Bundesliga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mainz : Wolfsburg - 28. září 2019   15:30

0:1
(0:1)
Wolfsburg
9' Tisserand  (Arnold)
Mainz
Zentner – Pierre-Gabriel (62. Maxim), St. Juste, Niakhaté, Brosinski (C) – Baku, Malong, E. Fernandes (76. Awoniyi) – Boëtius – Szalai, Quaison (46. Onisiwo).
F. Müller – Meier, Hack, Maxim, Barreiro, Öztunali, Burkardt, Onisiwo, Awoniyi.
F. Brych – M. Borsch, S. Lupp (všichni GER)
OPEL ARENA, Mohuč
Wolfsburg
Pervan – Knoche, Bruma, Tisserand – William, Guilavogui, Arnold (72. Gerhardt), Roussillon – Mehmedi (84. Joao Victor), Weghorst, Brekalo (65. Klaus).

Zápas je za námi, rozhodlo se už v první půli, kdy se prosadil Tisserand, ten samý muž dokázal i v závěru druhé půle vykopnout míč s brankové čáry, takže o hráči zápasu nemáme pochyb. Musím však podotknout, že i přes závěrečný tlak domácích, se hosté dokázali jako celek všemu ubránit a udržet hubené vedení. Domácí trenér to v závěru nevydržel a dostal červenou kartu. To je pro dnešek vše, na shledanou.
90+6'
90+5'
Trenér domácích Sandro Schwarz dostal nejdříve žlutou a poté hned červenou kartu za poznámky k rozhodčímu.
90+4'
Dlouhý míč za obranu, ale Awoniyi bohužel nestihl zakončit.
90+4'
Hosté drží v poslední minutě nastavení míč a nechtějí ho dát soupeři.
90+3'
Zentner vyběhl, aby co nejvíce pomohl svým spoluhráčům.
90+2'
Hosté opět dokázali míč odkopnout.
90+2'
Nastavují se ještě čtyři minuty.
90+1'
Tentokrát hlavičku domácích chytá Pervan do svých rukavic.
90+1'
Mohuč má k dispozici další roh.
90'
Tisserand vykopl míč z brankové čáry!
90'
Tlak domácích pomalu roste.
89'
Ale ani tyto dva rohy domácím nestačily na vstřelení branky.
88'
Střela Boëtiuse byla zblokovaná a je tu další roh.
87'
Awoniyi vybojoval rohový kop pro svůj tým.
86'
Maxim to přehnal s agresivitou a vidí žlutou kartu.
85'
Hosté se zatím brání jak nejlépe mohou. Všechny útoky domácích zlikvidovali.
84'
Střídání v týmu Wolfsburg: Také hosté sáhli k poslednímu střídání, Mehmedi je ten, který jde dolu, naopak Joao Victor míří na hřiště.
83'
Hlavička jednoho z domácích zamířila nad branku.
83'
Faul hostů a domácí budou zahrávat volný přímý kop.
81'
Fotbal se sice momentálně hraje nahoru dolu, ale chybí tomu střely na obou stranách.
80'
Ani další roh domácích neznamenal ohrožení branky.
79'
Ani tentokrát se však nedokázali hráči hostů prosadit.
78'
Další standardní situace pro hosty.
77'
Rohový kop domácích byl špatně zahraný, Wolfsburg se dokázal ubránit bez větších problémů.
76'
Střídání v týmu Mohuč: Domácí sáhli k poslednímu střídání. Ze hřiště pospíchá Fernandes a s výsledkem jde něco udělat Awoniyi.
75'
Standardní situace dopadla dobře pro domácí, ti se bez problémů ubránili a navíc mohou založit svoji akci.
74'
Přímý kop pro tým Wolfsburg.
73'
Klaus nebyl faulovaný ukazuje rozhodčí.
72'
Střídání v týmu Wolfsburg: Arnold už si více nezahraje, je střídán Gerhardtem.
71'
Střelu Klause vyrazil brankář před sebe.
70'
Domácí se snaží o vytvoření souvislého tlaku, zatím se jim to příliš nedaří.
69'
Rána byla tečovaná, takže domácí zahrávali roh. Ten se jim moc nepovedl, přesto se dostali do zakončení, vše skončilo až u brankáře Pervana.
68'
Nádherná střela Maxima orazítkovala břevno!
66'
Hosté získali míč na půlce a zatáhli ho po levé straně až k vápnu, kde zasáhla obrana Mohuče.
65'
Střídání v týmu Wolfsburg: Ze hřiště odchází Brekalo a nahrazuje ho Klaus.
65'
Weghorst se provinil proti pravidlům a vidí žlutou kartu.
64'
Mohuč teď dobře kombinovala, ale finální přihrávka od Szalaie nebyla přesná.
62'
Střídání v týmu Mohuč: Pierre-Gabriel má pro dnešek odpracováno a místo přenechává Maximovi.
61'
Žlutá karta pro Knocheho za hru rukou.
61'
Centr hostů skončil v rukavicích Zentnera.
60'
Brekalo rozjel akci hostů, ti získali alespoň autové vhazování v blízkosti soupeřovo branky.
59'
St. Juste poslal dlouhý míč na Onisiwa.
58'
Faul Mehmediho, domácí rychle rozehráli a postupují k soupeřově brance.
56'
