To je ode mě z KRC Genk Areny vše. Děkuji za pozornost a těším se na Vás zase u nějakého dalšího, nejen fotbalového Onlajnu, na počtenou! :)
Domácí ani hosté v druhém poločase branku nepřidali a zápas tak končí stejným výsledkem, který na informační tabuli svítil již o poločas, v poměru 3:1. Hosté ze sebe vydali vše možné i nemožné na odvrácení náskoku Genku, jenže ani to nestačilo a domácí tak slaví postup mezi nejlepších 32 týmů Evropské ligy.

ČK: 0-0
Köteles (GNK) v dnešním zápase 4-krát úspěšně zasáhl.
Koval (DKY) v dnešním zápase 2-krát úspěšně zasáhl.
90+1
Chačeridi fauluje na vlastní polovině. Rozehrávka volného kopu je bídná.
90+1
Jarmolenko (DKY) bude zahrávat rohový kop, který vybojoval Simaeys.
90
Rozhodčí nastavuje 2 minuty nad řádnou hrací dobu.
90
V poslední minutě řádné hrací doby sice drží hráči Dynama míč na své noze, ale dále než za polovinu se s ním zatím nedostali.
89
Jarmolenkův centr stáhl Köteles ze vzduchu.
88
Míč se po ose záložníci – obránci Dynama dostal až ke Kovalovi, kterého hráči Genku také atakovali, a ten musel tuto situaci řešit odkopem míče do zámezí.
87
Taktické střídání. Hřiště opouští Kumordzi, kterého nahrazuje teprve osmnáctiletý Gerkens, který v Evropské lize doposud neodehrál ani jednu minutu.
87
Bezus fauloval, domácí budou zahrávat volný kop.
86
Když už se ale Dynamu podaří přejít do ofenzívy, jsou z toho buď střely mimo, jako nyní v případě Miguela Velosa nebo rohový kop.
85
Hráči Genku u míče a hráči v modrém z Kyjeva staženi až na vlastní polovině. Tak vypadá posledních 5 minut zápasu.
84
Jarmolenko (DKY) je už podruhé v krátké době obrán o míč, v obou případech však mohl rozehrávat aut.
83
Zápas se spíše už jen dohrává, i když se hráči Dynama Kyjev pokouší jak můžou, aby ještě co nejvíce zápas zdramatizovali.
82
Škoda té špatné přihrávky od Kumordzi (GNK). Domácí mohli jít do přečíslení 2 na 1.
81
Gorius (GNK) narazil do těla Guseva (DKY) a dožadoval se odpískání faulu, to se ale nestalo.
79
K míči se postavil Gusev (DKY), ale jeho pokus se nevešel do prostoru branky.
78
To samozřejmě znamená volný kop pro Dynamo z nebezpečné pozice.
78
Kumordzi (GNK) fauluje těsně před svým vlastním pokutovým územím a vidí žlutou kartu.
76
De Ceulaerovi (GNK) byl odmáván a vzápětí i odpískán ofsajd.
75
Zblokovaný centr končí v náruči Kötelese (GNK).
74
Po centru střílel Trémoulinas (DKY), ale jeho hlavička nesměřovala mezi tři tyče.
73
Faul domácích na polovině hřiště.
72
Dynamo podruhé střídá. Hřiště opustil Belhanda, opačným směrem se na hřiště dostal Makarenko.
71
Tak jsem to přeci jen přivolal. Hyland (GNK) to vzal na sebe a ze střední vzdálenosti vystřelil k pravé tyči, Koval se štěstím vyrazil a následně míč zachytil.
71
Domácí si s míčem na noze pohrávají na polovině soupeře. Ale střela prozatím nikde.
69
A Miguel Veloso (DKY) už se na to nemohl dívat a pokusil se vystřelit. Míč skončil ve skluzu Symaeyse. Dobrý obranný zákrok.
69
Hosté se posléze dostávají k míči a logicky na druhou stranu hřiště.
68
Genk semkl hosty na jejich polovině.
66
Kdyby nepřestali hráči Dynama zničeho nic hrát, mohli skórovat, takhle se k míči dostali domácí až moc lehce.
65
Jarmolenko (DKY) sice v soupeřově vápně našel Browna, ale tomu se míč pouze odrazil od noh, přesně na nohy obránců Genku.
64
Roh v podání Goriuse nic neřeší. Míče se ujímají hosté.
64
De Ceulaer (GNK) běžel od poloviny hřiště sám na brankáře, ale v poslední chvíli ho doběhl jeden z hostujících obránců, který ho přiměl k další kličce, kterou dokázal Koval vyrazit na roh.
63
Další z Jarmolenkových pokusů končí na nohách soupeře a následně v autu. Jarmolenko je velmi aktivní v dnešním zápase.
61
Jarmolenko se pokusil vystřelit na branku, Köteles (GNK) byl na svém místě a chytá.
