Je tady konec. Hosté z Mainzu berou 3 body po výhře 0:3. O dva góly se postaral kanonýr týmu Szalai, další branku přidal Malli. Situace posledního Furthu je kritická a ani po dnešku moc pozitiv nepřibude. To je ode mě vše. Přeji hezký zbytek dne.
89
Domácí zahrával irohový kop, poté se míče se zmocnil Wetklo.
Tým Mainz právě vstřelil branku!
ÁDÁM SZALAI přeloboval brankáře, míč se se štěstím odrazil od tyčky a do brány... je to 3:0 a SZALAI zaznamenal již druhou branku utkání.
82
Park (domácí) nyní vypálil z cca 20 metrů. Brankář míč chytill.
81
Zimmermannův centr zachytil do svých rukavic brankář hostů Wetklo.
79
Northe si počínal ve vzduchu nedovoleně.
78
Mainz se nyní snaží šetřit vteřiny a drahocenný čas.
76
Na hřišti to jiskří. Žlutou vyfasoval i Furstner.
76
Wetklo chytá bez problémů.
75
Míč si staví Park.
74
N. Müller z Mainzu obdržel žlutou kartu za nebezpečný faul poblíž postranní čáry.
73
Furth má 20 minut, aby se stavem něco udělal, zatím ale vypadá bezradný.
71
Střelec prvního gólu Szalai obdržel žlutou kartu.
70
Dvojté střídání na straně Furthu. Parka s Asamoahem nahradí Stieberea se Zillnerem.
70
69
Ivanschitze nahrazuje Kirchhoff.
68
Wetklo byl faulován ve svém pokutovém území. Odkop od tohoto brankáře.
65
YUNUS MALLI vstřelil druhou brank usvého týmu. Nejprve Szalai promáchl správnou situaci, následně pálil Ivantshitz, a až následně se míč dostal pod nohy MALLIHO, který z hanice 10 metrů neváhal a do prázdné brány balón uklidil. 0:!
64
Mainz drží míč.
62
Zdeněk Pospěch schytal nohu do obličeje, ale po krátké přestávce se opět hraje dál. Mainz zahrává standartní situaci.
61
Furth je po gólu o něco aktivnější celek, leč zatím to na nějaké vyrovnání nevypadá. Nyní je Mainz na souepřové půli.
60
Mainz nyní musí bránit.
53
ÁDÁM SZALAI nyní prokázal, proč je nejlepš ístřelec svého týmu. Odražený míč pohotově dorazil z pár metrů do brány a poslal svůj tým do vedení 0:1!
51
Míče se opět zmocnil tým hostů.
50
Rozehrávat ze středového kruhu bude tým z Furthu.
45
Dvojté polčoasové střídání. Northeho nahradil Djurdič. Na druhé straně i tým Mainzu provedl střídání. Riise nahradil Caligiuriho.
45
49
Zimmermannův centr skončil za bránou. Odkopávat od vlastní brány bude Wetklo.
47
Náš Český hráč Zdeněk Pospěch se k míči moc nedostává, hraje se spíš po levé Diazově straně.
46
Začali hosté, míč ale ztratili. Hraje Furth.
46
Po první půli tady máme nerozhodný výsledek 0:0. Šancí jsme se taktéž nedočkali. Míč drží převážně hostující celek, který si vytváří i více prostoru. Domácí se v prvním poločase zmohli jen na brejky. Druhý poločas začne přibližně v 16:31.
45
1 minuta nastavení.
45
Pekovičova hlavička letěla dlouho vzduchem, brankář hostů s ní neměl žádný problém, stav stále 0:0 ve 45 minutě.
44
Roh pro hráče Greutheru.
43
Z něj však už nic, hosté opět u míče.
42
Domácí přecijen z protiútoku vytěžili rohový kop.
42
Mainz nyní uzavřel domácí na jejich půlce.
39
Wetklo lapil ze vzduchu nepodařený centr.
38
Už se opět hraje, u míče hosté - klasicky.
36
Noveski leží na hrací ploše, hráče již ošetřují.
35
Furth se na půlku souepře podívá jen sporadicky, obvykle tam ztratí míč a vrátí se zpět do obranné fáze.
33
Müller se prozměnu nyní zapomněl v ofsajdu. Mainz má více ze hry.
32
Ivanschitz vystřelil zpoza 16ky, dobrá rána, jen jí chyběla přesnost, letěla vedle pravé tyčky Hesleho brány.
31
Pekovič odkopl míč na aut.
31
Furstner fauloval ve středu pole.
29
Hra je nyní spíše ve středu pole, za celý zápas se neudála ani jedna větší šance. Greuther se těžko dostává na půli Mainzu.
26
Stieber si v nadějné akci hodně předkopl míč, a ten skončil za brankou. Odkop od brankáře Wetkla.
24
Ivanschitz se nyní protáhl kolem bránících hráčů, následně ale brankář domácích Hesl prihrávku směřovanou protihráči lapil.
23
Už se opět hraje, Kleine vypadá v pořádku.
21
Na hřišti leží stoper domácích, bude se ošetřovat.
20
Northe se dostal do šance, jeho střele ale chyběla razance a tak se jednalo spíš o nahrávku soupeřově brankáři.
19
U míče jsou hosté, ti jsou dnes o něco více aktivnější. Více drží míč...
17
Domácí se napodruhé ubránili. Dopředu ihned mířil Sararer, který se a Furth se tak na chvíli zabydlel na půli soupeře.
16
Roh pro hosty z Mainzu.
15
Wetklo neměl s míčem žádný problém, stav je stále 0:0.
13
Malli obdržel žlutou kartu za faul na hráče domácích. Přímý kop ze 25 metrů.
13
Dlouhý nákop až od obránce Szalai nestihl, míče se zmocnil brankář Greutheru.
12
brankář Hesl se postará o dkop, poté, co byl faulován útočícím hráčem.
10
Malli byl faulován ve středu hrací plochy.
9
Furt se dostal do šance, hlavička ale letěla nad branku Wetkla.
8
Caligiuriho zastavil až pomezního zvednutý praporek.
6
Northe se nyní protlačil vpřed, ale poté si pomohl faulem. Hrát bude hostující celek.
5
Hraje se převážně na půce Furthu, který má problémy s rozehrávkou.
2
Utkání začalo zhurta. Mainz se ihned protalčil kupředu, následný centr Malliho ukořistilo brankář Hesl.
1

