1.B třída -  ONLINE PŘENOS -  Skalná : Královské Poříčí "B" - 2. června 2018   14:00

Skalná
Skalná
20' Holý
1:4
(1:3)
Královské Poříčí "B"
8' Dubaj   • 14' Drobný   • 22' Bureš   • 63' Tuschinovschi
Skalná
Kadlec – Neupauer, Frič, Flaksa, Najman, Nedvěd ml., Cverčko, Pěček, Novák, Holý (C), Nedvěd st.
Podlipský, Brňák, Nguyen, Blasl, Irlweg
Pachtová – Tůmová, Lhotková
Fotbalový stadion Skalná
Svoboda – Nohejl, Dubaj, Friml V., Friml L., Dufek L. (C), Dufek M., Jankovský, Drobný, Bureš, Soták
Malášek, Kašík, Jelínek, Wagner, Tuschinovchi, Kejzlar

Utkání mezi FK Skalná a TJ Baník Královské Poříčí "B" končí šťastněji pro hostující celek, který si vybojoval vedení už zkraje utkání a svůj náskok si už bez problémů udrželi. Herně sice zhruba od třicáté minuty měli navrch domácí, svůj tlak však v gól přetavit nedokázali. Pavel Nedvěd mladší byl v utkání vidět jako častý cíl dlouhých míčů do běhu, ten starší byl pro změnu hlavním nahrávačem svého týmu a aktérem mnoha tvrdých soubojů, skórovat a ani odvrátit prohru svého týmu však nedokázali. Na počtenou příště se loučí David Sokol.
90+3'
90+3'
Roh v podání Pavla Nedvěda skončil bez většího povšimnutí za brankovou čárou a Poříčí může vykopávat.
90+2'
Drobný z dálky vyslal dělovou ránu, ovšem ta letěla jen do středu branky, kde stál Josef Kadlec.
90+1'
Dlouhý centr z pravého křídla nenašel žádného hráče Skalné.
90'
Utkání se nastavuje o tři minuty.
89'
Po ráně Drobného zazvonilo domácí břevno, štěstěna ale vyšla vstříc Skalné.
88'
Poříčí se hnalo do dalšího přečíslení, Bureš si ale nerozuměl s míčem a akce končí.
87'
Utkání začíná být zbytečně agresivní, co dvacet vteřin hru přerušuje faul.
86'
Po souboji s Nedvědem se na zemi octl Tuschinovschi, druhou žlutou pro domácího záložníka se ale situace řešit nebude.
85'
A rovnou mohl být rozdíl jen jednogólový, průnik Nováka ale na poslední chvíli obětavým pádem zastavil Svoboda.
83'
Nedvěd si poměrně hezky přihrál o hlavu soupeře a posílá míč dopředu.
82'
Poříčí vybojovalo volný kop v blízkosti půlící čáry a pomaličku přesouvá své hráče směrem k domácí brance.
81'
Rychlý útok Skalné přinesl balón na nohy Pavla Nedvěda a ten vymyslel povedený centr do běhu na Nováka, jeho skluz však neposlal míč mezi tři tyče.
79'
Žlutou kartu dostává i Pavel Nedvěd starší, který v několika málo vteřinách nedovoleně povalil hned dva soupeře.
78'
Jelínek si v souboji s Blaslem počínal mimo dovolené meze a dostává žlutou kartu.
77'
Do rychlého přečíslení dva na jednoho vyrazili hostující Kašík a Bureš, výbornou šanci ale překombinovali a míč končí v náruči padajícího Kadlece.
76'
Skalná zrychlila svou hru minimálně o dva stupně a hostující obrana má plné nohy práce se zneškodněním všech pokusů soupeře.
75'
Ze hry odchází další hráč domácích, Jan Neupauer přepouští místo Nguyenovi.
74'
Po dlouhé době útočí i Poříčí, proti této akci se však vytasil Brňák a vrací míč zpět domácím.
73'
Dalekonosná bomba Cverčka mířila k levé tyči, tam ale včas doběhl hostující brankář.
