Nakonec jsme sledovali hodně divokou fotbalovou bitvu. Ta nakonec dopadla lépe pro domácí Hamburg SV, který si nakonec připíše všechny body za výsledek 3:2. Domácím fotbalistům vyšla především druhá půle, která rozhodla o osudu dnešního duelu.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji vám příjemný zbytek večera a zase někdy u německého fotbalu napočtenou.
90+3
Hamburg už kontroluje závěr utkání. Hraje se hodně daleko od branky domácích.
90+1
Adler si dal s rozehrávkou na čas a vidí žluté napomenutí.
90
hlavní rozhodčí nastaví tři minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Arnautović dostal nejdříve za faul na polovině hřiště žlutou kartu. Posléze ještě zakopl balon a rázem viděl druhou žlutou a poté ještě červenou kartu.
90
O minutu později ještě hřiště opustí domácí Son, který přenechá své místo Rajkovićovi.
89
Hosté střídají. Odchází Turek Ekici a místo něj přijde Rakušan Prödl.
88
Rudnevs bránil hostům v rychlém rozehrání tím, že si stoupl blízko před balon. Pochopitelně musela následovat žlutá karta.
87
Petersen se dopustil útočného faulu. Poté ještě okomentoval výrok sudího a za to uviděl žlutý trest.
86
Rychlé přečíslení domácích zakončoval Son. Ten ale pálil z hranice vápna pouze vysoko nad branku Brém.
84
Hosté zahrávali rohový kop. Ke střele se dostal Schmitz ale branku z obtížné pozice trefit nedokázal.
83
Korejec Son stál úplně osamocený na zadní tyči. Do zakončení se však ani nedostal, protože ještě předtím mu byl odmáván ofsajd.
82
Domácí podruhé v zápase střídají. Odpracováno má dnes van der Vaart, který přepustí své místo Rincónovi.
80
Fritz zastavil nedovoleně unikajícího Aoga. Dostal žlutou kartu a protože to byla již druhá tak musí předčasně do sprch.
80
Je před námi posledních deset minut druhého poločasu. Ke třem bodům mají blíže zatím domácí hráči, kteří si drží jednobrankový náskok.
79
V posledních minutách nám hra trochu upadá. O kulatý nesmysl se bojuje převážně ve středu hřiště.
78
Rudnevs se řítil na branku soupeře. Blíž měl k balonu ale hostující brankář a včas jej odkopl do hloubi pole.
77
Ofajdy: 7 - 0 pro Hamburger SV.
76
Již druhý v pořadí rohový kop pro domácí SV byl opět neúspěšný.
75
Domácí družina měla k dispozici svůj vůbec první rohový kop. O jeho exekuci se postaral Badelj, ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
74
Westermann na poslední chvíli zakročil před Petersenem a odpálil balon do zámezí.
72
Hráči Hamburgu se nastěhovali před šestnáctku soupeře. Tam však domácí dlouho nezůstali a byli hned vytlačeni.
71
Rohové kopy: 0 - 6 pro Werder Brémy.
70
Werder má posledních minutách navrch a snaží se o vyrovnání. Z rohové kopu, který však zahráli hosté hodně špatně to rozhodně nebude.
69
De Bruyne centroval, ale jeho pokus doletěl pouze na hlavu jednoho z bránících hráčů, který jej odklidil do bezpečí.
68
Sokratisovo počínání vypadalo hodně ošklivě. Avšak podle hlavního rozhodčího bylo vše v pořádku a Hamburg bude pouze vhazovat.
67
Son byl po centru Brumi přistižen v milimetrovém ofsajdu. Akce domácích fotbalistů tak nemohla pokračovat dále.
66
Rudnevs se provinil proti pravidlům a fauloval. U balon tu zůstanou hráči v tmavých dresech.
65
Držení míče: 57% - 43% pro Hamburger SV.
64
Ekici se dostal do slibné střelecké pozice. Svoji výhodu ale nedokázal využít a trefil pouze místa, kde stál připravený domácí brankář.
63
Hamburští fotbalisté stále drží balon a nikam s ním nespěchají.
62
Hamburg střídá. Ze hřiště odešel Skjelbred a místo něj se na hrací plochu podívá Arslan.
61
Obrovskou šanci na vyrovnání měl De Bruyne. Ten ale trestuhodně zahodil tuto možnost a za malého vápna hlavičkoval pouze nad branku.
59
Hra se nám teď po divokém pětiminutovce trochu uklidnila. SV drží balon a kombinuje na polovině hřiště.
57
Dočkali jsme se také první žluté karty. Tu si vysloužil hostující Frizt.
56
Werder Brémy se rozhodl vystřídat. Ze hřiště odešel český reprezentant Gebre Selassie, který přenechal své místo Arnautovićovi.
54
Werder právě vstřelil branku!

