Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Liverpool : Arsenal - 30. října 2019   20:30

Liverpool
Liverpool
6' Mustafi(vl.)  • 43' Milner  • 58' Oxlade-Chamberlain  • 62' Origi  • 90+4' Origi
5:5
(2:3)

5:4 (PEN)

Arsenal
Arsenal
19' Torreira   • 26' Martinelli   • 36' Martinelli   • 54' Maitland-Niles   • 70' Willock
Liverpool
Kelleher – Williams, Gomez, van den Berg, Milner (C) – Oxlade-Chamberlain (81. Chirivella), Lallana, Keïta (55. Jones) – Elliott, Origi, Brewster.
Adrián – Clarkson, Chirivella, Jones, Kane, Koumetio, Larouci.
Marriner – Cook, Massey-Ellisová
Anfield Road, Liverpool
52 694 diváků
Arsenal
Martinez – Bellerín (C), Mustafi, Holding, Kolašinac (83. Tierney) – Torreira (72. Ceballos), Willock – Maitland-Niles, Özil (65. Guendouzi), Saka – Martinelli.
Macey – Ceballos, Guendouzi, Lacazette, Sokratis, Pépé, Tierney.

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost.
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 8:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:14.
Je dobojováno! Jestli některé fandy před zápasem mrzelo, že neuvidí většinu největších hvězd, tak je tato lítost musela velice rychle zase opustit. Arsenal kvůli Mustafiho vlastenci prohrával už od šesté minuty, nicméně za další půlhodinu už vedl 3:1, když nejprve vyrovnal Torreira a pak dvakrát skóroval Martinelli. Těsně před pauzou z penalty snížil Milner, ale po trefě Maitlanda-Nilese to s Liverpoolem opět vypadalo bledě. Domácí se ale nevzdali a během pěti minut srovnali na 4:4. Stejně tak nesložili zbraně po krásném gólu Willocka, přestože Origi z voleje vyrovnal až v nastaveném čase. Dalších devět gólů padlo v penaltovém rozstřelu, ve kterém se jako jediný zmýlil Ceballos, takže postup do čtvrtfinále spadl do hrsti Liverpoolu.
Curtis Jones si vzal velmi krátký rozběh. Martínez na jeho střelu k pravé tyči ale nedosáhl a The Reds se tak mohou radovat z památného postupu!
Ainsley Maitland-Niles musel dát a tak také učinil. Byla to další perfektně kopnutá penalta umístěná ke krajní tyči.
Divock Origi zařídil Liverpoolu mečbol! Martíneze poslal na druhou stranu a razantním kopem rozvlnil síť za jeho zády.
Dani Ceballos jako první neuspěl! Střela to od něj nebyla špatná, ale Kelleher ji skokem k pravé tyči přesto vyrazil.
Gólové hody pokračují! Také Rhian Brewster s přehledem vystřelil k pravé tyči Martínezovy branky.
Gabriel Martinelli vsadil na razanci a Kelleherovi opět nebylo nic platné, že správně skákal ke své levé tyči.
Zkraje penaltového rozstřelu dostávají šanci ti nejzkušenější. Adam Lallana také zachoval chladnou hlavu a trefil ze svého pohledu levý horní roh.
Mattéo Guendouzi si vybral ze svého pohledu levou tyč. Kelleher správně tipl stranu, ale na dobře umístěnou střelu přesto nedosáhl.
James Milner neodehrál nejlepší zápas, ale při penaltě rovněž nezaváhal.
Tak to byl stylový začátek. Héctor Bellerín nádherným kopem poslal míč do pravého horního rohu. Kelleher mohl jen smeknout klobou.
Střílení penalt začíná.
Tak jdeme na to! O postupujícím rozhodnou penalty, ve kterých začne Arsenal.
90+5'
Druhý poločas skončil.
90+4'
Liverpool právě vstřelil branku!
Fotbalová show vyvrcholí v penaltovém rozstřelu, protože Arsenal opět nedokázal udržet svůj náskok! Brewster hrudníkem nezpracoval pas od Elliotta, kterému míč alespoň vrátil a šestnáctiletý talent mohl znovu odcentrovat. Ve vápně si našel prostor DIVOCK ORIGI a parádní střelou z voleje dal jubilejní desátý gól této partie.
