Bundesliga - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Leverkusen - 10. listopadu 2019   15:30

0:2
(0:1)
Leverkusen
25' Bellarabi   • 90+5' Paulinho  (Volland)
Wolfsburg
Pervan – Knoche (84. Nmecha), Tisserand, Bruma – Guilavogui (C), William, Arnold, Roussillon – Joao Victor (62. Brekalo), Klaus (75. Steffen) – Weghorst.
Menzel – Brooks, Brekalo, Gerhardt, Mbabu, Malli, Steffen, Nmecha, Rexhbecaj.
Gräfe – Sinn, Neitzel-Petersen
Volkswagen Arena, Wolfsburg
Leverkusen
Hrádecký – Wendell, S. Bender, Tah, Weiser – Demirbay (90. Paulinho), Aránguiz – Amiri, Havertz (41. Baumgartlinger), Bellarabi (46. Diaby) – Volland (C).

Druhý poločas se nesl v hodně defenzivním duchu, fotbalisté Leverkusenu dobře bránili a nepustili Wolfsburg do žádné větší příležitosti. V samotném závěru skóroval střídající Paulinho a upravil stav utkání na 0:2.
90+5'
90+5'
Leverkusen právě vstřelil branku!
PAULINHO se dostal do samostatného úniku a v závěru zápasu zvyšuje vedení svého týmu.
90+4'
Hrádeckého výkop přes celé hřiště zachytil jeden ze stoperů Wolfsburgu.
90+3'
Rohový kop pro domácí po teči jednoho z hostujících obránců.
90+2'
Žlutou kartu dostává Lukáš Hrádecký (Bayer Leverkusen).
90+2'
Brekalo se dopustil nedovoleného zákroku, rozhodčí faul odpískal a k rozehrávce přistupuje Hrádecký.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.
90'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Kerem Demirbay, přichází Paulinho.
89'
Do vápna hostů létá jeden centr za druhým, k smůle Wolfsburgu, ani jeden nenašel svého adresáta.
87'
Hostující celek nepouští domácí do jakékoliv šance, která by mohla ohrozit Hrádeckého.
86'
Oba hráci už jsou na nohou, hra opět může pokračovat.
85'
Hromadné ošetření na hrací ploše, hra je pozastavena.
84'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Robin Knoche, přichází Lucas Nmecha.
83'
Žlutou kartu dostává Marcel Tisserand (VfL Wolfsburg).
81'
Weghorst v dnešním zápase naběhal již 11 kilometrů, ale není schopen překonat gólmana soupeře.
80'
Tah předvedl skvělý obranný zákrok a vystavil stopku rozvíjející se akci domácích.
79'
Dlouhý nákop jednoho z hostujících stoperů nedokázal nalézt Vollanda.
76'
Weghorst ani protentokrát nevyzrál nad obránce Leverkusenu, míč v držení hostů.
75'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Felix Klaus, přichází Renato Steffen.
74'
Rohový kop pro domácí celek bude rozehrávat Roussillon.
73'
Weghorst v souboji "jeden na jednoho" nevyzrál na hostujícího obránce, ten si připisuje důležitý obranný zákrok.
71'
Po fauli Brekala bude standartní situaci rozehrávat gólman Leverkusenu.
70'
Ne, ani touhle cestou to nepůjde. Domácí fotbalisté nejsou schopni dostat se do jakékoliv šance, která by ohrozila bránu Hrádeckého.
68'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se nalézt skulinku v obranném bloku hostujícího celku.
67'
Volland nestihl míč na hrací ploše, uvidíme vhazování ze středu hřiště v podání domácích.
66'
Brekalovu střelu srazil jeho vlastní spoluhráč Weghorst pouze do zámezí, následuje odkop od brány Leverkusenu.
65'
Tentokrát i Hrádecký se zapojil do rozehrávky, jeho nepřesná přihrávka ale končí v zámezí, následuje vhazování domácích.
63'
Baumgartlinger parádně přečetl hru, když vystavil stopku rozvíjející se akci domácích, včasným vystoupením.
62'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Joao Victor, přichází Josip Brekalo.
60'
Weghorstův přetažený centr sbírá do svých rukavic, bez jakýchkoliv větších problémů, Hrádecký.
58'
Wendell ze souboje s Joao Victorem odchází jako vítěz, hezký fotbalový moment.
57'
Amari nedokázal mířit přesně, následuje odkop od brány Pervana.
56'
Roussillon nedokázal projít skrz, dobře bránicí, obránce Leverkusenu, míč v držení hostů.
54'
Bruma fantastickým obranným zákrokem vystavil stopku Diabymu.
53'
Střela jednoho z domácích hráčů minula levou tyč o několik metrů.
52'
Tisserand bude vhazovat blízko rohového praporku hostujícího celku.
51'
Po Weghorstově střele následuje další rohový kop domácích.
50'
Rohový kop rozehrají fotbalisté domácího celku.
49'
Diaby nedokázal projít přes pozornou domácí obranu, míč v držení stoperské dvojice Wolfsburgu.
48'
Hrádecký pohodlně sbírá míč do svých rukavic.
47'
Standartní situace pro domácí celek ze slibné pozice pro centrovaný míč.
46'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Karim Bellarabi, přichází Moussa Diaby.
46'
První poločas nám šance nepřinesl, ani jeden z celků si nedokázal vytvořit ustálený tlak. Jediná branka v utkání padla v 25. minutě, díky parádní individuální akci Bellarabiho.
45+4'
45+3'
Dlouhý nákop Hrádeckého na osamoceného Vollanda nemohl dopadnout jinak, než odevzdáním balónu domácí stoperské dvojici.
45+1'
Žlutou kartu dostává Joao Victor (VfL Wolfsburg).
45'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty.
44'
Domácí, i přes svou převahu, si nejsou schopni vypracovat šanci, která by ohrozila bránu Hrádeckého.
43'
Jeden z hráčů hostujícího celku se provinil hru rukou, rozhodčí signalizuje standartku pro domácí celek.
41'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Kai Havertz, přichází Julian Baumgartlinger.
40'
Amiri se dostal do velké příležitosti, ale jeho slabý pokus nijak neohrozil bránu Pervana.
38'
Tisserand přešel na kraji hřiště přes dva hráče soupeře, ale nedokázal kvalitně odcentrovat na osamoceného Weghorsta.
37'
Dlouhý Pervanův výkop nenalezl žádného ze svých spoluhráčů, míč v držení hráčů Leverkusenu.
35'
Hostující celek rozhodně nikam nespěchá, kombinuje na své vlastní obranné půli.
33'
Domácí budou kopat rohový kop.
32'
Do velké šance se dostal Kai Havertz, byl ovšem zastaven pozornou obranou soupeře.
31'
Průnikovou přihrávku hostujícího celku zastavil skvělým reflexivním zákrokem Bruma.
30'
Dlouhý nákop na Vollanda neskončil podle představ, obránci Wolfsburgu se k míči dostali první.
29'
Weghorst nedokázal udržet míč na své hrudi, balón se dostal ke stoperské dvojici Leverkusenu.
28'
William nedokázal přejít skrz, dobře bránicího, Wendella. Míč v držení domácího celku.
27'
Žlutou kartu dostává Kevin Volland (Bayer Leverkusen).
25'
KARIM BELLARABI dostal přihrávku na kraji hřiště a díky svým individuálním schopnostem se dostal skrz obranu soupeře a nekompromisně zavěsil.
23'
Dobrá příležitost, ve které se ocitl Wout Weghorst skončila pouze na vnější síti branky Hrádeckého.
22'
Nebezpčená standartní situace ze slibné pozice pro střelu v podání domácího celku.
21'
Hráči se ocitli v zámezí, hra může opět pokračovat.
19'
Hromadné ošetření na hrací ploše, hra je přerušena.
18'
Joao Victor zastavil svým zákrokem nebezpečnou situaci hostujícího celku.
17'
Marcel Tisserand rozehrál standartní situaci dlouhým centrem na druhou stranu hřiště, pěkné přenesení hry.
16'
Havertzova střela letěla vysoko nad bránu Pervana, ten má na starost odkop od brány.
15'
Arnold se provinil nedovoleně na polovině hřiště, rozhodčí signalizuje rozehrávku pro hostující celek.
14'
Wendell rozehrál standartní situaci pouze na své stopery.
13'
Volland nedokázal zpracovat centr jednoho ze svých spoluhráčů, míč v držení domácího celku.
11'
Přetažený centr jednoho z domácích hráčů nenašel svého adresáta, následuje odkopd od brány Hrádeckého.
10'
Wendell nám ukázal své technické dovednosti, když efektivní patičkou přihrál skrz bránicího hráče.
9'
Bellarabiho centr ze strany hřiště do vápna soupeře nenašel nikoho z jeho spoluhráčů.
8'
Jeden z domácích hráčů se dopustil nedovoleného zákroku přímo před zrakem sudího, který píská faul.
6'
První střela v zápase, kterou vyslal Bellarabi jen těsně minula levou tyč domácí brány.
5'
Nepovedný výkop Pervana znamená vhazování pro hosty, míč si bere do rukou Bellarabi.
4'
Zvednutý praporek sudího vystavil stopku rozvíjející se akci domácích.
3'
Leverkusen nadále posílá míč ze strany na stranu a nepouští domácí k jakémukoliv kontaktu.
2'
Hostující stoperská dvojice drží míč na svých kopačkách a pomocí rychlých přihrávek se snaží zneklidnit napadající útočníky.
1'
Hostující celek obstaral úvodní výkop.
1'