I s góly se nám teď roztrhl pytel a další branka je na světě. Gebre Selassie si nejdříve zpracoval balon na prsa a po krátkém váhání jej předložil do ideální pozice SOKRATISOVI PAPASTATHOPOULOSOVI, který se nemýlil a zacílil přesně - 3:2.
53
Hamburg právě vstřelil branku!

Znovu ukázková akce Hamburg, která končí v brance soupeře. Domácí se dostali do rychlého přečíslení, které úspěšně zakončili. Po přihrávce Aoga se ve vápně prosadil ARTJOMS RUDNEVS - 3:1.
52
Son šikovně sklepl na nabíhajícího Rudnevse. Korejský fotbalista však ještě předtím stál v ofsajdu.
51
Brémy se konečně začínají dostávat do tempa. Teď to jsou právě oni, kdo drží míč na svých kopačkách a snaží se něco vymyslet.
50
Úvodní pětiminutovka druhého poločasu patří jasně domácím borcům. Ti probudili k aktivitě i prokřehlé fanoušky v Imtech Aréně.
48
Hamburg vstoupil do druhé půle s velkým odhodláním a nasazením.
47
A domácí SV už mohlo vést o dvě branky. Rudnevs se pokoušel zakončit nůžkami, mezi tři tyče se však trefit nedokázal.
46

Tak to musí říká bleskový vstup do druhého poločasu! Hráči Werderu se nestačili rozkoukat a hned prohrávají. Balon se i s trochou štěstí dostal k DENISU AOGOVI, který neměl problém dopravit míč z malého vápna do sítě - 2:1.
46
Je za námi první poločas, ve kterém jsme se dočkali dvou branek. Každá padla na opačné straně a tak se oba týmy trousily do šaten za nerozhodnutého stavu. Uvidíme co nám přinese druhá půlka.

Druhý poločas začne přibližně v 16:33.
45
Do zajímavé příležitosti se ještě v samotném závěru dostal Ekici. Jeho rána však byla zblokována a posléze odvrácena do bezpečí.
44
Poslední minuty první pětačtyřicetiminutovky se už spíše dohrávají. Samotné dění se odehrává převážně ve středu hřiště.
43
To samé činil na druhé straně po centru Aoga stoper Lukimya. Taktéž poslal míč za postranní lajnu.
42
Hosté se dostali až před branku Hamburgu. Tam ale včas zakročil Jansen a balon odkopl do autu.
41
Van der Vaart to zkusil přímo na branku. Jeho ráně však chyběla větší razance a Mielitz ji v poklidu chytil.
40
Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu. Ta začala na polovině hostů, kteří se provinili proti pravidlům.
39
Pro rohový kop Brém si v poklidu došel Adler a balon vyrazil. Navíc byl faulován a tak se domácí brankář postará o další rozehrávku.
38
Rudnevs by se zřejmě řítil sám na branku Werderu. Jenže si nepohlídal své postavení a byl mu odpískán ofsajd.
37
Domácí se znovu chopili balonu a snaží se o nějakou zajímavou myšlenku. Zatím se však jejich počínání odehrává především na vlastní polovině.
35
Už to vypadalo, že se míč třepotá v domácí síti. Gebre Selassie předložil ideální gólovku De Bruynovi. Ten ale trefil pouze postranní konstrukci branky.
34
Hosté se konečně osmělili a míč vyvezli až na polovinu SV. De Bruyne to vzal na sebe a vystřelil. Jeho nepovedená rána však skončila hodně mimo Adlerovu branku.
32
Tmavé dresy si teď na hřišti nepočínají zrovna nejlépe. Werder se pouze brání a čeká co vymyslí soupeř.
31
Hamburg stále drží balon na svých kopačkách. Vypadá to, že si Werder bude muset vzít náhradní.
30
Rudnevse se dostal na malém vápně k hlavičce a balon po jeho pokusu už směřoval do branky. Ještě před tím však byl domácímu útočníkovi odpískán faul.
28
Domácí jsou po vyrovnávací brance lepším týmem a hýří aktivitou. Ta však zatím nic zásadního pro SV nepřinesla.
27
Hráči v bílých dresech drží balon na svých kopačkách a snaží se něco na soupeřovu obranu vymyslet.
26
Před brankou Werderu se začíná přitápět. Po trestném kopu opadl v šestnáctce Son a dožadoval se penalty. Hlavní sudí však zůstal v klidu.
25
Držení míče: 61% - 39% pro Hamburger SV.
24
Domácím se tak podařilo vyrovnat stav utkání. A osudu dnešního výsledku ještě není z daleko rozhodnuto.
23

