Bundesliga - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Köln : Frankfurt - 19. února 2022   18:30

Köln
85' Modeste (Schirí)
1:0
(0:0)
Köln
T. Horn – Schmitz (89. Schaub), Kilian, Hübers, Hector – Schirí, S. Özcan – Ljubičić (82. Schindler), Uth (89. Duda), Kainz – S. Andersson (63. Modeste).
Frankfurt
Trapp – Tuta, Hinteregger, Ndicka – Chandler (83. D. da Costa), Rode (52. Kamada, 90. S. Lammers), Jakić, Sow, Kostić – Lindström (77. Hauge), Borré.

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 5:8. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 9:16.
Je konec! Kolín nad Rýnem nakonec poráží Frankfurt 1:0. O něco aktivněji vlétl do utkání Frankfurt, ale Rode v obrovské šanci trefil vracejícího se obránce. Poté převzal aktivitu Kolín, jenže ani domácí nenašli recept na gólmana Trappa. Po změně stran se hrál hodně opatrný fotbal, ale domácí se dostali do obrovské šance, ze které rozhodl Anthony Modeste.
90+4'
90+4'
Hosté ještě zahrávali rohový kop, ale centr skončil v rukavicích brankáře domácího celku. Kolín už je hodně blízko.
90+2'
Hostující brankář Trapp zrychlil rozehrávku nákopem na pravou stranu. Jeho pobídka ale skončila u prvního hráče v dresu Kolína.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Sam Lammers.
90'
Žlutou kartu dostává Kristijan Jakić (Eintracht Frankfurt).
89'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Benno Schmitz, přichází Louis Schaub.
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Mark Uth, přichází Ondrej Duda.
88'
Modeste se dostal k nákopu na pravou stranu, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil k obráncům.
87'
Domácí po vstřelení úvodní branky pokračují v ofenzivě. Za dalším nákopem se znovu tlačil Modeste, ale francouzský útočník se k míči nedostal.
85'
Köln právě vstřelil branku!
Domácí celek se pět minut před koncem dostává do vedení! ANTHONY MODESTE vystihl nepovedenou rozehrávku soupeře, utekl zadákům Frankfurtu a prostřelil vyběhnutého Trappa!
84'
Stopeři hostů kombinovali na vlastní polovině, ale jejich kombinace skončila příliš dlouhým nákopem na levou stranu. Vhazuje domácí Kolín.
83'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Timothy Chandler, přichází Danny da Costa.
83'
Borré chtěl po pádu v pokutovém území pokutový kop, ale sudí okamžitě jasným gestem ukázal, že penaltu pískat nebude.
82'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Dejan Ljubičić, přichází Kingsley Schindler.
81'
Frankfurt se po delší době usadil na polovině soupeře, ale ani kombinace hostů není zatím pro domácí svatyni nebezpečná.
80'
Domácí zahrávali rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde bez problémů zakročila defenziva důrazného Frankfurtu.
79'
Modeste si ve vápně naskočil na centr z levé strany, ale míč netrefil ideálně a poslal jej pouze vedle zadní tyčky.
78'
Kostič poslal přihrávku za obranu Kolína, ale jeho pobídku si defenzia dokázala pohlídat.
77'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Jesper Lindström, přichází Jens Hauge.
76'
Trapp si křikl na obránce a zapojil se do rozehrávky Frankfurtu. Jeho nákop ale proskákal až do zámezí.
75'
Uth dostal přihrávku na pravou stranu, jenže si nepotykal se zpracováním a důrazný obráne mu míč pohotově odkopl od nohy.
74'
Kolín se vrátil na polovinu Frankfurtu, ale kombinace domácích je plná nepřesných přihrávek, což Kolínu brání v zakončení.
73'
Martin Hinteregger se hnal za přihrávkou do pokutového území, jenže si míč předkopl příliš daleko před sebe a už nedokázal ve skluzu zakončit.
72'
Sow střílel levačkou zpoza velkého vápna, ale jeho rána skončila vedle levé tyčky.
71'
Tuta vhazoval na levé straně, jenže na jeho pobídku si nikdo v tmavém dresu Frankfurtu nestačil naběhnout.
70'
Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a zatím sledujeme velkou bitvu. Kolín je po změně stran lepším týmem, ale nedostává se do zakončení.
69'
Timo Horn si dal pozor na nákop za obranu a došel si pro míč na hranici velkého vápna. Domácí brankář rychle rozehrál výhozem na levou stranu.
68'
Chandler uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště a sklepl míč na levou stranu. Následná akce hostujícího Frankfurtu ale neměla dlouhého trvání.
67'
Kevin Trapp si dal pozor na napadajícího soupeře a odkopl před ním míč až do zámezí.
66'
Žlutou kartu dostává Martin Hinteregger (Eintracht Frankfurt).
65'
Také domácí brankář se musel z hranice velkého vápna zapojit do rozehrávky svého mužstva. Přihrávka na pravou stranu ale nebyla přesná.
