Bundesliga - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frankfurt : Fürth - 2. dubna 2022   15:30

0:0
(0:0)
Frankfurt
Trapp – Ndicka, Hasebe (C), Tuta – Kostić, Kamada (69. Hauge), Jakić, Sow, Knauff – Lindström, Borré (59. Paciência).
Bastian Dankert
Commerzbank-Arena, Frankfurt
Fürth
Linde – Bauer, Viergever, Itter – Willems (84. Asta), Christiansen, Raschl (69. Green), Meyerhöfer – Tillman – Hrgota (C) (84. Pululu), Nielsen (56. Leweling).
Burchert – Ngankam, Pululu, Abiama, Leweling, G. Jung, Green, Asta.

Je za námi bezbrankový duel, ve kterém Frankfurt marně bušil do defenzivy Fürthu. Domácí měli nespočet centrů, hodně jich do šestnáctky posílal aktivní Kostić, jenže žádný z nich se neujal. Obrovskou kaňkou na utkání je hororová zlomenina nohy Marca Meyerhofera, ke které došlo vinou nešťastného skluzu Haugeho. Doufejme, že zranění bude co nejméně vážné.
90+6'
90+6'
Dalši standartka z dílny Kostiće, ale ani ta gólové parametry nemá. Hosté ubránili bezbrankovou remízu.
90+6'
Ne. Kostić centroval na bližší tyč, ale u míče byl dříve hráč ve světle modré.
90+5'
Po faulu u rohového praporku mají domácí k dispozici zkrácený roh. Že by teď?
90+5'
Centr Haugeho defenziva hostů odvrací. Zbývají necelé dvě minuty.
90+4'
Fürth má míč na kopačkách na polovině soupeře, tohle mu hraje do karet.
90+2'
Útok Frankfurtu zastavuje ofsajd.
90+1'
Ještě zmíním, že hosté budou muset dohrávat v deseti.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje šest minut.
90'
Zraněného Meyerhofera už odnáší zdravotníci na nosítkách, hostující záložník může na fotbal zapomenout na hodně dlouhou dobu. Doufejme, že budou škody co nejmenší.
89'
Hauge za inkriminovaný zákrok vidí žlutou kartu.
87'
Tak tohle bylo dost nechutné. Meyerhofer byl atakován jedním z hráčů Frankfurtu a tohle je stoprocentně zlomenina nohy. Ihned na hřiště běží doktoři.
86'
Fürth vhazuje v prostoru půlící čáry, znovu nikam nespěchá...
84'
Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Jetro Willems, přichází Simon Asta.
Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Branimir Hrgota, přichází Afimico Pululu.
83'
O ošetřování se hlásí už i brankář hostujícího týmu, Fürth už zřejmě bude bránit bod. Což vzhledem k jeho postavení v tabulce příliš nechápu.
80'
Po centru Kostiće mohl otevřít skóre Gonçalo Paciência, ale proti jeho ráně se bravurně vrhnul Linde!
78'
Knauff už se chystal vhodit míč na půlce Fürthu do hry, hrát se ale nemůže. Jednoho z hráčů Greutheru berou křeče.
77'
Začíná nám poslední čtvrthodinka zápasu, domácí tlak zatím není nikterak velký.
75'
Velký závar se hostům po centru Kostiće daří uhasit alespoň na roh! Z něj se domácí nijak neprosazují.
74'
Kostić tvrdě faulován v blízkosti šestnáctky, standartka pro Frankfurt.
69'
Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Tobias Raschl, přichází Julian Green.
69'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Jens Hauge.
69'
Ne, domácím to dnes v koncovce nejde. Do míče se z voleje na penaltě opřel Kamada, ale zakončil nad.
68'
Domácí kombinují v okolí půlící čáry. V posledních minutách se jim moc nedaří najít na urputnou defenzivu hostů recept
67'
Drobná rozmíška mezi Williamsem a jedním z hráčů Frankfurtu, ale o nic vážného nejde. Míč mezitím po faulu uvádí do hry Kamada.
65'
Znovu nebezpečí pro branku Lindeho, jenže Kamada se ve vápně k odraženému míči nedokázal dostat včas.
63'
K hlavičce se dostal nový muž na hřišti Gonçalo Paciência, míří však vysoko nad.
62'
A znovu centr Kostiče, na další roh odvrací Itter.
