Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Manchester City : Wolves - 24. října 2017   21:00

Manchester City
0:0
(0:0)

4:1 (PEN)

Wolves
Wolves
Bravo – Danilo, Adarabioyo (91. Stones), Mangala – Sterling, Gündoğan, Touré, Zinčenko – Bernardo (95. Sané), Jesus (83. De Bruyne), Agüero (C)
Ederson – Walker, Stones, De Bruyne, Delph, Sané, Nmecha
Friend – Holmes, Eaton
Etihad Stadium, Manchester
Wolves
Norris – Batth (C), Coady, Hause – Bennett, N´Diaye, Price, Vinagre – Marshall (73. Ronan), Enobakhare (91. Bonatini), Costa (79. Cavaleiro)
Burgoyne – Doherty, Cavaleiro, Ronan, Miranda, Deslandes, Bonatini

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 12:1. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 6:12.
Je dobojováno. Manchester City nakonec vítězí až v penaltovém rozstřelu a postupuje tak do čtvrtfinále Anglického poháru. Hosté ale rozhodně nezklamali a hodně domácím postup dále ztížili.
Sergio Agüero to vzal na sebe a také on svou penaltu proměnil. Poslal tak Manchester City do čtvrtfinále Anglického poháru.
Leroy Sané proměňuje a Citizens jsou penaltu od postupu.
Conor Coady selhal, míč poslal přímo na Braveho a ten tak jeho pokutový kop chytá!
Alfred N´Diaye neproměňuje další penaltu a Citizens tak stále vedou 2:1.
Yaya Touré zkušeně proměňuje, počkal si na pohyb Norrise a poté posílá míč k jeho pravé tyčce.
Kevin De Bruyne také proměňuje, Norris ale po míči šel a nebyl daleko od chycené penalty. Je srovnáno.
Léo Bonatini otevírá penaltový rozstřel. Míč poslal k levé tyči Bravovy branky.
Střílení penalt začíná.
Je konec dvou nastavení a ani ta nerozhodla. Jdeme tedy do penaltového rozstřelu. Uf, to jsou věci. Trenér hostujícího celku musí být na své svěřence neskutečně pyšný. Zatímco Guardiola na domácí straně je zklamán. Domácí budou zachraňovat postup až v pokutových kopech.
120+1'
Druhé prodloužení skončilo.
120+1'
Míč mají sice domácí hráči, ale vypadá to, že se už nic nestane a skutečně se dočkáme penalt.
120'
Ještě se bude nastavovat jedna minuta navíc.
120'
Sergio Agüero střílel uvnitř pokutového území. Svou střelu ale poslal jen do náruče Norrise! V závěru nastavené hrací doby se tak domácí znovu nedostávají do vedení.
119'
Běží poslední minuta druhého prodloužení. Uvidíme, zda ještě sudí nastaví nějakou tu minutu navíc. U míče jsou hosté a blíží se před domácí branku.
118'
Kevin De Bruyne ale svou střelou z přímého kopu branku hostů přestřelil. Následuje tak odkop od ní.
117'
Sterling byl zastaven při průniku před hostující branku a domácí tak mají možnost volného přímého kopu z dobrých dvaceti metrů.
117'
Yaya Touré míč odvrátil do bezpečí a hráči Manchesteru City jdou do rychlého brejku.
116'
Aktivita hostů byla odměněna dalším rohovým kopem. Jak si hráči Wolverhamptonu poradí s touto standardní situací?
115'
Batth si vyskočil na centr do pokutového území, chyběl mu ale kousek, aby ho mohl trefit. Místo toho si míč berou domácí a míří znovu na opačnou stranu.
115'
Ronan střílel na branku domácích, obrana Manchesteru pak zakopla balón za zadní čáru a je tu rohový kop pro Wolverhampton.
113'
Na hráčích obou celků je už patrná únava, přesto hra neustává a tempo je na druhé prodloužení stále hodně slušné. U míče jsou hosté a operují před brankou domácích.
112'
Hráči Manchesteru City byli znovu hodně aktivní před brankou hostů, ti ale znovu nedovolili rozhodnout tento zápas domácímu celku.
110'
V další velké šanci byli domácí hráči, Touré ale svou dělovku poslal jen do rukavic Norrise, který tak znovu podržel svůj tým!
