Evropská liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bilbao : Östersunds FK - 2. listopadu 2017   21:05

Bilbao
Bilbao
70' Aduriz
1:0
(0:0)
Östersunds FK
Bilbao
Herrerín – Lekue, Núñez, Laporte, Balenziaga – San José (62. Susaeta), Iturraspe (C) – I. Williams (73. M. Rico), Raúl García (88. Aketxe), I. Córdoba – Aduriz.
Arrizabalaga – Bóveda, Etxeita, Susaeta, Merino, M. Rico, Aketxe.
Gil – Sapela, Borkowski
Estadio de San Mamés, Bilbao
Keita – Mukiibi, Papagiannopoulos, Pettersson, Widgren (80. Somi) – Bachirou, Nouri (C) (79. Aiesh), Edwards – Sema, Ghoddos, Gero (76. Hopcutt).
Andersson – Aiesh, Hopcutt, Björkström, Fritzson, Mensah, Somi.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 12:3. Rohy: 16:0. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 20:8.
Je dobojováno. Bilbao bylo v tomto utkání jasne lepší, měli opravdu hodně šancí, ale nakonec vstřelilo jen jednu branku a švédského soupeře porazilo 1:0. Získalo ale cenné a potřebné tři body a to je nejdůležitější. Hosté bojovali, ale na body to tentokrát nestačilo.
90+4'
90+3'
Domácí jsou u míče a vypadá to, že to už zvládnou a dokráčí si pro cenné vítězství.
90+2'
Ve vápně se k míči dostal Curtis Edwards, ale ani tentokrát zakončení nezvládl a branku o několik metrů minul.
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Tak Unai Núñez to domácím ješte komplikuje! Vyfasoval druhou žlutou kartu a následuje tedy karta červená! Bilbao bude dohrávat v deseti.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Raúl García, přichází Ager Aketxe.
87'
Hosté získali míč a hned se vydali dopředu, ale jejich akce k ničemu nevedla. Vypadá to, že Bilbao si to pohlídá a získá potřebné tři body.
85'
Žlutou kartu dostává Markel Susaeta (Athletic Bilbao).
84'
Domácí drží míč a nikam nepospíchají. Závěr zápasu zatím Bilbao zvládá na jedničku.
82'
Žlutou kartu dostává Ronald Mukiibi (Östersunds FK).
82'
Hostující trenér vystřídal co šlo, tak uvidíme, zda to jeho celku pomůže a dokáže alespoň vyrovnat.
80'
Střídání v týmu Östersunds FK: ze hřiště odchází Dennis Widgren, přichází Gabriel Somi.
79'
Střídání v týmu Östersunds FK: ze hřiště odchází Brwa Nouri, přichází Hosam Aiesh.
78'
Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na trávníku a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.
76'
Střídání v týmu Östersunds FK: ze hřiště odchází Salisu Abdullhi Gero, přichází Jamie Hopcutt.
75'
Domácí úvodní branka velmi uklidnila. Nyní Bilbao drží míč na své polovině a nikam už samozřejmě nepospíchá.
73'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iñaki Williams, přichází Mikel Rico.
70'
Bilbao právě vstřelilo branku!
Tak domácí se nakonec přeci jen dočkali a dvacet minut před koncem utkání jdou do vedení! Nejdříve poslal Raúl García míč jen do břevna, ale ten se odrazil zpět do hříště a ARITZ ADURIZ se k němu doslova prodral a dostal ho do branky!
68'
Žlutou kartu dostává Unai Núñez (Athletic Bilbao).
68'
Po rohu hlavičkoval Aymeric Laporte, ale měl to velmi těžké a navíc dostal při souboji pořádně naloženo. Od své branky bude rozehrávat Aly Keita.
67'
Rohový kop pro Bilbao.
66'
Iñaki Williams si ve vápně obhodil protihráče a poté se dožadoval penalty za ruku, ale rozhodčí byl blízko a pokutový kop neodpískal.