Domácí se probudili a snaží se o vyrovnání.
55'
Domácí protestují, ale faul se nepíská.
54'
Teď však domácí získali roh.
53'
Už se pokračuje normálně dál a ve druhé půli jsou aktivnější hosté.
52'
Hra je nyní přerušena a Mehmedi je ošetřován.
51'
Byla tu další velká šance hostů, Weghorst však míč do branky nedotlačil.
51'
Jeden z hostů leží na hřišti, hra pokračuje dál.
50'
Mohuč se ubránila průniku hostů.
49'
Střela hostů skončila mezi diváky.
48'
Arnold tancoval s míčem, nakonec mu ho domácí odebrali.
46'
Střídání v týmu Mohuč: O přestávce došlo změně, do druhé půle nenastoupil Quaison, kterého nahradil Onisiwo.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:35.
První půle nám nabídla zajímavý fotbal. Tisserand se prosadil v deváté minutě po skvělém centru od Arnolda, a tak díky tomuto momentu vedou hosté 0:1. Kdo je lepší týmem, ale těžko říct. Chvíli hrají domácí a chvíli zas hosté. Posledních deset minut patřilo jednoznačně Mohuči, která by chtěla stav utkání převrátit na svoji stranu.
45+2'
45+2'
Hosté se ubránili rohovému kopu.
45+1'
Brosinski poslal další skvělý centr do vápna a Quaison hlavičkoval, skvělý Pervan vyrazil na roh.
45+1'
Nastavuje se ještě jedna minuta.
45'
Faul na Niakhatého.
44'
Špatná přihrávka hostů a u míče jsou hráči Mohuče.
43'
Pervan poslal dlouhý nákop až na soupeřovu půlku.
41'
Tempo zápasu pomalu opadá s vidinou poločasové přestávky.
39'
Tvrdý faul domácích je potrestán žlutou kartou pro Niakhatého.
37'
Tisserand za svůj předchozí faul vidí žlutou kartu.
36'
Pierre-Gabriel svoji střelu poslal nad branku.
36'
Pro domácí z toho nebylo žádné ohrožení branky, pozitivem pro ně může být, že v posledních minutách hrají s míčem jen oni.
34'
Obrana míč odhlavičkovala do autu. Domácí stále u míče.
33'
Standardní situace pro Mohuč.
32'
Domácí vybojovali svůj první rohový kop.
31'
Faul Williama se také obešel bez karty.
30'
Domácí se usadili na soupeřově polovině, poté míč skončil v autu a hrát budou opět hosté.
28'
Velká šance domácích! Brosinski centroval před bránu a hlavičkou zakončoval Boëtius, Pervan vytáhl parádní zákrok a vyrazil míč.
28'
Quaison si chtěl obhodit protihráče, tvrdě však narazil na pevnou obranu.
27'
Pierre-Gabriel zatáhl míč po pravé straně, k centru se nedostal.
26'
Hráči Wolfsburgu si míč přihrávají na své polovině a postupně se posouvají dopředu.
25'
Domácí poslali dlouhý nákop na útočníky, ti v souboji neuspěli.
23'
Jejich střela mířila o dost mimo branku.
23'
Tak už je vše zase jinak a útočí hosté.
22'
Domácí míč však vybojovali a snaží se ohrozit branku soupeře.
21'
Hosté drží míč na svých kopačkách.
20'
Přímý kop domácích letěl do vápna, jenže tam obrana soupeře zasáhla a míč odkopla do bezpečí.
18'
Nádherná akce hostů nekončí gólem! Mehmedi přenesl míč na druhou stranu na Roussillona, ten přihrál Weghorstovi, který zakončil doprostřed branky. Zentner chytá.
17'
Malong byl faulovaný, zatím se to obešlo bez karty.
16'
Hraje se spíše ve středu hřiště.
15'
Autové vhazování pro hostující tým.
14'
Brekalo přesunul hru na pravou stranu, kde bylo o trochu víc místa na rozehrávku.
13'
Domácí se snaží o důrazné napadání.
12'
Fernandes se pokusil zakončit, jeho pokus mířil dost vysoko nad branku. Následuje odkop.
11'
A teď musel i brankář Pervan zasahovat, míč v souboji vyboxoval pryč z vápna.
11'
Quaison se snažil prodrat do vápna, zatím bez úspěchu.
9'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
A máme tu první branku zápasu! Roh zahraný na krátko a i poté hned centrovaný míč do vápna, který si našel MARCEL TISSERAND a hlavou nekompromisně zavěsil.
9'
Rohový kop pro hosty.
7'
Tentokrát hosté nedovolili domácím se přiblížit k brance a míč jim včas odebrali.
6'
Boëtius vyzkoušel pozornost Pervana, ten míč bez problémů chytl.
6'
Brosinskiho centr jen prolétl vápnem.
4'
Dlouhý aut domácích skončil u hráčů Wolfsburgu.
3'
Brosinski zůstává po souboji na zemi.
2'
Špatná přihrávka Arnolda ukončila akci Wolfsburgu.
1'
Hosté začali toto utkání výkopem.
1'