109'
Léo Bonatini se prosmýkl přes Zinčenka, druhý jmenovaný pak zakopl balón za levou postranní čáru a je z toho autové vhazování pro hosty.
108'
Stearling pálil z hranice velkého vápna, ale míč po jeho střele skončil pouze vedle levé tyče z pohledu brankáře Norrise.
107'
Hosté zahráli rukou a ztrácejí tak míč. Do útoku se tak mohou v začátku druhého prodloužení vydat domácí hráči, kteří jsou už místy dosti nervózní. Aby ne, hosté hrají stále vyrovnanou partii a mají tak stále šanci na postup.
106'
Začalo druhé prodloužení.
První prodloužení je za námi a znovu nebyla k vidění branka ani na jedné straně. Ještě nás tedy čeká jedna patnáctiminutovka a dost možná se dočkáme i penaltového rozstřelu. Samozřejmě ale ještě nepředbíhejme.
105'
První prodloužení skončilo.
105'
Běží poslední minuta prvního prodloužení a branku jsme tak stále neviděli. Zřejmě tento pohárový zápas bude napínavý až do samého konce.
104'
Stones našel přihrávkou Saného, ten ale byl tísněn a ke střele z levé strany se nedostal. Stále tak domácí obléhají branku hostů, ke kloudné střele se ale v tuto chvíli nedostali.
103'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Danilo, přichází Kyle Walker.
101'
Domácí zahrávali rohový kop, který rozehrál Kevin De Bruyne, ale našel jen připravenou kopačku jednoho z hostujících hráčů, kteří tak opět nepovolili domácím jít do zakončení.
100'
Další šance Citizens. Sterling střílel takřka do prázdné hostující branky, ale dva obránci Wolverhamptonu dokázali velké šanci domácích zabránit.
99'
Sterling střílel na branku hostů a Norris se znovu zaskvěl dalším zákrokem, když míč vyboxoval do bezpečí a hosté tak jdou do rychlého brejku.
98'
Domácí obrana nyní zastavila možný průnik Bonatiniho, který se tak ke střele před Bravem nedostal. Do postupného útoku se tak nyní dostávají zase domácí hráči.
97'
Kevin De Bruyne prošel před velké vápno a svou vzdušnou střelou nechal jen vyniknout Norrise, který znovu zaúřadoval ve svém brankovišti.
95'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Bernardo Silva, přichází Leroy Sané.
94'
Agüero hledal přihrávkou De Bruyneho, ale ten na míč nedosáhl a hosté si tak mohli oddychnout. Nyní sami míří před domácí branku.
93'
Yaya Touré dostává žlutou kartu za nafilmovaný pád. Soupeř se domácího hráče nedotkl, přesto padl k zemi. Naprosto zaslouženě tak obdržel žlutý kartónek.
92'
Standardní situaci domácí moc dobře nezahráli, po jeho odehrání se míč snesl do pokutového území, kde ale nikdo z domácích hráčů nebyl.
92'
Zinčenko svůj centr přetáhl, míč skončil za brankou hostů a domácí budou zahrávat rohový kop.
91'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Bright Enobakhare, přichází Léo Bonatini.
91'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Tosin Adarabioyo, přichází John Stones.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Zápas nepřinesl vítěze a po bezbrankové remíze je tak před námi prodloužení, které bude čítat dvakrát patnáct minut. Pokud ani to nerozhodne, přijdou na řadu penalty. Máme se tedy ještě určitě na co těšit.
90+4'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Probíhá poslední minuta nastavení a už to vypadá, že se dočkáme překvapivého prodloužení v tomto utkání.
90+2'
Tak tohle bude hosty mrzet. Enobakhare šel úplně sám na branku domácích a měl na kopačce postup hostů. Jenže sám před Bravem neuspěl, míč napálil přímo na něho a domácí si tak mohli tedy pořádně oddychnout!
90'
Nad rámec hrací doby ve druhém poločasu se budou nastavovat ještě tři minuty.
89'
Mangala si naskočil na hlavičku v pokutovém území, skvělý zákrok ale předvedl zase brankář Norris, který byl zase velmi pozorný.
88'
Silva dostal přihrávku od Zinčenka, poté centroval míč na branku hostů, ale ten srazili hráči Wolverhamptonu na rohový kop.
87'
Hosté znovu obětavě zastavili průnik domácích před jejich branku, ale obrana zapracovala znovu na jedničku.