72'
Domácí nakonec dokázali posunout hru více k brance Baníku a získávají roh. Následný míč do vápna ale bez problémů vybojoval Svoboda.
71'
Nedvěd poslal dlouhý nakopávaný balón po pravém křídle, našel však jen protihráče a Skalná vhazuje.
70'
Další změnu provádí Královské Poříčí, na místo Martina Nohejla přichází Vojtěch Wagner.
69'
Zdravotní komplikace měl nyní i brankář Baníku Michal Svoboda, také on se ale zvedá na nohy.
68'
Novák jen orazítkoval břevno hostující branky.
67'
Poříčí má pohodlný náskok, výrazně zpomalili svou hru a nechávají soupeře hrát.
65'
Hostující špílmachr Bureš zůstal ležet na trávníku a přispěchal k němu doktor Baníku, po krátkém ošetření za pomezní čárou se rychlík Poříčí vrací do hry.
64'
Po gólu Skalná znovu střídá, hru opouští Tomáš Pěček a přichází Jiří Brňák.
63'
Královské Poříčí "B" právě vstřelilo branku!

MAREK TUSCHINOVSCHI využívá hrubku domácího gólmana, když získal míč a do prázdné branky zvýšil na 4:1 pro hosty.
62'
Po Nedvědově centru se k míči dostal Pěček, trefil však jen obránce Poříčí.
61'
Domácí kapitán Holý po tvrdém souboji se soupeřem zůstal ležet v pokutovém území, faul se ale nepíská a hra pokračuje rohem Skalné.
60'
Lukáš Friml si u postranní čáry počínal nedovoleně a od hlavní sudí vidí žlutou kartu.
59'
Následný protiútok Skalné zkoušel zakončit Jiří Holý, zblízka ale trestuhodně minul.
59'
Jelínek z dálky vypálil a několik fanoušků hostů se už radovalo, jeho střela ovšem jen lízla břevno domácí branky.
57'
Další střídání hostů, ze hry odchází kapitán Lukáš Dufek a na jeho místo nastupuje Marek Tuschinovschi.
57'
Nedvěd je ve druhé půli skutečně při střelecké chuti, nyní pálil z dálky ovšem trochu zbytečně a jen daroval míč soupeři.
56'
V režii opět Pavel Nedvěd, jeho pumelice po zemi z dálky ale neprošla skrz pozorného Svobodu.
55'
Po zdržení kvůli přerušení si Skalná vybojovala přímý kop a ten kopal nyní už jediný Nedvěd na hřišti, starší. Trefil však jen náruč brankáře.
52'
Ze hry právě odchází Pavel Nedvěd mladší a Pavel Najman, místo nich jsou na hřišti Petr Blasl a Miroslav Podlipský.
51'
Hosté záhy provádí další výměnu, odchází Radek Soták a přichází Robert Jelínek.
49'
První střídání utkání provádí hosté, odchází Viktor Friml a Miloš Dušek, přichází Josef Malášek a Jakub Kašík.
48'
Soták se pokoušel o průnik po pravém křídle a podařilo se mu vybojovat volný kop pro hosty. Důrazný presing domácích ale brzo připravil Poříčí o míč.
47'
Lepší vstup do druhé poloviny mají domácí, kvůli nepřesnosti přihrávek ale ještě neohrozili Svobodu.
46'
První přihrávka druhého poločasu končí daleko od svého adresáta a Poříčí vykopává od branky.
46'
První poločas byl na góly skutečně bohatý a k vidění bylo i mnoho zajímavých kombinací. Domácí do zápasu nevstoupili vůbec dobře a to vyústilo v branku soupeře, poté se jejich hra ale zlepšila a koncem poločasu už kombinovali výhradně oni. Hosté však dobře využívají chyb Skalné, díky čemuž si drží dvougólový náskok. Vidět jsou i oba Nedvědové, kteří spolu často kombinují, nicméně skórovat zatím ani jeden nedokázal.
45'
43'
Z oné kombinace vyplynul rohový kop pro domácí a na něj si naskakoval Nedvěd starší, jeho hlavičku však Svoboda zneškodnil s ledovým klidem.