64'
Žlutou kartu dostává Mikel Balenziaga (Athletic Bilbao).
63'
Po rohu se do zakončení na zadní tyči tlačil Aymeric Laporte, ale nakonec ani ve skluzu na míč nedosáhl.
62'
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Mikel San José, přichází Markel Susaeta.
61'
60'
Čas se domácím ale velmi rychle krátí. Je před námi posledních zhruba 30 minutek a vzhledem k tomu, že je to stále 0:0, tak je jasné, že to bude ješte velmi zajímavé.
58'
Domácí už znovu kombinují na polovině soupeře. Obraz hry je stále stejný, ale úvodní branku nemohou zatím domácí vstřelit a začínají být nervózní.
56'
Ronald Mukiibi byl pod tlakem, ale udělal to hodně zkušeně a nakonec pro svůj celek vybojoval alespoň autové vhazování.
54'
Ale i tentokrát to švédský celek přežil a ubránil se, takže na úvodní branku i nadále čekáme.
53'
Domácí budou zahrávat rohový kop, už svůj jedenáctý.
51'
Tutovka Bilbaa! Po centru se na malém vápně dostal k míči Raúl García, ale jeho hlavička přesná nebyla a míč skončil nad břevnem!
50'
Ale po zisku míče zahrozili i hosté. Po rychlé akci pálil z dobrých dvaceti metrů Curtis Edwards, ale míč skončil vysoko nad brankou Bilbaa.
48'
Bilbao se hned od začátku druhého poločasu tlačí dopředu, takže obraz hry je stejný, jako po celý první poločas.
47'
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku tohoto duelu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:08.
První poločas je za námi. Domácí Bilbao bylo jasně lepší, stále se tlačilo dopředu, ale branku nevstřelilo. Hostující celek nepředvedl směrem dopředu vůbec nic a pouze se bránil, ale zatím drží nerozhodný výsledek. Druhý poločas bude ješte hodne zajímavý.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
42'
Hosté nyní dobře kombinují a šetří cenné vteřinky na polovině Bilbaa.
40'
A Bilbao nakonec zahrávalo další roh, ale ani z toho nic nebylo a vypadá to, že v prvním poločase se už branky nedočkáme.
39'
Domácí stále kombinují na polovině hostujícího celku, ale jsou daleko od branky, kterou střeží Aly Keita.
37'
Ale hostující celek zatím brání na jedničku a to potvrdil i při tomto rohu, kdy Sotirios Papagiannopoulos odhlavičkoval míč do bezpečí.
36'
Je tu další rohový kop pro domácí Bilbao.
34'
Po rohovém kopu si pro míč došel Aly Keita, který tak celé snažení Bilbaa rychle ukončil.
33'
32'
Ale hostům se útok nepovedl. Jenže domácí vzápetí pokazili rozehrávku a míč skončil v zámezí. Nepřesností je zatím k vidění opravdu hodně.
30'
Ale ani ze svého pátého rohu domácí nic nevytěžili. Tentokrát vše skončilo útočným faulem a na tahu je tak celek ze Švédska.
29'
Další rohový kop pro Bilbao.
28'
Dennis Widgren se dostal ve vápně k míči, ale zakončení nezvládl a nakonec z dobré pozice vůbec nevystřelil.
26'
Po centru se jeden z hráčů dostal k hlavičce, ale ta neměla gólové parametry a míč skončil vysoko nad brankou.
25'
Iñaki Williams vybojoval další rohový kop pro Bilbao.
24'
Domácí hráč se na levé straně hezky uvolnil, poté odcentroval, ale míč sebral Aly Keita, který tak pomohl svým zadákům.
22'
Hra se vyrovnala a dopředu se už tlačí i hostující hráči. Ale zatím na první větší šanci stále čekáme.
20'
Je za námi úvodních dvacet minutek. BIlbao je jasně lepší, ale branky se nedočkalo a s Östersundsem tak hraje stále bez branek.
