Chance Národní Liga - ONLINE PŘENOS - Varnsdorf : Olomouc B

Varnsdorf

Olomouc B
1:1
- 40'Stránský
- 20'Galus
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Varnsdorf
- 40'Stránský
- 41'Samko(žlutá karta)
- 73'Kříž(žlutá karta)
- 77'Osaghae(žlutá karta)
Olomouc B
- 20'Galus
- 39'Jaja(žlutá karta)
- 49'Moses(žlutá karta)
Další informace:
- Rozhodčí
- Kotala – Kotík, Dresler
- Stadion
- Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf
- Návštěvnost
- 755 diváků
J. Hodek
D. Gembický
V. Stránský
P. Rudnytskyy
D. Kříž
D. Samko
M. Ambler
M. Kouřil
M. Kubista
J. Švanda
M. Vaňák
J. Fiala
A. Moses
F. Uriča
Š. Langer
J. Fabiánek
J. Spáčil
M. Galus
M. Vepřek
D. Jaja
F. Slavíček
T. Digaňa
![]() | ![]() |
---|---|
Základní sestava | |
Náhradníci | |
Trenéři | |
Miroslav Holeňák | Tomáš Janotka |
# | Tým | Z | Skóre | B |
---|---|---|---|---|
1 | ![]() | 30 | 55:29 | 60 |
2 | ![]() | 30 | 49:38 | 57 |
3 | ![]() | 30 | 41:26 | 49 |
4 | ![]() | 30 | 45:38 | 47 |
5 | ![]() | 30 | 49:48 | 42 |
6 | ![]() | 30 | 36:36 | 40 |
7 | ![]() | 30 | 41:43 | 40 |
8 | ![]() | 30 | 44:51 | 39 |
9 | ![]() | 30 | 41:42 | 39 |
10 | 30 | 34:34 | 39 | |
11 | ![]() | 30 | 52:58 | 37 |
12 | ![]() | 30 | 42:52 | 37 |
13 | ![]() | 30 | 51:50 | 36 |
14 | ![]() | 30 | 42:46 | 35 |
15 | ![]() | 30 | 32:43 | 35 |
16 | ![]() | 30 | 33:53 | 25 |
- Přímý postup
- Baráž o 1. ligu
- Sestup
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
ze hřiště odchází Amasi Emmanuel Moses, přichází Adam Uriča.
ze hřiště odchází Martin Ambler, přichází Ondřej Podzimek.
ze hřiště odchází Michal Galus, přichází Mikeš Cahel,
ze hřiště odchází Filip Uriča, přichází Jáchym Šíp.
ze hřiště odchází Dominik Kříž, přichází Kristian Michal,
ze hřiště odchází Dominik Gembický, přichází Solomon Osaghae.
ze hřiště odchází Denny Samko, přichází Filip Firbacher,
ze hřiště odchází Pavlo Rudnytskyy, přichází Roman Zálešák.
ze hřiště odchází Jan Fiala, přichází Matěj Mikulenka.
ze hřiště odchází Filip Slavíček, přichází Jakub Coufal.
Tak už to VOJTĚCHU STRÁNSKÉMU vyšlo! Míč po standardní situaci proletěl malým vápnem až ke Stránskému, který ho v pádu štouchl hlavou o tyč do sítě a srovnal na 1:1.
Olomouc se ujímá vedení. Z nenápadné akce hostů se z dorážky prosazuje MICHAL GALUS. Proti razantní střele z malého vápna neměl Vaňák šanci.
FK Varnsdorf: Vaňák – Ambler, Kouřil, Kubista, Švanda – Kříž, Samko – Gembický, Stránský, Rudnytskyy (C) – Hodek.
Náhradníci: Pešl – Omon, Osaghae, Michal, Firbacher, Podzimek, Zálešák.
Trenér: Miroslav Holeňák
SK Sigma Olomouc B: Digaňa – Galus, Vepřek (C), David, Slavíček – F. Uriča, Langer, Fabiánek, J. Spáčil – Fiala, Moses.
Náhradníci: Koutný – Coufal, Dohnálek, Šíp, A. Uriča, Cahel, Mikulenka.
Trenér: Tomáš Janotka
Rozhodčí: Kotala – Kotík, Dresler.
Uplynulý ročník FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se do historie varnsdorfského fotbalu zapsal jako velmi úspěšný. Svěřenci Miroslava Holeňáka totiž dlouhou dobu atakovali barážové příčky, v našlapané tabulce ale nakonec skončili šestí. Týmu ze Šluknovského výběžku se dařilo převážné na domácím hřišti v Kotlině, kde v patnácti zápasech stačil nastřílet rovnou 38 branek. Nejvíce z celé soutěže.
Povedená sezóna samozřejmě spustila zájem ostatních klubů o klíčové hráče Varnsdorfu. Abdullahi Tanko odešel do Baníku Ostrava, Patrik Schön zamířil do Jablonce nad Nisou. Adam Ondráček našel nové útočiště v Opavě, Ondřej Bláha zase v Táborsku a Marek Richter na Žižkově. Dalším hráčům skončilo hostování a vrátili se do svých mateřských klubů – Jan Sirotník, Petr Kurka, David Ludvíček a Pavel Osmančík. Poslední jmenovaný nakonec přestoupil do Českých Budějovic a také si zahraje nejvyšší fotbalovou soutěž.
„Je jedno, s kterým týmem budeme hrát. Vždycky nás čeká silný soupeř. Na jaře jsme s nimi hráli a uhráli remízu. Olomouc má mladé mužstvo, které je hodně šikovné. Příprava jí výsledkově vyšla. Věřím, že se dobře připravíme a utkání zvládneme,“ řekl pro klubový web trenér Miroslav Holeňák.
Olomoucká rezerva byla v minulé sezóně nováčkem soutěže. A nevedla si vůbec špatně. Po třiceti kolech skončila ve středu tabulky, tedy na osmém místě s devětatřiceti body. Za sebou pak nechala týmy jako Opavu či Jihlavu. Vzájemná bilance dopadla lépe pro Varnsdorf. V prvním střetnutí vyhráli Severočeši 1:0, při odvetě z toho byla remíza 1:1.
V novém ročníku se ale začíná od nuly. Premiéru na lavičce Hanáků si odbude Tomáš Janotka. Jeho mužstvo má za sebou výsledkově vydařenou přípravu, když prohrálo pouze jediné utkání, a sice hned v úvodním proti Jihlavě. Bilance rezervy Olomouce je tak 3 výhry (Prostějov, Kroměříž, Kvítkovice), 2 remízy (Žilina, Vyškov) a 1 prohra (Jihlava).