42'
Skalná drží balón ve svém držení a nechává hosty bezmocně běhat okolo.
41'
Ve vápně se skácel domácí František Novák, ovšem bez jakéhokoliv cizího zavinění a hra pokračuje.
40'
Zastavuje ji však faul, který sice hosté nerozehráli přesně, alespoň však dostali míč do bezpečí.
40'
Skalná přesto pokračuje v kombinaci a posílá další centry do velkého vápna.
39'
Dlouhý pas z levého křídla proletěl až na druhou stranu hřiště k Nedvědovi juniorovi, ten ale o míč záhy přichází.
38'
Na druhé straně centr Bureše odvrací domácí obránce.
37'
Pavel Nedvěd starší se krásně obtočil kolem obránce a vypálil, ovšem o pár centimetrů přestřelil.
35'
Hosté ubránili volný kop Skalné a rychle vyrazili do přečíslení, v rozhodující chvíli ale jejich akci zastavil ofsajd.
33'
Zcela zbytečný zákrok předvádí Pavel Nedvěd mladší, který zezadu podkopnul soupeře a vidí žlutou kartu.
32'
Dalekonosná rána Drobného nečiní Kadlecovi žádné obtíže a domácí brankář v klidu rozehrává.
31'
Soták ve středu hřiště nehezky zajel do soupeře a ze souboje odchází se žlutou kartou u svého jména.
30'
Míč už je zpět na domácích kopačkách a znovu vznikají kombinace rodiny Nedvědů.
29'
Po dlouhé době útočí i Královské Poříčí, konkrétně kouzlil Jiří Drobný, toho ale velice tvrdě zastavil Pavel Nedvěd senior.
27'
Nedvěd starší nyní ukázal své pověstné umění driblinku, když s lehkostí prošel kolem trojice soupeřů. Jeho akci ale zastavila branková čára a hosté vykopávají od branky.
27'
Nakonec se to přeci jen povedlo zásluhou pozorného brankáře Svobody, který si vzal míč do náruče a rozehrál daleko na soupeřovu polovinu.
26'
Hostům se nedaří uvolnit výrazný tlak Skalné.
25'
Skalná dotírá na svého soupeře a pálí ze všech pozic, zatím jim to přineslo jen rohový kop.
24'
V režii byl znovu hostující Bureš, který za vysunutou obranou Skalné hledal svého spoluhráče Sotáka. Ten však stál ve dvoumetrovém ofsajdu.
22'
Domácím však radost dlouho nevydržela. Po rozehrávce Poříčí nepustilo míč ze svého držení, pomalu utahovalo smyčku a vše završil rychlým náběhem a přesnou střelou po zemi PAVEL BUREŠ.
20'
Skalná právě vstřelila branku!
Teď ale Skalná předvedla skutečně mistrovskou kombinaci. Pavel Nedvěd starší poslal pas na svého syna, ten rychle přiťuknul Cverčkovi a po jeho kličce se k balónu dostal JIŘÍ HOLÝ. Kanonýr domácích pak potvrdil své schopnosti a zakončil.
19'
Hra nabrala volnějšího rytmu a míč se drží spíše u středového kruhu.
18'
Jeho exekuce však byla bídná, domácí míč bez problémů dostávají na druhou polovinu hřiště.
17'
Hosté znovu předvádí své rychlé průchody obranou Skalné a opět si vybojovali přímý kop, tentokrát však z velice výhodné pozice jen těsně za hranicí velkého vápna.
16'
Pavel Nedvěd mladší dost protáhl hostujícího brankáře svou střelou z dálky, mířil však jen těsně nad břevno.
14'
Skalná po nepovedeném začátku výrazně zlepšila svou hru, nicméně nadále se trápí s přesností svých rozehrávek a to se jim právě vymstilo. Nezvládnutá přihrávka totiž skončila na noze JIŘÍHO DROBNÉHO, který proběhl kolem dvou obránců a trefil se přesně k tyči.
13'
Zajímavá akce i na druhé straně. Po výborně ubráněném rohovém kopu u vlastní branky vyrazil dopředu kapitán Jiří Holý a svůj běh zakončil střelou, bohužel pro něj však jen do náruče gólmana.