90+3'
Harvey Elliott z posledních sil předběhl rovněž vyčerpaného Saku, jenže neadresným centrem nasměroval balón do dlaní hostujícího gólmana.
90+2'
Curtis Jones trochu zbytečně dohrál Tierneyho. Sudí Marriner použil svůj pracovní nástroj a přiřkl míč Arsenalu, jenž zatím nečelí žádnému závěrečnému tlaku.
90+1'
Mattéo Guendouzi vedle vlastního vápna dobře odblokoval protihráče a doprovodil míč za koncovou čáru. Martínez opět hodně otálí s provedením odkopu.
90'
Parádní fotbalový podívaná bude trvat ještě pět minut, které jsou nastaveny nad rámec druhého poločasu.
89'
Gabriel Martinelli si zranil ruku v jenom z urputných soubojů a samozřejmě toho využil k ošetření, které zabralo několik desítek vteřin. Liverpoolu se čas rychle krátí.
88'
Po dobývání hostující obrany zleva centroval Milner. Brewster míč neohrabaně prodloužil na na Jonese a ten pak špatně přihrával směrem na Harvey Elliotta.
87'
Domácí to čím dál častěji zkouší dlouhými balóny z hloubi pole. Ty však často končí v zámezí, což platilo i v polovině sedmaosmdesáté minuty.
86'
Další faul v neprospěch Arsenalu. Na zemi skončil s číslem osmašedesát hrající náhradník Pedro Chirivella.
85'
Bukayo Saka už neměl síly ani rychlost, aby doběhl lobovanou přihrávku Martinelliho. O pár vteřin později chtěl pomoct obraně, jenže za faul na Brewstera vyfasoval žlutou kartu.
84'
Joe Willock zleva přihrával na střed, kde Maitlandu-Nilesovi nevyšel první dotek a to výrazně usnadnilo situaci jinak dost nejisté obraně The Reds.
83'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Sead Kolašinac, přichází Kieran Tierney.
82'
Po devátém gólu zápasu v podání Willocka mají domácí mnohem více ze hry. Příval velkých šancí se ale zastavil a Arsenal se tak pomalu blíží postupu mezi nejlepších osm.
81'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Alex Oxlade-Chamberlain, přichází Pedro Chirivella.
80'
Liverpool nebral ohled na fakt, že na hřišti zůstal ležet Martinelli. Nákop ze středu hřiště však byl hodně nepřesný a Martínez jej pustil do autu.
79'
Emiliano Martínez uklidnil situaci z pohledu Arsenalu, když velice snadno sebral ze vzduchu centr z kopačky šestnáctiletého benjamínka Elliotta.
78'
Harvey Elliott místo centru z křídla přihrál na krátko Origimu, který napřáhl zpoza šestnáctky, ale napálil jen nejblíže stojícího protihráče v tmavě modrém dresu.
77'
Dani Ceballos rozehrál na pravou stranu, kde míč vyválčil Origi. Domácí se však daleko nedostali, protože Brewstera na půlce žlutě fauloval Kolašinac.
77'
Gabriel Martinelli zvolil přímočarý přechod přes střed hřiště, který taktickým faulem zastavil Lallana. Je z toho standardní situace z dobrých čtyřiceti metrů od domácí branky.
76'
Není to úplně nejlepší zápas pro Milnera, kterému sebral míč Maitland-Niles. Ten okamžitě vyrazil kupředu, ale Gomez letící nákop posunul až na Kellehera.
75'
Po centru Milera a několika soubojích to byl Joe Willock, který nekompromisně odpálil balón na půlku hřiště. Chybičku Williamse vzápětí nevyužil Saka, kterému míč také utekl.
74'
Caoimhin Kelleher zachoval klid a po malé domů přihrál pár decimetrů před presujícím soupeřem. I díky tomu se Liverpool velmi rychle přesunul na útočnou polovinu.
73'
Kolašinace na útočném výletě zastavil Joe Gomez. Oxlade-Chamberlain zase zablokoval prudký centr od Cebalose a vhazovat tak bude prvně jmenovaný Bosňan.
72'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Lucas Torreira, přichází Dani Ceballos.
70'
Arsenal právě vstřelil branku!
Fůha, tak to byl další nádherný gólový moment! JOE WILLOCK ve středovém kruhu přebral nahrávku od Guendouziho a nenápadně se posunul až do prostoru zhruba třiadvacet metrů od branky, odkud parádní dělovkou vymetl šibenici Kelleherovy brány.
