Leverkusen - Norimberk | ONLINE | 30.11.2013 15:30 | Bundesliga 2013/2014 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Leverkusen sice hned na začátku druhého poločasu mohl inkasovat, nicméně Leno proti Chandlerově ráně skvěle zakročil a z následného protiútoku zvýšil na 2:0 bývalý hráč Nürnbergu Stefan Kießling. Leverkusen od té doby v podstatě kontroloval utkání a navrch přidal ještě jednu branku Sona. Bayer se tak po tomto kole udrží na druhém místě, der Club nevyhrál čtrnácté ligové utkání v řadě, což se mu ještě nikdy v jeho sto třináctileté historii nestalo. Já vám děkuji za pozornost a přeji hezký den.
Hráči Leverkusenu dnes poslali alespoň na dálku malý dálek svému sportovnímu řediteli Rudimu Völlerovi. Mnohonásobný německý reprezentant a mistr světa z roku 1990 byl totiž podle deníku Bild hospitalizován v nemocnici kvůli problémům s ledvinami.
90+1
Konec zápasu.
90
Stafylidis trochu zavařil Lenovi, jenž jeho malou domů musel řešit skluzem.
90
Začala poslední minuta řádné hrací doby.
89
Stafylidis si tentokrát narazil se spoluhráči a pak vysoko přestřelil.
88
Stafylidisovi rozhodně nechybí odvaha a drzost, teď to zkusil po Canově efektivním přiťuknutí z větší dálky a Schäfer musel skákavou střelu doprovodit za koncovou čáru.
86
Utkání se pochopitelně už spíše jen dohrává. Není co řešit, Leverkusen půjde do taháku příštího kola v Dortmundu z druhého místa.
85
Odkop od Lenovy branky.
84
A hned mohlo být zle nedobře! Plattenhardt trefil Ginczekovu hlavu, od níž se míč odrazil k brance, kde pravou rukou skvěle zasáhl Leno.
84
Pro Stafylidise to je bundesligový debut a hned na jeho začátku se provinil faulem proti Pekhartovi.
83
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Gonzalo Castro, přichází Konstantinos Stafylidis.
82
Pogatetz udělal další z nepřeberného množství svých chyb a daroval tak míč Leverkusenu. Ten si teď spíše jen hraje s míčem.
81
To by ovšem Plattenhardt musel najít některého ze svých spoluhráčů.
81
Nürnberg to samozřejmě nezabalil a snaží se ještě o čestnou branku. Šanci vstřelit jej bude mít i při tomto rohovém kopu.
80
Esswein se po svém příchodu na hřiště uvedl střelou ze střední vzdálenosti, kterou Leno vyrazil před sebe, kde měl naštěstí pro něj jen své spoluhráče.
79
Pro domácí je to tak šance, jak si ještě dnes užít fotbal a zahrát si. V příštím kole je čeká utkání na hřišti Borussie Dortmund a tam to žádná legrace nebude.
78
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Heung-Min Son, přichází Robbie Kruse.
77
Leverkusen právě vstřelil branku!
Je definitivně rozhodnuto a odpor Nürnbergu zlomen. HEUNG-MIN SON si zopakoval spolupráci při prvním gólu s Castrem, jen s tím rozdílem, že přihrávku tentokrát dostal do běhu, potáhl si míč k šestnáctce a k pravé tyči prostřelil Schäfera. Korejec teď ještě posílá srdíčka směrem k tribunám.
75
Chandler pokračuje ve své sympatické snaze, podává dnes dobrý výkon a teď si dovolil i vystřelit, jenomže to provedl velmi nepřesně.
75
Pekhart byl faulován u postranní čáry. Kouč hostí Verbeek teď vpředu vsadil na tři útočníky – Essweina, Pekharta a Ginczeka.
74
Střídání v týmu 1. FC Nürnberg: ze hřiště odchází Adam Hloušek, přichází Alexander Esswein.
74
Pekhart se po Ginczekově přihrávce dostal k prvnímu zakončení, to ovšem nebylo přesné.
73
Další snaha Nürnbergu, tentokrát z autového vhazování, končí libovou prací pro Lena.
72
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Lars Bender, přichází Stefan Reinartz.
72
I teď se domácím podařilo Plattenhardtův centr zneškodnit.