86'
Sergio Agüero si nabíhal na centr v pokutovém území a byl sražen soupeřem k zemi. Dožadoval se penalty, ale sudí pokutový kop nenařizuje.
85'
Z něj se ale znovu skóre nemění, balón tak mají na svých kopačkách hosté a znovu míří před domácí branku.
84'
Bennett zastavil nečistě rozjetého Bernarda Silvu a je z toho volný přímý kop pro domácí tým.
83'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Gabriel Jesus, přichází Kevin De Bruyne.
82'
Jack Price dostává žlutou kartu, když nešetrně zajel do soupeře.
81'
A znovu Jesus. Prostrčil míč mezi obránci hostů, ale opět to bylo do plné obrany a zrodil se tak rychlý protiútok, Enobakhare ale znovu svou střelu do zdárného konce nedotáhl.
80'
Jesus hledal nabíhajícího Agüera, ale ten byl obsazený a přihrávku tak zachytili hosté, kteří tak znovu mění směr hry.
79'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Helder Costa, přichází Ivan Cavaleiro.
77'
Sergio Agüero nadvakrát chtěl vystřelit uvnitř pokutového území, ale proti byl obránce Coady, který poslal míč do bezpečí.
76'
Jesus centroval míč z pravé strany, bylo to ale pouze do náruče Norrise, který předvedl další parádní zákrok. Psychicky jsou na tom rozhodně lépe hosté, než domácí tým, který je místy pod tlakem.
75'
Bravo si pohlídal centr hostů z pravé strany, naběhl si na míč a poté ho okamžitě poslal zpět do hry svým odkopem od vlastní branky.
74'
Costa si nabíhal na centr svého spoluhráče, ale k míči se nakonec nedostal. Gündoğan mu v jeho akci zabránil a hra se tak otáčí zase na druhou stranu.
73'
Norris odkopl míč od svého zařízení a do útoku tak míří zase hosté z Wolverhamptonu. Mají tak před sebou další útok, ve kterém se mohou pokusit ohrozit domácí branku.
73'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Ben Marshall, přichází Connor Ronan.
71'
Danilo pálil z pravé strany na branku hostů a Norris byl zase na svém místě a jeho ránu ukryl ve svých rukavicích.
69'
Domácí hráči se znovu nastěhovali před hostující branku, ale ke střele se Jesus nedostal a rázem tak skončila další akce na straně domácího celku.
68'
Další šance hostů, ale u míče před nabíhajícím Costou byl dříve Bravo a ten ho vytěsnil do bezpečí. V závěru druhého poločasu tak sledujeme opravdu napínavý souboj z obou stran.
67'
A na druhé straně velká šance domácích, Silva pálil na branku hostů a Norris z výskoku jeho střelu chytil!
65'
Trenér Manchesteru City Josep Guardiola se na své svěřence pořádně zlobí. Aby ne. Zbytečně se dostávají pod tlak a čas začíná velmi rychle ubíhat.
64'
Další tutovka pro hosty. Po pěkné kombinaci před domácí brankou byl vysunut Costa, jenž se ocitl tváří v tvář Bravovi, ale domácí brankář nakonec ukryl míč na své hrudi. Costa se jen chytal za hlavu. Věděl, že měl na kopačce vedoucí branku, v poslední chvíli ale selhal!
63'
Jenže opět z toho nic nebylo a dobývání branky hostujícího brankáře Norrise tak pokračuje i nadále.
61'
Danilo nyní nepustil hosty na polovinu Manchesteru City a domácí jsou tak znovu v akci před hostující brankou, kde kombinují před Norrisem.
60'
Další slibná akce hostů byla zastavena, protože jeden z hráčů byl v ofsajdové pasti. To se nelíbilo trenéru hostů a chvilku pak diskutoval se sudím, který mu vše vysvětlil.
59'
No s přibývajícím časem se zvedá i výkon hostů. Domácí jsou nyní pasivnějším týmem a nedaří se mu stále strhnout vedení na svou stranu.
58'
Enobakhare se znovu protáhl obranou domácích, obešel Danila a hned na to poslal míč svému spoluhráči, Marshall ale znovu pálil mimo tři tyče.
57'
Marshall poslal zpětnou přihrávku Pricemu, který poté z dobrých dvaceti metrů branku domácích přestřelil.
56'
Bernardo Silva centroval míč do pokutového území na Jesuse, ten vyskočil, ale jeho hlavička končí na pozorném zákroku hostujícího obránce.
