Anglická Championship -  ONLINE PŘENOS -  Huddersfield Town : Fulham - 16. srpna 2019   20:45

Huddersfield Town
57' Ahearne-Grant
1:2
(0:0)
Fulham
Fulham
51' Mitrović   • 80' Cavaleiro
Grabara – Hadergjonaj, Elphick, Schindler, Kongolo – Bacuna (54. Chalobah), Hogg, O'Brien – Kachunga (83. Mounié), Ahearne-Grant, Pritchard (84. van La Parra).
Schofield – Chalobah, Diakhaby, Bockhorn, van La Parra, Quaner, Mounié.
James Linington – Steve Meredith, Jonathan Hunt
John Smith's Stadium, Huddersfield
20 775 diváků
Fulham
Bettinelli – Sessegnon, Mawson, Ream, Bryan – Cairney, Arter, Johansen (76. Reid) – Knockaert (90+2. Le Marchand), Mitrović, Cavaleiro (84. Reed).
Rodák – Christie, Le Marchand, McDonald, Reed, Reid, Kamara.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání je u konce a hosté se mohou radovat ze tří bodů. Po přestávce se hrál rozhodně aktivnější fotbal, než v první půli a diváci se dočkali hned tří branek. Jako první se v 51. minutě trefil hostující Aleksandar Mitrović, na jehož gól už o šest minut později zareagoval Karlan Ahearne-Grant. Dlouho to poté vypadalo, že zápas skonči remízou, jenže v 80. minutě se parádní trefou trefil Ivan Cavaleiro a rozhodl o tom, že Fulham si po výsledku 2:1 připsal druhou výhru v sezóně.
90+7'
90+6'
Centr byl hostující obranou odvrácen, k míči se nedostal ani Grabara, který po něm šel rybičkou.
90+6'
Ještě jeden přímý kop pro Huddersfield, do pokutového území míří i gólman Grabara.
90+5'
Hostující Arter leží na zemi, má problémy s křečemi. Spoluhráč mu je pomohl rozehnat, už je zase vše připraveno ke hře.
90+4'
Zleva chtěl Kongolo poslat z první přihrávku na malé vápno, Mounié byl ale pokrytý. Bettinelli má míč ve svém držení.
90+3'
Domácí jsou v tlaku, měli k dispozici i rohový kop, obranu v červeném však svou snahou nepřekvapili.
90+2'
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Antony Knockaert, přichází Maxime Le Marchand.
90+1'
Hosté budou ještě naposledy střídat, na závěrečné minuty si půjde zahrát Maxime Le Marchand.
90'
Bude se nastavovat pět minut.
89'
Fulham skvěle brání, domácí tým má velké potíže se vůbec dostat přes půlku.
88'
Utkání sleduje 20 775 diváků.
87'
Za hosty šel do akce Mitrović, jehož doprovázelo silné bučení publika, které mu ještě nezapomnělo divadelní vložku.
86'
Zprava se dopředu snažil projít Hadergjonaj, centr mu ovšem nevyšel a byl zablokován.
85'
Na trávníku nám leží hostující Mitrović, který ale nejprve chytil za nohu Van La Parru, aby se pak sám chytil za obličej, aniž by tam byl kontakt...
85'
Hosté nebyli daleko od třetího gólu, Grabara však zakročil proti nepříjemné střele zpoza vápna.
84'
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Ivan Cavaleiro, přichází Harrison Reed.
84'
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Alex Pritchard, přichází Rajiv van La Parra.
83'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Elias Kachunga, přichází Steve Mounié.
82'
Dlouhý nákop od Grabary byl začátkem akce domácích, nenašel se však nikdo, kdo by ji rozvinul a tak se už pokračuje podobným způsobem od Bettinelliho.
81'
Rázem tak musí domácí Huddersfield pospíchat, pokud nechce z dnešního utkání odejít s prázdnou.
80'
Fulham právě vstřelil branku!
Hosté jdou podruhé do vedení a to opravdu povedenou trefou. Celá akce začala zprava, ale po centru se míč dostal na levou stranu k IVANU CAVALEIROVI, ten si jej hodil na pravačku a střelou ke vzdálenější tyči překonal Grabaru.
78'
Přemíra snahy ze strany Kachungy znamenala jeho útočný faul na soupeřově polovině.
76'
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Stefan Johansen, přichází Bobby Reid.