70'
Origi doběhl míč na pravé straně, kde měl spoustu času a prostoru. Po dvou přihrávkách to z hranice vápna zkoušel Elliott, ale nikterak prudký pokus se stal snadným soustem pro Martíneze.
69'
Gabriel Martinelli na přední tyči prodloužil centr na další roh. Zleva pak přiletěly dva dobré pasy, ale oba skončily jen u německého obránce Mustafiho.
68'
Hodně rozčílený Mustafi fauloval ve středovém kruhu Origiho. Akci Liverpoolu táhl Elliott, jehož pas srazil Kolašinac na pátý domácí roh.
67'
Maitland-Niles dával míč pod sebe na Gabriela Martinelliho, který mohl zkompletovat hattrick, jenže to by nesměl ze stoje až trestuhodně přestřelit.
66'
Rhian Brewster se pořádně nedostal k centru od Origiho. Arsenal pak ztratil míč poblíž vlastního vápna, ale následný pas z levé strany skončil v náruči Martíneze.
65'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Mesut Özil, přichází Mattéo Guendouzi.
64'
Joe Willock nestačil v rychlostním souboji s Elliottem, kterého sice zastavil, ale bylo to jen za cenu faulu a žluté karty.
62'
Neskutečné, půlhodinu před koncem už je vyrovnáno na 4:4! Lucas Torreira zkazil přihrávku u půlící čáry. Střídající Jones rychle otočil hru a přihrál před šestnáctku na DIVOCKA ORIGIHO. Belgický útočník se hned při zpracování otočil s míčem a ze sedmnácti metrů propálil Martíneze, který si na míč sáhl, ale vyrazit jej nedokázal.
62'
Rob Holding si pomohl faulem ve středu hřiště a pak si ještě nesportovně ponechal míč v ruce. Lallana mu ho ale uzmul a domácí mohou pokračovat ve velké aktivitě.
61'
Harvey Elliott dostal nechytatelnou přihrávku, která zmizela až v zámezí. Emiliano Martínez nespěchá s rozehrávkou a trochu dráždí domácí publikum.
60'
Držení míče: 64% – 36%.
58'
Dominance útočných řad nad těmi obrannými pokračuje! Po dlouhé sérii hlavičkových soubojů dostal Lallana balón na Maitlanda-Nilese. Ten ho ale nestihl dát od nohy a ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN parádní ranou z dálky zničehonic snížil na rozdíl jediné branky.
57'
Mustafiho přestupek proti pravidlům domácí nepotrestali. Po standardce zrealizované Milnerem hodně nepovedeně pálil Harvey Elliott, kterému balón sjel na vnější nárt.
55'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Naby Keïta, přichází Curtis Jones.
54'
Emeryho parta dělá dost možná rozhodující krok směrem do čtvrtfinále! Kapitán Milner zpackal malou domů na Kellehera. AINSLEY MAITLAND-NILES mu balón sebral a po zadovce od Özila zvýšil na 4:2. I v tomto případě to byla gólová střela, kterou by zmákl i každý fanoušek.
54'
Liverpoolu se nástup do druhé půle rozhodně nepovedl podle představ německého kouče Kloppa. I proto se na lavičce pomalu obléká další mladík Curtis Jones.
53'
Zkraje druhé půle je hra obou týmů prošpikovaná velkým množstvím nepřesností. Po nepovedeném centru z pravé strany se chystá jen odkop od branky Arsenalu.
52'
Williams byl faulován Sakou, který se tak nemohl řítit na Kellehera. Po rozehrávce zaúřadoval Holding, který ukopl Brewsterovi míč na autové vhazování.
51'
Bukayo Saka běžel za dlouhým pasem z půlky hřiště. Míč zastavil až ve vápně, ale tam byl domácím obráncem bleskurychle dostoupen a odzbrojen.
50'
Origi na kluzkém terénu podklouzl a pak jen přihlížel dalekonosné střele od Saky, jehož ambiciózní pokus nemusel Kelleher žádným způsobem řešit.
49'
Neco Williams zablokoval balón na roh. Londýnské mužstvo opět rozehrálo na krátko, do vápna se ale nedostalo a naopak se vrátilo až do středu pole.