61'
Tlak Frankfurtu pomalu nabírá na síle, hosté si koledují o gól.
60'
Williams se zodpovědně vrátil dozadu a u rohového praporku obral o míč Lindströma. Vzápětí však míč jen odevzdal soupeři.
59'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Rafael Borré, přichází Gonçalo Paciência.
58'
Filip Kostić čechral do vápna svůj už snad desátý centr zápasu, ani tentokrát však Lindemu žádná těžká šichta nehrozí.
56'
Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Haavard Nielsen, přichází Jamie Leweling.
56'
Ani ten ale nebezpečný nebyl.
55'
Z rohu sice nebezpečí nehrozilo, pak ale další míč poslal do vápna Kamada, po zásahu Lindeho má Frankfurt šanci na reparát.
54'
Rána Knauffa zblokována na rohový kop.
53'
Fürth rozehrával z vlastní poloviny, jenže jedna z přihrávek byla nepřesná a míč se stává kořistí Frankfurtu, který zahajuje další obléhání.
51'
V krátkém časovém sledu druhá nepřesná střela Frankfurtu. Tentokrát ve velké rychlosti pálil Knauff, ale ani on svůj projektil mezi tři tyče nevměstnal.
50'
Sow byl na půlce nedovoleně zastaven Tillmanem. Z rozehrávky šel míč na Kamadu a celou akci zakončoval Jakič, ale jeho rána přesná nebyla.
48'
Na hřišti zůstává ležet jeden z plejerů Fürthu, domácí zakopávají míč sportovně do autu.
47'
Lundeströma ve vápně dobře odzbrojil Viergever. Frankfurt pak ještě kopal roh, jenže ten nebezpečný nebyl.
46'
Hned v úvodu poločasu vhodil Williams dlouhý aut až do vápna, kde se k míči marně probíjel Hrgota. Nakonec míč sbírá brankář Trapp.
46'
Je za námi polovina zápasu. Frankfurt opticky potvrzuje roli velkého favorita a hlavně na konci poločasu měl několik zajímavých šancí, branky se ale nedočkal. Fürth se snaží hrozit z brejků, zatím mu ale žádný nevyšel. Druhá půle začne zhruba v 16:33.
45+1'
45+1'
Střelu Kamady z hranice velkého vápna blokuje defenziva Fürthu.
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu.
44'
Jesper Lindström znovu v úniku, do kterého jej tentokrát vyslal z poloviny hřiště Kamada! Na druhý pokus běžel trochu více z úhlu, výsledek je však stejný – Linde jej vychytal.
42'
Brankář Fürthu znovu v permanenci! Tentokrát musel řešit sólo Lindströma, proti němuž Linde vyběhl a domácího forvarda se mu podařilo vychytat!
41'
Už to vypadalo, že se nic zajímavého nestane, pak ale přišla parádní střela z pětadvaceti metrů, kterou Linde vyráží nad.
39'
Domácí vybojovali míč na polovině Fürthu a rodil se protiútok. Ten hosté hasí za pomoci faulu na Lindströma, obejdeme se bez žlutého napomenutí. Do vápna však poletí zajímavý míč.
39'
Hostům se daří vybojovat autové vhazování třicet metrů od branky Trappa.
36'
Nyní sledujeme takovou hlušší pasáž hry. Hosté jsou na míči, nebezpeční však nikoliv.
34'
Znovu zahrozil Kamada a bylo to z hodně podobné pozice. Tentokrát ale přes bránícího hráče ani nevystřelil. Fürth zatím ve vlastní šestnáctce brání pozorně.
33'
Kapitán Frankfurtu mohl otevřít skóre. Na boku vápna dostal od Kostiće přihrávku, ale Kamada nedokázal přes obránce Bauera vypálit přesně.
31'
Fürthu nevyšel brejk a tak mohl znovu zaútočit Frankfurt. Hodně aktivní Kostić přelstil obránce a centroval z levé strany, jenže nikoho v černém nenašel. Stejně dopadl i jeho míč o třicet sekund později.
28'
Končí až nyní centrem Knauffa, kterému se kop do míče vůbec nevydařil. Greuther bude odkopávat od vlastní branky.
27'
Velká přesile se seběhla na pravé straně okolo Sowa, ale odzbrojit jej nedokázala. Kombinace Frankfurtu je v plném proudu.
25'
