si řekli, co zlepšit a přesně to plnili. Nastoupilo nové mužstvo.
21:02'
Jurco prvním zásahem pomohl Tatranu, je tak rozchytán. MB zkoušeli hned překvapit nového brankáře.
20:38'
Tatran začal podstatně rychleji a aktivněji.
20:01'
Kříž je zraněn, jel dokonce do nemocnice.
20:01'
Střídání v týmu Tatran Střešovice:
ze hřiště odchází Lukáš Kříž, přichází Tomáš Jurco.
20:01'
Máme tu konec první třetiny! Ta nabídla skvělý florbal, takový předkrm Superfinále, musíme zmínit, že to je repríza loňského finále, takže kvalita zaručena. Mladá Boleslav Tatran přehrála, byla lepší v útoku i v obraně, pár šancí Střešovic Bauer pochytal, i tu, která měla přívlastek obrovská. Střešovickým chybí lepší presink a jestli to nezmění, těžko dnes uspějí.

Brankový účet otevřel Jakub Bína z trestného střílení, to když si přehodil míček na bekhend a blafákem uspěl. Druhou branku přidal Roman Gašparík, když jsi vyjel na střed a střílel pod rukou Kříže. Boleslav tak vede po první periodě 2:0.
Další třetina začne přibližně v 15:04.
20:00'
19:53'
To rozpoutalo velké emoce, hráči se málem poprali, kouč Novotný chce výzvu, že jeho tým dal gól, sudí kontruje tím, že bylo přerušeno.
19:53'
Dlouhý balónek na útočníka MB a Kříž dostal velký knockout do hlavy! Punčochář však gólmana vůbec neviděl, byl otočený za míčkem.
19:35'
Tatran ale skvěle zapresoval a měl obrovskou šanci, tu ale poslal jen do ruky Bauera!!! Neskutečná šance! To hosté promarnili!
19:25'
Hemerka hlídá balónek a chce dohrát v klidu.
18:37'
Asi největší šance Střešovic. Krásná přihrávka zprava na osu hřiště, střílí Němeček, avšak jen do ramene Bauera.
18:26'
Tomašík se nějak zranil, ale zvedá se a jde po svých. Dostal tam možná loktem.
18:17'
Rozehra MB zatím stoprocentní a bezchybná.
17:42'
Gašparík nebezpečně vypálil, Kříž jí vyrazil ramenem.
17:22'
Tatran presuje pomalu a neúspěšně, to je možná největší jeho prozatímní chyba.
16:37'
Punčochář napadán soupeřem, ale drží míček, dovezl ho do útoku, tam domácí zakombinovali, akci však nedokončili.
15:47'
Středočeši kombinují, zase v klidu, jako celý zápas.
15:43'
Střešovičtí ztratili míček na točné polovině a musejí se rychle vracet.
15:03'
Průnik po levém křídle, konečně také zkusili MB druhou stranu. Nicméně neuspěli, ale vybojovali faul.
14:15'
Suchánek se promotal až do šance, pak ale míček ztratil.
13:38'
Tatran zápas zatím zápas vůbec nezachytil.
13:10'
Zraněný boleslavský hráč leží na hřišti, Uklouzl po hokejce soupeře. Je to Adam Hemerka.
12:59'
Němeček pálil, ale mimo.
12:28'
Němeček s Vavrouškem kombinují na útočné polovině, hledají díry v obraně domácích. To se však zatím nedaří.
12:02'
Kříž zraněn v akci, vypadá to, že bude pokračovat.
11:26'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Autorem branky RONALD GAŠPARÍK. je Vyběhl si na střed a prostřelil Kříže na první tyč pod rukou. Asistence: Dominik Beneš.
Střela Dominika Beneše, ale zblokována, pak Kříž zasahoval proti hráči MB.
10:32'
Tatran vysunul presink, musí trochu pozměnit taktiku, protože prohrává.
10:01'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Exekutor trestného střílení Jakub Bína. Autorem branky je JAKUB BÍNA. Bína zamíchal s míčkem a poslal ho bekhendem do sítě.
Po přezkoumání nařízeno trestné střílení pro MB kvůli faulu.
MB si bere výzvu na možné trestné střílení.
09:53'
Zakonov na Tomašíka, ten krásně prošel po pravém křídle ale v koncovce selhal, i když Kříž měl velké problém s jeho střelou.
09:28'
Sádlo dorážel, ale vedle.
09:10'
Taktické šachy pokračují.
08:37'
V držení míčku MB a nechce ho jen tak půjčovat, ví, co hrozí od Tatranu.
07:54'
Brankář Bauer ošetřován na střídačce, hra přerušena.
07:51'
Marek Beneš v brejku, neúspěšný.
07:32'
MB zase v dobývání, Tatran už je dlouho na hřišti, potřebuje vystřídat.
06:47'
Němeček s Vavrouškem zakombinovali, domácí obranu nepřekvapili.
06:02'
Týmy si prohodily role a nyní útočí Tatran.
04:34'
Kříž nemusel nakonec zasahovat tak mocně, jak to nejdříve vypadalo. Domácí skvěle sehráli akci, na jejímž konci však stálo jen nepovedené zakončení.
04:02'
Kreysa se pokusil o přebrání míčku Gruberovi, nevydařilo se. Gruber úspěšně zadribloval.
03:37'
Florbalisté MB lepším týmem v prvních minutách, Tatran zatím zlobí jen z brejků.
03:09'
Marek Beneš střílel rychlým tahem, avšak netrefil prostor mezi třemi tyčemi.
02:45'
Tomašík rozehrál z rohu a MB zase v roli dobyvatele.
02:18'
Kreysa po kombinaci pálil, ale Bauer vyčapal útočící dvojici.
02:07'
Pokus o střelu zprava domácích. Nepovedený.
01:38'
Kreysa neprotáhl míček po pravé straně, byl zablokován obránci MB.
01:05'
Domácí zatím mají převahu, dobývají val Střešovic.
00:40'
Pěkná standardka Boleslavi, dobře rozehraná, avšak rychlá střela mířila vedle.
00:32'
Zakonov táhl míček po pravém křídle, ale akce z toho nebyla.