55'
Tempo hry na straně domácích oproti prvnímu poločasu výrazně opadlo a naopak hosté jsou o něco lepším týmem. Dostávají se více do blízkosti domácí branky, ale i jim chybí přesnější zakončení.
53'
Jesus si naběhl před velké vápno, ale byl čistě zastaven obráncem hostů Hausem a na druhou stranu tak mohou zamířit zase hráči Wolverhamptonu.
52'
Rohový kop zahrávali Citizens, ale z této standardní situace nezapršelo. Poté se k míči dostali hosté a už ho odkopli zase daleko od své branky.
51'
Další pěkný únik hostů, ale zase ho zastavila obrana Manchesteru City. Domácí tak hrají skvěle nejen v útoku, ale i směrem dozadu si vedou nadmíru dobře.
50'
Costa se řítil před branku domácích, poté se mu ale předtím, než se dostal ke střele, postavil Adarabioyo a jeho průnik před Brava zastavil.
49'
Z další dobré pozice pálil Sergio Agülero, ovšem zase jeho střela neměla gólové parametry. Hodně šancí si v průběhu utkání vypracoval Manchester City, ale zatím ke změně skóre nedošlo.
48'
Zinčenko se snažil projít před branku hostů, ale přes obranu Wolverhamptonu neprošel. Následuje autové vhazování hostů, neboť se míč dostal za pomoci domácích za postranní čáru.
47'
Hned na to si hráči Manchesteru City převzali míč znovu a opět jsou nastěhováni před brankou Norrise, který tak musí čelit dalším střelám.
46'
Sterling si neporozuměl s Danilem a akce domácích před hostující brankou velmi rychle skončila.
46'
Střely na branku: 2 – 2
První poločas je za námi. V něm měli velkou převahu domácí hráči, kteří si vypracovali spousty gólových šancí, ale ani jedna z nich brankou neskončila. Hosté neměli tolik prostoru ke skórování, na polovinu Citizens se dostávali pouze sporadicky, ale i oni měli dvě velké šance. Skóre se ale nezměnilo a na úvodní branku utkání si tak musíme ještě počkat. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne ve 22:05.
45+2'
45+1'
Tlak před hostující brankou, Jesus, Bernardo a ani Agüero nedokázali protlačit míč za Norrisova záda a hosté tak stále mají slibný průběžný výsledek.
45'
Nad rámec řádné hrací doby v prvním poločase se bude nastavovat ještě jedna minuta.
44'
Na druhé straně se nepovedla střela Bernardovi a hosté tak znovu spěchali před domácí branku, kde ovšem byla zase pozorná obrana Manchesteru City.
43'
Velká šance hostů. Bright Enobakhare sprintoval sám na branku domácích, nezastavil ho ani obránce Mangala a poté se dostal k dobré střele, jenže včas zasáhl Bravo, jenž jeho velkou šanci zneškodnil.
42'
Yaya Touré zahrával volný přímý kop, míč mu přenechal Zinčenko a prvně jmenovaný pak střílel na branku hostů, kterou ale přestřelil.
40'
Zinčenko poslal vysoký míč na Bernarda Silvu, ale ten ještě celou akci vyšperkoval na nabíhajícího Agüera, který pak pouze přestřelil.
39'
Další šance domácích, Sterling si nabíhal na centr z pravé strany, ovšem na míč nakonec nedosáhl. Rázem je tak pryč další akce domácích.
38'
Přihrávka Danila na Bernarda Silvu byla příliš dlouhá a míč skončil jen za brankou hostů. Následuje tak odkop od ní, který provede Norris.
37'
Ta ovšem nebyla potřeba. Jesus se nechal za postranní čárou ošetřit a nyní se už vrací zase na hrací plochu. Je tedy v pořádku.
36'
Jesus byl faulován loktem Bennettem, ale sudí zatím žlutou kartu nevytahuje. S Jesusem to ale zatím nevypadá dobře. Za postranní čárou jsou připravena nosítka.
35'
Domácí se zase dostali v pohodě k míči a kombinují s ním na polovině Wolverhamptonu. Jenže další střela mezi tři tyče nezamířila a hosté tak stále drží bezbrankový stav.
33'
Na druhé straně se dostal do šance zase Agüero, Norris se ale po jeho střele pořádně natáhl a zabránil tak další šanci domácích.
