Bundesliga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Werder : Mainz - 2. září 2023   15:30

Werder
3' Ducksch  • 53' Stage (Weiser) • 82' Bittencourt (Njinmah) • 84' Njinmah (Bittencourt)
4:0
(1:0)
Werder
Pavlenka – Friedl (C), Stark, Pieper – Jung, Groß (76. Lynen), Weiser, Stage (76. Bittencourt), Schmid – Ducksch (23. Woltemade), Kownacki (76. Njinmah).
Zetterer – Veljković, Deman, Opitz, Rapp.
Schröder – Grudzinski, Neitzel
Wohninvest Weserstadion, Brémy
41 000 diváků
Mainz
Zentner – Fernandes, van den Berg, Hanche-Olsen (46. Bell) – Caci, Barreiro, Kohr (85. Papela), Mwene (66. Krauß) – Gruda (66. Weiper), I Čä-song (66. Richter) – Onisiwo.
Batz, Rieß – da Costa, Mamutovic.

Utkání je u konce. Brémy do druhého poločasu vstoupili skvěle, po necelých osmi minutách vstřelili branku na 2:0 zásluhou Jense Stageho. Utkání korunovala dvojice Bittencourt a Njinmah. Gól na 3:0 připravil Bittencourtovi Njinmah a za dvě minuty gól na 4:0 připravil právě Bittencourt Njinmahovi. Brémy zaslouženě zvítězily 4:0 a posunuly se na jedenácté místo tabulky.
90+5'
90+5'
Nastavený čas vypršel.
90+3'
Jednu z posledních útočných akcí dnešního utkání zastavil útočný faul jednoho z hostí.
90+2'
Mohuč z levé strany posílá centr do vápna, ale obrana Brém posílá míč na roh.
90'
Autové vhazování pro Brémy, které budou chtít dohrát dnešní utkání bez obdržené branky.
89'
Na útočné polovině nyní hosté.
88'
Domácí se pouštějí do dalšího útoku. Čtyři góly jim zdá se nestačí.
85'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05:
ze hřiště odchází Dominik Kohr, přichází Merveille Papela.
84'
Werder právě vstřelil branku!
Tahle dvojice je nezastavitelná. Brémy utíkají již do čtyřgólového vedení. Bittencourt tentokrát nahrál JUSTINU NJINMAHOVI, který běžel sám na brankáře Zentnera a podél něj posílá míč do sítě. Asistence: Leonardo Bittencourt.
82'
Je rozhodnuto! Nákop za obranu hostů doběhl Njinmah, udělal klíčku obránci Mohuče a předložil míč před prázdnou bránu LEONARDU BITTENCOURTOVI, který ve skluzu dává na 3:0. Asistence: Justin Njinmah.
80'
Přímý kop z pozice, ze které šla ohrozit branka odvrací zeď. Dorážka jednoho z hostů skončila několik metrů vedle.
79'
Balón letící do vápna odvrací skvělou hlavičkou na hranici pokutového území brankář Pavlenka.
78'
Na míči je momentálně Mohuč.
76'
Střídání v týmu Werder Brémy:
ze hřiště odchází Christian Groß, přichází Senne Lynen,
ze hřiště odchází Jens Stage, přichází Leonardo Bittencourt,
ze hřiště odchází Dawid Kownacki, přichází Justin Njinmah.
76'
Míč do vápna Brém je odvrácen do autu. Vhazovat budou hosté.
74'
David Kownacki si asi v předchozím souboji přivodil nějaké zranění.
73'
Velká šance pro Mohuč. Z levé strany malého vápna posílal jeden z hostů míč před branku, ale bohužel pro ně tam nebyl nikdo v červeném dresu. Pavlenka znovu odkopává od branky.
72'
Po zákroku Pavlenky se píská rohový kop pro Mohuč. Domácí s tím hrubé nesouhlasí, ale bylo zřejmé, že míč už přešel brankovou čáru.
70'
Při centru do vápna Brém se píská útočný faul. Berreira zboural Friedla, který se těžce zvedal.
70'
Přímý kop z levé strany hřiště se Richterovi velmi nepovedl. Pavlenka bude odkopávat od brány.