11'
Hostující Pavel Bureš předvedl rychlý sprint napříč hřištěm a zakončil jej prudkou střelou z hranice velkého vápna. Mezi tři tyče však jeho projektil těsně nezamířil.
10'
Skalná se dere za rychlým vyrovnáním. Zajímavý pas do běhu na Cverčka nakonec končí za pomezní čárou.
8'
ŠTĚPÁN DUBAJ si vybojoval volný kop ve zhruba třicetimetrové vzdálenosti od domácí branky a zkoušel nacentrovat do vápna. Jeho centr sice nenašel žádného spoluhráče, namísto toho ale doplachtil přímo ke vzdálenější tyči.
7'
Centr domácích z pravého křídla ale nemířil přesně.
6'
Nedvěd starší výborně zvládl hlavičkový souboj ve středu pole a díky tomu přináší po dlouhé době míč na kopačky svého mužstva.
5'
S míčem podstatně častěji operuje Královské Poříčí, důrazná defenzíva domácích však hatí veškeré pokusy o průnik.
4'
Novák byl příliš důrazný a nedovoleně zastavil vznikající hostující útok.
4'
Máme tu první roh dnešního utkání. Bureš poslal balón na hranici malého vápna na Sotáka, ten ale neuspěl.
3'
Protiútok domácích skončil ofsajdem.
2'
Viktor Friml zkoušel rozehrát útok hostí, jeho pas ale byl příliš rychlý a míč má domácí gólman.
1'
Skalná zahájila útok jako první, na hranici vápna byl ale důrazně zastaven Holý.
1'
Hlavním tahákem sobotního utkání je bezesporu Pavel Nedvěd. Grande Paolo totiž zažije návrat na zelený pažit a oblékne dres domácího týmu FK Skalná, kde si navíc zahraje vůbec poprvé mistrovské utkání v jednom mužstvu spolu se svým stejnojmenným synem. Jak pomůže legendární záložník svým spoluhráčům? To se dozvíme už v sobotu ve 14:00.

TJ Baník Královské Poříčí "B":
Hosté přijeli s chutí navázat na úspěch z dosud jediného letošního setkání těchto celků, kdy v Královském Poříčí dokázali těsně porazit soupeře ze Skalné 2:1. S dosavadním průběhem roku může být Baník jednoznačně spokojený, časté výhry v kombinaci s úspěšnou eliminací proher vynesla tým až na třetí místo v tabulce. Hlavním důvodem těchto skvělých výsledků je kvalitní defenzíva, pouhých 35 inkasovaných gólů je téměř nejlepší v lize. Naopak na druhé straně hřiště to už taková hitparáda není, v počtu vstřelených branek patří Královskému Poříčí až 10. místo, tudíž budeme moci sledovat dvě zcela odlišně hrající mužstva. Baník v poslední době předvádí slušné výkony, čtyři výhry z pěti utkání a v nich navíc jen tři inkasované branky.

FK Skalná:
Domácí tým ze Skalné u Chebu předvádí celou sezónu výkony jako na houpačce a s až překvapivou pravidelností střídají výhry a prohry. Úspěšných utkání je ovšem celkově více, díky čemuž se domácí pohodlně usadili na šesté příčce. Zatím nejdelší sérii zažila Skalná na přelomu září a října loňského roku, kdy dokázala zvítězit třikrát v řadě; od té doby zatím nepřišla žádná delší série výher, ale ani proher. Předností domácího mužstva je ofenzíva, dosud celkem 70 vstřelených branek je v lize řadí na lichotivé druhé místo. Spoléhat mohou zejména na dvojici Novák – Holý, která má na kontě přesně polovinu gólů týmu. Ani v obranné práci Skalná příliš nezaostává, musí si však dát pozor na nevyrovnané výkony, které ji provází i v průběhu května. Ve prospěch domácích hraje také vysoká úspěšnost na vlastním hřišti – pouhé tři prohry z jedenácti zápasů ve Skalné, to je jejich eso v rukávu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.