32'
Danny Bath střílel na branku domácích z pravé strany a Bravo musel zasahovat. Jeho vzdušnou střelu ukryl do svých rukavic! Velká šance hostů.
31'
Mangala fauloval soupeře kousek od velkého vápna a je tu zajímavá standardní situace pro hosty v podobě volného přímého kopu.
30'
Po delší době se hosté ocitli na polovině domácích, do vápna poslal míč Enobakhare, domácí ho poslali do zámezí a hráči Wolverhamptonu budou mít k dispozici autové vhazování.
29'
Domácí mají velkou územní převahu, zatím to ale gólově nepotvrdili. Sledujeme tak utkání převážně na jednu stranu, ale brankář hostů s obranou pracují zatím na jedničku.
28'
Další střela Silvy, který střílel kousek před velkým vápnem a Bennett jeho střelu vzduchem zablokoval. Je tak po další akci domácího celku.
27'
Zase z toho ale nic nebylo a u míče jsou jak jinak než domácí hráči. Konkrétně Zinčenko sebral míč a poslal ho před hostující branku.
26'
Domácí publikum hlasitě povzbuzuje svůj tým a hráči Manchesteru City se znovu natlačili před branku Norrise, kde ale tentokráte ani nevystřelili. Je tu možnost hostů jít do protiútoku.
25'
Sterling dostal přihrávku do běhu a uvnitř pokutového území vyslal střelu na branku hostů a moc nechybělo a domácí mohli jít znovu do vedení. Balón se ale stočil jen k pravé tyči Norrisovy branky.
23'
A už se zase domácí hráči usadili na polovině Wolverhamptonu a kombinují před velkým vápnem. Obrana hostů ovšem dobře pokrývá část před vlastní brankou a domácí do zakončení nepustila.
22'
Další náznak akce hostů, po pravé straně unikal Price, zbavil se Zinčenka, ale poté ho zastavil Zinčenkův spoluhráč. Hosté se tak zase před branku domácích nedostali.
21'
Enobakhare spěchal s míčem na polovinu Manchesteru City, ale poté, co se dostal před branku domácích, svou střelu poslal příliš vysoko nad branku Brava.
20'
Agüero střílel z hranice velkého vápna, míč se odrazil na kopačku Coadyho, který ho pak poslal pryč od vlastní branky. Zaútočit tak mohou hosté.
19'
Obrana Wolverhamptonu nyní znovu zapracovala velmi dobře a kombinaci Manchesteru City tak opět zastavila.
18'
Danilo pláchl po pravé straně, hned na to nacentroval míč na volného spoluhráče, ale do jejich souhry vložil kopačku jeden z hostujících obránců a ten tak zabránil další velké akci domácího celku.
17'
Na polovině Wolverhamptonu už zase operují hráči Citizens, poté se ke střele dostal Danilo, ale dobře míč netrefil a ten tak končí pouze na brankáři Norrisovi.
16'
V další šanci se ocitli hráči Wanderers, ale znovu o míč okamžitě přišli. Do zakončení se tedy nemohli dostat a to je voda na mlýn pro Manchester City, který už míří před branku Norrise.
15'
Tuto standardní situaci ale zastavila hostující obrana a hosté tak mohli jít do rychlého brejku. Zinčenko ovšem dobrým obranným zákrokem akci Wolverhamptonu zastavil.
14'
Z dalšího útoku se hráči Wolverhamptonu dokázali vymanit pouze zakopnutím balónu za zadní čáru a je z toho rohový kop pro domácí tým.
13'
Hosté ztratili míč uprostřed hřiště a to je zase velké nebezpečí pro Norrise, který bude muset být v brankovišti zase hodně pozorný.
12'
A do třetice Sergio Agüero, jenž je zatím hodně aktivní, tentokráte jeho střela zamířila jen vysoko nad branku Wolverhamptonu. Moc nechybělo a domácí mohli už vést.
11'
Kombinace domácích byla znovu hodně nebezpečná a Sergio Agüero se dostal do další velké šance. Jeho střela uvnitř pokutového území ale zamířila pouze vedle pravé tyče z pohledu Norrise.
9'
Gabriel Jesus se prosmýkl obranou hostů až do pokutového území, zpětná přihrávka na Agüera ale nevyšla a Coady pak posílá míč znovu mimo ohrožení vlastní branky.