60
Zblokovaná střela Bezuse (DKY) končí v zámezí.
59
Po ztrátě míče se snažil Belhanda tak moc zastavit akci Genku, až za tahání soupeře, za jeho dres, dostal žluté napomenutí.
59
Roh ale nebyl rozehrán přesně a míče se ujímají hosté.
58
Genk si zkusí rohový kop podruhé, tentokráte z levé strany.
57
De Ceulaer se snažil uvolnit na levé straně hřiště, což se mu povedlo, následovala střela, kterou otřel o kotník jednoho z bránících hráčů.
56
Bezus se poprvé potkal s míčem. Jeho přihrávka skončila až v zámezí. Köteles (GNK) vykopává od své branky.
55
Ze hřiště je odvolán Lens, jehož místo zaujímá Bezus (DKY).
54
Gusevův roh skončil na hlavě jednoho z bránících hráčů. Následně se míč dostal až na polovinu Dynama.
54
Kyjev si vybojoval rohový kop.
53
Domácí trenér v dnešním zápase podruhé střídá. Ze hřiště odchází vyčerpaný Ngongca, kterého na trávníku nahrazuje Simaeys.
52
Sydorčuk (DKY) vzal ve skluzu oběma nohama pronikajícího Mbodju přes lýtka, za což automaticky musel být potrestán žlutou kartou.
51
Jarmolenko (DKY) se po pravé straně uvolnil a poté šteloval svojí kopačku na střelu. Jeho pokus skončil ale někde vysoko nad brankou.
50
Koulibaly (GNK) znovu zachraňoval, co obrana napáchala. Svým obětavým skluzem zblokoval Jarmolenkovu střelu.
49
Koulibalyho (GNK) nejdříve Lens (DKY) přesprintoval, ale domácí hráč se stačil včas vrátit a míč Lensovi odebrat.
48
Tshimanga (GNK) úspěšně zakročil proti přihrávce Jarmolenka.
47
Nebezpečná akce Dynama končí na kopačkách Mbodji, který zachytil nepřesnou přihrávku Jarmolenka.
46
Ihned v úvodu se ženou domácí do pokutového území svých soupeřů z Kyjeva. Dvakrát je zastavila obranná řada.
46
Hráči jsou již připraveni na hřišti. Zanedlouho začne 2. poločas.
To je divoký zápas! Nejprve to vypadalo, že do vedení půjdou domácí, kteří se od počátečních minut tlačili do vápna soupeře, ale v 9. minutě přišel šok v podání branky Jarmolenka. To ale Kyjevu nezůstalo dlouho, protože po faulu Chačeridi ve vlastním vápně kopal penaltu Vossen a proměnil. Další dvě branky přidali v 37. minutě Kumordzi a ve 40. minutě De Ceulaer, který prozatím dokonal obrat a dal svému týmu dostatečné vedení 3:1.
45+1
Gusev zahrával volný kop, ale jeden z domácích obránců dokázal dostat balón na polovinu hřiště a hlavní arbitr ukončil první poločas.
45+1
V 18. minutě střídající De Ceulaer (GNK) uviděl za svůj surový faul na pravé straně hřiště žlutý kartonek.
45
Rozhodčí nastavují 1 minutu přes řádnou hrací dobu 1. poločasu.
43
Sám Gusev (DKY) se postavil k volnému kopu. Jeho střela letěla jen kousek vedle domácí branky. Köteles (GNK) tuto střelu pouze kontroloval.
43
Buffel (GNK) uviděl za své provinění v podobě stažení soupeře za dres žluté napomenutí.
42
Gusev se nacházel v ofsajdu.
40
Genk právě vstřelil branku!
K zahrání rohového kopu se postavil Gorius, který ve vápně našel hlavu BENJAMINA DE CEULAERA. Domácí tak navyšují své vedení už o dvě branky – 3:1!
Asistence: Julien Gorius
40
Domácím se podařilo vybojovat rohový kop, kterých je v dnešním zápase pomálu.
37
Tomu se říká protiútok. Domácí po získání míče na nic nečekali a míč putoval rovnou na pravou stranu zálohy, odkud byl míč nacentrován na levou stranu malého vápna, kde se ho pokoušel hlavou umístit Vossen, jenže jeho pokus nebyl přesný a kde se vzal, tu se vzal neobsazený BENNARD KUMORDZI, který otáčí skóre ve prospěch svého týmu – 2:1!
Asistence: Jelle Vossen
35
Znovu je zaneprázdněna především pravá strana Kyjevské zálohy. Jarlomenko (DKY) se společně se svými spoluhráči snaží prodrat do vápna soupeře.
34
Je k vidění něco, co jsem v dnešním zápase zatím neviděl. Hráči Kyjeva stáli před pokutovým územím domácích a přihrávali si déle než 20 sekund.
