To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání ovládli fotbalisté favorizovaného Schlake, které si po vítězství 3:1 připisuje další body do tabulky německé Bundesligy. Hosté nebyli daleko od senzace, hlavně po brance Kessela v 82. minutě. Hned za pár okamžiků totiž mohli i vyrovnat a bůh ví, jak by se pak utkání dohrávalo. Nutno však dodat, že Schalke bylo dnes jasně lepší a vítězství si naprosto zaslouží.
90+3
Schalke právě vstřelilo branku!
Do rozevřené obrany pronikli domácí, Goretzka předložil míč z pravé strany ADAMU SZALAIOVI, který měl před Davarim snadnou úlohu, byť gólman první střelu fantasticky vyrazil, na dorážku již neměl a hosté pečetí dnešní výhru.
90+3
Ale nyní pozor, hosté na půli domácího týmu, jeden z posledních útoků hostů.
90+2
Hosté se brání ve vlastní šestnáctce, Schalke ani při těsném náskoku nebrání.
90+1
Ano, je to tak, ještě tři minuty se bude dnes ve Veltins Aréně hrát, domácí kombinují na půli soupeře.
90
Devadesátá minuta pomalu končí, rozhodčí však bude ještě něco nastavovat.
88
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Klaas-Jan Huntelaar, přichází Adam Szalai.
86
Žlutou kartu dostává Norman Theuerkauf (Eintracht Braunschweig) za faul v blízkosti vlastní šestnáctky.
85
A Marcel Correia (Eintracht Braunschweig) dostává za tento zákrok žlutou kartu.
85
Marcel Correira zezadu ostře fauluje Boatenga.
84
A hosté neměli daleko k vyrovnání, ve vápně se dostal ke střele Elabdellaoui, ale dokázal ho vychytat Fährmann, fantastický zákrok!
82
Braunschweig právě vstřelil branku!
Vrančić rozehrál volný kop z pravé strany, byl to signál, míč se dostává k zcela volnému Elabdellaou, který pálí z hranice pokutového území a BENJAMIN KESSEL ještě ve vápně dokázal míč tečovat, Fährmann již na změnu směru nedokázal zareagovat.
81
Probíhá poslední desetiminutovka tohoto zápasu, hosté s míčem před pokutovým územím Schalke.
80
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Julian Draxler, přichází Anthony Annan.
80
Boateng v ofsajdu, rozhodčí pískají, míč získávají hosté.
79
Fährmann vykopává na polovinu Eintrachtu.
78
Klidná část dnešního utkání, hraje se převážně ve středu hřiště.
76
Dnešní utkání sleduje 61 973 diváků.
75
Z rohového kopu se hosté nedokázali prosadit.
74
Velmi dobrá střela Hochscheidta z nějakých třiceti metrů, míč prolétl těsně nad brankou Schalke!
74
Střídání v týmu Eintracht Braunschweig: ze hřiště odchází Dominick Kumbela, přichází Damir Vrančić.
72
Huntelaar s Goretzkou nyní zaměstnali obranu Eintrachtu.
71
Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Max Meyer, přichází Chinedu Obasi.
70
Byť domácí vrací míč až k Fährmannovi.
69
Domácí jsou "při chuti" hosté se pouze brání na vlastní polovině.
68
Boateng si naběhl na přihrávku, ale v těžké pozici posílá míč vysoko nad branku.
68
Draxler rozehraje z pravé strany, z ostrého úhlu.
67
Hosté se ubránili, ovšem pouze za cenu faulu v blízkosti vlastního vápna.
67
A Schalke může přidat třetí branku z rohového kopu.
66
KLAAS-JAN HUNTELAAR se prosazuje z volného kopu, z nějakých pětadvaceti metrů, když poslal míč do opačného směru, než šel Davari, parádní střela, parádní gól!
64
Davari musí zasahovat po rohového kopu Schalke, zvládl to a může rozehrávat.
62
Hosté vhazují z levé strany, na polovině soupeře.
60
A domácí neměli daleko k další brance, ale Matip přehlavičkoval branku Eintrachtu.
59
A další rohový kop, tentokrát v podání Schalke.
58
Hosté rozehráli z pravé strany, obrana Schalke v pohodě odvrací.
57
Jenže míč byl tečován, bude to rohový kop pro Braunschweig.
57
První dobrá šance hostů, z pravé strany prošel mezi dvěma obránci Schalke Edabdellaoui, ale na zakončení již neměl tolik prostoru, nakonec míč končí nad brankou.