66'
ze hřiště odchází Brajan Gruda, přichází Nelson Weiper,
ze hřiště odchází Phillipp Mwene, přichází Tom Krauß,
ze hřiště odchází I Čä-song, přichází Marc Richter.
64'
Po faulu van den Berga následuje volný přímý kop pro domácí z levé strany hřiště.
64'
Žlutá karta pro tým 1. FSV Mohuč 05 (Sepp van den Berg).
61'
K odraženému míči se na hranici velkého vápna dostal jeden z domácích hráčů, jeho střela ale o kousek minula levou tyč branky hostů.
60'
Po faulu na Weisera budou Brémy zahrávat volný přímý kop.
58'
Přímý kop Mohuče z úhlu odvrátila natřikrát obrana Brém.
56'
Přímý kop Mohuče odvrátil na roh Kownacki.
53'
Domácí se ujímají vedení 2:0. Z pravé strany přiletěl do vápna centr od Weisera, který uklidil do branky JENS STAGE a posílá Brémy do většího klidu. Asistence: Weiser
52'
Barreiro se dožaduje penalty po průniku ve velkém vápně. Rozhodčí zůstává v klidu.
51'
Nákop za obranu Brém v klidu pohlídal jeden z obránců.
49'
Brajan Gruda padá ve vápně, ale rozhodčí nepíská.
49'
V útoku nyní Mohuč.
48'
Pavlenka rozehrává od branky.
46'
Míč letící před branku v klidu sebral Pavlenka a uklidňuje hru.
46'
První dotyk s míčem ve druhém poločase měly Brémy.
46'
ze hřiště odchází Andreas Hanche-Olsen, přichází Stefan Bell.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:37.
Werder měl skvělý úvod do prvního dějství, první branku dal z penalty Marvin Ducksch, ten poslal brankáře hostů na opačnou stranu. No jenže ofenzivní eso domácích se poté zranilo. Woltemade, který jej nahradil na hřišti, měl k dispozici několik tutovek, jenže pokaždé selhal v zakončení. Po prvním poločase tedy platí skóre 1:0.
45+5'
45+5'
I Čä-song (Mohuč) ukazuje na ruku ve vápně Werderu, ale rozhodčí jeho prosby nevyslyšel.
45+4'
Mohuč bude mít k dispozici zřejmě poslední centr v prvním dějství.
45+4'
Jenže pro nadýchaný bochánek z levé strany si došel ve vápně český brankář Pavlenka.
45+3'
Karim Onisiwo (Mohuč) byl držen a pak si v pádu přišlápl levou nohu. Mohuč má k dispozici centr do vápna.
45+2'
Vzrušení ale bylo zbytečné, Romano Schmid (W. Brémy) uklidil balon do bezpečí.
45+2'
Mohuč poslala rychlý centr z dálky na levou stranu, tam ale nikdo nebyl. Jens Stage se pak dopustil zbytečného faulu 40 metrů od branky Pavlenky.
45'
Brajan Gruda (Mohuč) si pomohl útočným faulem. Balon uvede do hry český brankář Pavlenka.
44'
Hosté ale rohem opovrhli, nepřesný centr skončil na hlavičce obránce Werderu Junga.
43'
I Čä-song (Mohuč) si udělal kličku a vystřelil. Balon ale na hranici vápna tečoval Amos Pieper na rohový kop.
42'
Niklas Stark (W. Brémy) dostal možnost k hlavičce na levé straně vápna. Balon odvrátil obránce Mohuče. Pak dostal míč na levačku Polák Dawid Kownacki, jenže jeho pumelice minula branku Mohuče.
41'
Brankář Robin Zentner (Mohuč) hecuje své spoluhráče, aby více napadali a nebáli se hráčů Werderu.
40'
Viděli jsme dobrou pasáž Werder. Sepp van den Berg nejdříve zablokoval střelu z hranice vápna po brejku. Dawid Kownacki poté nepřesně centroval do vápna.
39'
Jiří Pavlenka (W. Brémy) si ale po autu hostů došel v klidu pro balon. Hned poté Werder začal s rychlým kontrem, Nick Woltemade (W. Brémy) běžel sám na brankáře, jenže opět selhal v zakončení.
