Bundesliga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Paderborn : Düsseldorf - 26. října 2019   15:30

Paderborn
43' Sabiri (Pröger) • 65' Schonlau (Pröger)
2:0
(1:0)
Paderborn
Zingerle – Collins, Schonlau, Kilian, Dräger – Gjasula (C) (77. Michel), Vasiliadis – Holtmann (60. Mamba), Sabiri, Pröger – Zolinski (64. Antwi-Adjei).
J. Huth – Strohdiek, Jans, Cauly, Kapić, Antwi-Adjei, Shelton, Mamba, Michel.
Dankert B.
Düsseldorf
Steffen – Gießelmann, Nuhu, Hoffmann (66. Morales), K. Ayhan, Zimmer (75. Ampomah) – Kownacki, Bodzek (C), Zimmermann, Tekpetey (66. Thommy) – Hennings.
Kastenmeier – Contento, Bormuth, Sobottka, Thommy, Morales, L. Baker, Ampomah.

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:8. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 23:16.
To by bylo ode mne vše, přeji vám příjemný zbytek víkendu.
Utkání dvou týmů ze spodních pater tabulky končí vítězstvím 2:0 pro Paderborn. Výborný týmový výkon dovedl domácí fotbalisty pro první tři body v sezóně. Musím samozřejmě vyzdvihnout brankáře Zingerleho, jenž svými parádními zákroky deptal útočníky soupeře. První branku v zápase zaznamenal chvíli před koncem prvního poločasu Sabiri. V 65. minutě pak zvýšil na 2:0 obránce Schonlau.
90+4'
90+4'
Zřejmě poslední šance pro hosty.
90+3'
Žlutou kartu dostává Luca Kilian (SC Paderborn 07).
90+2'
Antwi-Adjei mohl přidat třetí branku svého týmu, avšak jeho přesně umístěnou střelu lapil brankář Steffen.
90+1'
Nákop Düsseldorfu do vápna nedopadl úspěšně, odkop od brány. Zingerle samozřejmě zdržuje hru.
90'
Blíží se konec a míč má brankář hostů.
89'
Všichni fanoušci vstávají ze sedadel a tleskají svému týmu, který si jde pro první výhru v Bundeslize.
87'
Paderborn na dostřel pokutového území.
86'
Míč skončil na hlavě Thommyho, který mohl snížit, ale dnes výborný Zingerle dokázal gólovou šanci zlikvidovat.
85'
Domácí předvedli faul kousek od rohového praporku, takže hosté budou mít „lepší rohový kop“
83'
Morales zastavil brejk domácích žlutým faulem.
83'
Düsseldorf už hraje na riziko. Všechny hráče má na útočné polovině, kteří se snaží ještě zdramatizovat vývoj dnešního utkání.
80'
Tohle domácí potřebují. Jsou na útočné polovině a na balónu.
78'
Ukázkový šlapák Drägera nemohl skončit jinak než udělením žluté karty.
77'
Poslední možné střídaní i na straně domácích. Kapitán Gjasula přenechává místo Michelovi.
76'
Mamba se sprintem dostal až do vápna a zakončil, bohužel pro domácí mimo.
75'
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Jean Zimmer, přichází Nana Opoku Ampomah.
74'
Domácí zatím úspěšně likvidují každý centr, jenž míří do šestnáctky.
72'
Sabiri se opět dostal k zakončení a nechybělo mnoho! Steffenovi se nakonec podařilo míč odvrátit na roh.
71'
Düsseldorf se pokouší s nepříznivým stavem něco udělat, ale chybuje a lacině tak přichází o balón.
Dvacet minut před koncem zápasu je Paderborn velmi blízko první výhře v Bundeslize.
68'
Zingerle hrdinou okamžiku! Dokázal zlikvidovat velmi nebezpečnou střelu Ayhana.
66'
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Bernard Tekpetey, přichází Erik Thommy.
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází André Hoffmann, přichází Alfredo Morales.
65'
Paderborn právě vstřelil branku!
Kai Pröger našel přesným centrem hlavu obránce SEBASTIANA SCHONLAUA, jenž dokázal míč usměrnit za záda brankáře Steffena. Asistence: Kai Pröger.
64'
Sabiriho střelu zneškodnila dobře postavená zeď.
64'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Ben Zolinski, přichází Christopher Antwi-Adjei.
63'
Volný přímý kop pro domácí fotbalisty z velmi dobré pozice!
60'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Holtmann, přichází Streli Mamba.
60'
Gieselmannova střela byla zblokovaná obráncem, roh pro Düsseldorf.
59'
Düsseldorf se dostal s míčem až na hranici vápna, ale vzdušná přihrávka skončila v zámezí, takže se míče ujme domácí brankář, jenž bude rozehrávat.
57'
Zolinski tentokrát v obranné roli, žlutá karta.
57'
Zolinski trefil tyčku, ale byl v ofsajdu.
56'
Tentokrát byl v cestě do vápna faulován Collins.
54'
Düsseldorf dokázal dostat balón do vápna, ale žádný velký rozruch nebude, neboť rozhodčí odpískal útočný faul.
53'
Střela avšak mířila přímo na brankáře Steffena, který okamžitě rozehrává.
52'
Dräger se opět prodral málem do vápna, ale zastavil ho ostrý zákrok Zimmera, který vidí žlutou kartu. Domácí mají přímý kop hned na hraně vápna.