56
Míč tam propadl mezi obránci Braunschweigu, ale nebyl tam nikdo v modrobílém, kdo by zakončil.
56
Přehlídka standardních situací pokračuje, tentokrát má Schalke k dispozici rohový kop z levé strany.
55
Schalke nyní může zahrozit z volného kopu, domácí rozehrají z pravé strany, v blízkosti pokutového území soupeře.
54
A do třetice opět nic, Draxler tentokrát rozehrál z levé strany, ale i tento rohový kop hosté ubránili.
54
Draxler rozehrál dvakrát rohový kop z pravé strany, domácí neohrozili branku Braunschweigu.
53
Střídání v týmu Eintracht Braunschweig: ze hřiště odchází Karim Bellarabi, který po zranění již nemůže pokračovat v utkání a přichází Omar Elabdellaoui.
53
Goretkza dnes podává velmi dobrý výkon, nyní vybojoval roh.
52
Ale neúspěšně, míč nakonec Draxler vrací do obrany.
52
Hosté s míčem na svých kopačkách, zkouší to po levé straně.
51
Bellarabi se těžce zvedá z trávníku po jednom ze soubojů ve středu hřiště.
50
Hosté ubránili následující rohový kop, který Schalke rozehrálo z levé strany.
49
Boateng v obrovské šanci, jeho přihrávku nedokázala ve vápně, před odkrytou branou hostů, lépe usměrnit Huntelaar, kterému se míč doslova zapletl mezi nohy.
49
I v úvodu druhé půle jsou domácí lepší.
48
Ayhan nepřesně rozehrává a málem z toho byl rychlý kontr hostů.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 16:32 hodin.
První poločas nabídl jeden gól, který padl do sítě Braunschweigu a postaral se o to v 17. minutě Goretzka, který se prosadil individuálně z hranice pokutového území soupeře. Hosté toho v prvním poločase moc nepředvedli, v podstatě se převážnou část pouze bránili, vedení Schalke je tak naprosto zasloužené.
45+1
45+1
Rozhodčí nastaví jednu minutu nad rámec základní hrací doby prvního poločasu.
45
Další rohový kop Schalke, znovu z pravé strany, dopadl obdobně, jako ten předchozí, míč letí vysoko nad branku.
44
Hosté se ubránili, míč nakonec končí nad brankou, Davari může vykopávat.
43
Meyer vybojoval rohový kop pro Schalke.
41
Střídání v týmu Eintracht Braunschweig: ze hřiště odchází Marc Pfitzner, přichází Orhan Ademi.
40
Žlutou kartu dostává Karim Bellarabi (Eintracht Braunschweig), který šel "šlapákem" proti noze Boatenga, ten se ještě stihl uhnout, to hrozilo nepříjemným zraněním!
39
Z volného kopu se hosté neprosadili, přesto ještě mohou zaútočit.
38
Žlutou kartu dostává Sead Kolašinac (FC Schalke 04), který musel takticky faulovat, jinak hrozil rychlý protiútok Braunschweigu.
38
Meyer vypálil z pozice, odkud Goretzka v 17. minutě skóroval, tentokrát ale letí míč přímo doprostřed branky, kde je připravený Davari.
36
Míč končí až u Fährmanna, který bude rozehrávat.
35
Goretzka fauluje Hochscheidta na polovině Braunschweigu, hosté získávají míč.
35
Davari se nyní zaskvěl po střele Huntelaara, který byl v dobré pozici ve vápně.
33
Na bližší tyči odhlavičkovává Pfitzner, přesto domácí zůstávají u míče.
32
Rohový kop Schalke, domácí rozehrávají z pravé strany.
31
Fährmann vykopává na půli soupeře, kde míč zpracovává Goretzka.
30
Je za námi půl hodina hry, hosté toho zatím moc nepředvedli, Schalke je jasně lepší a zaslouženě vede.
27
Meyer udělal kličku bránícímu Kesselovi a z levé strany vyslal velmi dobrou střelu, kterou Davari chytá.
25
Hosté odvrací, míč končí v autu v blízkosti půlící čáry.
24
Rohový kop pro Schalke, stupeň nejvyššího ohrožení pro branku hostů.
23
Převaha Schalke je znát, hosté mají velké problémy kombinovat na půli domácího týmu.
22
Hosté rozehráli z pravé strany, neohrozili branku, ale zůstali u míče před pokutovým územím Schalke.
