Mönchengladbach - Hannover | ONLINE | 21.11.2015 15:30 | Bundesliga 2015/2016 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Dnešní utkání je u konce! Borussia Mönchengladbach potvrdila roli favorita, v domácím prostředí porazila Hannover 96 2:1!

První poločas nabídl převahu domácího celku, který se všakd dlouho nemohl prosadit! Velkou šanci měl po půl hodině hry domácí Raffael, jehož hlavička však skončila v náruči Zielera. Fanoušci Borussie se dočkali až v 37. minutě, kdy se prosadil Ibrahima Traoré! V závěru poločasu mohl snížit Karaman, ale proti jeho zakončení předvedl skvělý zákrok Sommer!

Hannover vstoupil do druhého poločasu velmi aktivně, a bylo vidět, že chtějí svěřenci Frontzecka vyrovnat! To se jim nakonec povedlo v 65. minutě, kdy se před brankou nejlépe zorientoval Artur Sobiech! Domácí celek však poté opět zapnul, a před brankou Zielera to "létalo"! Po několika velkých šancí se domácí fanoušci dočkali v 84. minutě, kdy se trefil Raffael!

Mönchengladbach se tak posouvá již na čtvrté místo tabulky! Hannover zůstává stále ohrožený sestupem, a je čtvrtý od konce!

