Bundesliga - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mainz : Wolfsburg - 19. ledna 2021   20:30

0:2
(0:0)
Wolfsburg
66' Białek   • 80' Weghorst
Mainz
Zentner – Niakhaté, Bell (74. Ádám Szalai), Hack – Öztunali (63. Kohr), Latza (C), Barreiro, Boëtius (63. Tauer), Mwene – Onisiwo, Burkardt (83. Quaison).
Dahmen – Či Tong-won, Kilian, Papela, Quaison, Stöger, Ádám Szalai, Tauer, Kohr.
Wolfsburg
Casteels – Baku (75. Mbabu), Lacroix, Brooks, Otávio – X. Schlager, Arnold (88. Guilavogui) – Brekalo (61. Białek), Philipp (75. Gerhardt), Steffen – Weghorst (88. Mehmedi).
Pervan – Białek, Gerhardt, Ginczek, Guilavogui, Joao Victor, Mbabu, Mehmedi, William.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 0:7. Střely mimo: 8:8. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:15.
Je konec! Wolfsburg zvládl duel na půdě Mohuče a slaví vítězství. Všechno podstatné se odehrálo až po hodině hry. Do té doby bylo na hřišti k vidění velké množství soubojů a nedovolených zákroků. Poté se však po nenápadné akci prosadil Bialek. Domácí sice chtěli vyrovnat, ale jejich snahu zhatila chyba Alexandera Hacka, po které se prosadil Weghorst.
90+3'
90+2'
Mbabu ustál souboj na polovině hřiště a nepustil domácí celek na polovinu Wolfsburgu. Hráči v tmavých dresech už pomalu mohou slavit.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Zdá se, že Weghorst si ještě před střídáním přivodil nějaké zranění kolene a nyní je u střídačky v péči lékařů.
89'
Ze strany domácího celku už je to opravdu zmar. Quaison mohl sprintovat do šestnáctky, ale místo toho zvolil přihrávku, která skončila u obránce.
88'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Wout Weghorst, přichází Admir Mehmedi.
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Maximilian Arnold, přichází Josuha Guilavogui.
88'
Niklas Tauer dostal přihrávku do běhu na pravou stranu, odkud odcentroval do šestnáctky, ale Wolfsburg se znovu s přehledem ubránil.
87'
Maxence Lacroix si dal pozor na centr z pravé strany a před dotírajícím soupeřem odhlavičkoval míč do rukavic brankáře.
86'
Robin Quaison si naběhl na přihrávku do pokutového území, jenže patičkou neoslovil nikoho z fotbalistů v červeném dresu Mohuče.
85'
Koen Casteels si dal pozor na vysoký centr z pravé strany hrací plochy a bez problémů schoval míč do svých rukavic. Brankář Mohuče poté rozehrál na levé křídlo.
84'
Paulo Otávio ustál souboj na hranici velkého vápna a odehrál míč mimo dosah fotbalistů Mohuče. Hráči domácího celku se stále nedostávaj do zakončení.
83'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jonathan Burkardt, přichází Robin Quaison.
82'
Domácí Mohuč se vydala do útoku, jenže akce domácího mužstva skončila nákopem pouze do míst, kde kralovali zadáci Wolfsburgu.
80'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Podle všeho je hotovo! Domácí celek teď Wolfsburgu branku doslova daroval! Alexander Hack chyboval na polovině hřiště, poslal do úniku WOUTA WEGHORSTA, který zakončil dokonalým dloubákem!
80'
Wolfsburg nadále drží míč na svých kopačkách a svému soupeři jej prakticky nepůjčuje. Domácímu celku navíc hodně rychle utíká čas.
79'
Koen Casteels se zapojil do rozehrávky Wolfsburgu. Jeho pobídka směřovala na pravou stranu, kde byl Mbabu, ale střídající hráč si netroufl na průnik vpřed.
78'
Kevin Mbabu poslal přihrávku za obranu domácího celku, nicméně jeho pobídka neoslovila nikoho v černém dresu.
77'
Hosté zahrávali rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kde hlavou zakončoval Arnold, ale jeho pokus skončil vedle branky.
76'
Paulo Otávio poslal přihrávku do pokutového území, jenže na jeho pobídku nedosáhl nikdo v černém dresu Wolfsburgu.
75'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Maximilian Philipp, přichází Yannick Gerhardt.
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Bote Baku, přichází Kevin Mbabu.
74'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Stefan Bell, přichází Ádám Szalai.