71
Rolfes se provinil faulem proti Feulnerovi, Nürnberg vše stěhuje před Lena.
Dnešní utkání sleduje 25000 diváků.
70
Donati je zpátky na place, alespoň jeden krajní bek Samimu Hyypiovi zbude.
69
Son je i nadále při chuti, tentokrát si přehodil míč do lepší pozice a protáhl Schäfera, který se zase roztáhl na zemi a uchránil Nürnberg od třetí inkasované branky.
69
Střídání v týmu 1. FC Nürnberg: ze hřiště odchází Hiroši Kijotake, přichází Tomáš Pekhart.
68
Do hry se na domácí straně chystá Stefan Reinartz. Problémy Leverkusenu s krajními beky asi jen tak neskončí. Po Boenischově pravděpodobně vypadne se sestavy také Donati.
67
Plattenhardtův centr od lajny se v šestnáctce odrazil ke Ginczekovi, který rychlým zakončením nepropálil hráče stojící před sebou.
66
Leverkusen pak otevřel obranu a Nürnberg přešel do přečíslení. Sprinterský souboj s Feulnerem Gonzalo Castro v první fázi vyhrál, pak jej ovšem zajel znovu a tentokrát již bez balonu, takže takřka oranžová karta pro něj je na místě.
66
Can svůj centr mířil dobře na Kießlinga, míč se ovšem potom odrazil k Rolfesovi, který z voleje neuspěl.
65
Donati by měl být v pořádku, Leverkusen chvíli v deseti, avšak s výhodou standardní situace.
65
Adam Hloušek zezadu přišlápnutím kotníku zastavil Donatiho a je za to oceněn jeho první žlutou kartou v sezoně.
64
Chandler teď zachránil Nürnberg od definitivní pojistky jeho porážky, projít totiž Kießlingova přihrávka před branku Canovi, mohlo být rozhodnuto.
64
A se zlou pochodil i původní exekutor rohového kopu Kijotake.
64
Plattenhardt se po rozehrávce nakrátko dostal k dalšímu centru, ten ovšem neprošel.
63
Donati zády srazil Plattenhardtův pokus o centr na rohový kop.
63
V posledních minutách iniciativu převzal zase Nürnberg, nicméně stále mu chybí kousek štěstí.
62
Feulner se opět ukázal ve své oblíbené disciplíně, kdy si přehodil míč do středu hřiště na levou nohu a pak dva metry zpoza šestnáctky vypálil k levé Lenově tyči, kde byl domácí brankář včas.
61
Leno vystartoval z branky a vyboxoval Plattenhardtův centr.
60
Nürnberg se přeci jen zase dostal Lenovi na dostřel, poslední slovo měl Ginczek, jehož rána z poměrně malé vzdálenosti byla sražena na rohový kop!
59
Feulnerův podkopnutý centr měl původně skončit odkopem od Lenovy branky, místo toho bude Donati vhazovat od rohového praporku. To také není příliš velká výhra pro domácí.
58
Ten se stal Schäferovou kořistí.
58
Hegeler se Sonem sehráli pěknou akci na úrovni pokutového území, Korejec pak přetáhl míč na Cana, jenž mírně nezvládl zpracování a z poměrně dobré pozice tak je pouze rohový kop.
57
Benderův centr do šestnáctky nikoho z jeho spoluhráčů nenašel, nicméně Leverkusen stále zůstává před šestnáctkou Nürnbergu.
56
Na druhé straně si míč doprostřed přetáhl Castro a trefil Schäferovo břevno! Těžko říct, zda by brankář hostí plachtil vzduchem naprázdno, střela to každopádně byla pěkná.
56
Teď si však míč před šestnáctkou přehodil na levou nohu Ginczek a donutil Lena k ulehnutí na zem.
55
Hra Nürnbergu je stále velmi pomalá a alibistická. V BayAreně to na změnu opravdu nevypadá, s přibývajícími minutami navíc bude přibývat i výpadů Leverkusenu do otevřené obrany hostí.
53
Kijotake jen posunul míč do středu hřiště Feulnerovi, jenž snad ze třiceti metrů vysoko přestřelil Lenovo břevno.
53
Na druhé straně byl Ginczek faulován Donatim, další práce pro Kijotakeho.
