Bundesliga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Mainz - 30. září 2017   15:30

Wolfsburg
55' Guilavogui (Didavi)
1:1
(0:0)
Mainz
74' Muto  (Öztunali)
Wolfsburg
Casteels – Itter, Uduokhai, Tisserand, Verhaegh – Camacho, Guilavogui (81. Bazoer) – Malli, Didavi (79. Ntep), Błaszczykowski – Origi (84. Osimhen).
Grün – Bazoer, Gerhardt, Hinds, Knoche, Ntep, Osimhen.
Hartmann R. (Ger)
Volkswagen Arena, Wolfsburg
Mainz
Adler – A. Diallo, Bell, Gbamin – Brosinski, Frei (58. Maxim), Latza, Donati – De Blasis (70. Fischer), Muto, Öztunali (85. Onisiwo).
Zentner – Balogun, Fischer, Kodro, Maxim, Onisiwo, Quaison.

SESTŘIH: Wolfsburg - Mohuč 1:1. Domácí dostali červenou

Gólu jsme se nakonec v druhém poločase dočkali. Druhý poločas se stal atraktivnějším a viděli jsme nespočet šancí. První branka padla v 55 minutě, když se po rohu k hlavičce dostal Josuha Guilavogui a umístil ji přesně do levého dolního rohu. Vyrovnání přišlo za dvacet minut. Levin Öztunali se vrhl do úniku a vyslal kolmici do vápna, která přesně našla Youshinoriho Muta a jeho střela doplachtila přesně do levé šibenice.
90+3'
90+2'
Robert Hartmann předčasně ukončil pobyt na hřišti nově příchozímu Paulu-Georges N'Tepovi. Ten v krátkém čase dostáva druhou žlutou kartu a poté červenou.
90'
Rozhodčí budou zahrávat tři minuty.
90'
Další hřišníkem se stáva nově příchozí Ntep a obdržel žlutou kartu.
89'
Onisiwo byl podkopnutý na hraně vápna a hosté budou zahrávat přímý kop z pár centimetrů od vápna. Střela Brosinského letěla kolem pravé tyče.
87'
Wolfsburg bude po zblokovaném centru zahrávat rohový kop. Přihrávka nedoletěla na žádného ze spoluhráčů.
85'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Levin Öztunali, přichází Karim Onisiwo.
85'
Rozhodčí vytahuje z kapsy další žlutou kartu, tentokrát se provinilDanny Latza.
84'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Divock Origi, přichází Victor Osimhen.
82'
Odkop od Adlerové branky. Mohuč po brance převzala iniciativu a daří se ji dostávat do útočným akcí.
81'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Josuha Guilavogui, přichází Riechedly Bazoer.
79'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Daniel Didavi, přichází Paul-Georges Ntep.
77'
Rozhodčí Hartmann vytahuje další žlutou kartu ze své kapsy. Hrubým zákrokem se provinil Donati.
74'
Mainz právě vstřelil branku!
Mohuč vyrovnává skóre. Hosté se dostali do rychlého protiútoku. Levin Öztunali se vrhl do úniku a vyslal kolmici do vápna, která přesně našla YOSHINORIHO MUTA a jeho střela doplachtila přesně do levé šibenice. Asistence: Levin Oztunali.
72'
Žlutou kartu dostává Levin Öztunali (1. FSV Mohuč 05).
70'
Stefan Bell se ocitl v obrovské příležitosti. Jeho střela z první z bezprostřední blízkosti mířila do pravého dolního rohu, ale Koen Casteels zůstal v klidu a předvádí skvělý zákrok!
70'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Pablo De Blasis, přichází Viktor Fischer.
69'
Didavi skočil do centru Donatiho a Mohuč bude zahrávat rohový kop.
67'
Adler si převzal míč po spackaném centru Błaszczykowského a ujmul se rychlé rozehrávky.
65'
Verhaegh si převzal míč u domácí lavičky a bude zahrávat autové vhazování.
63'
Casteels se ujme rozehrávky od vlastní branky.
62'
Hostující tým kombinuje na vlastní polovině. Brankář Adler následně posílá míč na útočníky.
60'
Hosté se ujmou rozehrávky rohového kopu.
58'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Fabian Frei, přichází Alexandru Maxim.
55'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Domácí tým se ujímá vedení. Daniel Didavi se po centru, který byl odhaličkován na roh, ujmul rozehrávky. Jeho pass doletěl přesně na hlavu JOSUHY GUILAVOGUIHO a ten si svou hlavičku umístil přesně do levého dolního rohu branky. Asistence: Daniel Didavi.
52'
Wolfsburg drží míč na svých kopačkách a snaží se dostat do pokutového území soupeře.
49'
Origi se dostal do samostatného průniku. Bell útočníka zfauloval a obdržel žlutou kartu.
48'
Mohuč bude vhazovat nedaleko soupeřové branky.
47'
Domácí tým se snaží kombinovat na vlastní polovině. Camacho se ujal míče uprostřed hrací plochy a snaží se vymyslet útočnou akci.
46'
Zápas zatím budí ospalým dojmem. Do jediné nebezpečné šance se dostal Yoshinori Muto. Po skvělé přihrávce spoluhráče se vyrhal sám na brankáře. Casteels byl ovšem velice dobře připraven a blýskl se skvělým zákrokem. Mohuč v první půli měli více ze hry a dostávala protihráče do tlaku. Branky jsme se zatím nedočkali, snad to napraví druhý poločas.
45+1'
43'
Malli se proviňuje ostrým zákrokem. Rozhodčí neváhala a vytahuje žlutou kartu.
42'
Diallo se provinil zákrokem za hranicí pravidel a Wolfsburg bude mít možnost volného přímého kopu u rohového praporku.
41'
Origi se dostal ke střele. Jeho volej ovšem letěla daleko nad branku.
41'
Blaszczykowski si zpracoval míč u rohového praporku a vyslal centr na Origiho. Centr se ale vůbec nepovedl a brankář Adler bude rozehrávat od své branky.
39'
Gbamin se provinil faulem a může být rád, že rozhodčí nevytáhl kartu.
37'
Mohuč v zápase zatím tahá za delší konec provazu a diktuje tempo.
35'
Origi předvádí skvělou technku, dokázal si obhodit soupeře a poslat centr do vápna.
32'
Odkop od branky Adlera. Hostující brankář v zápase zatím předvádí skvělý přehled a zákroky.
31'
Didavi vyslal do sprintu Origiho. Adler si vyběhl pro míč a odkopáva ho daleko do bezpečí.
29'
Levin Oztunali si nachystal míč u rohové praporku. Jeho centr doletěl pouze na hlavu Tisseranda, který míč odvrací.
27'
Malli byl zfaulován uprostřed hrací plochy a Wolfsburg má výhodu standartní situace.
25'
Koen Casteels se blýkl perfektním zákrokem. Yoshinori Muto si ve vápně našel místo ke střele a jeho rána mířila do pravé dolního rohu. Domácí brankář rukavicí dokázal míč vyrazit. Bude se kopat rohový kop pro hostující celek.
24'
Mohuč kombinuje se svým brankářem a chce si na chvíli udržet míč na svých kopačkách.
22'
Latza podstupuje několik soubojů v pokutovém území Wolfsburgu. Míč dokázal udržet, ale jeho centr končí za hrací plochou. Bude se odkopávat od branky Casteelse.
20'
Rohový pro hostující celek. Roh byl rozehrány na krátkou vzdálenost, následný centr končí pouze na kopačkách Wolfsburgu.
19'
Malli vyslal další centr do vápna a opět si Adler vyběhl pro míč a posílá ho od svého pokutové vápna.
17'
Domácí tým bude zahrávat volný kop poblíž domácí branky. Casteels odkopl míč k útočníkům.
15'
Latza si připravil míč ke střele a z úctivé vzdálenosti vyslal střelu na branku. Jeho rána letěla pouze těsně nad horní tyčku.
14'
Wolfsburg bude zahrávat další rohový kop. Centr doletěl pouze k prvnímu obránci a ten ho odkopáva daleko od své branky.
12'
Malli dostal dost místa uprostřed hřiště a svou kolmici hledal Błaszczykowského. Druhý jmenovaný míč nedokázal zpracovat a bude se vhazovat.
k Freiovi se dostal míč a ten napřáhl z zpoza vápna. Jeho rána trefila ovšem jenom spoluhráče a soupeř přechazí do rychlého protiútoku.
10'
Błaszczykowski vyslal z pravé strany míč do vápna. Adler si vyběhl z branky a míč si zpracoval do rukavic.
8'
Guilavogui ostře zajel do protihráče a rozhodčí vytahuje první kartu utkání.
7'
Didavi si zpracoval míč na hraně pokutového území a poslal střelu na brankáře. Rána ovšem byla zblokována a bude se zahrávat první rohový kop v zápase.
5'
Hráči podstupují hlavičkové souboje uprostřed hrací plochy.
4'
Po faulu Verhaegha budou hosté zahrávat nebezpečnou standartní situaci. Oztunali poslal míč do vápna, ale nenašel žádného ze svých spoluhráčů.
3'
Hráči Wolfsburgu kombinují se svým brankářem a snaží se držet míč na svých kopačkách.
2'
Adler si vyběhl z branky za účelem odkopnout míč do bezpečí.
1'
O úvodní výkon se postarali hostující hráči a snaží se kombinovat na vlastní polovině.
1'