33
Hosté se snaží po celý první poločas hrát především po křídlech. Nyní jim tento plán nevyšel, jeden ze záložníků hostů poslal míč na Jarmolenka moc daleko.
31
Goriusův centr (GNK) na hraně pokutového území se štěstím zpracoval jeden z hráčů domácích. Hosté se i přesto dostali k odkopu míče, ale pouze na nohu, ve vápně stojícího, Mbodji, který jen o několik málo centimetrů míjí Kovalovu Branku!
30
Dragovičův faul (DKY) znamená možnost Genku k ohroření hostující branky.
29
Ideye (DKY) zachytil míč na rohu malého vápna. Poté vyzkoušel individuální akci, kterou zakončil střelou doprostřed branky.
29
Jarmolenkův (DKY) další centr nyní ve vápně nikoho nenašel.
27
Po sérii přihrávek na hranici vápna se hosté odhodlali odcentrovat k bráně Kötelese (GNK). Do souboje s brankářem šlo několik hráčů a v tu chvíli se ozvala píšťalka hlavního arbitra, faul hostů.
26
Hosté začínají vytahovat růžky. Zblokovaná střela Jarmolenka končí jen těsně vedle pravé tyče domácí branky. Hosté budou zahrávat rohový kop.
25
V pokutovém území Kyjeva se na zem po střetu s jedním z obránců objevil Vossen, tentokráte se penalta nepíská.
24
Miguel Veloso (DKY) trefuje břevno domácí branky! Odražený míč dokázali domácí odhlavičkovat, následoval faul hostů.
23
Pohledná akce Kyjeva končí na kopačce Ngongci.
21
De Ceulaer (GNK) se objevil v ofsajdu, čehož si všímá i asistent rozhodčího a zvedá praporek.
20
Gorius měl možnost ohrozit branku hostů. Jeho centr z volného kopu končí pouze v rukavicích hostujícího brankáře.
18
Camus byl při faulu v pokutovém vápně zraněn. Na hřišti ho proto nahrazuje De Ceulaer.
17
Ke značce pokutového kopu se postavil JELLE VOSSEN, jehož střela šla doprostřed branky. Koval skočil ke své pravé tyči a Vossen tak rozvlnil síť Kyjevské branky – 1:1!
17
Za svůj faul ve vlastním pokutovém území vidí Chačeridi žlutou kartu.
16
Chačeridi fauloval ve vlastním vápně. Je nařízena penalta!
14
K rozehrání volného kopu se postavil Miguel Veloso. Jeho rána mířila doprostřed branky, se kterou neměl Köteles žádný problém, i když přímo před ním míč nebezpečně skočil.
13
Ngongca fauloval před vlastním vápnem Browna. Hosté budou rozehrávat volný kop z nebezpečné pozice.
12
Gorius vyzkoušel střelu ze střední vzdálenosti. Jeho pokus byl nepřesný a skončil vedle tyče.
10
Vossena zastavuje praporek pomezního.
9
Dynamo Kyjev právě vstřelilo branku!
Hosté se dostali v posledních 3 minutách potřetí do útoku a jak se říká, to třetice všeho dobrého jim to vyšlo. ANDRIY JARMOLENKO se pokoušel v pokutovém území domácích přihrávat ještě na svého spoluhráče, míč ale dokázal zastavit Mbodji, na přihrávku reagoval i brankář domácích. Na dorážku Jarmolenka ale už dosáhnout nemohl – 0:1!
Bez asistence
8
Znovu je to Koulibaly (GNK). který uklidňuje situaci ve svém pokutovém území.
7
První vážnější zaváhání obrany. Hosté se dostali do vápna, kde se míč odrazil od nohy Koulibalyho, který svůj míč poslal pouze na nohu jednoho z hostujících hráčů. Poté nastala přetlačovaná, kterou vyhrál domácí hráč a míč poslal dlouhým nákopem do bezpečí.
6
Vzápětí přichází faul Koulibalyho, který se vydal podpořit své spoluhráče až do útoku.
5
Domácí drží už celou minutu míč na svých kopačkách.
4
Zatím vidíme na obou stranách stejnou taktiku, kterou jsou dlouhé nakopávané míče. Zatím oba celky naráží na dobře připravenou obranu.
3
První faul zápasu. Provinil se Kumordzi (GNK).
2
Koval rozehrál dlouhým centrem od vlastní branky na útočníka, domácí obrana ale byla ve střehu a míč hostům z Kyjeva v klidu odebrala.
1
První náznak Genku o ohrožení branky. Centr z pravé strany však směřoval do zámezí.
1
U míče jsou domácí.
1
Genk nastupuje v bílé kombinací dresů, hosté z Kyjeva v dresech modrých.