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Pierre-Gabriel, St. Juste, Niakhaté, Brosinski (C) – Baku, Malong, E. Fernandes – Boëtius – Szalai, Quaison.
Náhradníci: F. Müller – Meier, Hack, Maxim, Barreiro, Öztunali, Burkardt, Onisiwo, Awoniyi.

VfL Wolfsburg: Pervan – Knoche, Bruma, Tisserand – William, Guilavogui, Arnold, Roussillon – Mehmedi, Weghorst, Brekalo.
Náhradníci: Menzel – Mbabu, Gerhardt, Rexhbecaj, Klaus, Joao Victor, Steffen, Malli, Nmecha.

Rozhodčí: F. Brych – M. Borsch, S. Lupp (všichni GER).

VfL Wolfsburg

Tým Wolfsburg je momentálně osmý a na svém kontě má devět bodů po pěti odehraných kolech. Poslední tři zápasy však jen remizoval, a to se soupeři z horší poloviny tabulky. Nicméně hosté budou chtít navázat na svá vítězství z úvodních kol a také na výhru v základní skupině Evropské ligy, když Wolfsburg porazil doma Oleksandriji 3:1. Zda se jim to podaří, se dozvíme již v sobotu odpoledne.
1. FSV Mohuč 05

Mohuč je na sedmnáctém místě tabulky se ziskem pouhých tří bodů z pěti zápasů. Tři body si připsali pouze za výhru proti trápící se Herthe. V přípravě přitom tým vypadal dobře a celkem sem u dařilo. Jenže ostré zápasy v lize už jsou jiný oříšek jak se ukazuje. Teď Mohuč přivítá na svém těžkého soupeře. Přijede Wolfsburg. Domácí se budou snažit, aby se dostali z pozic, které znamenají sestup níž.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.