To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Borussia však náskok dokázala uhájit a nebýt skvělé práce Martina Latky v obraně Fortuny Düsseldorf, mohl být náskok o nějakou tu branku vyšší.
Hosté začali hrát až ve druhém poločase, kdy v jeho úvodu díky brance Schahina, který proměnil nabízený pokutový kop, snížili náskok domácích a snažili se až do posledních vteřin o vstřelení vyrovnávající branky.
Dnešní utkání je u konce. Borussia Mönchengladbach vybojovala důležité tři body a nutno dodat, že díky povedené první pětačtyřiceti minutovce si tyto body zaslouží.
90+2
Domácí takticky sřídají, ze hřiště odchází Cigerci, přichází Rupp.
90+2
Hosté budou vhazovat na polovině domácích, ale ofsajd kazí jejich útočnou snahu.
90+1
Rozhodčí se rozhodl nastavit dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Běží poslední minuta řádné hrací doby, Mlapa se k zakončení nedostal, Giefer vykopává.
89
Domácí vybojovali další rohový kop.
89
Je tu avizované střídání v sestavě Borussie, odchází Patrick Herrmann, střelec druhého domácího gólu, kterého nahradí na poslední desítky vteřin Peniel Kokou Mlapa.
88
Domácí tým připravuje další střídání.
87
Nepřesná přihrávka Hankeho na střed pokutového území.
86
U míče domácí, kteří se snaží nepanikařit a držet míč na svých kopačkách.
85
Hosté podruhé střídají, odchází kapitán Bodzek, místo něho přichází Ilsö.
84
Další nákop do pokutového území, ani tento míč nedoputoval k Schahinovi.
83
Nepřesný pas na nabíhajícího Schahina.
82
Arango přihrává uvnitř pokutového území hostů zpět na Hankeho, ten střílí z voleje a fantastický reflexivní zákrok padajícího Gifere zabránil gólu!
81
Nyní se ale hosté musí bránit kombinacím Borussie.
80
Začíná poslední desetiminutovka, hosté stále bojují o vyrovnávací branku!
79
Hanke střílí z pravé strany, Latka odvrací na břevno! To byla čistá gólovka domácích! To je výkon jako hrom českého obránce!
78
Obrana Fortuny odvrací, i když tam domácí "reklamují" hraní rukou, rozhodčí je jiného názoru.
77
Rohový kop domácích z levé strany.
76
Latka je jednoznačným "králem" obrany Fortuny Düsseldorf!
75
Latka znovu zasahuje proti nebezpečnému centru z levé strany.
74
Střídají i hosté, ze hřiště sprintuje Oliver Fink, kterého nahradí Genki Omae.
73
První střídání, domácí stahují Luuka de Jonga, kterého nahradí Mike Hanke.
72
Centr z pravé strany, hostující Schahin zkouší "nůžky", ale míč letí hodně mimo.
71
Kruse výborně vybídl Reisingera, ten postupuje k pokutovému území souipeře, tam ale přichází o míč.
70
Faul odpískán Krusemu na polovině domácích, ten se sice diví, ale nic to na rozhodnutí sudího nezmění.
68
Míč se dostává až k Gieferovi, který se zapojil do postupné rozehrávky.
67
Znovu budou hosté vhazovat z levé strany, míč letí do pokutového území, obránce Borussie ale odkopává pryč.
66
Ofsajd, u míče domácí tým.
65
Van den Bergh vhazuje na polovině domácích aut, ale hosté se vrací na svou polovinu a útočit tak budou opět "do plných".
64
Martin Latka se zapojuje do kombinace na vlastní polovině, dnes v obraně svého nového zaměstnavatele podává dobrý výkon!
63
Ale roh nebyl dobře kopnutý, u míče domácí.
62
Wendt odvrací nákop hostů na roh, hosté mají další dobrou příležitost ohrozit domácí bránu.
61
Martin Latka musí odvracet další nebezpečnou přihrávku do pokutového území.
60
Ale domácí faulují Baloguna, jejich útočné snažení končí.
59
Borussie před pokutovým územím soupeře.
58
Domácí poznali, že pouze aktivitou mohou vybojovat tři body z dnešního utkání.
57
Na druhé straně musel zakročit také Giefer, který chytá střelu Arranga.
56
Hosté rychle rozehrávají po faulu na polovině hřiště, ale Schahin se dostává k míči uvnitř pokutového území později, než gólman.
