Fanoušci obou týmů předpokládali více a očekávali vítězství svého celku, jenže utkání v Hamburku nakonec skončilo bezbrankovou remízou, která v boji o záchranu nepomáhá ani jednomu týmu. Nejblíže ke gólu měl třikrát Jhon Córdoba, jenže ani v jednom případě nedokázal Christiana Matheniu propálit. Konečný výsledek: Hamburger SV 0 FSV Mohuč 0.
90+2
90+2
Hráči obou týmů už toho mají plné zuby. Jhon Córdoba zůstal ležet na hrací ploše a zřejmě ho v závěru postihla křeč.
90+1
Nad rámec utkání byly nastaveny 2 minuty.
90
Pablo De Blasis z pravé strany čechral do šestnáctky skvělý centr, jenže Jean-Philippe Gbamin na něj na vzdálenější levé tyči těsně nedoskočil. Následuje odkop od brány Hamburku.
89
Dennis Diekmeier podstoupil další tvrdý osobní souboj ve středu hřiště a dnes už to schytal opravdu hodně. Místo zraněného obránce Hamburku vyběhl na hřiště Matthias Ostrzolek.
88
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Dennis Diekmeier, přichází Matthias Ostrzolek.
87
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jošinori Muto, přichází André Ramalho.
87
Jošinori Muto spěchal na pravé straně šestnáctky za míčem a zezadu nepříjemně narazil do Dennise Diekmeiera.
86
Vasilije Janjicic rozehrál na pravé straně hřiště standardní situaci, jenže jeho následný centr odvrátil Fabian Frei.
85
Do konce utkání zbývá odehrát pouhých pět minut a Hamburk bude rozehrávat na pravé straně standardní situaci.
84
Střídající Bakery Jatta napřáhl zpoza šestnáctky k prudké přízemní střele, jenže zamířila pouze doprostřed brány.
83
Fanoušci obou týmů dnes chtějí vidět vítězství svého týmu, netřeba si ale něco nalhávat. Mohuč je k němu blíže.
82
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Aaron Hunt, přichází Michael Gregoritsch.
81
Jean-Philippe Gbamin napřáhl ze střední vzdálenosti z volného přímého kopu k nádherné táhlé střele, která se ze vzduchu snesla těsně vedle levé tyče brány! Mohuč chce dnes vyhrát!
80
Mërgim Mavraj to přehnal s důrazem a viděl žlutou kartu.
80
Do konce utkání zbývá odehrát deset minut a Mohuč bude rozehrávat ve středu hřiště standardní situaci.
78
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Danny Latza, přichází Fabian Frei.
78
Giulio Donati se ohnal po jednom z hráčů Hamburku rukama a hlavní rozhodčí k němu okamžitě přiběhl, aby mu udělil kartu.
77
Jhon Córdoba napřáhl na levé straně šestnáctky k prudké přízemní střele levačkou, kterou Christian Mathenia dokázal na přední tyči skvělým zákrokem vyrazit!
76
Fanynka Hamburku si přikryla oči dlaněmi a poté sevřela pěsti, aby držela domácímu týmu pěsti. Jiný fanoušek se pro změnu pokřižoval a není se třeba divit, Hamburk hraje o šest bodů!
75
Jeden z fotbalistů Mohuče zůstal ležet na hřišti a musí být ošetřovaný. Hra je přerušena a na trávník spěchá lékař.
74
Filip Kostić se snažil prosadit v blízkosti levého rohového praporku, jenže opět se mu nepovedl centr, který přelétl znovu pokutové území a fotbalisté Mohuče mohli vhazovat.
70
Gotoku Sakaj předvedl ve středu hřiště před zraky obou střídaček ostrý faul, za který viděl první žlutou kartu zápasu.
70
Samperio Bustara Jairo se snažil prosadit na pravé straně šestnáctky, kde dobře zasekl míč, jeho následná střela levačkou ale byla zablokována. Hamburk brání bezchybně.
69
Lewis Holtby toho dnes naběhal hodně a byl aktivní, do žádné velké šance se ale nedostal a nahradil ho Bakery Jatta.
68
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Lewis Holtby, přichází Bakery Jatta.
67
Hra má obrovské tempo, zápas se přelévá ze strany na stranu, jen mu chybí šance a góly, to bych se ale opakoval.
66
Oba týmy hrají s velkým nasazením, jenže bohužel zatím obranné řady vítězí nad těmi ofenzivními. Stále je to 0:0.
65
Pablo De Blasis předvedl na levé straně hřiště velice slušný sprint, jenže těsně před šestnáctkou se mu vrhl pod nohy skvěle Gideon Jung a čistým skluzem míč odvrátil do autu.
64
Mohuč sáhla po hodině hry k prvnímu střídání. Hru hostujícího celku přišel rozhýbat čerství Samperio Bustara Jairo.
63
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Levin Öztunali, přichází Samperio Bustara Jairo.
62
Aaron Hunt se postavil na levé straně hřiště k rozehrání rohového kopu a na vzdálenější pravou tyč posílal nebezpečný centr, žádný ze dvojice spoluhráčů ho ale neusměrnil na bránu.
61
Ze zápasu uplynula hodina hry a zatím v Hamburku čekáme na úvodní gól, ke kterému měli blíže hostující hráči z Mohuče.
60
Giulio Donati se zpoza šestnáctky po odvráceném rohovém kopu pohotově opřel do míče, jeho pokus ale zamířil vysoko nad.
59
Levin Öztunali se na pravé straně hřiště postavil k rohovému kopu a jeho následný centr byl odhlavičkován do bezpečí.
58
Bobby Wood je hodně znepokojen poté, co mu byl ve středu útočné poloviny jeho týmu odpískán útočný faul. Protihráč ho navíc vleže ještě kopl, což vyvolalo zbytečné emoce.
57
Jhon Córdoba nestačil na levé straně hřiště doběhnout prudkou kolmou přihrávku a poté se hodně hněval, že mu míč unikl.
56
Filip Kostić se snažil odcentrovat z levého křídla a ostrého úhlu, jeho dlouhý centr ale přelétl pokutové území a málem trefil pravý rohový praporek. Následovalo autové vhazování Mohuče.
55
Oba týmy velice dobře brání, i když Mohuč o něco lépe.
54
Jhon Córdoba se snažil na levé straně šestnáctky prosadit proti dvojici protihráčů, jenže se mu míč zamotal pod nohy a nechal ho za sebou. Přesto ho ještě dokázal přiťuknout spoluhráči, jehož následný střílený centr z levé strany byl zablokován.