64'
Hostující Frankfurt kombinuje na polovině Kolína a snaží se otupit sílící tlak domácích. Nikdo v bílém teď rozehrávku neatakuje.
63'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Sebastian Andersson, přichází Anthony Modeste.
62'
Kamada poslal přihrávku do pokutového území, jenže nikdo v tmavém dresu jeho úmysl nepochopil. Pokračuje velký boj o každý metr.
61'
Uth se dostal k přihrávce z autového vhazování a zakončil z ostrého úhlu. Jeho rána z levé strany šestnáctky brankáře nepřekvapila.
60'
Je za námi hodina dnešního souboje a zatím sledujeme bezbrankový duel. Po změně stran jsme zatím brankovou možnost neviděli.
59'
Djibril Sow dostal přihrávku na pravou stranu a dloubl míč do pokutového území. Jeho přihrávku nikdo v černém dresu nedohnal.
58'
Dajči Kamada si pod tlakem napadajícího soupeře včas pomohl malou domů. Brankář domácího celku následně nakopl míč na křídlo.
57'
Andersson se odpoutal od svého strážce na pravé straně hřiště, ale jeho dloubáček do šestnáctky nenašel nikoho v bílém dresu.
56'
Zadáci Kolína kombinují na vlastní polovině a nikam se neženou. Naopak hráči Eintrachtu soupeřovu rozehrávku napadají.
55'
Zadáci Kolína chybovali při rozehrávce. Kamada míč vystihl a dostal se do zakončení. Jeho rána zpoza vápna však minula zadní tyč.
54'
Jonas Hector potáhl míč na levou stranu, odkud odcentroval do vápna, nicméně jeho pobídka skončila na hrudi připraveného obránce.
53'
Hosté se chtěli vydat do protiútoku, ale nákop na levou stranu skončil v zámezí. Vhazovat bude opět domácí Kolín.
52'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Sebastian Rode, přichází Dajči Kamada.
51'
Chandler uspěl v souboji na polovině hrací plochy a poslal jednoho ze soupeřů k zemi. Důrazný obránce Frankfurtu může být rád, že nedostal kartu.
50'
Hostující brankář Kevin Trapp dlouho otálel s odkopem od branky, což se vůbec nelíbilo domácím fanouškům, kteří svou nevoli dali najevo pískotem.
49'
Domácí zahrávali přímý kop v blízkosti velkého vápna soupeře. Jeho exekuce se ujal Ozcan, ale levačkou poslal míč kousek nad břevno.
48'
Domácí vlétli do druhého poločasu aktivněji a v jeho úvodu se tlačí do ofenzivy. Přihrávka za obranu soupeře ale skončila u Trappa.
47'
Žlutou kartu dostává Sebastian Andersson (1. FC Kolín nad Rýnem).
46'
Domácí Kolín obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Domácí se ihned vydali vpřed, ale nákop skončil u obránce.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce dnešního souboje jsme se branky nedočkali. O něco aktivněji vlétl do utkání Frankfurt, ale Rode v obrovské šanci trefil vracejícího se obránce. Poté převzal aktivitu Kolín, jenže ani domácí nenašli recept na gólmana Trappa.
45'
45'
Zadáci Frankfurtu si dali pozor na napadajícího rivala a jednoduše rozehráli nákopem na levou stranu.
44'
Hector si skvěle splnil své defenzivní povinnosti, natlačil se tělem před soupeře a nakopl míč na polovinu Frankfurtu.
43'
Domácí se dostali do blízkosti velkého vápna, jenže jejich kombinace skončila jen přihrávkou k obráncům soupeře. Pokračuje hra plná chyb.
42'
Hosté se dostali do útoku po pravé straně, ale jejich kombinace skončila v zámezí.
41'
Jonas Hector z levé strany odcentroval do pokutového území, nicméně jeho pobídka skončila v rukavicích připraveného Trappa.
40'
Hosté se dostali na polovinu Kolína, nicméně jejich kombinace skončila přihrávkou do zámezí. Vhazovat budou hráči domácího celku.
39'
Frankfurt zahrával rohový kop. Centr od praporku přiletěl na přední tyč, nicméně nikdo v tmavém dresu nedokázal zakončit.
38'
Borré poslal přihrávku do pokutového území, ale před spoluhráčem jeden z obránců Kolína ve skluzu odehrál míč do zámezí.
37'
Evan Ndicka si dal pozor na sprintujícího Hectora a před kapitánem domácího mužstva odkopl míč do zámezí.
36'
Rafael Borré se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, ale jeho rána levačkou skončila vysoko nad břevnem domácí branky.
35'
Kevin Trapp poněkolikáté v utkání prokázal skvělé čtení hry a v pravou chvíli vyrazil ven z branky, aby před napadajícím útočníkem odkopl míč do autu.
34'
Tuta dlouho otálel s rozehrávkou na pravé straně a napadající soupeř jej málem obral o míč. Frankfurt vybojoval jen vhazování.
33'
Frankfurt se dostal do útoku po levé straně, ale nákop na křídlo skončil v zámezí. Domácí Kolín tak může uklidnit hru na vlastní polovině.
32'