55
Domácí posílají nepřesný nákop, Jantschke se gestem omlouvá.
54
Obrana Borussie však odvrací nebezpečí před vlastní bránou.
53
Schahin ukazuje, že by se měl kopat rohový kop z levé strany, ale rozhodčí je jiného názoru, bude se vhazovat.
52
Hostům se tedy aktivita v úvodu poločasu vyplácí, snižují na 1:2 a můžeme se dočkat ještě velkých věcí!
51
Düsseldorf právě vstřelil branku!
DANI SCHAHIN proměňuje pokutový kop střelou k levé tyči, ter Stegen "jde" na druhou stranu, je sníženo!
50
Ruka! Jeden z obránců zahrál ve vápně rukou, to je pokutový kop pro Fortunu Düsseldorf!
50
Míč ještě zřejmě tečoval gólman ter Stegen, kope se rohový kop.
50
Moc povedení střela Stefana Reisingera z velké dálky, míč se skoro otřel o břevno!
49
Obrana Borussie odvrací.
48
Přece jenom se hosté dostali ke střele uvnitř pokutového území, ale míč končí mimo, bude se kopat rohový kop.
47
Fortuna Düsseldorf se snaží o dobrý vstup do druhé půle, ale jejich útočnou snahu končí nepřesná přihrávka.
46
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhý poločas začne přibližně v 16:33 hodin.
Branky v první třetině dávali pouze domácí, když v 6. minutě trefil do vlastní sítě po střele Aranga Juanan /vl/. Ve 14. minutě zvýšil vedení domácích Herrmann, který stanovil konečné skóre prvního poločasu na 2:0.
První poločas je u konce. Lépe vyšel Borussii Mönchengladbach, která jde do kabin s dvoubrankovým náskokem.
45
Běží poslední minuta prvního poločasu.
44
Zatím se ale hostům nedaří připravit gólovou šanci.
43
Závěr poločasu patří hostům, kteří opět kombinují před pokutovým územím Borussie.
42
Znovu se snaží hosté o přečíslení, ale Tesche ztrácí míč.
41
Na druhé straně tečovaná střela z pravého křídla z hranice šestnáctky, míč z kopačky Herrmanna končí mimo.
40
Ale hosté s touto dobrou standartní situací nenaložili dle představ.
39
A pozor, faul na pravé straně v těsné blízkosti pokutového území, Marx dostává žlutou kartu!
38
Míč na polovině hřiště v držení hráčů Düsseldorfu.
37
Faul na polovině hřiště, rozehrávají domácí.
36
Hosté posílají přesnou kolmici na Schahina, ale akci přerušuje odmávaný a odpískaný ofsajd.
35
A Arango se dostává do zakončení, střílí z levé strany uvnitř pokutového území, těžkou přízemní střelu Giefer chytá.
34
U míče stále domácí fotbalisté, kteří mají jasnou převahu ve statistice držení míče.
33
Dlouhý výkop domácího gólmana končí v autu.
32
Rozhodně jejich projev působí mnohem aktivněji, než v úvodu utkání.
31
Hosté kombinují na polovině hřiště.
30
První půlhodina dnešního utkání je za námi, domácí zatím potvrzují roli favorita utkání a po brankách Juanana /vl/ a Herrmanna vedou 2:0.
29
Nyní je jasné, že se jednalo o Marxe, který již stojí u čáry a čeká na vpuštění na hřiště.
29
Nakonec je odnesen za postranní čáru, domácí budou hrát o deseti.
28
Při hlavičkovém souboji došlo k lehkému zranění domácího hráče, ten je ošetřován.
27
Schahin se dostává v pádu do zakončení v šestnáctce Borussie, míč letí těsně vedle levé tyče!
26
de Jong se tlačí ve vápně do zakončení, ale Balogun v poslední chvíli odkopává míč!
25
Cigerci padá po souboji s Krusem na polovině soupeře, domácí mají míč.
24
Domácí faulují na polovině hiště, hosté mohou rozehrát. A rozehrávají zpět do obrany.
23
První příležitost hostů, na pravé straně posílá dobrou přihrávku Reisinger a na bližší tyči připravený Oliver Fink tečuje míč, ten končí mimo bránu.
22
Dlouhý nákop domácích nepřesný, hosté u míče.