73'
Niklas Tauer dostal přihrávku na pravou stranu, nicméně jeho prodloužení za obranu Wolfsburgu nenašlo svého adresáta.
72'
Robin Zentner poslal nákop na pravou stranu hrací plochy, jenže jeho pobídka skončila u obránce. Wolfsburg tak uklidňuje rozehrávku.
71'
Mohuč se stále není schopna dostat do blízkosti velkého vápna soupeře. Fotbalisté Wolfsburgu získavají jeden odražený míč za druhým.
70'
Na domácích hráčích už jsou vidět známky frustrace. Fotbalisté Wolsburgu jsou však aktivní a nenechávají Mohuč rozehrávat.
69'
Také autor úvodní branky Bartosz Bialek zůstává po souboji ležet na trávníku a drží se za levý kotník. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
68'
Weghorst zůstává po jednom ze soubojů ležet na polovině soupeře a podle všeho bude potřebovat ošetření. Hostující hráč se drží za nos.
66'
Wolfsburg se dostává do vedení! Hostující celek udeřil z velmi nenápadné akce! Na přihrávce do vápna si naběhl střídající BARTOSZ BIALEK a střelou nad brankářem otevřel skóre!
65'
Robin Zentner nakopl míč daleko na polovinu Wolfsburgu, ale zadáci hostujícího celku míč bez problémů získali pro sebe.
64'
Domácí celek zahrával přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč dokonce propadl na malé vápno, ale Jonathan Burkardt míč do sítě nedostal.
63'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jean-Paul Boëtius, přichází Niklas Tauer.
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Levin Öztunali, přichází Dominik Kohr.
62'
Leonardo Barreiro si splnil své defenzivní povinnosti na levé straně a hlavou odehrál míč do prostoru, kde byli hráči Wolfsburgu.
61'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Josip Brekalo, přichází Bartosz Białek.
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní branku dnešního souboje. Ani po změně stran navíc nepřicházejí nějaké možnosti.
59'
Maxence Lacroix diriguje rozehrávku Wolfsburgu na polovině hřiště. Stopeři hostujícího mužstva si znovu stěžují na slabou nabídků spoluhráčů.
58'
Žlutou kartu dostává Jean-Paul Boëtius (1. FSV Mohuč 05).
58'
Mohuč zahrávala rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale obrana Wolfsburgu si dokázala poradit a míč odhlavičkovala.
57'
Maximilian Philipp dostal přihrávku na levou stranu, ale Onisiwo jej skvěle napadal a dokonce vybojoval vhazování pro domácí Mohuč.
56'
Levin Öztunali zahrál při další situaci velmi zkušeně a před napadajícím soupeřem pustil míč do zámezí. Domácí si tak mohou odpočinout.
55'
Tlak Wolfsburgu nadále sílí. Hosté nyní domácí celek prakticky uzamkli na hranici velkého vápna, ale zadáci Mohuče se dobře pohybují.
53'
Hosté zahrávali rohový kop. Weghorst se v šestnáctce dostal k hlavičce, nicméně jeho projektil skončil vedle branky Mohuče.
52'
Wolfsburg tentokrát zkusil zaútočit po pravé straně, ale své povinnosti si splnil Latza, který míč špičkou kopačky vypíchl do zámezí.
51'
Maxence Lacroix se po přímém kopu tlačil za dloubákem do pokutového území, jenže k zakončení mu scházel snad jediný krok.
50'
Wout Weghorst trefil obránce domácího celku šlapákem a asistent rozhodčího pohotově signalizoval jeho faul. Mohuč se snad poprvé po změně stran může vydat vpřed.
49'
Stopeři Wolfsburgu kombinují s míčem na polovině hřiště a soupeři jej prakticky nepůjčují. Hráči Mohuče se musí koncentrovat na defenzivu.
48'
Wolfsburg vlétl do druhého poločasu jako velká voda a pomalu se tlačí do zakončení. Xaver Schlager pálil z hranice šestnáctky, ale trefil jen obránce.
47'
Josip Brekalo si zcela osamocený naskočil na centr z pravé strany, jenže musel hlavičkovat v záklonu a jeho pokus minul vzdálenější tyčku.
46'
Wolfsburg obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Arnold nakopl míč na pravou stranu, ale Brekalo míč dohnal až u praporku.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně bojovné utkání. Na hrací ploše bylo k vidění velké množství nedovolených zákroků a osobních soubojů. Jedinou velkou šanci měl Bote Baku, který přízemní střelou rozvlnil boční síť. Do kabin se proto odchází bez branek.