38'
Anthony Jung (W. Brémy) dostal balon hlavou mimo velký box Werderu. Mohuč má ale aut před brankou Pavlenky.
37'
Robin Zentner (Mohuč) pomohl svým obráncům s rozehrávkou, pak ale poslal balon jenom na obránce Werderu.
36'
Dawid Kownacki (W. Brémy) poslal další balon směr sever, tam ale bylo plno. Mohuč šla do brejku, ale byla jenom v ofsajdu.
35'
Dawid Kownacki (W. Brémy) poslal balon kolmicí parádně před vápno, ale tam zasáhl ve skluzu obránce Mohuče. Christian Groß se poté dopustil zbytečného útočného faulu.
34'
Nick Woltemade (W. Brémy) dostal balon do běhu na hranici vápna, ale míč se doklouzal až k brankáři Mohuče.
33'
Dawid Kownacki (W. Brémy) byl v dráze míče ve vápně hostů. Jenže si myslel, že má za sebou spoluhráče a do balonu nezasáhl.
32'
Brajan Gruda (Mohuč) dostal loktem za hlavu od kapitána domácích Friedla. Celý incident se ale obešel bez žlutého napomenutí.
31'
Robin Zentner (Mohuč) šel rychle z branky a brankář hostů poslal v tísni balon hlavou až do autu.
30'
Werder je na míči silný, hosté se brání v kompaktním bloku.
29'
Edimilson Fernandes (Mohuč) byl faulován, hosté měli k dispozici centr do vápna. Balon šel na zadní tyčku, kde propadl až před I Čä-songa. Jenže ten se šance zalekl a balon šel od jeho těla mimo branku Pavlenky.
27'
Romano Schmid (W. Brémy) ale mohl svou minelu rychle napravit. Trojice hráčů Werderu běžela tryskem na branku hostů. Smid dostal přihrávku až do kuchyně, jenže poslal z první balon jenom nad břevno.
26'
Tohle je mrzení Romano Schmid pokazil v rychlosti předfinální přihŕávku. Jiří Pavlenka poté vytěsnil míč na roh po rychlém kontru Mohuče. Pravda je, že Leandro Barreiro nemířil přesně.
25'
Anthony Jung (W. Brémy) překazil hostům pokus o dlouhý centr. Poté dobře zakročil i jeho kolega Amos Pieper.
24'
Jiří Pavlenka (W. Brémy) si připsal jednoduchý zákrok proti střele na střed branky.
24'
Domácím odešel člověk, který měl loni podíl v 60 procentech gólů.
23'
ze hřiště odchází Marvin Ducksch, přichází Nick Woltemade.
22'
Následoval dlouhý centr na zadní tyčku, ale tam kralovala obrana Mohuče. Werder pak měl k dispozici ještě jeden centr, jenže u něj byl kvůli ofsajdu povyk zbytečný.
21'
Romano Schmid (W. Brémy) byl ostře sražen u postranní čáry a Phillipp Mwene (Mohuč) dostal od rozhodčího poslední výstrahu.
20'
Marvin Ducksch (W. Brémy) ukázal srdce a půjde to ještě zkusit.
20'
Marvin Ducksch (W. Brémy) jer zpátky na nohou a je u něj klubový lekář.
19'
Marvin Ducksch (W. Brémy) nevypadá vůbec dobře, pauzu využily oba celky k obřerstvení.
18'
Werder se nemůže dostat od vlastního vápna, Mohuč dobře napadá. Mezitím se drží za zadní stranu stehna autor první branky zápasu Marvin Ducksch.
17'
Leandro Barreiro (Mohuč) šel na polovinu Mohuče tryskem, narazil si ve vápně se spoluhráčem, ale ten mu poslal balon jenom do špeku.
16'
Dominik Kohr (Mohuč) ukázal dobrý skluz na levé straně a zabránil Werderu v rychlém kontru. Domácí získali alespoň aut.
15'
Během krátké doby jsme viděli dva fauly na obou stranách. Na míči je Werder.
14'
Brajan Gruda (Mohuč) ukázal na levé straně své rychlé nohy, ale pomohl si útočným faulem. Pavlenka uvede balon do hry.
13'
Andreas Hanche-Olsen (Mohuč) se prezentoval dobrým obranným zákrokem u rohového praporku. Domácí poté předvedli útočný faul.