48'
Holding zpětnou hlavičkou pořádně zavařil Mustafimu, přes kterého se málem dostal do trháku Brewster. Domácí útočník ale musel zpomalit a nakonec jen nepřesně vystřelil zpoza velkého vápna.
47'
Ani jeden z týmů nestřídal. Domácí trenér Klopp má oproti svému protějšku značnou nevýhodu, neboť nemá na lavičce ani jedno zvučné jméno, které by výrazněji pomohlo skóre otočit.
46'
Je za námi první poločas, do kterého oba kouči vyslali hodně okleštěné sestavy, ale na atraktivitu hry to žádný vliv nemělo. Liverpool měl lepší úvod a od šesté minuty vedl, když si Mustafi srazil centrovaný balón do vlastní sítě. Arsenal se probral díky dorážce Torreiry z devatenácté minuty a o chvíli později už vedl 2:1, neboť z další dorážky skóroval Martinelli. Ten se do listiny střelců nakonec zapsal hned dvakrát, když po chybě v rozehrávce zužitkoval centr Saky. Liverpoolu se každopádně ještě povedlo zmenšit manko na polovinu, Elliott nahraným pádem získal penaltu pro Milnera a ten mazácky snížil na 2:3.
45+2'
45+2'
Nechybělo moc a šlo se do šaten za stavu 3:3! Harvey Elliott potáhl akci po levé straně a vynikajícím centrem posadil míč na hlavu Divocka Origiho, který jen o pár centimetrů přestřelil břevno hostující brány.
45+2'
Přímo z rohu hosté nezahrozili. Po zablokované střele Torreiry ještě spadl míč před Martinelliho, ale ten už se nestihl připravit na střelu.
45+1'
Gabriel Martinelli nabral rychlost na pravé straně a v první ze dvou nastavených minut získal pro Arsenal rohový kop.
45'
Šestý gól v rámci první půle z toho nebyl. Lucas Torreira obstřelil zeď, ale pak už se balón nestihl zakroutit směrem mezi tři tyče Kelleherovy branky.
44'
Adam Lallana hasil doutnající požár faulem pár metrů před pokutovým územím. Kromě žluté karty je z toho i přímý kop.
43'
Domácí dávají důležitou kontaktní branku! Míč si na penaltový bod postavil JAMES MILNER a s přehledem zavěsil ze svého pohledu k levé tyči, zatímco Martínez skákal na opačnou stranu.
42'
Teď už se penalta píská, i když to bylo od Elliotta parádní divadlo. Mladičký talent po rychlé kličce nasimuloval pád po údajném kontaktu s Martinellim.
42'
Dezorientovaný Kolašinac odkopl míč pouze na Keïtu, který střílel z levé strany a trefil ruku Bellerína. Místo penalty však je nařízen pouze další rohový kop.
41'
Joe Willock ubránil průnik Williamse. Ve skluzu si pochroumal kotník, takže se na rohový kop Liverpoolu bude muset pár desítek vteřin počkat.
40'
Bellerín prohrál rychlostní souboj s balónem, který šel od Özila za koncovou čáru. Chvíli předtím se při poklidné kombinaci Arsenalu poprvé ozval z tribun nespokojený pískot.
39'
Mesut Özil rozehrál na krátko a hned dvakrát si vyměnil míč s Lucasem Torreirou, jehož centr z pravého křídla stopeři Liverpoolu zneškodnili.
38'
Další chyba v přechodové fázi. Tentokrát ji udělal Origi a domácí měli velké problémy, aby dvě střílené přihrávky od Maitlanda-Nilese srazili alespoň na rohový kop.
36'
Tak tohle už je pro domácí klub velký problém! Neco Williams předvedl dost riskantní rozehrávku. Narážečka se spoluhráčem nevyšla a balón tak uzmul Saka, který zleva našel úplně volného GABRIELA MARTINELLIHO a ten nikým nehlídán neměl problém zavěsit do Kelleherovy brány.
36'
Milner našel ve vápně Brewstera, který pouštěl míč Origimu, ale jeden z hostů mu balón odkopl do souboje mezi Martinellim a Gomezem, který balón vybojoval zpět pro Liverpool.
35'
Zaskočení fanoušci Liverpoolu teď jen mlčky přihlíží a dávají šanci vyniknout hostujícímu sektoru, ze kterého se ozývá jeden chorál za druhým.
