To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí zaslouženým vítězstvím Brugg, které dnes Aalborg v podstatě k ničemu nepustily. Domácí pečetí svůj postup do osmifinále dnešní výhrou 3:0 a zaslouženě slaví postup.
90+3
Zákroky brankáře Aalborgu Larsena – 2.
Zákroky brankáře Brugg Ryana – 1.
90+3
Poslední vteřiny odvetného utkání.
90+1
Nastavují se tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90+1
Žlutou kartu dostává Tuur Dierckx (Club Brugge KV).
90
Poslední minuta řádné hrací doby, zápas se dohrává, oba týmy se již vidí v kabinách.
89
Nepřesný pas z levé strany do vápna Aalborgu, hosté mohou rozehrát.
86
Hraje se ve středu hřiště, domácí drží míč.
84
Nepřesným nákopem končí akce domácích, navíc je pískán faul Direckxovi.
83
Žlutou kartu dostává Nicolaj Thomsen (Aalborg BK).
83
Obrana Brugg nepřipouští žádné komplikace před svou brankou.
82
Rohový kop pro Aalborg, hosté rozehrají z pravé strany.
81
Probíhá poslední desetiminutovka, Larsen musí rychle odehrát před sprintujícím Vormerem.
80
Hosté se ale nedostávají k míči, hodně frustrující z pohledu Aalborgu.
79
Bruggy zkouší proniknout po levé strany, to se ale zatím tolik nedaří.
78
Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Thomas Meunier, přichází Laurens De Bock.
75
Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Víctor Vázquez, přichází Francisco Silva.
Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Obbi Oularé, přichází Tuur Dierckx.
75
74
Bruggy právě vstřelily branku!
Obrana Aalborgu již působí hodně dezorientované, do rozevřeně defenzivy vtrhli hned tři hráči v modročerném, z nich BOLI BOLINGOLI-MBOMBO zakončil a zvýšil na 3:0.
72
Nebezpečný Oularé opět aktivní před brankou, tentokrát v malém vápně hlavičkuje na Vormera, který ale míč netrefil ideálně.
71
Posledních zhruba dvacet minut zápasu, v němž už opravdu o nic nejde, zvlášť po druhém domácím gólu, tak si přejme alespoň nějaké ty góly.
70
Střídání v týmu Aalborg BK: ze hřiště odchází Henrik Dalsgaard, přichází Mathias Thrane.
69
Centr na Oularého nebyl přesný, Larsen má míč a bude vykopávat od své branky.
68
Domácí drží míč ve středu hřiště, po druhém gólu převzali aktivitu.
66
Ve tváři kouče Brugg Preud'Homme je již patrná spokojenost, dnešní odveta se vyvíjí dle očekávání.
64
OBBI OULARÉ se nyní, nikým neatakován, dostal po přihrávce od Vormera s míčem do zakončení a uvnitř vápna nedal Larsenovi střelou z pravé strany žádnou šanci, míč končí v síti..
63
Střídání v týmu Aalborg BK: ze hřiště odchází Thomas Enevoldsen, přichází Anders Jacobsen.
61
Ale i tato akce Aalborgu dopadla jako všechny ostatní.
60
Střela Risgårda byla zablokována, míč končí mimo hřiště, alespoň roh pro Aalborg.
59
Odkop od branky Aalborgu, i za tohoto stavu Larsen příliš nespěchá.
58
Střídání v týmu Aalborg BK: ze hřiště odchází Rasmus Würtz, přichází Thomas Augustinussen.
57
Za zmínku zcela jistě stojí střela Víctora Vázqueze zpoza vápna, kdy míč prolétl zhruba metr od branky.
56
Bruggy se nyní sami připravily o šanci, akci tři na jednoho zakončily špatnou přihrávkou.
55
Šance Brugg, po dlouhé době, ale Oularému odkop v poslední chvíli míč obránce Aalborgu, míč tak končí vysoko nad brankou.
54
Žlutou kartu dostává Rasmus Würtz (Aalborg BK).