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou!
90+4
Konec zápasu.
90+2
A je to právě Mahmoud Dahoud, který opouští v nastevní hrací plochu! Na poslední minuty dnešního utkání posílá André Schubert na hřišti Schulze!
90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby! Mezitím se k další nebezpečné střele dostal Dahoud, který prověřil Zielera!
90+1
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Miiko Albornoz, přichází Felipe.
90
Domácí celek mohl definitivně rozhodnout o svém vítězství! Josip Drmić sice nedokázal ve vápně zpracovat přihrávku od Dahouda, nicméně míč skončil u Wendta. Švédský obránce to zkusil z ostrého úhlu, nicméně Zielera nepřekonal!
88
André Schubert provádí v samotném závěru své poslední střídání v tomto zápase! Ibrahima Traoré dnes podal opět skvělý výkon, nyní však přenechává své místo na hřišti Nico Elvedimu!
87
Exekuce se ujal Raffael, jehož ostrý centr našel na hranici malého vápna stoper Christiana Schulze, který míč poslal na rohový kop!
86
Mönchengladbach navíc pokračuje ve svém tlaku! Na útočné polovině kombinoval Raffael s Larsem Stindlem. Druhý jmenovaný byl poslánk zemi Sorgem, a je z toho standardní situace!
85
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Artur Sobiech, přichází Charlison Benschop.
84
Mönchengladbach právě vstřelil branku!
Borussia se po obrovském tlaku v samotném závěru dočkala, a šest minut koncem základní hrací doby se dostává do vedení! Andreas Christensen se dostal k míči na pravé straně, nicméně jeho první centr byl zablokovaný. Dánský stoper následně přesnou přihrávkou našel ve vápně RAFFAELA, který poslal míč za záda Zielera!
84
Fabian Johnson dostal míč do středu hřiště, kde se nacházel Mahmoud Dahoud. Mladý německý záložník se pohotově opřel do míče, nicméně jeho povedenou střelu Zieler vyrazil na roh!
83
Teď si myslím, že Felix Brych měl písknout do píšťalky! Raffael postupoval středem hřiště, a byl zcela jednoznačně tahán za dres Saném. Německý sudí však nechal hru plynout dál!
82
Hannover se na druhé straně rovněž probojoval k rohovému kopu, který rozehrál Alborznoz. Obrana Borussie jeho úvodní centr odvrátila. Albornoz se však dostal k dalšímu centru, který už skončil v rukavicích Sommera!
80
Z následného rohového kopu se však domácí prosadit nedokázali, neboť Lars Stindl se provinil nedovoleným zákrokem v souboji s Marcelem, a odkopávat bude Ron-Robert Zieler!
79
Krásná akce Raffaela! Brazilský záložník celou akci svého celku rozběhl, a následně rozdal míč na pravou stranu, kam si naběhl Johnson. Americký záložník našel přesným centrem ve vápně právě Raffaela, jehož hlavičku však Zieler vyrazil na rohový kop!
78
André Schubert sazí vše na jednu kartu! Ze hřiště odchází obránce Tony Jantschke, a na hřiště přichází útočník Josip Drmić, který by měl asistovat Raffaelovi na hrotu útoku!
78
Na pravé straně se dokázal uvolnit obránce Olivier Sorg, který svým povedeným centrem našel ve vápně hlavičku Artura Sobiecha, který však Yanna Sommera nepřekonal!
77
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Uffe Bech, přichází Allan Saint-Maximin.
76
Na druhé straně zahrozil Raffael, který dostal ve středu hřiště hodně prostoru. Přízemní střela brazilského záložníka však mířila mimo!
75
Hannover měl další velkou šanci, a mohl jít klidně do vedení! Skvělou přihrávku za obranu dostal Bech, který však vzal celou akci na sebe, a jeho střela skončila v boční síti!
74
Borussia dlouho kombinovala na útočné polovině. Následně napřáhl z pravé strany Havard Nordveit, jehož střela byla očividně tečována do boční sítě. Hlavní rozhodčí však ukazuje na odkop od branky!
72
Lars Stindl si tentokrát naběhl na pravou stranu, kam dostal přihrávku od Juliana Korba. Ten si následně naběhl do vápna, kam dostal přihrávku právě od Stindla. Německému obránci se však nepodařilo zpracování, a míč skončil v rukavicích Zielera!
71
Do samostatného úniku se mohl dostat Lars Stindl, nicméně německého útočníka na poslední chvíli zastavil bránící Christian Schulz!