45+1'
45+1'
Jonathan Burkardt fauloval na polovině hřiště a může být rád, že za svůj ostrý šlapák nedostal žlutou kartu. Rozhodčí je zatím hodně mírný.
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Domácí brankář přečetl kolmici mezi obránce Mohuče, vyrazil ven z branky a schoval míč do svých rukavic. Vypadá to, že v první půli se branky nedočkáme.
44'
Josip Brekalo v pokutovém území skvěle načasoval skluz pod nohy soupeře a odehrál míč mimo nebezpečný prostor.
43'
Paulo Otávio prošel po levém křídle do blízkosti velkého vápna a Levin Öztunali jej tělem dokázal odstavit podle pravidel.
42'
Onisiwo si na levé straně pomohl zatažením obránce za dres, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího. Rozehrávat bude Wolfsburg.
41'
Maxence Lacroix si dal pozor na další nákop za obranu Wolfsburgu. Asistent rozhodčího navíc odmával ofsajd, ve kterém byl Levin Öztunali.
40'
Schlager poslal přihrávku na pravou stranu, kde byl osamocený Baku, jenže krajní obránce Wolfsburgu si netroufl na průnik a musel si pomoci zpětnou přihrávkou.
39'
Danny Latza přečetl signál hostujícího celku a vynikajícím skluzem zastavil rodící se možnost Wolfsburgu. Hosté ale v posledních minutách začínají tlačit.
38'
Niakhate poslal zajímavou přihrávku na polovinu soupeře, kde se kolem obránce otočil Onisiwo, ale Baku jej zatažením za dres poslal k zemi.
37'
Hra je přerušena! Renato Steffen trefil domácího stopera Bella, který zůstává ležet na trávníku v nefotbalové pozici.
36'
První zajímavá možnost dnešního souboje! Bote Baku se ve vápně dostal k odraženému míči, ale přízemní dělovkou rozvlnil jen boční síť!
35'
Alexander Hack se v pokutovém území pokusil o akrobatické zakončení, jenže si nakonec akorát natloukl. Wolfsburg s rozehrávkou nespěchá.
34'
Levin Öztunali hlavou prodloužil míč na levou stranu, kam sprintoval Latza, jenže druhý jmenovaný neměl v souboji s hostujícím obráncem šanci.
33'
Weghorst se dral za přihrávkou na polovinu soupeře, jenže si míč předkopl příliš daleko před sebe a Stefan Bell míč odkopl do autu.
32'
Onisiwo dostal přihrávku na hranici velkého vápna, zpětnou pobídkou ještě hledal Latzu, nicméně druhý jmenovaný se do zakončení vůbec nedostal.
31'
Danny Latza dostal přihrávku do běhu na levou stranu hrací plochy, prošel do blízkosti velkého vápna, nicméně jeho centr skončil u obránce.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velmi bojovné utkání. Ani jeden z týmů se zatím nedostává do šancí.
29'
Josip Brekalo roztáhl hru na pravou stranu, odkud přiletěl prudký centr na malé vápno, ale Wout Weghorst se do zakončení neprotlačil.
28'
Maximilian Arnold poslal přihrávku na pravou stranu, nicméně jeho pobídka na Weghorst byla příliš okatá a domácí Danny Latza míč zastavil.
27'
Lacroix potáhl míč na polovinu domácího celku, jenže ani jeho rozehrávka nebyla zrovna přesná. Míč prosvištěl až do zámezí.
26'
Karim Onisiwo si sběhl pro míč na polovinu soupeře, ale podle hlavního rozhodčího si pomohl při zpracování rukou. Rozehrávat bude Wolfsburg.
25'
Hosté zahrávali rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, nicméně nikdo v černém dresu Wolfsburgu se přes obránce do zakončení nedostal.
24'
Onisiwo dostal přihrávku do běhu na levou stranu, odkud pohotově centroval do velkého vápna, ale obránce srazil jeho centr na rohový kop.
23'
Rozehrávky přímého kopu se ujal Brekalo, který zvolil technickou střelu levou nohou, která sice prolétla kolem zdi, jenže nemířila mezi tři tyče.
22'
Schlager prošel s míčem do blízkosti velkého vápna a byl faulován. Sudí neváhal a odpískal přímý kop ve prospěch svého mužstva.
21'
Koen Casteels si dal pozor na přihrávku za obranu Wolfsburgu a bez problémů se zapojil do rozehrávky. Stále sledujeme velmi opatrné utkání.
