Bundesliga - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Mainz - 23. února 2020   18:00

Wolfsburg
21' Brekalo (Weghorst) • 45' Steffen  • 49' Gerhardt (Ginczek) • 68' Steffen
4:0
(2:0)
Wolfsburg
Casteels – Mbabu, Knoche, Brooks, Otávio – Steffen (72. Joao Victor), Gerhardt, X. Schlager – Ginczek (74. Mehmedi), Weghorst, Brekalo (82. Karamoko).
Cortus – Achmüller, Stein
VOLKSWAGEN ARENA, Wolfsburg
Mainz
Zentner – Pierre-Gabriel, Bruma, Niakhaté – Baku, Barreiro, Latza, Brosinski (62. Onisiwo) – Öztunali (67. Mateta), Quaison – Szalai.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
90'
88'
Paulo Otávio (Wolfsburg) fauluje na vlastní polovině a hosté tak získávají volný kop v blízkosti půlící čáry.
86'
Míč míří na polovinu Wolfsburgu, který to zkusí znovu a dostává se k půlící čáře.
84'
Wout Weghorst (Wolfsburg) nedostihl pas na pravou stranu, následuje odkop od branky Mohuče.
82'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Josip Brekalo, přichází Mamadou Karamoko.
82'
Hosté tentokrát rozehráli z pravé strany, ale ani tentokrát branku ohrozit nedokázali.
81'
Další pokus hostů, po rohovém kopu, který byl ztečován a skončil mimo branku, další roh pro Mohuč.
80'
Karim Onisiwo (Mohuč) z levé strany neprostřelil gólmana Wolfsburgu, hosté vybojovali alespoň roh.
79'
Xaver Schlager (Wolfsburg) zkoušel technickou střelou pozornost gólmana Mohuče, ten chytá a rozehrává.
78'
Wout Weghorst (Wolfsburg) prošel do vápna, kde upadl po souboji s obráncem, ale faul to nebyl.
76'
Z rohového kopu se hosté prosadit gólově nedokázali a nadále tak prohrávají 0:4...
75'
Po centru z pravé strany hlavičkuje na hranici malého vápna Robin Quaison (Mohuč), který trefuje tyč!
74'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Daniel Ginczek, přichází Admir Mehmedi.
73'
Wolfsburg se po levé strany dostává dopředu, je z toho roh.
72'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Renato Steffen, přichází Joao Victor.
70'
Karim Onisiwo (Mohuč) prověřil Casteelse střelou zpoza vápna, domácí gólman přízemní střelu chytá.
68'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Hosté sice ubránili standardku soupeře, ale pak nedokázali obránci ubránit RENATO STEFFENA, který se prodral do vápna a pak i ke střele, kterou překonal gólmana Mohuče.
68'
Volný kop pro Wolfsburg, domácí rozehrají z pravé strany, na polovině Mohuče.
67'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Levin Öztunali, přichází Jean-Philippe Mateta.
65'
Žlutou kartu dostává Ronaël Pierre-Gabriel (1. FSV Mohuč 05).
65'
Wout Weghorst (Wolfsburg) vypálil z pravé strany, branku ale vysoko přestřeluje.
64'
Mohlo to být 4:0, kdyby ale Josip Brekalo (Wolfsburg) překonal gólmana Zentnera, který levou nohou, s velkým štěstím, míč vyrazil z branky!
63'
Trochu se nám přiostřuje, hráči padají na trávník jak kuželky po všech možných soubojích...
62'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Daniel Brosinski, přichází Karim Onisiwo.
61'
Wolfsburg má výhodu na polovině Mohuče, Wout Weghorst byl ale příliš zahnán na levou stranu, čímž se celá akce zbrzdila.
60'
Je před námi poslední půl hodina hry, domácí vedou již o tři góly a jsou celkem blízko povinnému vítězství.
58'
Druhý roh za sebou rozehráli hosté z pravé strany, míč skončil v rukavicích Casteelse, který tak bude moci rozehrát.
57'
Daniel Brosinski (Mohuč) si bere míč a rozehrává z pravé strany, domácí se ubránili, ale Robin Knoche (Wolfsburg) poslal míč pouze na další roh.
56'
Vypadá to na rohový kop pro Mohuče, po akci bránícího Otávia... ano, je to tak.
55'
Místo útočné akce Mohuče sledujeme útočnou akci domácích.
54'
Domácí dostali soupeře až zpět na jeho polovinu, Mohuč to tak musí zkoušet znovu.
53'
Paulo Otávio (Wolfsburg) fauluje u půlící čáry a u míče zůstávají hosté.