74'
Na první tyči si na centr počíhal Kachunga, nebylo z toho však nic, co by mělo Bettinelliho ohrozit.
74'
Hra se přesunula na druhou stranu a i když se O'Brienovi centr moc nevyvedl, Kachunga vybojoval alespoň roh.
73'
No a teď už je po náporu, neboť v souboji o míč se ve vápně faulem provinil Mitrović.
72'
Z přímého kopu je rázem roh. Vše začalo signálem doleva na Mawsona, jeho centr byl následně sražen.
71'
Další žlutá karta pro domácí. Jonathan Hogg zastavil unikajícího Mitroviće a rozhodčí neváhal ani okamžik.
70'
Trochu nám na trávníku přibývá nervozity, nedovolených zákroků a nespokojených gest hráčů.
69'
Fulham v tlaku. Do zakončení se postupně dostali Sessegnon a Mitrović, jenže zejména Chalobah odvedl ve vápně dobrou obrannou práci a šanci hostům zmařil.
67'
Po rohu hostů se do zakončení v pravém rohu vápna dostal Knockaert, pro Grabaru ale jeho táhlá střela nebyla problémem.
66'
Mitrović v pokutovém území, ke střele se však nedostal, dobře jej pokryl Schindler.
65'
Johansen hledal centrem naskakujícího Reama, toho ale zvládla obrana Huddersfieldu pohlídat.
64'
Teď byl Cavaleiro faulován na levé straně a Fulham mám k dispozici přímý kop.
63'
Přes obránce to z levého kouta pokutového území zkusil hostující Cavaleiro, trefil ovšem pouze jednoho z bránících hráčů.
62'
Žlutá karta i na straně Huddersfieldu, za faul při oplácení byl potrestán Elias Kachunga.
60'
Začal se hrát opravdu živý fotbal, po rychlé kombinaci se do dobré šance dostal Knockaert, nedokázal však zblízka podstřelit padajícího Grabaru.
58'
Žlutou kartou za nedovolený zákrok byl potrestán hostující obránce Alfie Mawson.
57'
Huddersfield právě vstřelil branku! A je srovnáno! Domácí podnikli rychlou akci a po centru se k hlavičce dostal KARLAN AHEARNE-GRANT a hostující gólman míč vškrábl pouze na tyč. Jenže po míči hrábl pozdě, ten už byl těsně za brankovou čáru, o čemž sudího upozornila do hodinek branková technologie – 1:1.
56'
Zprava centroval Knockaert, Grabara si ale na jeho pas počkal a vyboxoval jej.
54'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Juninho Bacuna, přichází Trevoh Chalobah.
53'
Domácí budou střídat, dolů půjde Bacuna, který před chvílí nechtěně přihrával na gól Fulhamu.
51'
Teď už to ale hostům vyšlo a jdou do vedení. Po celkem nevydařeném rohu přilétl do vápna další centr a po špatném odkopu se na malém vápnu dostal k hlavičce ALEKSANDAR MITROVIĆ, přeskočil obránce a zblízka otevřel skóre – 0:1.
50'
A zase hosté. Knockaert se zprava kličkou uvolnil do zakončení, jeho křížnou ránu Grabara vykopl.
49'
Sessegnon hledal Cavaleira, prudký pas po zemi ale skončil u obrany Huddersfieldu.
47'
Hned v úvodu druhé půle vysunul Cavaleiro Mitroviće, ten nejprve trefil obránce a když se dostal k dorážce, poslal ji nad břevno.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:47.
Je za námi první poločas, který měl sice poměrně aktivní úvod, pak však hra upadla do průměru a marně jsme čekali na přesné zakončení. Hosté, kteří byli o něco aktivnější, hrozili duem Knockaert – Cavaleiro, Grabara však příliš vážně zasahovat nemusel. Do kabin se tak odešlo za stavu 0:0, na góly si musíme počkat po pauze.
45+1'
45+1'
Knockaertův centr od rohového praporku nebyl úplně marný, ale ani tentokrát z toho zakončení na Grabarovu branku nebylo.
45'
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
45'
Z dálky to zkusil Arter, jeho poměrně prudkou střelu srazil Hogg na rohový kop.
45'
Fulhamu není nic platná územní převaha z posledních minut, pomalu vedené akce končí na rozestavěné obraně.
43'