21
Braunschweig má rohový kop k dispozici.
20
Goretzkův centr z pravé strany nepřesný, hosté získávají míč.
19
Další útok se "valí" na branku Braunschweigu.
18
Vedoucí gól Schalke je jen logickým vyústěním tlaku, kteří domácí od úvodních vteřin mají.
17
Hosté sice ubránili rohový kop, ale domácí zůstali u míče a z nějakých dvaadvaceti metrů napřáhl LEON GORETZKA, který křižnou střelou překonává Davariho v brance Braunschweigu.
17
Draxler poslal centr do vápna.
16
Rohový kop pro Schalke, domácí rozehrají z levé strany.
16
Odkop obrany Braunschweigu na polovinu Schalke, domácí mají míč.
15
Ovšem chce to více přesnosti v podání Braunschweigu.
15
Boland s míčem na levé strany, u pokutového území soupeře.
14
Bičakčić fauluje zasahujícího Fährmanna, z rohového kopu se domácí neprosazují.
13
Hosté vybojovali rohový kop, rozehrají z pravé strany.
12
Meyer se málem dostal do gólové šance, ale nepřesný míč nakonec chytá Davari.
10
Goretzka zkouší "vymodlit" pokutový kop, ale sudí Stark situaci vidí jinak, pokračuje se ve hře.
9
Goretzka posílá míč z pravé strany do vápna, tam ale nikdo v modrém nedokázal ztečovat.
9
Schalke má k dispozici autové vhazování z pravé strany.
8
Ve středu hřiště je nyní dost prostoru na rychlý protiútok Schalke, ale vše končí zablokovaným pasem Goretzky.
7
Hosté rozehrávali volný kop z pravé strany, na půli Schalke, ale míč končí v rukavicích Fährmanna.
6
A ke střele se dostává z levé strany Boateng, který však přestřelil branku.
6
Dlouhý pas na Draxlera, ten ale nakonec dostihl míč na hrací ploše.
5
Ve vápně se snaží hlavičkovat Boateng, ale je mu pískán faul, odkop od branky hostů.
4
Domácí zůstávají před pokutovým územím Braunschweigu a nakonec vybojovali první rohový kop.
3
Hoogland vhazuje z pravé strany, na půli soupeře.
2
První střela v utkání, domácí Goretzka ale pálí pouze vysoko nad branku.
1
Kumbela v ofsajdu, útočná akce hostů končí.
1

FC Schalke 04: Fährmann – Hoogland, Ayhan, Matip, Kolasinac – Goretzka, K-P. Boateng, Meyer, Neustädter, Draxler – Huntelaar (C).
Náhradníci: Hildebrand – Erdmann, Max, Sobottka, Annan, Obasi, Szalai.

Eintracht Braunschweig: Davari – Kessel, Bičakčić, Correia, Perthel – Bellarabi, Theuerkauf, Hochscheidt, Pfitzner, Boland – Kumbela (C).
Náhradníci: Later – Doğan, Vrančić, Elabdellaoui, Kratz, Nielsen, Ademi.

Rozhodčí: Stark – Salver, Pickel.
Vzájemné zápasy
Oba týmy se spolu střetly na podzim, kdy se v Braunschweigu, v rámci devátého ligového kola radovali z výhry 3:2 fotbalisté Schalke.
Schalke 04
Schalke je v tabulce 1. Bundesligy na třetím místě, když z pětadvaceti odehraných zápasů nasbíralo sedmačtyřicet bodů za čtrnáct vítězství a pět remíz. Domácí budou chtít v tomto utkání navázat na skvělou ligovou formu, kdy se v novém kalendářním roce pouze ve dvou případech museli obejít bez bodu! Krutý výprask v Lize Mistrů s Realem Madrid by neměl mít dopad na výkon na hřišti v dnešním ligovém utkání.
Eintracht Braunschweig
Ligový nováček také neprožívá zrovna chmurné období. Alespoň co se výsledků týče – v posledních třech zápasech totiž Eintracht neprohrál, ovšem radost trochu kazí fakt, že se jednalo o tři remízy... chtělo by to totiž v honbě za záchranou tři body! Každopádně pětibodová ztráta na první nesestupující místo není rozhodně nic katastrofálního, chce to však pravidelně bodovat.
V dnešním utkání, v rámci šestadvacátého bundesligového kola, přivítá ve Veltins Areně v Gelsenkirchenu domácí Schalke 04 hostující Eintracht Braunschweig.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.