Chandler vhazoval na pravé straně hrací plochy. Na jeho pobídku si naběhl Rode, jenže jeho sklepnutí na pravou stranu skončilo v autu.
31'
Tuta podpořil ofenzivu Frankfurtu a dostal se k odcentrování z pravé strany. Jeho pobídka ale prolétla velkým vápnem bez jakékoliv teče.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme dramatické utkání. Oba týmy se snaží kombinovat, ale nedostávají se do šancí.
29'
Dejan Ljubičić dostal přihrávku na levou stranu, potáhl si jej kousek vpřed a chtěl odcentrovat. Jeho pobídku ale vykryl hned první soupeř.
28'
Hosté zariskovali při rozehrávce na vlastní polovině, ale Kevin Trapp v pravou chvíli vystartoval a stačil míč odkopnout do bezpečí.
27'
Sebastian Andersson si před obráncem Tutou pokryl míč tělem, otočil se a dostal se do zakončení. Jeho ránu ale Kevin Trapp vyrazil.
26'
Hostující brankář Kevin Trapp si dal pozor na další průnikovou přihrávku a schoval míč do rukavic. Frankfurt ale potřebuje zlepšit pohyb.
25'
Timothy Chandler poslal přihrávku na levou stranu, kde byl Sow, jenže jeho kličku přečetl dobře postavený obránce v bílém dresu Frankfurtu.
24'
Borré dostal přihrávku na polovinu soupeře, ale domácí stoper Hubers jej skvělou poziční hrou nepustil do střelecké příležitosti.
23'
Tuta si před Hectorem chtěl posunout míč do prostoru, ale ukopl si jej příliš daleko před sebe a už nedokázal včas rozehrát.
22'
Stoper Hubers nakopl míč za obranu Frankfurtu, jenže jeho pobídka byla příliš vysoká a skončila v moci hostujícího brankáře Trappa.
21'
Zadáci domácího celku kombinují na polovině hřiště, nicméně jejich spoluhráčům zatím schází lepší aktivita.
20'
Domácí obránce Hector získal míč na levé straně hrací plochy, obhodil si obránce a poslal nákop na polovinu soupeře, kde neměl nikoho v bílém.
19'
Domácí Kolín zahrával rohový kop. Centrovaný míč se snesl na zadní tyč, nicméně dobře postavený obránce Tuta míč přizvedl hlavou mimo šestnáctku.
18'
Dejan Ljubičić se v pokutovém území dostal k odraženému míči, jenže jeho prudké zakončení nártem gólman Trapp skvěle vyrazil!
17'
Iljás Schirí uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště, ale míč přizvedl jen do míst, kde neměl nikoho ze spoluhráčů.
16'
Do rozehrávky domácího Kolína se musel zapojit také brankář Horn. Jeho nákop levou nohou propadl k dobře postavenému obránci.
15'
Domácí se usadili na polovině Frankfurtu, ale zatím kombinují daleko od velkého vápna soupeře. Oba týmy jsou statické.
14'
Domácí obránce Schmitz zůstává po jednom ze soubojů ležet na pravé straně a drží se za kotník. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
13'
Timothy Chandler si při zpracování míče na vlastní polovině pomohl rukou, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího. Rozehrávat bude Kolín.
12'
Kristijan Jakić sklepl míč na jednoho ze spoluhráčů z defenzivy. Hráči Frankfurtu jsou v úvodních minutách aktivnější a častěji hrají s míčem.
11'
Sebastian Andersson dostal přihrávku na hranici velkého vápna, kde se s míčem dobře otočil a přenesl hru na křídlo.
10'
Hosté zahodili obrovskou šanci! Po rychlém průniku dostal přihrávku do vápna Rode, který pohotově zakončil zápěstím, ale trefil jen obránce!
9'
Dejan Ljubičić se dostal do zakončení zpoza velkého vápna, ale jeho ránu levačkou srazil hned první obránce v černém na rohový kop.
8'
Domácí brankář Horn si dal pozor na napadajícího soupeře a přenesl hru na levou stranu. Oba týmy v úvodních minutách hrají hodně opatrně.
7'
Jonas Hector si navedl míč na levačku do blízkosti velkého vápna a odcentroval do šestnáctky. Jeho pobídka ale prolétla kolem zadní tyče.
6'
Borré dostal přihrávku na polovinu hřiště, dobře si míč zpracoval a rozehrál na pravou stranu. Jeho sklepnutí ale skončilo u obránce.
5'
Jesper Lindström táhl akci hostů po levém křídle, ale jeho průniková přihrávka směřující do velkého vápna nenašla hráče v tmavém dresu.
4'
Timothy Chandler vystoupil na levé straně, kde se dopustil nedovoleného zákroku na soupeře. Defenziva hostů je zatím hodně důrazná.
3'
Zadáci hostujícího celku kombinují na vlastní polovině a zatím se nikam neženou. Ani fotbalisté Kolína nad Rýnem rozehrávku Frankfurtu neatakují.
2'
Také hostující Eintracht Frankfurt se poprvé v utkání vydal do útoku, nicméně nákop směřující za obranu Kolína proskákal do zámezí.
1'
Domácí Kolín obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Domácí se ihned vydali do útoku, ale nákop skončil u brankáře Trappa.
1'