Další akce Fulhamu putovala z pravé strany od Mitroviće až doleva na Bryana, tentokrát to vše ale skončilo střelou nad.
41'
Cavaleito teď vysunul mezi obránce Bryana, ten se snažil Grabaru překonat střelou po zemi, gólman domácích ale tuto ránu vyrazil.
40'
Sessegnon musel ve středu řešit rychlé přistoupení soupeře, dokázal se vymanit přihrávkou na Artera. Teď už Fulham kombinuje trochu volněji.
38'
Rohového kopu se dočkali i hosté, centr však nebyl vůbec povedený a skončil u prvních bránících hráčů.
36'
U pomezní čáry byl Hadergjonajem faulovaný Johansen, hosté pokračují v kombinaci.
35'
Od vlastní branky odkopával po malé domů Grabara, Fulham se ale velice rychle zmocnil míče a otočil hru opačným směrem.
33'
Zprava se do akce dostal Knockaert, posunul si míč trochu na střed, ale jeho následná střela byla zablokovaná.
32'
Nedovolený zákrok domácích na půlící čáře, Fulham s rozehrou v tuto chvíli vůbec nikam nepospíchá.
30'
Tak tohle se vůbec nepovedlo, Bettinelli nemusel vůbec zasahovat, Fulham jde do protiútoku.
29'
Mawson chvíli vydýchával ránu míčem, schytal to blízko pro muže choulostivých míst, bude ale pokračovat.
29'
Huddersfield začíná trochu stupňovat nápor, ten se odráží ve střeleckých pokusech a také v rohových kopech. Pritchard teď napálil Mawsona, od něj šel míč právě na další roh.
27'
Na centr si u první tyče naběhl Kongolo a míč skončil vedle branky. Domácí reklamovali teč a tím pádem další roh, rozhodčí však ukázal na odkop od Bettinelliho branky.
26'
Další rohový kop pro Huddersfield, nyní jej vybojoval po sraženém centru Kachunga.
24'
Nakonec z toho byl rohový kop, jenže centr na střed vápna odhlavičkoval Ream.
23'
Pritchard nenašel prostor pro centr z levé strany, skvěle jej ubránil Sessegnon.
21'
O'Brien teď měl trochu prostoru na zakončení, rozhodl se však ještě přihrávat na Ahearne-Granta, tomu ale míč odskočil od kopačky.
20'
Aheame-Grant neprošel pravou stranou, tento prostor si Fulham hlídá opravdu výborně.
18'
Ten skončil tak, že Cavaleiro se s míčem dostal na hranici vápna, střelu po zemi mu ale Grabara hravě kryl.
17'
Dlouhý pas na Kachungu potřeboval více razance, takhle skončil u bránícího hráče a Fulham jde do protiútoku.
15'
Velice rychle se však domácí dostali do kontru, Pritchard se chtěl prosmýknout kolem Stevena Sessegnona, ten fauloval a udělovala se první žlutá karta.
15'
Kachunga neprošel pravou stranou, Fulham se hravě ubránil a jde zase do útoku.
14'
Hráči Huddersfieldu teď pouze běhají za kombinujícími hosty, Fulham se pozvolna dostává kupředu.
12'
Fulham opět u míče, na vlastní polovině zatím kombinují Mawson s Arterem.
10'
Domácí O'Brien se sice vymotal z těsného bránění, nicméně poté poslal míč pouze do autu.
9'
No, tohle bylo nebezpečné. Domácí gólman ne zcela dobře vyrazil centr Knockaerta a dopustil střelu Cavaleiry. Jeho technický pokus prolétl kolem vzdálenější tyče.
8'
Je to fotbal nahoru a dolů, zatím tak sledujeme docela pohledné a rozhodně ne nudné utkání.
7'
Nenápadnou střelu vyslal domácí Pritchard, nebylo to prudké, Bettinelli si u své pravé tyče dal velký pozor.
6'
Fulham je sice častěji u míče, ale stále platí to, že se k brankáři hosté nemohou probojovat.
5'
Mawson byl na začátku akce Fulhamu, dlouhý nákop ale zatím k akci u Grabary nevedl.
4'
Po aktivním úvodu se tempo lehce zklidnilo, oba celky teď kombinují ve středu hřiště.
3'
Na druhé straně měl Huddersfield velkou šanci po centru zprava, zakončovali Pritchard a po něm i O'Brien, hosté ale zvládli vše zablokovat a míč srazit.
2'
Hosté rozehráli přímý kop, centr přilétl doprava k zadní tyči, jenže Reamovi byl odmáván ofsajd.
1'