8'
Míč pak získali domácí hráči a bleskově se přemístili opět před branku Wolverhamptonu, ovšem jejich akci zastavila pozorná obrana a ta poslala míč do bezpečí.
7'
Na druhé straně se řítili před domácí branku hosté, ale jejich souhra nevyšla. Domácí si tak mohli oddychnout, rodila se opravdu zřejmě velká šance na straně Wolverhamptonu.
6'
Sergio Agüero se napřáhl kousíček před velkým vápnem a jeho dělovku pak vyrazil svými rukavicemi brankář hostů Norris, jenž si připsal první veledůležitý zákrok!
4'
Bernardo Silva nahrával míč na Sterlinga, ale bylo to moc prudké a míč tak skončil v zámezí. Je tu autové vhazování pro Wolverhampton.
3'
A znovu pěkně zakombinovali Citizens před hostující brankou, ale Danilo ani Jesus nedokázali poslat míč mezi tři tyče. Nicméně více ze hry zatím mají podle předpokladu právě domácí hráči.
2'
Na druhé straně se dobře uvolnil Costa, ale poté mu v cestě stála pozorná obrana Manchesteru City, která si tak znovu přebírá balón a míří před branku Wolverhamptonu.
1'
Jesus prošel přes hranici velkého vápna i přes obranu hostů a poté poslal míč na Sergia Agüera, ale druhý jmenovaný pouze přestřelil. Poté v pokutovém území padl po kontaktu se soupeřem Gündoğan, sudí ale ukazuje hrajte dál.
1'
Zinčenko ale obral hosty o míč a hned na to domácí fotbalisté otáčejí směr hry před hostující branku.
1'
Hosté získali hned míč a z vlastní poloviny zakládají svou první akci.
1'
Oba celky už nastupují na hrací plochu a utkání tak bude moci za malou chvíli začít.

Manchester City: Bravo – Danilo, Adarabioyo, Mangala – Sterling, Gündoğan, Touré, Zinčenko – Bernardo, Jesus, Agüero (C)
Náhradníci: Ederson – Walker, Stones, De Bruyne, Delph, Sané, Nmecha

Wolverhampton Wanderers: Norris – Batth (C), Coady, Hause – Bennett, N´Diaye, Price, Vinagre – Marshall, Enobakhare, Costa
Náhradníci: Burgoyne – Doherty, Cavaleiro, Ronan, Miranda, Deslandes, Bonatini

Rozhodčí: Friend – Holmes, Eaton.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Oba celky se spolu naposledy utkaly v roce 2012 ještě v rámci Premier League a tehdy zvítězil Manchester City 2:0. Jakým výsledkem skončí pohárový duel dnes?
Wolverhampton Wanderers

Hosté z Wolverhampton Wanderers se do osmifinále dostali postupnými výhrami nad Yeovilem, který porazili těsně 1:0, poté dokonce vyřadili Southampton, jenž hraje Premier League, a to výsledkem 2:0. Naposledy rozjetý Wolverhampton porazil 1:0 Bristol Rovers a vybojoval si tak osmifinále, ve kterém narazí na velmi silný celek z PL, Manchester City. Jak už bylo zmíněno, hosté favoritem v tomto duelu nebudou, ale pokusí se zabojovat, aby domácí Citizens dokázali alespoň potrápit. Čeká nás tak zajímavý duel, který si nenechte rozhodně ujít.

Domácí Manchester City, účastník nejvyšší anglické ligy se do osmifinále probojoval přes tým West Bromwich Albion FC, který vyřadil v šestnáctifinále výsledkem 2:1. Dnes tedy budou fotbalisté tohoto celku bojovat o postup do čtvrtfinále a proti druholigovému celku z Wolverhamptonu by měli být rozhodně favoritem. Manchester City si zatím v lize vede velmi dobře. V tabulce je první s pětadvaceti body a na městského rivala, Manchester United, má náskok pěti bodů. A nejinak je tomu také v Lize mistrů, kde ve skupinové fázi po třech utkáních také vede tabulku. Sezónu tak mají domácí hráči rozjetou zatím velmi dobře a to budou chtít potvrdit i dnes v rámci domácího poháru.
Hezký večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes jsou na programu pohárová utkání a to se týká také v Anglii, kde se hraje osmifinále Anglického Ligového Poháru, do kterého se mimo jiné probojovaly týmy Manchester City a Wolverhampton Wanderers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.