53
Castro potvrdil skvělý přehled ve hře a tentokrát výborně prostrčil míč za obranu Benderovi, před nímž ovšem šel dostatečně rychle na zem Schäfer a ještě před případným zakončením hrací předmět schoval pod své tělo.
52
Kießling si pak vše slovně chtěl vysvětlit s Pogatetzem, sudí Drees nicméně dal rychlý pokyn po hře, po němž se snesl centr opět na hlavu střelce druhé branky dnešního utkání, jenž hlavičkoval vedle. Nutno dodat, že Pogatetz na něj opět nepatrně sáhl. Penalta by ovšem byla opravdu moc velké sousto.
51
Emanuel Pogatetz jen lehce zapojil loket do souboje s Kießlingem a dostal za to žlutou kartu. Samotná žlutá karta za tento zákrok by byla hodně přísná, sudí Drees ale Rakušanovi vysvětlil, že mu nedovolené zákroky nasčítal v jeden celek.
50
Další snažení Nürnbergu končí odkopem od Lenovy branky.
49
Pro Leverkusen by pochopitelně toto vítězství znamenalo uchování druhého místa, pro Nürnberg již zmiňované stanovení nového klubového rekordu v délce série bez vítězství.
47
Leverkusen právě vstřelil branku!
Jenomže po hlavě do něj vletěli také domácí. Hegeler patičkou na hranici šestnáctky krásně uvolnil STEFANA KIEßLINGA, jenž se dostal před Schäfera a přesným zakončením potvrdil, že se mu proti svému bývalému klubu nebývale daří.
46
Nürnberg vletěl do druhého poločasu po hlavě a Leno měl hned co dělat s Chandlerovou střelou zpoza šestnáctky, kterou vyrazil jen s vypětím všech sil!
46
Střídání v týmu 1. FC Nürnberg: ze hřiště odchází Josip Drmić, přichází Daniel Ginczek.
46
Začal druhý poločas.
První poločas tedy skončil výhrou Leverkusenu, ale kdyby tomu bylo opačně, nikdo by se nemohl divit. V devatenácté minutě totiž Nürnberg mohl jít do vedení, Hasebeho rána se však zastavila o tyč. Pak již dirigentskou taktovku utkání převzal domácí Bayer, jemuž vedení zajistilo přesné zakončení Sona. V závěru pak hosty několikrát podržel výborný brankář Schäfer a nakonec také branková konstrukce. Druhý poločas začne cca v 16:32.
45+2
První poločas skončil.
45+1
Nepřesné Sonovo zakončení končí první půli.
45+1
Branková konstrukce tentokrát zachránila Nürnberg! Leverkusen začal jednu přidanou minutu aktivně, po pravé straně odcentroval Donati a na hranici penalty našel Kießlinga, jehož hlavička orazítkovala levou Schäferovu tyč. Hostující brankář se mohl jen dívat.
45+1
Přidána je jedna minuta.
45
Can měl štěstí, že jej Feulner po riskantní zasekávačce fauloval. Ztráty míče u pokutového území jsou většinou smrtelné.
44
Nürnberg po dlouhé době vyrazil na soupeřovu polovinu ve větším počtu lidí, s míčem ovšem nakonec operoval především Leno.
42
Drees ponechal Leverkusenu výhodu, která nakonec vyvrcholila ve volný kop od středové čáry.
42
Leverkusen v posledních minutách přitlačil na pilu a může jej jen mrzet, že nedal o gól či dva více. Gertjan Verbeek bude mít o poločasové přestávce co vysvětlovat. Zatím si jen párkrát nechápavě zavrtěl hlavou.
41
Schäfer zůstal na brankové čáře a Canův centr od rohového praporku tentokrát propadl celou šestnáctkou, až jej Nürnberg vyvezl alespoň k půlící čáře.
41
Chandler zasáhl proti Canově rohovému kopu na další.
40
A podruhé výborný Schäfer! Tentokrát poslal skvělý míč za obranu Rolfes a před brankářem hostí se zjevil úplně volný Castro, jenž si ale do poslední chvíle zřejmě rozmýšlel zakončení, až míč poslal o Schäfera jen na rohový kop.
39
Kießling výborně dopředu vyslal Sona, ten si tentokrát netroufl na střelu a nechal ji tak na Canovi, který po kličce dvěma protihráčům vrátil míč zpátky Sonovi, jehož přízemní ránu vykopl Schäfer!