Huddersfield Town: Grabara – Hadergjonaj, Elphick, Schindler, Kongolo – Bacuna, Hogg, O'Brien – Kachunga, Ahearne-Grant, Pritchard.
Náhradníci: Schofield – Chalobah, Diakhaby, Bockhorn, van La Parra, Quaner, Mounié.

Fulham FC: Bettinelli – Sessegnon, Mawson, Ream, Bryan – Cairney, Arter, Johansen – Knockaert, Mitrović, Cavaleiro.
Náhradníci: Rodák – Christie, Le Marchand, McDonald, Reed, Reid, Kamara.

Rozhodčí: James Linington – Steve Meredith, Jonathan Hunt.
Oba týmy už nastupují na hrací plochu, zápas za pár okamžiků začne.

Hlavním sudím tohoto utkání bude James Linington, kterému budou na pomezí asistovat Steve Meredith a Jonathan Hunt.
Vzájemná utkání

V loňské sezóně se oba celky utkaly dvakrát ještě v Premier League a pokaždé se z výhry 1:0 radoval jeden z týmů a vždy to bylo na domácím hřišti. Bude i dnes platit pravidlo můj dům, můj hrad? Budeme sledovat duel mezi bývalými účastníky anglické ligy.
Fulham FC

Hosté z Fulhamu jsou na tom o něco lépe po dvou kolech. Jsou jedenáctí se třemi body. Jednou tedy vyhráli a jednou prohráli. Výhru zařídili před svými diváky o minulém víkendu, když vyhráli nad Blackburnem 2:0. Na tříbodový zisk se tak pokusí navázat i dnes na soupeřově hřišti. Čeká nás zajímavý zápas, tak si ho nenechte ujít.

Domácí fotbalisté jsou zatím v tabulce na devatenáctém místě se ziskem jednoho bodu. Na své konto tak zapsali jednu prohru a jednu remízu. Ta se zrodila na hřišti QPR, kde zápas skončil 1:1. Dnes by rádi hráči Huddersfieldu před svými diváky bodovali a pokusí se tak před nimi urvat vůbec první domác body. Uvidíme, zda se jim to povede.
Hezký páteční večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu zahajovací zápas třetího kola anglické Championship a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat zápas mezi týmy Huddersfield Town a Fulham FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.