53
Rohový kop Hamburku z pravé strany hřiště žádné nebezpečí nepřinesl a Mohuč se dokázala opět dobře ubránit.
52
Bobby Wood si na pravé straně šestnáctky krásně naběhl na kolmý pas za obranu a poté se snažil přehodit vybíhajícího brankáře Jannika Hutha, Stefan Bell mu ovšem dokázal míč na poslední chvíli odkopnout na rohový kop. Skvělý obranný zákrok.
51
Hamburk se vydal směrem vpřed po levém křídle, jenže jeho následná útočná akce skončila nezdarem. Hosté vhazovali.
50
Fotbalisté obou týmů se snažili již v průběhu prvního poločasu o velice útočný fotbal, jenže zatím se jim nepodařilo skórovat.
49
Jeden z hráčů Mohuče dokázal vypálit zpoza šestnáctky, jenže jeho následná střela neměla dostatečné parametry na to, aby zamířila k levé tyči a brankář Christian Mathenia odkopával od brány.
48
Během přestávky ani jeden z trenérů nesáhl ke střídání, takže oba týmy vstupují do druhého poločasu ve stejném složení.
47
Hned v úvodu druhého poločasu došlo ke tvrdému střetu dvou hráčů uprostřed středového kruhu, oba jsou ale v pořádku.
46
Mohuč obstarala výkop druhého poločasu, ve kterém se bude snažit navázat na dvě velké šance z první části zápasu.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:30.
Jhon Córdoba napřáhl během prvního poločasu ke dvěma velmi nebezpečným přízemním střelám, obě dvě ale dokázal zneškodnit Christian Mathenia, jehož zásluhou v Hamburku gól zatím nepadl. Skóre po prvním poločase: Hamburger SV 0 FSV Mohuč 0.
45
45
Blíží se závěr prvního poločasu a za pár okamžiků se dozvíme, kolik se bude nastavovat. A zda vůbec něco.
42
Levin Öztunali rozehrál na levé straně hřiště z ostrého úhlu standardní situaci a jeho následný střílený centr mířil pod břevno, Christian Mathenia ale míč vyboxoval do bezpečí!
40
Jhon Córdoba se dokázal uvolnit na levé straně šestnáctky a z ostrého úhlu napřáhl ke střele, která po zemi mířila přesně ke vzdálenější pravé tyči, Christian Mathenia ji ale vytáhl mimo!
39
Aaron Hunt předvedl na pravé straně šestnáctky krásnou zasekávačku a klečící protihráč mu postavil levou nohu do cesty, přes kterou domácí fotbalista přepadl. Penalta? Ne!
37
Jhon Córdoba krásnou kolmou přihrávkou našel na pravé straně hřiště Jošinoriho Muta, jenže japonský záložník nedokázal míč ideálně převzít a poté s ním skončil v zámezí.
35
Dennis Diekmeier se snažil na pravé straně hřiště tak usilovně dostat k míči, až mu byl odpískán faul. Kartu ale neviděl.
33
Lewis Holtby vyrazil po pravém křídle do rychlého protiútoku a v šestnáctce poté motal hlavu obránců Mohuče Bobby Wood, jenže se zamotal do vlastních kliček a míč skončil v zámezí.
32
Daniel Brosinski před vlastním pokutovým územím skvěle zahrál tělem a Filip Kostić se marně snažil reklamovat faul.
31
Fanoušci Hamburku nyní vyvolávají jméno Lewise Holtbyho, který je dnes v útoku velice aktivní, zatím se ale nedostal do žádné slibné příležitosti, která by zaváněla gólem.
30
Rohový kop Hamburku z levé strany hřiště žádné nebezpečí nepřinesl, stejně jako následný útok středem hřiště.
29
Lewis Holtby se na hranici šestnáctky tak vehementně tlačil do zakončení, až nakonec pro svůj tým vybojoval rohový kop.
27
Na opačné straně hřiště si na pravé straně šestnáctky naběhl na kolmou přihrávku za obranu Lewis Holtby, jenže se v momentě přihrávky ocitl v ofsajdu a hra musela být přerušena.
26
Mohuč na levé straně hřiště rozehrála standardní situaci a na vzdálenější pravou tyč mířil velmi nebezpečný a prudký centr, který brankář Christian Mathenia s problémy vyboxoval.
21
Ze zápasu uplynulo úvodních dvacet minut a kromě jedné velké šance v podání hostující Mohuče jsme se žádné slibné brankové příležitosti nedočkali. Za to faulů je k vidění hodně.
17
Filip Kostić rozehrál na pravé straně hřiště rohový kop, po kterém se domácí snažili reklamovat ruku v pokutovém území, jenže se svým odvoláním neuspěli a hra pokračovala.
16
Jeden z fotbalistů Hamburku se na pravé straně šestnáctky pokusil vystřihnout nůžky, které mířily směrem k přední tyči, nakonec ale mezi tři tyče nezamířily! Parádní a pohotový pokus.
14
Filip Kostić na levé straně hřiště krásně přesprintoval dvojici protihráčů a poté poslal do šestnáctky z ostrého úhlu velmi nebezpeční přízemní centr, který nikdo neusměrnil na bránu!
13
Ze zápasu uplynulo více než deset minut a kromě Jhona Córdoby, který pálil hodně nebezpečně, se žádný z hráčů na hrací ploše zatím k ohrožení brány nedostal. Snad se to změní.
9
Mohuč vykročila do zápasu pořádně zostra a postarala se o první vážnou příležitost. Zatím ale na úvodní gól čekáme.
6
Jhon Córdoba napřáhl zpoza šestnáctky k velmi nebezpečné přízemní střele, která mířila přesně k levé tyči brány a Christian Mathenia měl s jejím zkrocením obrovské problémy, nakonec ale míč ukryl ve svém náručí a Mohuč se k dorážce nedostala!
4
Gotoku Sakaj se dostal na levé straně hřiště k centru, který na přední tyči stáhl ze vzduchu připravený Jannik Huth.
3
Hamburk se vydal směrem vpřed po pravém křídle, jenže nabíhající Lewis Holtby se před šestnáctkou ocitl v ofsajdu.
2
V úvodu zápasu je na obou stranách k vidění hodně nepřesností a oba brankáři v rychlém sledu rozehrávali od své brány.
1
Hlavní rozhodčí Daniel Siebert dal právě pokyn k zahájení zápasu a důležité utkání mezi Hamburkem a Mohučí začalo.
1