38
Schäfer měl tentokrát práci poměrně jednoduchou, Donatiho centr na malé vápno v pohodě stáhl do své moci.
37
Neproměněná Hasebeho rána teď může Nürnberg mrzet ještě více. To měl být gól, teď se bude hostům z Franků hrát velmi těžce.
36
Leverkusen právě vstřelil branku!
HEUNG-MIN SON se ale dočkal hned z další akce. Leverkusen se opět zmocnil míče, Castro jej po levé straně potáhl do šestnáctky a nasměroval pod sebe právě na korejského fotbalistu, který si dokázal srovnat krok a přes padajícího Pogatetze zakončit pod břevno bezmocného Schäfera.
35
Son zachytil hrozivou Frantzovu rozehrávku a pak se natlačil do šestnáctky, kde si žádal penaltu. Ta odpískána nebyla.
34
Žlutou kartu následně za své počínání proti Kießlingovi vyfasoval Mike Frantz. Není se moc co divit, Frantzův faul zezadu byl jen vyvrcholením řady soubojů s domácím útočníkem.
34
Hasebe poměrně dlouho váhal s odkopem od rohového praporku, až skoro do šance poslal Kießlinga.
33
Kießling si opět došel pro míč až na vlastní polovinu, kde jej raději k zemi poslali Pogatetz s Feulnerem.
32
Bender je zpátky na hřišti.
32
Hegeler si jako poslední hráč Leverkusenu naběhl na Canův centr od postranní čáry, nicméně míč si zpracoval až k Schäferovi.
32
Pokus Leverkusenu o bleskovou akci končí přihrávkou Castra na Hegelerovy paty. Z tohoto se dalo rozhodně vytěžit víc.
31
Bender by nakonec měl být v pořádku, za postranní čáru odešel držíc se za levé rameno po svých.
30
Problémy má po tvrdém dopadu na zem Bender.
29
Postavil si ji dobře, Plattenhardt trefil tři hráče Leverkusenu stojící ve zdi. Následná snaha Nürnbergu o dohrání situace nevyšla.
28
Drmić využil chyby v rozehrávce Leverkusenu a Kijotake za to zaplatil kopačkou ve svém břiše od Spahiće. I Leno si musí spoluhráče naverbovat do zdi.
28
Donati již nechtěl hru více roztahovat do stran a tak se pokusil o naivní centr, který Schäfer nechal proskočit až za koncovou čáru.
27
Tentokrát se ke střele z trojice Castro – Hegeler – Can odhodlal první jmenovaný a dopadl stejně jako jeho předchůdce Hegeler – zatočil míč nad Schäferovo břevno.
26
Son se výborně zbavil dvou protihráčů, pak si to namířil směrem k brance a když byl na konci sil, přišel mu velmi vhod Frantzův faul. Další zajímavá standardní situace pro Leverkusen, proti níž si Schäfer opět musí postavit až pětičlennou zeď.
25
Nürnberg teď mírně přidal v napadání a Leverkusenu to dělá poměrně velké problémy.
24
Kießling si znovu doběhl pro míč hluboko do středu pole, jenomže jej znovu nedokázal přesně rozdat. Na druhé straně udělal chybu v rozehrávce také Hasebe. Dnes to v BayAreně není festival přesných přihrávek.
23
I s tímto Plattenhardtovým centrem si Leverkusen na malém vápně poradil.
23
Chandler proti Castrovi vybojoval rohový kop pro Nürnberg.
22
Kießling sice udržel protihráče na zádech, otočil se s míčem a přenesl hru na pravou stranu, tam byl ovšem Hegelerovi odpískán ofsajd.
20
Na druhé straně teď bude odkopávat Schäfer.
19
Leverkusen přežil vlastní smrt! Stačila jedna jediná akce, kdy Drmić potáhl míč podél koncové čáry, dal jej pod sebe, Hloušek jej v první instanci minul, nicméně z druhé vlny dobíhající Hasebe se do něj opřel pořádně a trefil pravou Lenovu tyč. Brankář Leverkusenu by byl bez šance a může děkovat Bohu, že vše skončilo jen odkopem od jeho branky.