Gebre Selassie si neporadil u pravé postranní lajny se šikovným a hlavně rychlým Korejcem HEUNGEM MIN SONEM. Ten se rychle zbavil českého reprezentanta a z hodně ostrého úhlu uklidil míč do levého horního rohu Mielitzovi branky - 1:1.
21
Werder získal balon a spěchal do rychlého přečíslení. To bylo ale zastaveno na polovině hřiště po faulu vracejícího se Badelje.
20
Jansenův centr z levé strany hledal útočníka Rudnevse. Ještě před ním ale včas zakročil obránce Sokratis.
19
Brémy si nepřidělávají žádné starosti a když nemají jak zakombnovat tak volí dlouhý nákop až k brankaři Adlerovi.
18
Son si znovu nepohlídal své postavení a byl mu znovu v krátké době odpískán ofsajd.
17
Hamburg ale ztratil balon někde kolem půlící čáry a musel rychle spěchat dozadu. Naštěstí si ani hosté s kombinací neporadili ideálně.
16
Domácí hráči se teď ujali iniciativy a jsou to právě oni, kdo se snaží tvořit hru.
15
Korejec Son byl přistižen v ofsajdu, který byl také nejdříve odmáván a posléze odpískán.
13
Jansen posílal do vápna pěkný centr. Hosté byli ale v přesile a bez problémů si poradil a odvrátili jej.
11
Hráči SV se trápí ve středu hřiště a je to také vidět na přechodové fázi. Ta v posledních minutách dost vázne.
10
Brémy úvodní branka hodně nakopla a je vidět, že touží přidat i další. De Bruyne posílala do šestnáctky další štiplavý centr. Nikoho však ze svých spoluhráčů nenašel.
9

Už to vypadalo, že první rohový kop dnešního utkání nic zajímavého nepřinesl. K odraženému balonu se však dostal De Bruyne, který vrátil balon do ohně. Na penaltové značce si nejvýše vyskočil ASSANI LUKIMYA a zády k brance otevírá skóre dnešního zápasu - 0:1.
7
Hráči v tmavých dresech měli k dispozici další standardku s hodně nebezpečné pozice. Turek Ekici ale volil místo centru přímou střelu a trefil pouze boční síť domácí svatyně.
6
Zajímavě vypadala akce Rudnevse, který se u levé postranní lajny zbavil protihráče a následně odcentroval. Zakončující Skjelbred však netrefil míč ideálně a branku už vůbec ne.
5
Junuzović dostal přesnou přihrávku na hranici vápna a vypálil. Jeho rána však letěla do míst, kde stál připravený Adler.
4
Dlouhý nákop gólmana Mielitze skončil až u kolegy v opačné brance. Ten na rozdíl od předchozího počínání volil kombinaci po zemi.
3
Na druhé straně se hráči Werderu dostali k přímému volnému kopu. Ten ale nezahráli ideálně a soupeř si dokázal v poklidu poradit.
2
Hned v úvodu utkání se do zajímavé příležitosti vřítil domácí útočník Rudnevs. Ten dostal ideální přihrávku za beky a následně vystřelil. Jeho rána však postrádala větší přesnost.
1
Domácí se jako první dotkli balonu a uvedli ho do hry. Zatím se jejich kombinace odehrává na vlastní polovině.
1
Oba celky již nastupují na hrací plochu. Domácí fotbalisté oblékli bílo - červenou kombinaci, hosté z Brém černo - zelenou.

Hamburger SV: Adler - Diekmeier, Bruma, Westermann, Jansen - Badelj - Skjelbred, van der Vaart, Aogo - Son, Rudnevs.

Werder Bremen: Mielitz - Gebre Selassie, Lukimya, Sokratis, Schmitz - Fritz - Ignjovski, Junuzović, Ekici, De Bruyne - Petersen.

Rozhodčí: Kinhöfer - Scheppe, Fischer.
Jediné vzájemné měření sil letošního ročníku vyznělo lépe pro hosty z Brém. Ti dokázali na vlastním pažitu uspět poměrem 2:0. Tehdy se za Werder trefil Hunt a Petersen.
Oba celky se po zimní přestávce představily pouze jedinkrát. Hamburger si dokázal odvést bod za remízu 1:1 z Norimberku. Za to klub vyznávající zelené barvy schytal pořádný debakl od Borussie Dortmund před vlastními fanoušky a to výsledkem 0:5.
Pohled na tabulku naznačuje, že půjde o vyrovnané utkání. Domácím patří po osmnácti odehraných kolech desáté místo a na svém kontě mají 25 bodů.

Brémy jsou na tom hodně podobně jako jejich dnešní soupeř. Werder totiž okupuje dvanácté místo tabulky s 22 bodovým ziskem.
Hezké odpoledne všem fotbalovým fanouškům. Vítáme vás u on-line přenosu z německé Bundesligy. V devatenáctém kole se proti sobě v Imtech Aréně postaví domácí Hamburger SV, který bude hostit Werder Brémy. Utkání začíná v 15:30.