Hamburger SV: Mathenia – Diekmeier, Papadopoulos, Mavraj, Sakaj (C) – Janjicic, G. Jung – Hunt, Holtby, Kostić – Wood.
Náhradníci: Mickel – Ostrzolek, Waldschmidt, Walace, Lasogga, Gregoritsch, Jatta.

1. FSV Mohuč 05: Huth – Donati, Bell (C), Balogun, Brosinski – Öztunali, Gbamin, Latza, De Blasis – Córdoba, Muto.
Náhradníci: Lössl – Bungert, Ramalho, Jairo, Frei, Quaison, Krkić.

Rozhodčí: Daniel Siebert.
MOHUČ 05

FSV Mohuč 05 v posledním ligovém utkání překvapivě remizovala 2:2 v Allianz Areně, kde obrala o body vedoucí Bayern Mnichov a ukončila sérii tří venkovních porážek. Hosté se mají před zápasem v Hamburku o co opřít a v jejich útoku by neměl chybět Jošinori Mutó, zatímco kolumbijský útočník Jhon Córdoba bude připraven na lavičce. Čeká nás velice zajímavý duel.
HAMBURGER SV

V útoku Hamburku by neměl chybět útočník Bobby Wood, který by svému týmu rád pomohl ukončit sérii tří ligových porážek a sám ukončil šest zápasů bez vstřeleného gólu. Fotbalistům domácího celku se před vlastními fanoušky během posledních pěti zápasů velmi dařilo, když vyhráli čtyřikrát v řadě a naposledy doma podlehli těsně Darmstadtu, který vyhrál venku 2:1.
Volksparkstadion bude v neděli odpoledne dějištěm důležitého souboje o záchranu, v němž se střetnou dva sousedé z tabulky, z nichž jeden se aktuálně nachází na pozici zajišťující baráž o udržení. Avizovaným týmem je domácí Hamburger SV, na jehož hřiště přijedou fotbalisté Mohuče. Oba týmy mají 33 bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.