34'
Tísněný Milner prostrčil míč na Origiho, který mu balón vrátil. Následovala přihrávka na Keïtu, kterého Mustafi ubránil za cenu rohového kopu.
33'
Gabriel Martinelli odevzdal spoustu sil při aktivním napadání. Do problémů dostal hned dva hráče soupeře, jenže mu byl nakonec odpískán faul.
32'
Přenesení hry na pravou stranu bylo pro Maitlanda-Nilese příliš dlouhé. Po autu Milnera následuej velký boj o přehuštěný střed hřiště.
31'
Rhian Brewster byl sám na tři obránce, ale i tak se po krátkém centru dostal k hlavičce. Ta ale neměla razanci a navíc letěla do míst, kam Martínez v pohodě došáhl.
30'
Držení míče: 66% – 34%.
29'
Shkodran Mustafi blokoval centr a asi si pořádně oddechl, když se od něj balón neodrazil do branky, ale pouze na roh, ze kterého The Reds vytěžili jen nepřesnou střelu Keïty.
28'
Asi jen málokdo po první čtvrthodině předpokládal, že Liverpool bude muset dotahovat. Po vyrovnávajícím gólu je to Arsenal, který má o něco více ze hry.
26'
Máme tady obrat ve skóre! Torreira si chytře pokryl míč před Lallanou, který jej fauloval. Arsenal nařízenou standardku bleskově rozehrál na Maitlanda-Nilese, který na druhý pokus procpal balón do malého vápna. Po obranném zákroku Milnera vyrazil Kelleher balón na GABRIELA MARTINELLIHO a ten už to měl znovu při dorážce jednoduché.
25'
Martinelliho centr odkopl do bezpečí Joe Gomez. Před vhazováním Bellerína se ještě musí počkat na Torreiru, který utržil nějakou bolístku.
24'
Origi si vyměnil s Millnerem, ale technický centr levou nohou nasměroval jenom do rukavic Martíneze. Brewster se pokusil jeho výkop zablokovat, nicméně za to dostal žlutou kartu.
23'
Lallana odcentroval na Holdinga a ten bezpečně uklidil míč do zámezí. Po autu Williamse jeden z domácích podklouzl a rodící se brejk Kolašinace zastavil faulem již jednou zmíněný Lallana.
22'
Bukayo Saka si rukou ukázal, kam chce dostat balón, jenže chytře myšlená průniková nahrávka Özila k němu nedoletěla.
21'
Domácí chtěli rychle odpovědět, jenže Rhian Brewser si nevěděl rady se zpracováním prudkého centru z levého křídla.
19'
Hosté z první šance vyrovnávají na 1:1! Zdvojený Maitland-Niles vrátil míč Özilovi, který zprava přihrál na penaltový bod Sakovi. Jeho střelu Kelleher vyrazil před sebe a na hranici ofsajdu stojící LUCAS TORREIRA snadnou dorážkou srovnal krok.
18'
Alex Oxlade-Chamberlain v souboji jeden na jednoho nevyzrál na Bellerína. Domácí zařadili zpátečku a teď zakládají nový útok až od Kellehera.
17'
Londýňané nalezli na rozehrávku domácího mužstva, za který dvakrát vhazoval Williams, ale domácí se nakonec šikovně uvolnili do prázdnějšího středu hřiště.
16'
Aktivní Maitland-Niles dostal míč do běhu od Bellerína, ale Martinelli se k jeho centru letícímu na přední tyč nedostal.
15'
Průnik mladíčka Elliotta byl brzy zastaven Kolašinacem, nicméně Liverpool bude pokračovat autovým vhazováním Williamse.
14'
Origi na dlouhou nohu zpracoval diagonální pas na levou stranu, jenže Holding po jeho přihrávce do předbrankového prostoru zamezil jakémukoliv vzrušení.
13'
Maitland-Niles s Bellerínem znovu nic nevmysleli na pravé straně a hosté se vrátili až k půlící čáře. Saka o chvíli později nedal přesný pas do vápna a Williams odkopl míč do autu.
12'
Zatím je to až nečekaně jednostranná záležitost ve prospěch Liverpoolu. Hostům se vůbec nedaří zapojit do hry špílmachra Mesuta Özila.
11'
Oxlade-Chamberlain si naběhl mezi hodně rozestoupené stopery, kam letěl pěkný oblouček za obranu. První dotek mu ale hrubě nevyšel a míč sebral Martínez.