1. FC Kolín nad Rýnem: T. Horn – Schmitz, Kilian, Hübers, Hector – Schirí, S. Özcan – Ljubičić, Uth, Kainz – S. Andersson.
Náhradníci: Urbig – Duda, J.-K. Horn, Chabot, Lemperle, Modeste, Schaub, Schindler, Thielmann.

Eintracht Frankfurt: Trapp – Tuta, Hinteregger, Ndicka – Chandler, Rode, Jakić, Sow, Kostić – Lindström, Borré.
Náhradníci: Grahl – D. da Costa, Hauge, Hrustic, Ilsanker, Kamada, Knauff, S. Lammers, Lenz..
Vzájemný zápas

V podzimním měření sil se zrodila remíza 1:1.
1. FC Kolín nad Rýnem

Domácí Kolín nad Rýnem je na tom ještě o něco lépe. Ve dvaceti dvou odehraných zápasech vybojoval Kolín třicet dva bodů a patří mu osmá pozice ligové tabulky. Na šestý Freiburg navíc ztrácí pouhé dva body. Doma Kolín navíc boduje pravidelně. V posledním kole ale padl výsledkem 1:3 na půdě Lipska.
Eintracht Frankfurt

Hostující Eintracht Frankfurt odehrál v letošním ročníku dvacet dva zápasů a vybojoval v nich třicet jedna bodů. S tímto ziskem patří hostujícímu celku desátá pozice ligové tabulky. Na pohárovou Evropu navíc Eintracht ztrácí jen tři body. Většinu svých bodů ale v letošním ročníku vybojoval právě na půdě soupeřů. V posledním kole Frankfurt padl doma výsledkem 0:2 s Wolfsburgem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Bundesligy mezi 1. FC Kolín nad Rýnem a Eintrachtem Frankfurt.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.