70
Hannover byl velmi důrazný na útočné polovině, a především Sané se pokoušel dostat do zakončení. Celá akce Hannoveru však byla zastavena, neboť se v ofsajdu nacházel Sobiech!
69
Mönchengladbach vybojoval další rohový kop, kterého se ujal opět Ibrahima Traoré. Tentokrát jeho centr našel ve středu vápna Larse Stindla, jehož hlavička mířila těsně vedle pravé tyče Zielerovi branky!
68
Následné exekuce rohového kopu se ujal Ibrahima Traoré, jehož centr však příliš přesný nebyl, a obrana Hannoveru si dokázala poradit!
67
Gladbach se pokoušel na vyrovnávací branku okamžitě odpovědět. Na pravé straně si udělal místo Ibrahima Traoré, který si navedl míč do středu, a nebezpečně vypálil. Jeho střelecký pokus byl však zablokován na rohový kop!
65
Hannover právě vstřelil branku!
Hosté se dočkali, a srovnávají na 1:1! Hannover vybojoval po hlavičce Marcela rohový kop, toho se ujal Albornoz. Jeho centr našel brankovišti Schulze, kterého však vychytal Sommer. Na následnou dorážku ARTURA SOBIECHA už byl švýcarský brankář krátký!
63
Teď měl Hannover obrovské štěstí! Na začátku celé akce byl Oscar Wendt, který se ocitl na levé straně v obležení tří protihráčů, i tak však dokázal odcentrovat, a našel Larse Stindla, který se vyhnul Schulzovi, a orazítkoval tyč Zielerovi branky!
62
Felix Brych musel podruhé za krátkou dobu sáhnout do kapsičky pro žlutou kartu! Tentokrát ji udělil Sorgovi, který nestíhl na pravé straně Traorému, a tak domácího záložníka poslal k zemi!
60
Exekuce rohového kopu se ujal Ibrahima Traoré, jehož centr však nebyl příliš přesný, a obrana Hannoveru si dokázala poradit! Gladbach se však za vápnem dostal k míči, a pokračuje v kombinaci na útočné polovině.
59
Hostující celek však z rohového kopu žádné nebezpečí pro branku Sommera nevytěžil, naopak, domácí se dostali do nebezpečného protiútoku, a po centru Johnsona musel Schulz centr odvrátit na rohový kop!
58
K rozehrávce standardní situace se postavil Miiko Albornoz, jehož technickou střelu však přizvedla zeď domácího celku, a bude z toho rohový kop!
57
Oscar Wendt tentokrát nestíhla v souboji s Ceyhunem Gülselamem, a tak tureckého záložníka poslal k zemi. Švéd dostává za "odměnu" žlutou kartu, a navíc má Hannover k dispozici zajímavou standardní situaci!
55
Salif Sané se dostal ve středu hřiště pod velký tlak napadajících hráčů, vše však vyřešil velmi chytrou zpáteční přihrávkou zpět ke stoperům!
54
Na pravé straně zakombinoval Bech s Gülselamem. Prvně jmenovaný následně nabíhal na pravé křídlo, nicméně se před něj dostal Oscar Wendt, a Bech musel faulovat!
53
Hannover je však ve druhém poločase opravdu hodně nebezpečný! Z pravého křídla vyslal do vápna nebezpečný centr Olivier Sorg, který našel hlavu Karamana. Jeho hlavičku však vyrazil pozorný Yann Sommer!
51
Na druhé straně dosáhl gólu Ibrahima Traoré, nicméně všemu předcházel ofsajd Larse Stindla, který Traorému míč narazil!
50
Domácí však po následném rohovém kopu totálně propadli ve středu hřiště, a do samostatného úniku se dostal Bech. Dánský záložník nemířil špatně, nicméně jeho střela trefil pouze tyč!
49
Na pravé křídlo dostal zajímavý centr Ibrahima Traoré, který následně postupoval do vápna. Jeho centr však zblokoval obránce Albornoz na rohový kop!
48
Andreas Christensen postupoval po pravé straně, nicméně jeho následná přihrávka našla pouze hostujícího Saného. Toho se pokoušel velmi rychle odzbrojit Traoré, přitom však fauloval!
47
Ceyhun Güselam operoval s míčem na pravé straně, nicméně se dostal do obležení dvou protihráčů, a aktivní Oscar Wendt tureckého záložníka o míč připravil!
46
Začal druhý poločas.
První poločas nabídl převahu domácího celku, který se všakd dlouho nemohl prosadit! Velkou šanci měl po půl hodině hry domácí Raffael, jehož hlavička však skončila v náruči Zielera. Fanoušci Borussie se dočkali až v 37. minutě, kdy se prosadil Ibrahima Traoré! V závěru poločasu mohl snížit Karaman, ale proti jeho zakončení předvedl skvělý zákrok Sommer!