KRC Genk: Köteles – Tshimanga, Koulibaly, Mbodji, Ngongca – Gorius, Kumordzi, Hyland, Buffel – Vossen (C), Camus.
Náhradníci: van Hout – Hamalainen, Simaeys, Masika, Gerkens, De Ceulaer, Schrijvers.

Dynamo Kyjev: Koval – Trémoulinas, Dragović, Chačeridi, Gusev (C) – Jarmolenko, Veloso, Belhanda, Sydorčuk, Lens – Brown.
Náhradníci: Rudko – Vida, Makarenko, Vukojević, Bezus, Curikov.

Rozhodčí: Gomes D. – Tomé V., Godinho A.

4. Thun – 3 body
Dnešní utkání bude řídit pětice rozhodčích. Hlavním arbitrem je Duarte Gomes, kterému bude na lajně asistovat duo Venâncio Tomé a Antonio Godinho. Jako brankoví rozhodčí budou zápas kontrolovat João Capela a Hugo Miguel. "Čtvrtým" rozhodčím je v dnešním zápase Pedro Garcia. Všichni tito rozhodčí pochází z Portugalska.
KRC Genk
Domácí celek z Genku se vyhřívá na výsluní již čtyři zápasy a tuto pozitivní pozici budou chtít zachovat do jarních vyřazovacích bojů Evropské ligy určitě i po dnešním zápase. Zatím se jim povedlo v dosavadním průběhu EL 2x zvítězit a 2x si dělit po 1 bodu se soupeřem. Skóre je aktivní a činí 6:4. Doposud ztratili domácí 4 body za dvě remízy s Rapidem Vídeň (2:2 a 1:1). Pokud v dnešním duelu zvítězí, mají jistý postup do další fáze EL.

Dynamo Kyjev
Dynamo je pouhý bod na druhém místě pod jejich dnešním soupeřem. Mají dostatečný bodový náskok před Vídní i Thunem. Avšak ani tento náskok jim nemusí stačit k postupu do jarních :vyřazovacích bojů v Evropské lize. Se svým aktivním skórem patří k nejlépe bránící i střílející klub této tabulky. V prvním vzájemném zápase na hřišti Dynama vyhráli překvapivě hosté z Genku 0:1.
Poslední zápasy Dynama Kyjev v Evropské lize

7.11.2013: Thun – Dynamo Kyjev 0:2
24.10.2013: Dynamo Kyjev – Thun 3:0
3.10.2013: Rapid Vídeň – Dynamo Kyjev 2:2
Dobrý den, vítejte u zápasu 5. kola Evropské ligy skupiny G, kde se proti sobě postaví tým KRC Genk proti týmu Dynamo Kyjev. Tento duel se odehraje na stadionu KRC Genk Arena v Genku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.