SpVgg Greuther Fürth: Hesl - M. Zimmermann, Kleine, Mavraj, Rahman - Furstner Pekovič - Sararer, Zilner, Stieber - Northe

1. FSV Mainz 05: Wetklo - Pospěch, Svensson, Noveski, Junior Diaz - Baumgartlinger, Malli - N. Müller, Ivanschitz, M. Caligiuri - Szalai

Rozhodčí: Marco Fritz - Volker Wezel, René Kunsleben.
1. FSV Mainz 05:

Oproti tomu tým z Mainzu by se dal nazvat překvapením soutěže, letos uhrává velice slušné výsledky a díky tomu se drží na 7. příčce. Nejlepší střelec je - jako u konkurenta rovněž Maďarský hráč Ádám Szalai s 9. trefami. Mainz se může pyšnit 4. nejlepší defensívou v lize, které určitě prospívá i náš bek Z. Pospěch. Tým navíc z posledních 5ti zápasů pobral 13 bodů, což je ukazatel evidentní formy! Trenéru Tuchelovi nebudou k dispozici zranění Bungert, Ede a Parker.
SpVgg Greuther Fürth:

Greuther se nenachází ve zcela ideálním rozpoložení. S pouhými devíti body jsou na posledním 18. místě v tabulce. Na místo v podobě baráže o udržení, tedy na 16. příčku, ztrácí klub z Furthu 4 body. Na záchranu rovných 12... Nejlepším střelcem je Zoltán Stieber s pouhými 3 brankami, i to značí bídnou produktivitu tohoto celku, jenž se může "chlubit" nejhorší ofensivou v lize, když nastřílel za 18 kol pouhých 11 gólů. A další strašlivá bilance je taktéž pouhý bod za remízu s Augsburgem z posledních 5ti zápasů! Trenéru Büskensovi nepomůžou zranění: Schmidtgal, Nehrig, Hafele, Ndoye a Tyrala.
Hezké odpoledne fanoušci! Vítám vás u onlajnu 19. kola nejvyšší Německé fotbalové soutěže. Na "Trolli ARENA" se střetne domácí SpVgg Greuther Fürth s hostujícím 1. FSV Mainz 05.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.