20'
Brekalo tentokrát fauloval na vlastní polovině. Domácí fotbalisté se dožadovali žluté karty, ale hlavní rozhodčí se rozhodl nechat ji v kapse.
19'
Hra je přerušena! Jeden z fotbalistů Wolfsburgu zůstává po souboji ležet na u postranní čáry a drží se za levou nohu. Střídat se však nebude.
18'
Po přímém kopu se hosté tentokrát dostali do zakončení, jenže Josip Brekalo střílel z velké dálky a obránce jeho pokus srazil na rohový kop.
17'
Weghorst si tentokrát pokryl míč u rohového praporku a poslal soupeře k zemi. Wolfsburg bude zahrávat přímý kop ze slibné pozice.
16'
Wout Weghorst si naběhl na přihrávku na polovinu soupeře, nicméně se nesetkal s podporou svých spoluhráčů. Hráči Mohuče se tak stačili srovnat.
15'
Stefan Bell si dal pozor na vysoký nákop za obranu Mohuče, dokázal se vrátit a odhlavičkoval míč do bezpečí. Odražený balón poté vybojovali hráči Wolfsburgu.
14'
Leonardo Barreiro fauloval v souboji na polovině hřiště a nabídl soupeři rozehrávku přímého kopu. Zatím sledujeme hodně opatrný duel.
13'
Po další akci se už do zakončení dostal Stefan Bell, jenže musel hlavičkovat z ostrého úhlu a z těžké pozice nezamířil mezi tři tyče.
12'
Karim Onisiwo rozehrával přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Centr se snesl na malé vápno, ale nikdo v červeném nezakončil.
11'
Hostující brankář se vydal ven z branky a před soupeřem schoval míč do rukavic. Brankář Wolfsburgu poté rozehrál dlouhým nákopem na levé křídlo.
10'
Brooks si dal pozor na vysokou přihrávku za obranu Wolfsburgu a míč bez problémů odhlavičkoval na polovinu Mohuče. Hosté znovu kombinují.
9'
Stopeři hostujícího celku nyní kombinují na vlastní polovině a zatím vyčkávají na skulinku v defenzivě soupeře. Mohuč však brání v pevném bloku.
8'
Brankář hostujícího Wolfsburgu si dal pozor na odražený míč, zakřičel si na obránce a bez problémů schoval balón do rukavic. Hosté se zatím nikam neženou.
7'
Brekalo dostal další přihrávku na pravou stranu, jenže si vybral poněkud slabší chvilku a míč mu pod kopačkou utekl do zámezí. Vhazovat bude Mohuč.
6'
Josip Brekalo dostal přihrávku na pravou stranu a ihned poslal přihrávku na polovinu domácí Mohuče. Dobíhající Weghorst měl k míči o kus dále než obránce.
5'
Onisiwo se z levé strany tlačil do pokutového území, jenže obránci Wolfsburgu stáli blízko u sebe a nedovolili mu vyslat nebezpečný centr.
4'
Paulo Otávio dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, potáhl si míč vpřed kolem soupeře, nicméně jeho akce skončila u obránce.
3'
Právě Onisiwo uspěl v dalším hlavičkovém souboji na polovině hřiště a prodloužil míč za sebe. Zadáci Wolfsburgu se však stačili rychle vrátit.
2'
Onisiwo fauloval na polovině hřiště při průniku na polovinu Wolfsburgu a může být rád, že za svůj zákrok nedostal žlutou kartu.
1'
Domácí celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Mohuč se ihned vydala do útoku, ale akce skončila u obránců Wolfsburgu.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Wolfsburg bude hrát v černém, zatímco domácí obléknou červené dresy.
1. FSV Mohuč 05

Domácí Mohuč je na tom mnohem hůře. Domácí celek zatím odehrál šestnáct zápasů, ve kterých získal sedm bodů a krčí se na předposledním místě. Poslední Schalke už se na Mohuč navíc dokázalo bodově dotáhnout. Mohuč už nedokázala zvítězit devětkrát v řadě. Naposledy ale ukopala cennou remízu 1:1 na hřišti Dortmundu.
VfL Wolfsburg

Hostující Wolfsburg dosud odehrál šestnáct zápasů, ve kterých vybojoval dvacet šest bodů a zatím drží šestou pozici, která zaručuje účast v předkole Evropské konferenční ligy. Na třetí Bayer Leverkusen však ztrácí pouhé tři body. Vlci už čekají tři zápasy na plný bodový zisk. Naposledy doma remizovali 2:2 s Lipskem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Bundesligy mezi Mohučí a Wolfsburgem. Výkop je stanoven na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.