53
Hraje se ve středu hřiště, kde domácí Würtz fauluje.
51
Enevoldsen se dostal do dobré pozice, z pravé strany, nakonec z ostrého úhlu, však na gólmana Matthewa Ryana nevyzrál.
50
Roh rozehrál Enevoldsen, ale míč končí v náruči Ryana.
49
Hosté získávají výhodu rohového kopu, a to z pravé strany.
48
Vázquez si až příliš okatě říkal o odpískání pokutového kopu, sudí Sidiropoulos nechává pokračovat ve hře.
48
Žlutou kartu dostává Kasper Risgård (Aalborg BK).
46
Druhý poločas začne přibližně v 22:06.
První poločas nabídl jednu velkou fotbalovou nudu, domácí šli do vedení v 11. minutě a v podstatě od té doby je po zápase. Hostů nelze upřít snaha, ale je to v jejich podání všechno takové chaotické, bez nápadu, bez přesnosti, tak se těžko budou dávat góly.
45+1
45+1
Nastavuje se jedna minuta.
45
Poslední minuta první půle, Bruggy kombinují ve středu hřiště.
44
Thomsen posílá dalekonosný pas z pravé strany, před pokutové území, nepřesný.
43
Domácí Vázquez se provinil na polovině Aalborgu útočným faulem.
42
Envoldsen nasměroval míč před branku, kde jeden ze spoluhráčů hlavičkuje, ovšem pouze mimo branku Brugg.
42
Rohový kop také pro hosty, kteří rozehrají z levé strany.
41
Žádné nebezpečí pro branku Aalborgu, hosté se v pohodě ubránili.
40
Poslední pětiminutovka první půle, rohový kop pro Bruggy, druhý v zápase.
39
Refaelov nakonec rozehrál volný kop, míč prošel bránící zdí, ale zamířil přímo do míst, kde je pozorný Larsen.
38
Risgård fauluje pronikajícího Refaelova, to vše v blízkosti vlastní šestnácky, zajímavá standardka pro Bruggy.
38
Nákop domácích směřuje pouze k bránícího Kristensenovi, který ale vrací míč zpět na polovinu Brugg.
37
Ten hosté rozehráli z levé strany, branku soupeře ale neohrozili.
36
Ve vápně se snaží hlavičkovat Helenius, před ním ale odehrál bránící Duarte na roh.
36
Vázquez nepřesně přihrává, šance pro Aalborg na rychlý brejk.
34
Bruhn netrefuje z malého vápna branku soupeře, míč zablokoval skluzem obránce Duarte. Odkop od branky Brugg.
32
Aktivita hostů je zřejmá, stále ale nevede k nějakému ohrožení branky Brugg.
30
Je za námi první půl hodina hry, stav je příznivý pro domácí tým, hosté mají k postupu hodně daleko, těšme se na další průběh zápasu.
29
Ke střele se zpoza vápna Brugg dostal hostující Enevoldsen, míč ale končí hodně mimo branku.
27
Hosté postupují na polovinu Brugg, ale ani oni nevolí moment překvapení a celou akci zastavují.
25
Nakonec centr do vápna, kde si neohroženě nabíhá Regaelov, který se střetl s gólmanem Larsenem, nepíská se, hra pokračuje.
24
Vázquez sprintoval s míčem po pravém křídle, na polovině Aalborgu ale zastavil a domácí to zkusí opět "do plných".
22
Bruggy nechávají hrát soupeře, nijak nenapadají, proč by taky, za tohoto stavu.
20
Thomsen se provinil nedovoleným zákrokem kdy fauloval Refaelova, míč pro Bruggy.
19
Bruhn nepřesně přihrává na polovinu Brugg, které tak získávají "zadarmo" míč.
16
A řeší se nepříjemnost pro domácí tým, na hřiště přilétla z hlediště světlice, rozhodčí domlouvá odpovědné pracovnici pořadatelské služby.