18'
Po parádním centru se na malém vápně k míči dostával Aritz Aduriz, ale nakonec mu chybělo pár centimetrů a míč nezasáhl.
16'
Žlutou kartu dostává Iñigo Lekue (Athletic Bilbao).
16'
Za obranu si nabíhal Aritz Aduriz, ale nakonec se k němu míč nedostal, protože výborně zasáhl pozorný Sotirios Papagiannopoulos.
14'
Poprvé se dopředu vydali i hosté, ale jejich akce k ničemu nevedla. Na tahu je tak znovu španělský celek.
13'
Domácí celek je stále jasně lepší. Bilbao se tlačí dopředu, ale úvodní branky se zatím nedočkalo.
11'
Po dalším rohovém kopu zakončil Unai Núñez, ale měl to složité a branku švédského celku minul zhruha o dva metry.
10'
Ronald Mukiibi zastavil rychlý brejk domácích a může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu. Rozhodčí ho ale důrazně napomenul.
8'
Ale ani ze svého druhého rohu Bilbao úvodní branku nevstřelilo. Domácí jsou však stále u míče a kombinují.
7'
Je tu další rohový kop pro BIlbao.
6'
Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal Mikel San José, ale zakončení nezvládl a míč skončil vysoko nad brankou švédského celku.
5'
Bilbao vybojovalo první rohový kop.
5'
Domácí velmi dobře napadají a hostující hráči nemají na rozehrávku vůbec čas. Bilbao začalo velmi aktivně.
3'
Nakonec z toho byl centr z levé strany, ale ten se nepovedl a míč skončil v zámezí. Od své branky tak bude rozehrávat Aly Keita.
2'
Bilbao se usadilo na polovině hostujícího celku a snaží se něco vymyslet...
1'
Úvodní výkop obstarali fotbalisté domácího Bilbaa, kteří hrají v černých dresech. Hosté hrají v bílém.
1'
Vše je připraveno, jdeme na to!

Athletic Bilbao: Herrerín – Lekue, Núñez, Laporte, Balenziaga – San José, Iturraspe (C) – I. Williams, Raúl García, I. Córdoba – Aduriz.
Náhradníci: Arrizabalaga – Bóveda, Etxeita, Susaeta, Merino, M. Rico, Aketxe.

Östersunds FK: Keita – Mukiibi, Papagiannopoulos, Pettersson, Widgren – Bachirou, Nouri (C), Edwards – Sema, Ghoddos, Gero.
Náhradníci: Andersson – Aiesh, Hopcutt, Björkström, Fritzson, Mensah, Somi.

Rozhodčí: Gil – Sapela, Borkowski.
Utkání mezi Bilbaem a Östersundsem začíná v 21:05 hodin a my budeme samozřejme u toho, tak si nenechte duel ujít. Myslím si, že nás čeká velmi zajímavé utkání.
Östersunds FK byl outsiderem skupiny, ale zatím předvádí velmi dobré výkony a míří za postupem. Hostující celek má na svém konte 7 bodů a je na první pozici. Östersunds nejdříve vyhrál 2:0 na hřišti Zorye, poté porazil doma 1:0 Herthu a naposledy doma remizoval 2:2 s Bilbaem, ale nutno dodat, že v tomto utkání byl švédský celek lepší. Pokud dnes hosté vyhrají, tak si zajistí postup.
Athletic Bilbao zatím v této skupine získalo pouze dva body a je až na třetí pozici, takže domácí potřebují dnes nutne vyhrát. Bilbao nejdříve remizovalo 0:0 na Herthe, poté prohrálo doma se Zoryou 0:1 a naposledy hrálo práve v Östersundsu, kde v poslední minute vyrovnalo na konečných 2:2. Pokud dnes španelský celek nevyhraje, tak se zřejme může s postupem do další části Evropské ligy rozloučit.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Evropská liga má na programu další skupinové zápasy a my budeme sledovat duel mezi Bilbaem a švédským Östersunds. Favoritem tohoto utkání je podle odborníků domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.