50'
Útočný kontr domácích končí nepřesnou přihrávkou Holtmanna.
48'
Kownacki, který byl blízko vyrovnávací brance dostává žlutou kartu za faul na dnes výborného Drägera.
46'
Na hraně vápna to nebezpečnou technickou střelou zkoušel Kownacki, ale brankář Zingerle míč vytěsnil na roh.
46'
Düsseldorf to okamžitě zkoušel, ale střela byla nepřesná a navíc k tomu ještě zblokovaná.
46'
Oba týmy se již nacházejí na trávníku, druhá půle započne.
První poločas je již minulostí. Paderborn vstoupil do utkání lépe a pyšní se téměř 60% držením míče. I když bylo k vidění několik šancí, tak ve statistikách najdeme celkem tři střely na bránu. Obrovskou šanci měl kapitán Düsseldorfu, který ale nedokázal poslat míč v podstatě do odkryté sítě. O pár minut později se to ale povedlo domácím, když Sabiri nádhernou střelou z dálky poslal svůj celek do vedení.
45+1'
43'
Tak to byla pastva pro oči! ABDELHAMID SABIRI se do toho opřel z veliké dálky. Jeho střela orazítkovala tyč a následně zaplula do sítě. O podobné první brance v Bundeslize sní asi každý fotbalista. Asistence: Kai Pröger.
41'
Adam Bodzek se vyskytl nikým nehlídaný na penaltovém puntíku a pořádnou gólovou situaci v branku nepřetavil. Obrovská škoda pro Düsseldorf.
40'
Zimmermann poslal v běhu nepříjemný pozemní centr do vápna, který odvrátil Dräger na rohový kop. Drägera momentálně všichni spoluhráči plácají po ramenou, neboť zabránil velké šanci.
39'
Hosté se dostali k zakončení hlavou, ale míč šel přímo do rukavic Zingerleho, který neměl žádný větší problém.
38'
Collins odvrací míč na roh.
Dräger dychtil po míči tak moc, až fauloval.
35'
Düsseldorf se u míče dlouho neohřál, míč je opět v moci domácích, kteří zatím mají téměř 60% držení míče.
34'
Paderborn toto kombinaci patrně uspěchal a míč tak končí v moci brankáře Steffena.
33'
Domácí jsou na útočné polovině a kombinují okolo šestnáctky.
31'
Tekpetey přišlápl Vasiliadise, ale rozhodčí tento přestupek neviděl a hra i přes nevoli fanoušků pokračuje.
30'
Kapitán Paderbornu nebezpečně fauloval a inkasuje od hlavního arbitra žlutý kartónek.
29'
Dräger už opět utíkal do vápna, ale opět byl zastaven.
27'
Hostující fotbalisté se dostali do brejku, který domácí odvrátili na rohový kop. Následující centr do vápna ale žádný velký závar před brankou Zingerleho nenadělal, neboť jako první u míče byl Kilian, který míč poslal daleko od vápna.
26'
Giesselmann výborným obranným zákrokem zastavil sprintujícího Drägera, který si to mířil vstříc do vápna.
24'
Rohový kop na který se čekalo několik dlouhých vteřin odhlavičkoval obránce do bezpečí.
23'
Před zahráním rohového kopu vznikla ve vápně strkanice, ve které byl až moc aktivní domácí Sabiri, který vidí od rozhodčího kartu žluté barvy.
23'
Další rohový kop pro domácí fotbalisty.
22'
Zimmermann podrazil sprintujícího protihráče a oprávněně za to vidí žlutou kartu.
21'
Sabirimu skončil centr přímo na hlavě, ale bránu přehlavičkoval, odkop od brány.
20'
Útočné počínání Paderbornu přerušil taktický faul kapitána Bodzeka.
18'
Velmi nebezpečný centr hostů do vápna zachránil jeden ze středních obránců, který míč odhlavičkoval pryč z vápna.
16'
Zimmermann to zkoušel z velmi velké vzdálenosti a bránu přestřelil o několik metrů.
15'
Exekutor rohového kopu to s centrem trošku přehnal a míč končí v autu.
14'
Rohový kop pro domácí.
13'
Hraje se nahoru/dolů, ale zatím nepřišla šance, která by vedla k úvodní brance dnešního utkání.
11'
Útočné počínaní Düsseldorfu končí v zámezí, odkop od brány.
10'
Míč pro Düsseldorf, jeden z hráčů domácích se provinil faulem.
9'
Dräger nádherně obešel několik protihráčů, dostal se na křídlo a posílal centr do vápna, avšak všemu zabránil obránce, který míč schytal někam do zad.
7'
Brejk hostujících hráčů nekončí nějak slavně, míč pro Paderborn.
7'
Dräger se pokoušel přihrát do středu, ale míč mu nesedl a končí tak na kopačkách soupeře, který se žene do brejku.
5'
Ben Zolinski se ocitnul ve vápně, dostal míč a nebezpečně vypálil na brankáře, který však svůj tým drží!
5'
Paderborn operuje s míčem na své polovině, neboť forbalisté Düsseldorfu perfektně napadají rozehrávku.
3'
Tentokráte faul i na druhé straně.
2'
Jeden z domácích hráčů nepříjemně fauloval soupeře, ale rozhodčí mu zatím pouze domlouvá.
1'
O výkop a úvodní šanci se postaral domácí celek, ale nepřesná kombinace znamená, že míče se ujímá Düsseldorf.
1'
Oba celky jsou již na travnaté ploše, utkání za chvilku začne.