15
A útočník Oularé opět v akci, tentokrát pálí z voleje po přihrávce z pravé strany, ovšem branku Aalborgu míjí.
14
Ovšem skórovat nyní mohli opět domácí, Oularé ale poslal míč hlavou těsně nad branku Aalborgu.
13
Vstup se tedy domácím povedl, vzhledem k výsledku prvního utkání už by mohl být zbytek zápasu bez jakéhokoliv napětí, i když, stát se může všechno a zcela nemožná není ani varianta, že hosté nastřílejí tři góly a vynutí si alespoň prodloužení!
11
Domácí se prosazují po parádním pasu Refaelova, který na hranici ofsajdu vysunul VÍCTORA VÁZQUEZE za obranu soupeře, pro něhož již nebylo tak úplně složité překonat bezmocného Larsena.
10
Ryan rozehrává od své branky, domácí volí postupnou kombinaci.
8
Trenér Brugg, belgická legenda a bývalý brankář Michel Preud'homme, netrpělivě přešlapuje před střídačkou, byť má jeho tým velmi dobrý náskok z prvního zápasu.
7
Ten hosté rozehráli opět z pravé strany, tentokrát to byl pokus o signál, míč však končí v rukavicích Ryana.
6
Envoldsen nasměroval míč na hranici malého vápna, to nebyl vůbec špatně kopnutý roh, ale je z toho "pouze" další roh.
5
Hosté vybojovali rohový kop, z pravé strany.
4
Meunier centruje z pravé strany, Simons se zkouší dostat k hlavičce, ale zasáhl obránce Aalborgu.
3
Hosté se ubránili a míč se postupně dostává až zpět na polovinu domácího týmu.
2
A je tu první rohový kop, bránící Petersen odehrál na roh, domácí Vázquez rozehraje z levé strany.
1
Oba týmy nastoupené na hrací ploše.

Club Brugge KV: Ryan – Meunier, Mechele, Duarte, de Fauw – Simons – Refaelov, Vormer, Vázquez, Bolingoli-Mbombo – Oularé.
Náhradníci: Kujović – De Bock, F. Silva, De Sutter, Storm, Dierckx, Reuten.

Aalborg BK: Larsen – Dalsgaard, Petersen, Thelander, Kristensen – Bruhn, Würtz, Risgård, Thomsen – Enevoldsen, Helenius.
Náhradníci: Christensen – Blaabjerg, Pedersen, Augustinussen, Thrane, Jönsson, Jacobsen.

Rozhodčí: Sidiropoulos – Efhtimiadis, Kostaras (vš. GRE).
Aalborg se dnes v Belgii poměří s týmem, kterému se v Evropské lize nesmírně daří, vždyť Club neprohrál již jedenáct zápasů v řadě! Proti Aalborgu je pak nejen výsledek prvního vzájemného utkání, ale také bilance soupeře s dánskými týmy – ve 3. předkole přešel belgický tým přes Brondby Kodaň, v základní skupině pak vyhrál 4:0 v Kodani!
Domácí jdou do dnešní odvety s celkem pohodlným náskokem. V prvním vzájemném střetnutí v Aalborgu totiž Club zvítězil jasně 3:1, když vedl již o tři góly, domácí se poté zmohli pouze na gól z penalty, kterou v 71. minutě proměnil Nicklas Helenius. Za Bruggy skórovali ve 25. minutě Obbi Oularé, o čtyři minuty později Lior Refaelov a v 61. minutě si míč do vlastní sítě srazil domácí Kenneth Emil Petersen.
Vítejte u dnešního onlajn přenosu odvetného utkání šestnáctifinále fotbalové Evropské ligy mezi CLUB BRUGGY a AALBORG BK. Utkání se odehraje na stadionu Jan Breydel Stadion v Bruggách a provede jím trojice řeckých rozhodčích, hlavní Tasos Sidiropoulos, asistenti Damianos Efthimiadis a Polychronis Kostaras. Jako čtvrtý rozhodčí je delgován Christos Akrivos také z Řecka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.