19
Chandler zatím na pravé straně obrany Nürnbergu hraje vynikající zápas, teď dostihl zdánlivě ztracený míč a ještě odcentroval. Naneštěstí pro jeho spoluhráče to bylo do špatných míst.
18
Can se sice na začátku akce elegantně vyhnul dvěma soupeřům, pak to ale s kličkami přehnal a nakonec se v nich sám utopil. Leverkusen se ještě dožadoval faulu na jeho osobu, toto volání však bylo od začátku odsouzeno k nesouhlasu sudího Dreese.
17
Frantz po jednom ze soubojů s Donatim skončil v reklamních panelech.
17
Pogatetz udělal chybu v rozehrávce, kterou nakonec napravil, avšak první zdání klamalo. Míč se nakonec v šestnáctce odrazil k Hegelerovi, jenž napřáhl k voleji, který Schäfer raději jen vyboxoval, byť mu letěl přímo do rukou.
16
Plattenhardt zvolil rozehrávku nakrátko s Frantzem, jenž nakonec asi z pětadvaceti metrů nepropálil zástup těl v Lenově šestnáctce.
15
Can na levé straně převálcoval Feulnera, Nürnberg se dostane k volnému kopu kousek od postranní čáry.
14
Odpovědným vedoucím této technické práce se nakonec stal Hegeler, jenž svůj pokus zatočil asi metr nad břevno hostí.
13
Spahić hledal centrem Wollscheidova střihu Kießlinga, jenž sice na první pohled prohrál vzdušný souboj s Pogatetzem, ten jej ale dle sudího Dreese při tom fauloval. Následuje tak standardní situace Leverkusenu pět metrů od Schäferovy šestnáctky.
12
Vše končí Kijotakeho proviněním proti fotbalovým pravidlům – podobně jako Drmić před chvílí, i on zahrál zády k brance rukou.
11
Nürnberg se probudil z úvodního šoku a útočí po Hlouškově levé straně.
10
Wollscheidův pas tentokrát propadl k volnému Sonovi, jenž si jej ale prvním dotekem špatně zpracoval a pak byl už příliš blízko Schäferovi, který se položil na zem a ještě zasáhl tak skvěle, že teď bude odkopávat od své branky!
9
Wollscheid opět potvrdil, že se mu dlouhé pasy k či za obrannou linii Nürnbergu poměrně daří. Jen z toho teď není žádná standardní situace pro Bayer.
9
Wollscheid se skvěle domluvil s Donatim, zmátli Drmiće s Feulnerem a nechali za koncovou čáru propadnout Chandlerův centr.
8
Plattenhardt se ale se svou variací na přední tyči neprosadil.
8
Spahić nedal Drmićovi příliš dýchat, jediný hrot hostí v tomto utkání přesto vybojoval pro své mužstvo rohový kop.
7
Kijotakeho centr z volného kopu podskočila celá řada hráčů a míč tak dopadl do připravené Lenovy náruče.
6
Kießling se vrátil vypomoci defenzivě a při svém snažení pomohl k zemi Kijotakemu.
6
Nürnberg teď poměrně pohodově drží míč a snaží se nepustit Leverkusen na svou polovinu. Tam to hrozí velkým průšvihem, především pak, když se k míči dostane Stefan Kießling.
4
Drmić se zády k brance pokoušel zpracovat míč pro Kijotakeho, nicméně při svém výskoku zahrál rukou a akce tak nemohla pokračovat.
4
Bender přistoupil ke Kijotakemu o něco důrazněji, než by bylo zdrávo a Dr. Drees mu okamžitě tento prohřešek ve středu pole zatrhl.
3
Obrana Nürnbergu teď mírně zaspala, lépe řečeno stoperská dvojice Nilsson – Pogatetz, na níž se řítili hned tři domácí ofenzivní hráči, kteří se nakonec naštěstí pro der Club mezi sebou nedomluvili.
2
Donati si vyměnil míč s Benderem a pak šikovně odcentroval do šestnáctky, kde se nakonec neprotlačil k hlavičce Kießling.
2
Castrův centr od rohového praporku byl odvrácen na přední tyči.
1
Po dlouhém Wollscheidově pasu z vlastní poloviny vybojoval Hegeler v obležení dvou protihráčů první rohový kop utkání.