SC Paderborn 07: Zingerle – Collins, Schonlau, Kilian, Dräger – Gjasula (C), Vasiliadis – Holtmann, Sabiri, Pröger – Zolinski.
Náhradníci: J. Huth – Strohdiek, Jans, Cauly, Kapić, Antwi-Adjei, Shelton, Mamba, Michel.

Fortuna Düsseldorf: Steffen – Gießelmann, Nuhu, Hoffmann, K. Ayhan, Zimmer – Kownacki, Bodzek (C), Zimmermann, Tekpetey – Hennings.
Náhradníci: Kastenmeier – Contento, Bormuth, Sobottka, Thommy, Morales, L. Baker, Ampomah.

Rozhodčí: Dankert B..
Fortuna Düsseldorf

Düsseldorf, který aktuálně hájí třináctou příčku půjde do utkání jakožto favorit. Mají na kontě sedm bodů za dvě výhry a jednu remízu. Poslední výhru Düsseldorf zaznamenal v předešlém kole, když přetlačil Mohuč. Nejlepším střelcem týmu je Rouwen Hennings, který má na kontě již pět branek a má šňůru tří zápasu se vstřeleným gólem.

Poslední tři odehraná utkání

Düsseldorf – Mohuč 1:0
Hertha – Düsseldorf 3:1
Düsseldorf – Freiburg 1:2
SC Paderborn 07

Paderborn – doposud poslední celek Bundesligy. Po osmi odehraných zápasech mají fotbalisté Paderbornu na svém kontě pouze jeden jediný bod a to, když překvapivě remizovali ve třetím kole s Wolfsburgem. Aktuálně tedy mají nepříznivou šňůru čtyř zápasů bez získaného bodu. Paderborn má největší trable v defenzivě, neboť má nejvíce inkasovaných branek (22) ze všech celků hrající Bundesligu.

Paderborn – Mohuč 1:2
Paderborn – Bayern 2:3
Hertha – Paderborn 2:1
Zdravím všechny příznivce nejvyšší německé fotbalové soutěže! 9.kolo nám nabídne duel mezi Paderbornem a Düsseldorfem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.