Williamsův centr ze strany šanci na úspěch neměl, domácí obránce jej v pohodě odráží. Následoval aut do vápna, ale Kallevik si pomohl útočným faulem.
24'
Jesper Lindström sice dopravil míč přehozením Lindeho, ale ještě předtím si pomohl při zpracování rukou. Branka tak nemůže platit.
22'
Na stadionu Frankfurtu panuje opravdu skvělá atmosféra. Do některých chorálů se zapojuje celý stadion, nyní dokonce většina přítomných do rytmu skákala.
20'
Centr Kostiće postrádal přesnost a vlastně i razanci. Linde se tak nikterak nenadřel a sbírá míč ze vzduchu.
19'
Nákop za obranu hostů Frankfurtu nic nepřinesl, naopak se k míči dostávají plejeři Fürthu.
17'
Dokonce teď mohli jít do vedení! Williams vymyslel skvělou uličku pro Hrgotu, proti kterému vyběl Trapp a kapitán Fürthu jej nedokázal obstřelit!
16'
Defenziva Frankfurtu centr odvrací do bezpečí, ale hosté jsou stále na jejich polovině.
16'
Faul na Williamse, Fürth bude kopat poměrně zajímavou standartku ze strany. Míč poletí rovnou do vápna.
14'
Filip Kostić potáhl míč ze strany do vápna a ještě hledal lépe postaveného spoluhráče. Nakonec našel hostujícího Christiansena, který si málem míč napálil do vlastní branky. Z následného rohu domácí vyprodukovali akorát hodně nepřesnou střelu zpoza vápna.
14'
Fürth v ofsajdu.
Parádní přihrávku za obranu vymyslel pro Kamadu Borre, jenže japonský záložník celou akci následně zazdil špatnou přihrávkou. Z tohohle měl Frankfurt vytěžit daleko více.
11'
Borre nyní upadl na hranici šestnáctky a rozčiluje se na rozhodčího. Opakované záběry nicméně jasně ukázaly, že se jej stíhající obránce ani nedotkl. Domácí útočník může být rád, že nevyfasoval za svou etudu žlutou kartu.
10'
Hosté se po prvních pár minutách lehce osmělili. Tentokrát Trapp musel být pozorný při střele ze střední vzdálenosti, nakonec si připisuje relativně snadný zákrok.
9'
Znovu Hrgota. Míče se zmocnil na hranici vápna a přihrával vzduchem, jenže nikoho ve světle modré nenašel.
8'
První nebezpečí i před Lindem. Centr letěl ze strany na zadní tyč, tam si jej našel Hrgota, ale až k zakončení jej obrana Frankfurtu nepostila.
7'
Nyní Kostić poblíž rohového praporku spolupracoval s Kamadou, ale odcentrovat nedokázali.
7'
Z levé strany se Kostić najít spoluhráče poblíž vápna, to se mu ale nedaří.
Tobiasch Raschl možná nyní možná při zpracování zahrál rukou, hrajeme ale dál.
4'
Domácí tým se snažil o průnikovou přihrávku uvnitř soupeřovy šestnáctky, ale defenziva Fürthu tento úmysl přečetla.
3'
Branimir Hrgota napadal okolo poloviny hřiště rozehrávku domácích, míč se mu daří alespoň srazit do autu.
2'
O první střelu dnešního duelu se postaral z úctyhodné vzdálenosti Knauff, brankář hostů bez potíži přízemní střelu lapil.
1'
Zápas začíná. Domácí fanoušci hned na úvod ve svém kotli zatopili pyrem, utkání bude mít skvělou atmosféru.
1'

Eintracht Frankfurt: Trapp – Ndicka, Hasebe (C), Tuta – Kostić, Kamada, Jakić, Sow, Knauff – Lindström, Borré.
Náhradníci: Grahl – Paciência, S. Lammers, Hauge, Rode, Ilsanker, Hrustic, A. Touré, Chandler.
Trenér: Glasner

SpVgg Greuther Fürth: Linde – Bauer, Viergever, Itter – Willems, Christiansen, Raschl, Meyerhöfer – Tillman – Hrgota (C), Nielsen.
Náhradníci: Burchert – Ngankam, Pululu, Abiama, Leweling, G. Jung, Green, Asta.
Trenér: Leitl

Rozhodčí: Bastian Dankert.
Vítám všechny fanoušky německého fotbalu! Společně dnes budeme sledovat vývoj utkání mezi týmy Eintracht Frankfurt a SpVgg Greuther Fürth, které se utkají v rámci 28. kola německé Bundesligy. Utkání startuje v 15:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.