10'
Ainsley Maitland-Niles dal míč do křídla, jenže Bellerín se přes svého strážce nedostal k centru před Kelleherovu branku.
9'
Pomezní rozhodčí Massey-Ellisová nachytala jednoho z domácích fotbalistů v ofsajdu. Arsenal se tak může konečně pokusit o souvislejší útok.
8'
Mustafi si pomohl s Martínezem, jehož odkop skončil až u jeho brankářského protějšku Kellehera, který se ve vlastním vápně nebál dosti riskantní rozehrávky.
6'
The Reds se už v šesté minutě dostávají do vedení! Alex Oxlade-Chamberlain v plné rychlosti centroval z pravého křídla na Brewstera, jenže ještě předtím si svým kolenem srazil míč za Martínezova záda německý stoper SHODRAN MUSTAFI.
6'
Origi roztáhl hru na pravou stranu, kde si Harvey Elliott připravil střelu z rohu pokutového území, jenže Martínezovu branku přestřelil o několik metrů.
5'
Ainsley Maitland-Niles zkazil centr z pravé strany a míč si tak poprvá ošahá také Caoimhin Kelleher, který bude vykopávat.
4'
Nákop ze středu hřiště přeletěl Saku o několik metrů. Williams bude vhazovat a Liverpool si bude muset poradit s nepříjemným napadáním.
3'
Bukayo Saka natáhl krok na levé postranní čáře, ale Gomez mu resolutním skluzem srazil míč do autu. Vhazovat tak bude bosenský levý bek Sead Kolašinac.
2'
Alex Oxlade-Chamberlain nechytil nepřesný pas na pravé křídlo. Míč vycestoval do autu a zpět do hry jej pošle argentinský gólman Emiliano Martínez.
1'
Úvodní výkop zápasu obstarali hosté, kteří nastupují v tmavě modrých, zatímco domácí v kompletně červených dresech.
1'

Liverpool FC: Kelleher – Williams, Gomez, van den Berg, Milner (C) – Oxlade-Chamberlain, Lallana, Keïta – Elliott, Origi, Brewster.
Náhradníci: Adrián – Clarkson, Chirivella, Jones, Kane, Koumetio, Larouci.

Arsenal FC: Martinez – Bellerín (C), Mustafi, Holding, Kolašinac – Torreira, Willock – Maitland-Niles, Özil, Saka – Martinelli.
Náhradníci: Macey – Ceballos, Guendouzi, Lacazette, Sokratis, Pépé, Tierney.

Rozhodčí: Marriner – Cook, Massey-Ellisová.
Arsenal FC

Londýnský celek v úvodu sezóny stále nevykročil ze svého vlastního stínu a znovu se pohybuje kolem pátého místa Premier League, ve kterém dosud vyhrál pouze čtyři z deseti zápasů. Naposledy chtěl Arsenal odčinit nečekanou prohru ze hřiště Sheffieldu, ovšem proti Crystal Palace získal jen bod za remízu 2:2, i když po devíti minutách vedl už dvougólovým rozdílem. Také mužstvo španělského kouče Unaie Emeryho už má za sebou jedno představení v soutěži s názvem Carabao Cup. Na Emirates Stadium se představil druholigový Nottingham, který ještě v 70. minutě usiloval o remízu, ale nakonec odjel domů s porážkou 0:5.
Liverpool FC

Klub ze stadionu Anfield je i v této sezóně postrachem všem soupeřů. V Premier League jako jediný ještě neokusil příchuť porážky a se ziskem osmadvaceti bodů z třiceti možných se nachází s náskokem šesti bodů na Manchester City na úplném čele. Naposledy si Liverpool střihl reprízu finále Ligy mistrů proti Tottenhamu, se kterým od první minuty prohrával gólem Kanea, ale po trefách Hendersona a Salaha přesto zvítězil 2:1. V rámci Anglického ligového poháru odehráli svěřenci Jürgena Kloppa utkání na hřišti třetiligového Milton Keynes a v dosti okleštěné sestavě vyhrálo góly Hoevera a Milnera 2:0.
Všem fotbalovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu osmifinále Anglického ligového poháru. Od dvaceti hodin a třiceti minut se můžeme těšit na tradiční šlágr mezi Liverpoolem a Arsenalem!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.