12'
Werder se prezentoval útočným faulem. 1. FSV Mohuč 05 může jít útočit.
12'
Karim Onisiwo (Mohuč) po rohu hlavičkoval z dálky na hranici vápna, jeho pokus se ale do branky českého brankáře Pavlenky nevešel.
11'
Marco Friedl (W. Brémy) poslal hlavou balon po dlouhém centru hostů na rohový kop.
10'
Žlutá karta pro tým Werder Brémy (Jens Stage).
9'
Mitchell Weiser (W. Brémy) to dostal na levačku těsně před vápnem hostů. Opřel se do míče a brankář vytěsnil míč na roh. Ten se ale Werderu vůbec nepovedl.
8'
Mohuč pokazila centr do vápna Werderu a hosté se musí rychle vracet.
7'
Karim Onisiwo (Mohuč) to měl na střelu těsně před vápnem domácích, jeho švih šel ale mimo tři tyče branky Werderu.
6'
Rychlý centr se snášel před Pavlenku, ale Anthony Jung poslal balon rychle mimo ohrožený prostor.
5'
FSV Mohuč 05 jde na míč po faulu na středu hřiště. Jenže hosté zvolili přihrávku až na vlastního brankáře.
4'
FSV Mohuč 05 je rychlou brankou hodně zaskočena. Brankář Robin Zentner (Mohuč) se snaží uklidnit hru.
3'
Autorem branky je MARVIN DUCKSCH. MARVIN DUCKSCH se podíval, kam jde brankář a pak poslal penaltu na opačnou stranu. Werder jde hned v úvodu do vedení.
Andreas Hanche-Olsen (Mohuč) trefil do nohy ve vápně nohu Ducksce.
2'
Žlutá karta pro tým 1. FSV Mohuč 05 (Andreas Hanche-Olsen).
2'
Marvin Ducksch (W. Brémy) upadl ve vápně. Bude to penalta?
1'
Jiří Pavlenka (W. Brémy) si připsal první zákrok po přetaženém centru hostů z levé strany.
1'
Hosté začali první dějství na míči.
1'
Oba týmy nastupují na hrací plochu, za chvíli se začne hrát.

Werder Brémy: Pavlenka – Friedl (C), Stark, Pieper – Jung, Groß, Weiser, Stage, Schmid – Ducksch, Kownacki.
Náhradníci: Zetterer – Veljković, Bittencourt, Deman, Lynen, Opitz, Rapp, Njinmah, Woltemade.

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Fernandes, van den Berg, Hanche-Olsen – Caci, Barreiro, Kohr, Mwene – Gruda, I Čä-song – Onisiwo.
Náhradníci: Batz, Rieß – Bell, da Costa, Krauß, Mamutovic, Papela, Richter, Weiper.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z fotbalu! Německá nejvyšší soutěž pokračuje v sobotu 2. září třetím kolem. V něm na sebe narazí Werder Brémy a 1. FSV Mohuč. Utkání začíná v 15:30.
Werder Brémy
Pozice trenéra Brém Oleho Wernera je po zpackaném začátku ročníku nejistá. Lodivod, který v minulé sezóně dovedl tým k záchraně, s ním poprvé od ročníku 2016/17 prohrál první tři utkání ve všech soutěžích, včetně prohry v poměru 2:3 s třetiligovou Viktorií Köln v německém poháru.
Pro Wernera je dobrou zprávou, že nová posila Naby Keïta (přišel z Liverpoolu) se zapojila do tréninku a brzy by mohla vyztužit střed zálohy. Domácí celek naposledy prohrál 0:1 ve Freiburgu a na kontě má jediné vítězství ze 14 venkovních utkání (1-3-10).

1. FSV Mohuč

Mohuč v předešlých deseti bundesligových duelech neudržela čisté konto a sedmkrát inkasovala minimálně dvakrát. Po dvou kolech má na kontě jediný bod za remízu v poměru 1:1 s Frankfurtem. V úvodním kole přišla vysoká venkovní prohra na půdě Unionu Berlín (4:1). V prvním kole německého pohárů si hosté připsali vítězství v Elvesbergu (0:1).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.