1
Castro se hned na začátek utkání pokoušel vyjet s míčem ze své poloviny, jenomže jej při snaze o kličku třetímu protihráči ztratil.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Bayer Leverkusen: Leno – Donati, Wollscheid, Spahić, Can – Hegeler, Castro, Rolfes (C), L. Bender, Son – Kießling.
Náhradníci: Lomb – Stafylidis, Toprak, Reinartz, R. Kruse, Kohr, Derdiyok.

1. FC Nürnberg: Schäfer (C) – Chandler, Nilsson, Pogatetz, Plattenhardt – Feulner, Hasebe, Frantz, Kijotake, Hloušek – Drmić.
Náhradníci: Rakovsky – Dabanlı, Pinola, Mak, Pekhart, Ginczek, Esswein.

Rozhodčí: Drees – Christ, Gittelmann.
Vzájemné zápasy
Celková bilance vzájemných zápasů vyznívá se skórem 85:52 lépe pro Leverkusen, jenž se ze čtyřiceti osmi měření sil radoval třiadvacetkrát z vítězství a třináctkrát bral bod. Na domácím hřišti porýnského klubu je bilance pro Bayer ještě lepší, skóre 47:18, 14 výher a 7 remíz.
1. FC Nürnberg
Zato hosté na tom v letošním ročníku nejsou vůbec dobře. Jsou druzí, avšak od konce, stihli již vyměnit trenéra, jenomže stále zůstávají teprve čtvrtým týmem v bundesligové historii, který je po třinácti kolech bez výhry. To navíc může vést k nepříjemnému klubovém rekordu – der Club totiž ještě nikdy nezažil sezonu, v níž by byl čtrnáct zápasů po sobě bez vítězství. V tomto utkání se bude muset obejít bez Marca Antonia a Tima Gebharta.
Bayer Leverkusen
Tradiční uchazeč o přední místa v německé Bundeslize zažívá jednu z nejlepších sezon za poslední léta. Jen před dvanácti lety totiž měl po třinácti ligových kolech na svém kontě více bodů (33) než má letos (31). Jediné, čeho svěřenci Samiho Hyypii za poslední ligová utkání mohou litovat, je prohra v Braunschweigu. Legendární finský fotbalista na hřišti posledního týmu tabulky nasadil kombinovanou sestavu a to se mu nevyplatilo – Eintracht roztrhal všechny papírové předpoklady na kusy a zvítězil 1:0. Bayer je díky tomu momentálně na druhém místě se čtyřbodovým a nikoliv jednobodovým odstupem za vedoucím Bayernem. Co mu však před tímto utkáním velmi přeje je fakt, že z ligových zápasů, které následovaly bezprostředně po Lize mistrů, získal deset bodů z dvanácti. Tým se navíc bude muset vzchopit po úterním pětigólovém přídělu od Manchesteru United. Pomoci by mu k tomu mohl druhý nejlepší střelec soutěže Stefan Kießling, jenž do BayAreny přišel právě z Nürnbergu a proti svému bývalému klubu se prosadil devětkrát v deseti zápasech. Na rozdíl od Kießlinga za Leverkusen nenastoupí Andrés Palop, Sebastian Boenisch, Roberto Hilbert a Sidney Sam.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.
23. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Bayern 23 15 4 4 65:26 49
2. Lipsko 22 13 6 3 56:25 45
3. Dortmund 22 12 6 4 63:32 42
4. Mgladbach 21 13 3 5 42:24 42
5. Leverkusen 22 12 4 6 38:29 40
6. Schalke 22 9 9 4 32:27 36
7. Freiburg 22 9 6 7 31:31 33
8. Hoffenheim 22 10 3 9 33:35 33
9. Wolfsburg 22 8 7 7 28:28 31
10. Frankfurt 22 8 4 10 37:35 28
11. Augsburg 22 7 6 9 34:45 27
12. Union Berlin 22 8 2 12 27:35 26
13. Hertha Berlin 22 7 5 10 27:38 26
14. Köln 21 7 2 12 28:42 23
15. Mainz 22 7 1 14 31:48 22
16. Düsseldorf 22 4 5 13 21:46 17
17. Werder 22 4 5 13 25:51 17
18. Paderborn 23 4 4 15 29:50 16
Články odjinud