Druhý poločas začne přibližně v 16:31!
45
První poločas skončil.
45
K rozehrávce standardní situace se postavil Raffael, kterému však střela vůbec nevyšla! Pokus brazilského útočníka mířil vysoko nad branku Zielera!
44
Lars Stindl přiťukl míč do středu k Mahmoudu Dahoudovi. Mladý nadějný záložník však dál nepostupoval, nebooť byl ostře faulovaný hostujícím Saném! Následuje zajímavá standardní situace!
42
Na druhé straně absolvoval hodně tvrdý souboj Julian Korb, do kterého velmi ostře najel obránce Albornoz. Felix Brych však tento souoj jako nedovolený neurčil!
41
Zničehonic přišla velká šance Hannoveru! Z levé straně poslal přízemní centr do vápna Miiko Albornoz, který ve vápně našel Karamana. Hostující útočník lehce tečoval míč, a Yann Sommer musel vytáhnout velmi dobrý zákrok!
40
Mahmoud Dahoud se dostal k míči ve středu hřiště, a mladý německý záložník se pokoušel křížnou přihrávkou najít ve vápně Oscara Wendta. Jeho přihrávka však byla špatně načasovaná!
39
Ron-Robert Zieler poslal dlouhý výkop na útočnou polovinu, který směřoval do míst, kde se nacházel Sobiech. Polský ofenzivní záložník se však k míči nedostal, a vhazovat bude domácí tým!
38
Následně se dostal míč ve středu k Nordveitovi, který poslal povedený centr na pravou stranu, kam si naběhl Korb. Jeho centr dolétl až za vápno, kde se nacházel Lars Stindl. Jeho dělovku z voleje však zablokoval Marcelo!
37
Mönchengladbach opět kontroluje hru na vlastní polovině, a trpělivě hledá mezírku v obraně hostujícího celku!
36
Hannover hned po rozehrávce zkoušel překvapit obranu domácích, a stoper Schulz hledal dlouhým nákopem útočníka Karamana, toho si však pohlídal stoper Christensen!
34
Mönchengladbach právě vstřelil branku! Favorit dnešního utkání jde zcela zaslouženě do vedení! Do středu hřiště dostal míč Mahmoud Dahoud, který krásně roztáhl hru na pravou stranu, kam si naběhl IBRAHIMA TRAORÉ! Domácí křídelník následně poslal míč přesně mezi nohy Zielera, a Gladbach vede!
33
Teď však chyboval při kombinaci Lars Stindl, jehož přihrávku vystihl Karaman. Hostující útočník však následně poslal k zemi Julian Korb, který tak zastavil hrozící protiútok Hannoveru!
32
Mönchengladbach přebral v posledních minutách iniciativu, a svého soupeře již příliš k míči nepouští. Momentálně je Gladbach nastěhovaný na soupeřově polovině!
31
Míč se však následně dostal opět na pravou stranu, kde se nacházel Julian Korb. Jeho krásný centr našel za obranou zcela volného Raffaela, jehož hlavička však mířila pouze do míst, kde se nacházel připravený Zieler!
30
Julian Korb našel pěkným centrem ve vápně Larse Stindla. Německý útočník se pokoušel ještě vylepšit pozici pro Raffaela, k tomu však přihrávka nedošla!
27
Gladbach chyboval na útočné polovině, a k míči se dostal středopolař Manuel Schiedebach, který hledal za obranu domácích naběhlého Karamana. Těsně před ním však míč odkopl Yann Sommer!
26
Mahmoud Dahoud krásně přenesl hru na levou stranu, kam si naběhl pro míč Raffael. Brazilský útočník se následně pokoušel křížnou přihrávkou najít ve vápně Stindla, ten byl však zablokovaný!
25
Salif Sané se dostával do zajímavého protiútoku, do souboje se senegalským záložník však vlétl Ibrahima Traoré, a čistým způsobem dokázal dostat míč čistým způsobem do autu!
24
Na druhé straně se předvedl Julian Korb, který dokázal obejít právě Albornoze, a poslal ostrý centr do pokutového území Hannoveru. Dobrý výběr místa však ukázal Schulz, který míč odhlavičkoval!
23
Hostující celek se následně za vápnem dostal k míči, a velmi rychle se dostal na útočnou polovinu. Útočnou akci Hannoveru následně rozběhl Albornoz, který lehkým lobem hledal ve vápně Becha. Před mladým dánským záložníkem však míč odvrátil Korb!
22
Exekuce rohového kopu se ujal Ibrahima Traoré, jehož centr však nebyl příliš povedený, a obrana Hannoveru si dokázala poradit!
21
Julian Korb se pokoušel z pravého křídla odcentrovat, nicméně se mu do cesty vložil obránce Sorg, který poslal míč na rohový kop!
20
Borussia v posledních minutách přebrala iniciativu, a je na útočné polovině velmi aktivní. Havard Nordveit byl navíc ve středu hřiště hodně ostřep poslán k zemi, a dle mého se měl pískat faul. Felix Brych však tak neučinil!
19
Domácí celek kontroloval hru na vlastní polovině, následně se však Andreas Christensen rozhodl pro dlouhý nákop na útočnou polovinu. Dánský stoper hledal Raffaela, ten však zastaivl při náběhu!
18
K rozehrávce standardní situace se postavil Havard Nordveit, který zkusil vystřelit přímo. Norský středopolař však trefil pouze zeď, ve které míč zablokoval Marcelo!
17
Do zajímavého protiútoku mířil domácí Raffael, kterého však ve středu hřiště poslal k zemi turecký záložník Ceyhun Gülselam! Následuje zajímavá standardní sitauce pro Borussii!
14
Další velkou šanci domácího celku měl Lars Stindl, kterého našel za obranou Hannoveru Raffael. Bývalý hráč "96" byl však tísněn Marcelem, a jeho zakončení mířilo těsně mimo!
11
Zajímavý centr za obranu Hannoveru vymýšlel Mahmoud Dahoud, který sice Oscara Wendta našel, nicméně ten se nacházel v ofsajdu!
9
Oscar Wendt si dokázal na levé straně pohlídat útočníka Sobiecha, a obrat ho o míč. Gladbach tak míří vpřed!
7
Gladbach momentálně kontroluje hru na vlastní polovině, a pokouší se dostat do blízkosti vápna svého soupeře!
5
Obrovskou šanci měl hostujcíí Sobiech, který dostal hodně prostoru na levém křídle, a postupoval do vápna. Jeho následnou střelu Sommer nedokázal zastavit, a míč se kutálel do branky. Domácí zachránil na brankové čáře Christensen!
3
Úvod utkání zatím vychází lépe hostujícímu celku, který je zejména v kombinaci rozhodně aktivnějším!
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Korb, Christensen, Jantschke, Wendt – Traoré, Nordtveit, Dahoud, Johnson – Raffael, Stindl.
Náhradníci: Sippel – Brouwers, Drmić, T. Hazard, M. Schulz, Elvedi, Hrgota.