51'
Kevin Mbabu (Wolfsburg) faulován na své polovině útočícím Quaisonem, míč pro domácí tým.
49'
Další chyba obrany Mohuče, která nechala Daniela Ginczeka naběhnout s míčem do vápna, z pravé strany přihrát do malého vápna, kde před brankou pohodlně poslal míč do branky YANNICK GERHARDT.
48'
Domácí se vrací s míčem až na svou polovinu, nikam dopředu spěchat nemusí.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:01.
Končí první poločas, který toho moc zajímavého nenabídl. Více ze hry mají domácí, kteří také vstřelil dvě branky, ale fotbalovosti moc k vidění opravdu nebylo. Hosté mají velké problémy po přechodu přes půlící čáru, kde ztrácejí strašně moc míčů a domácí se často s míčem drželi pouze u půlící čáry a nikam dopředu se nehnali.
45+1'
45'
Střelu Ginczeka ještě Robin Zentner (Mohuč) vyrazil, ale k odraženému míči se na malém vápně dostal RENATO STEFFEN, který ho hlavou dostal do odkryté branky.
44'
Autové vhazování pro Wolfsburg, domácí rozehrají z levé strany.
43'
Ti ale o něj hned vzápětí zase přicházejí, znovu kvůli špatné přihrávce při pokusu útočit středem.
42'
Rozehrávka od branky Wolfsburgu, míč putuje až k půlící čáře, kde míč vybojovali hosté.
41'
Robin Knoche (Wolfsburg) si bere míč a rozehrává volný kop na polovině soupeře... hosté se ale tentokrát ubránili.
40'
Daniel Brosinski (Mohuč) rozehrál roh z pravé strany, míč ale defenziva Wolfsburgu odvrací, byť pouze na další roh... ten znovu Brosinski rozehrál z pravé strany, gólman Koen Casteels (Wolfsburg) opět bez práce.
39'
Mohučtí vybojovali další roh, rozehrávat budou z pravé strany.
38'
Statistika držení míče – 57% : 43%.
37'
Jako tradičně končí útočná akce Mohuče chybou, polocentr z pravé strany míří přesně tam, kde není vůbec nikdo v červenobílém dresu.
36'
Volný kop pro domác, Renato Steffen rozehrává z pravé strany, posílá pas do vápna, který končí v náruči gólmana Mohuče.
35'
Kombinace domácích u půlící čáry, domácí ale nikam nespěchají, takže se klidně vrací až zpět na svou polovinu.
34'
Ale hostům se nedaří, sice se dostanou k vápnu soupeře, ale pak jakoby si nevěděli rady.
33'
Autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině Wolfsburgu.
31'
Žlutou kartu dostává Leonardo Barreiro (1. FSV Mohuč 05).
31'
První půl hodina hry za námi, hosté měli velmi dobrý vstup do zápasu, skórovat nakonec ale nedokázali. Poté se více do hry dostali domácí, kteří měli převahu a vytěžili první gól.
29'
Hosté rozehráli z pravé strany, míč se následně dostal nad branku Wolfsburgu.
28'
Ádám Szalai (Mohuč) vybojoval rohový kop, který hosté rozehrají z pravé strany.
27'
Znovu jsou hosté pouze na své polovině, kde brání útočné akce soupeře... Wolfsburg má nyní velkou převahu, přidají domácí druhý gól?
26'
Přetažený centr míří z pravé strany na zadní tyč, kde ale zaúřadoval obránce Mohuče, který míč odehrál do bezpečí.
25'
Rohový kop pro Wolfsburg, domácí budou moci rozehrávat z pravé strany.
24'
Z pravé strany poslali hosté míč do vápna, gólman Casteels vše jistil a míč lapil do svých rukavic.
23'
Hosté útočí po pravé straně, kde míč skončil v autu.
21'
Tak přece jenom se domácí dočkali gólu, když si JOSIP BREKALO přehodil míč před vápnem soupeře na levačku a vystřelil. Míč plachtil k tyči, Koen Casteels na něj dosáhnout nedokázal.
21'
Zatím ale hru obou týmů sráží množství chyb, spousta špatných přihrávek a pasů.
20'
Wolfsburští opět na polovině Mohuče, dočkáme se prvního gólu?
19'
Mohučtí jsou pod tlakem, domácí se po trochu rozpačitém úvodu přece jenom rozehráli.
18'
Yannick Gerhardt (Wolfsburg) se tentokrát ke střele nedostal, u vápna Mohuče přišel o míč.