VfL Wolfsburg: Casteels – Itter, Uduokhai, Tisserand, Verhaegh – Camacho, Guilavogui – Malli, Didavi, Błaszczykowski – Origi.
Náhradníci: Grün – Bazoer, Gerhardt, Hinds, Knoche, Ntep, Osimhen.

1. FSV Mohuč 05: Adler – A. Diallo, Bell, Gbamin – Brosinski, Frei, Latza, Donati – De Blasis, Muto, Öztunali.
Náhradníci: Zentner – Balogun, Fischer, Kodro, Maxim, Onisiwo, Quaison.

1. FSV Mohuč 05
Hosté se v tabulce drží jednu přičku pod Wolfsburgem. Z šesti zápasu si tým připsal dvě výhry a čtyři porážky. V posledním zápase Mohuč doma uvítala Herthu v čele s Vladimírem Daridou. Díky penaltě si domácí tým připsal tři body. Nejlepším střelcem týmu je Yoshinori Muto, který si připsal dvě branky. V dnešním zápase tým bude plnit roli mírného outsidera.

Poslední tři zápasy týmu:
Mohuč 1:0 Hertha
Mohuč 2:3 Hoffenheim
Bayern 4:0 Mohuč
VfL Wolfsburg
Domácí tým se nacházi na třinácté příčce tabulky. Z šesti zápasu si domácí připsali jednu výhru, tři remízy a dvě porážky. V posledním zápase proti Bayernu tým v utkání prohrával o dvě branky, ale dokázal zabrat a vyrovnat skóre. Nejlepším střelcem týmu je Daniel Didavi, který má na svém kontě už tři branky. Hráči týmu Wolfsburg nevyhráli už 4x za sebou. V dnešním zápase bude Wolfsburg plnit roli mírného favorita.

Bayern 2:2 Wolfsburg
Wolfsburg 1:1 Brémy
Stuttgart 1:0 Wolfsburg
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.