21
Nakonec odpískán faul Schahinovi, ter Stegen vykopává.
20
Hosté se však nedokázali prosadit a musí to zkoušet znovu.
19
Teprve nyní se hosté dostávají před branku ter Stegena. Balogun vybojoval autové vhazování z pravé strany.
18
Borussia kombinuje na polovině.
17
Míč končí mimo hřiště, domácí na své polovině vhazují.
16
Domácím se vstup do utkání náramně povedl, hosté se zatím na nic nezmohli.
14
Mönchengladbach právě vstřelil branku!
Nádherná akce domácích, z pravé strany posílá přesnou přihrávku Luuk de Jong a v malém vápně ve skluzu zakončuje PATRICK HERRMANN!
14
Ten obrana Düsseldorfu odvrací.
14
Borussia bude mít k dispozici rohový kop.
13
Znovu musí Latka odvracet nebezpečný míč po centru z pravé strany! Český obránce má plné ruce i nohy práce!
12
Ale míč končí přímo v náruči gólmana Giefera.
11
Borussia však bude mít k dispozici další přímý kop ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů.
10
Martin Latka nyní znemožnil zakončení de Jongovi, když odkopává výbornou přihrávku Aranga.
9
Nepřesný centr hostů z levé strany, míč získávají domácí.
8
Borussia hned od úvodních vteřin dominuje na hřišti, Fortuna se urputně brání.
6
Domácí se nakonec stejně prosazují, z levé strany střílí Juan Fernadno Arango a míč tečuje do vlastní branky JUANAN! To je vlastní gól!
6
Ale míč končí pouze v dobře postavené zdi!
6
Martin Latka zastavuje pronikajícího Cigerciho a rozhodčí píská faul! To bude dobrá šance pro domácí tým!
5
Dlouhý nákop na levé straně, ale Herrmann již nestihl míč na ploše.
5
Faul na polovině, domácí mohou rozehrát.
4
Rohový kop domácích končí po hlavičce Domíngueze mimo bránu.
3
Domácí při prvním střeleckém pokusu, Nordtveit střílí z pravé strany, Giefer vytěsnuje.
2
Utkání již odstartovalo, jak je patrné z úvodních sestav, do zápasu nastoupil hned od úvodu i devětadvacetiletý český legionář Martin LATKA.
1
Oba týmy již nastupují, začátek utkání se o pár minut posune.
Oba týmy jsou již připraveny v útrobách Borussia-Park, za malý okamžik nastoupí na hrací plochu.

Borussia Mönchengladbach: ter Stegen - Brouwers, Domínguez, Wendt, Jantschke - Ciğerci , Herrmann, Marx, Nordtveit - Arango, de Jong

Fortuna Düsseldorf: Giefer - Latka, Balogun, Juanan, van den Bergh - Fink, Tesche, Bodzek, Schahin - Kruse, Reisinger

Rozhodčí: Gagelmann - Anklam, Thielert.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání devatenáctého kola německé Bundesligy, v němž domácí Borussia Mönchengladbach přivítá Fortunu Düsseldorf.
Borussia Mönchengladbach
Domácí vstupují do dnešního utkání z pozice osmého klubu Bundesligy, když v doposud odehraných osmnácti zápasech šestkrát vyhráli a osmkrát remizovali. Ve čtyřech zápasech odešli poraženi a celkem nasbírali šestadvacet bodů. Borussia bude chtít i v dnešním utkání pokračovat v úspěšné sérii, který započala již v listopadu loňského roku, po prohře 1:2 se Stuttgartem. Od té doby Borussia neprohrála a v šesti odehraných zápasech nasbírala deset bodů.
Fortuna Düsseldorf
Hosté jsou na tom v tabulce Bundesligy o něco hůře, když v dosud odehraných osmnácti zápasech nasbírali jedenadvacet bodů za pět výher a šest remíz. Fortuně patří čtrnácté místo, nicméně s pohodlným náskokem na sestupující příčky. Fortuna začala ligový ročník výborně, spoustu bodů vozila i z venkovních hřišť, ale v posledních kolech se, zejména při venkovních utkáních, potýká s nezdary a často prohrává.
Češi na hřišti
V dresu Düsseldorfu může do dnešního utkání nastoupit devětadvacetiletý český legionář Martin LATKA. V kádru soupeře nepůsobí žádný Čech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.