17'
Hraje se ve středu hřiště, domácí vybojovali míč a dostávají se dopředu.
16'
Yannick Gerhardt (Wolfsburg) to zkusil zpoza vápna, ale podklouzl při odkopu a míč poslal vedle branky Mohuče.
15'
Míč končí v autu, domácí vhazují z levé strany, na polovině soupeře.
14'
Robin Zentner (Mohuč) vyčkává s odkopem od své branky, hosté samozřejmě nikam spěchat nemusí.
13'
Domácí rozehráli roh z levé strany, nicméně branku Mohuče ohrozit nedokázali.
12'
Po akci po levé straně je tu roh pro Wolfsburg, domácí rozehrají z levé strany.
11'
Hraje se ve středu hřiště, míč mají ve svém držení domácí, kteří hledají cestu k vápnu Mohuče.
10'
Robin Zentner (Mohuč) znovu v akci, tentokrát při výkopu od své branky.
9'
Dlouhým nákopem se ale hosté zbavují míče... nyní tak musí znovu napadat soupeře.
8'
Robin Zentner (Mohuč) si došel pro míč a přerušil tak útočnou akci Wolfsburgu.
7'
Mohučtí napadají rozehrávku domácích a opticky mají zatím více ze hry.
6'
Souboj u půlící čáry, míč vybojovali domácí, kteří se po levé straně dostávají dopředu.
5'
Šestý rozehrává Daniel Brosinski (Mohuč) z levé strany, ale ani jednou hosté zahrozit nedokázali.
4'
Po zásahu bránícího Paula Otávia mají hosté další roh, Brosinski bude rozehrávat opět z pravé strany.
3'
Tak teprve nyní to vypadá, že se domácí dostanou k míči poté, co ubránili hned v úvodu zápasu čtyři rohové kopy soupeře.
2'
Daniel Brosinski (Mohuč) nakonec rozehrává třetí roh, druhý po sobě z pravé strany... a to se vidí málokdy, ve druhé minutě nařizuje sudí hned čtvrtý roh!
1'
Hned v první minutě zápasu vybojovali hosté roh, který Daniel Brosinski rozehraje z levé strany.
1'

VfL Wolfsburg: Casteels – Mbabu, Knoche, Brooks, Otávio – Steffen, Gerhardt, X. Schlager – Ginczek, Weghorst, Brekalo.
Náhradníci: Klinger, Pervan – Tisserand, Mehmedi, Joao Victor, May, Azzaoui, Karamoko, Horn.

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Pierre-Gabriel, Bruma, Niakhaté – Baku, Barreiro, Latza, Brosinski – Öztunali, Quaison – Szalai.
Náhradníci: F. Müller – Aaron Martín, Mwene, Onisiwo, Malong, Mateta, Boëtius, E. Fernandes, Či Tong-won.

Rozhodčí: Cortus – Achmüller, Stein.
Utkáním, které se odehraje ve wolfsburgské VOLKSWAGEN ARENĚ, provede jako hlavní sudí Benjamin Cortus, kterému budou na čarách asistovat Marco Achmüller a Thonmas Stein. Čtvrtým rozhodčím je Sven Waschitzki.
1. FSV MOHUČ 05
Mohučtí jsou v trochu jiném rozmaru, než VfL. Po špatné prosincové a lednové sérii, kdy v sedmi ligových zápasech hned šestkrát prohráli, padli do pásma sestupu a aktuálně tak bojují o holé přežití v nejvyšší soutěži. Až poslední dvě kola naznačila, že by se v Mohuči mohlo blýskat na lepší časy. Po výhře 3:1 na hřišti Herthy Berlín přidala Mohuč doma bezbrankovou remízu s letos výtečně hrajícím Schalke. Obere o body i favorizovaný Wolfsburg?
VFL WOLFSBURG
Domácí jsou před tímto duelem v poměrně dobrém rozmaru. VfL se sice pohybuje aktuálně ve středu ligové tabulky, ale po sérii tří proher v řadě dokázalo v posledních třech ligových duelech hrát 7 bodů za výhru 4:2 v Paderbornu, remízu 1:1 doma s Düsseldorfem a naposledy za výhru 3:2 na hřišti TSG Hoffenheim, kde VfL předvedlo parádní výkon. Vítězně dopadlo i v týdnu první utkání šestnáctifinále Evropské ligy, v němž Wolfsburg doma vyhrál nad Malmö 2:1.
Vítejte u online přenosu předposledního utkání 23. kola fotbalové Bundesligy, v němž VFL WOLFSBURG přivítá na svém stadionu 1. FSV MOHUČ 05.