Hannover 96: Zieler – Sorg, Marcelo, Schulz, Albornoz – Schmiedebach, Gülselam, Sané – Bech, Sobiech, Karaman.
Náhradníci: Tschauner – Saint-Maximin, Hirsch, Felipe, Anton, Benschop.

Rozhodčí: Felix Brych – Jablonski, Lupp (vš. Německo).
Příjemné sobotní odpoledne všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Německá Bundesliga má po reprezentační přestávce na programu své 13. kolo. My se společně zaměříme na souboj Borussie Mönchengladbach s Hannoverem 96. Úvodní výkop je naplánován v Borussia-Parku v 15:30, a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic!
BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH
Borussia má v posledních zápase skvělou formu, a po nepovedeném začátku se momentálně nachází už na šesté příčce tabulky! V Lize mistrů to však taková sláva není, a svěřenci Andrého Schuberta již ztratili reálnou šanci na postup, stále však bojují o třetí postupové místo do jarní fáze Evropské ligy!

Gladbach však již dva zápasy nevyhrál! Poslední ligové vítězství zaznamenala Borussia na konci října, kdy dokázala zvítězit vysoko 4:1 na hřišti berlínské Herthy. Následovalo domácí utkání s Juventusem v rámci Ligy mistrů. Domácí šli velmi rychle do vedení, avšak italský celek dokázal srovnat. V samotném závěru mohl rozhodnout o výhře své týmu Thorgan Hazard, avšak trefil pouze břevno! V posledním utkání Gladbach doma přivítal nováčka z Ingolstadtu, který předvedl výbornou defenzivu, a utkání skončilo 0:0!

Do dnešního utkání však Gladbach vstupuje v roli jasného favorita, který by se, v případě výhry, mohl posunut na třetí místo tabulky!
HANNOVER 96
Hannover již druhou sezóny po sobě nepředvádí ideální výkony, a pravidelně se nachází ve spodní části bundesligové tabuky! Momentálně se nachází na patnácté, tedy první nesestupové, příčce se ziskem 11 bodů!

Rovněž i Hannover své poslední ligové vítězství zaznamenal na přelomu října a listopadu. Na půdě Hamburgu totiž dokázal zvítězit 2:1! Následovalo domácí utkání se silnou Herthou, která je příjemným překvapením letošního ročníku. Hostující favorit dokázal po hattricku Salamona Kaloua zvítězit 3:1! V průběhu reprezentační přestávky sehráli svěřenci trenéra Frontzecka přátelské utkání s Bielefeldem. I v tomto utkání Hannover prohrál 1:2!
2. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Bayern 1 1 0 0 8:0 3
2. Dortmund 1 1 0 0 3:0 3
3. Hertha Berlin 1 1 0 0 4:1 3
4. Augsburg 1 1 0 0 3:1 3
5. Lipsko 1 1 0 0 3:1 3
6. Freiburg 1 1 0 0 3:2 3
7. Hoffenheim 1 1 0 0 3:2 3
8. Leverkusen 1 0 1 0 0:0 1
9. Bielefeld 1 0 1 0 1:1 1
10. Frankfurt 1 0 1 0 1:1 1
11. Wolfsburg 1 0 1 0 0:0 1
12. Köln 1 0 0 1 2:3 0
13. Stuttgart 1 0 0 1 2:3 0
14. Union Berlin 1 0 0 1 1:3 0
15. Mainz 1 0 0 1 1:3 0
16. Mönchengladbach 1 0 0 1 0:3 0
17. Werder 1 0 0 1 1:4 0
18. Schalke 1 0 0 1 0:8 0
Články odjinud