VfL Wolfsburg: Pervan – Knoche, Tisserand, Bruma – Guilavogui (C), William, Arnold, Roussillon – Joao Victor, Klaus – Weghorst.
Náhradníci: Menzel – Brooks, Brekalo, Gerhardt, Mbabu, Malli, Steffen, Nmecha, Rexhbecaj.

Bayer Leverkusen: Hrádecký – Wendell, S. Bender, Tah, Weiser – Demirbay, Aránguiz – Amiri, Havertz, Bellarabi – Volland (C).
Náhradníci: R. Özcan – Alario, Baumgartlinger, Diaby, Dragović, Pohjanpalo, Paulinho, P. Retsos, Stanilewicz.

Rozhodčí: Grafe M.
BAYER LEVERKUSEN
Hostující celek naposledy v Bundeslize bral všechny tři body před měsícem a půl v zápase s Augsburgem (0:3), od té doby se odehrály již další čtyři zápasy ve kterých Leverkusen získal pouhé dva body, díky remíze s Lipskem (1:1) a s Brémy (2:2). V lize mistrů si naposledy Leverkusen vyšlápl na Atlety z Madridu (2:0), rozhodně tento výkon budou chtít přenést i do nedělního zápasu.
VFL WOLFSBURG
Wolfsburg naposledy na domácí půdě zvítězil před měsícem proti Union Berlín (1:0), naposledy zde dostal potupnou porážku (1:6) od Lipska. Po prohře v Evropské lize s Gentem (1:3), si domácí rozhodně budou chtít zlepšit chuť a dostat se na vítěznou vlnu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.