Evropská liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Young Boys : FK Partizan - 14. září 2017   19:00

Young Boys
Young Boys
14' Fassnacht
1:1
(1:1)
FK Partizan
FK Partizan
11' M. Janković  (Z. Tošić)
Young Boys
Von Ballmoos – Lotomba, Nuhu, von Bergen, Mbabu – Sulejmani (84. Schick), Sow, S. Sanogo, Fassnacht – N'Samé, Assalé (68. Moumi Ngamaleu).
Wölfli – Bürki, Moumi Ngamaleu, Schick, Teixeira, G. Wüthrich, Joss.
FK Partizan
Stojković – Miletić, Miletić, Ostojić, Vulićević – Z. Tošić (89. Pantić), Jevtović, Everton Bilher, M. Janković – Tawamba, Ožegović (64. Solomon).
Jovičić – Djuričković, Ilić, Radin, Solomon, Pantić, Mitrović.

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 2:7. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 22:16.
Konec zápasu! Young Boys remizovali se srbským Partizanem 1:1 po dvou gólech v úvodu zápasu rychle za sebou. Poté měli ještě oba týmy po dvou velkých šancích, ani jeden je však proměnit nedokázal. Partizan si tedy po velmi slušném výkonu odváží z půdy Young Boys, pro které je to určitě ztráta, jeden bod.
90+5'
90+4'
Theophilus Solomon se dostal s míčem na levé křídlo a centrem trefil obránce, následuje rohový kop, poslední šance zápasu!
90+3'
Tentokrát byl Leandre Tawamba přistižen v obsajdovém postavení, Young Boys budou mít jednu z posledních příležitostí na skórování.
90+2'
Tawamba přihrál na křídlo na Miletiće, ten však neměl šanci míč stihnout na hrací ploše, aut následně rozehrál Mbabu.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.
90'
Solomon dostal přihrávku za obranu, míč se mu zapletl mezi nohy a nedokázal s ním udělat nic užitečného.
89'
Dlouhý aut z levé strany si pokoušel zpracovat Jean-Pierre N'Samé, míč se mu však od nohy odrazil za brankovou čáru.
89'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Zoran Tošić, přichází Danilo Pantić.
87'
K nepříjemné střele se dostal Theophilus Solomon, který šajtlí trefil míč, bohužel pro něj jen do míst, které měl pokryté Von Ballmoos.
86'
Kevin Mbabu se dostal s míčem až na brankovou čáru na straně Partizanu a snažil se o centr, ten se mu nepovedl jelikož mu balón utekl za čáru.
85'
Djibril Sow si na hranici pokutového území poradil s obráncem a vystřelil svou levou nohu, míč netrefil ideálně a Stojković neměl se střelou žádné problémy.
84'
Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Miralem Sulejmani, přichází Thorsten Schick.
83'
Dlouhý aut Miletiće letěl na hlavu Tawamby, ten ve výskoku rukou fauloval obránce.
81'
Po nevyvedeném útoku domácích se dostali do šance hosté. Tošićovu přihrávku zprava obdržel Tawamba, jeho následná střela mířila vysoko nad branku.
80'
Domácí vybojovali roh, obránce na přední tyči odvrátil. Míč se poté vrátil do nebezpečných míst, centr z levého křídla dolétl na hlavu Ngamaleua, ten mířil těsně nad břevno.
78'
Solomonovi byl odpískán faul na Sanoga, sám se přitom zranil a je nyní ošetřován na hřišti.
77'
Centr z pravé strany mířil na nohu Fassnachta, před něj se však dostal jeden z obránců, švýcarský záložník tedy místo míče trefil nohu obránce a dostal za to žlutou kartu.
75'
Další srážka dvou hlav, Tentokrát se srazili Kasim Nuhu a Theophilus Solomon, rozhodčí to posoudil jako faul Nuhuovi, domácí se tedy budou muset bránit přímému kopu.
75'
Kevin Mbabu se dostal z pravé strany k centru a našel hlavu Fassnachta, ten nebyl v ideální pozici, branku netrefil.
73'
Dlouhá přihrávka z pravé strany mířila na Solomona, ten na míč nedosáhl, následně mu utekl do zámezí.
71'
Po následném rohovém kopu se hlavami srazili Ostojić a Sékou Sanogo, první jmenovaný musí být ošetřen na hrací ploše.
70'
Domácí se však nyní dostali ke střele, Nicolas Moumi Ngamaleu dostal milimterovou přihrávku na pravou stranu a poslal míč do pokutového území, míč byl odvrácen jen na hranici vápna. Tam napřáhl ke střele Djibril Sow, proti jehož střele musel vytáhnout perfektní zákrok Stojković.
68'
Domácí se však na útočné části hřiště neohřáli na dlouho, po nepřesnosti Suljemaniho hrají znovu s míčem na svých kopačkách hráči Partizanu.
68'
Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Roger Assalé, přichází Nicolas Moumi Ngamaleu.
67'
Nemanja Miletić na levé straně přišel o míč po neúspěšné kličce na Kasima Nuhua. Young Boys jsou nyní u míče po delší době na útočné polovině.
65'
Kasim Nuhu si na křídle pohlídal svého hráče a Tawambu přes sebe nepustil za cenu rohového kopu.
64'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Ognjen Ožegović, přichází Theophilus Solomon.
64'
Již to vypadalo, že bude Janković v samostatném úniku na brankáře, postranní rozhodčí byl proti a zdvihl praporek.
63'
Miralem Sulejmani fauloval na levém křídle Ognjena Ožegoviće, rozehrávky se ujal Tosić, jehož nebezpečný centr vyboxoval Von Ballmoos. K míči se poté na hranici pokutového území dostal Bihler, jehož rána z první mířila mimo.
62'
Nemanja Miletić se vydal na výlet směrem dopředu, pohledně si poradil se dvěma obránci, přes třetího již neprošel, Lotomba jej pohotově odkopl do autu.
60'
Marko Janković dostal skvělou křížnou přihrávku za obranu a dostal se ke střele, ta byla zblokována obráncem na roh.
59'
Kevin Mbabu se dostal z pravé strany k centru, na pokutovém puntíku jej na poslední chvíli odvrátil Vulićević, kdyby tak neučinil byl by za ním úplně volný Fassnacht.
58'
Jedovatá střela Evertona Bilhera provětrala rukavice Davida Von Ballmoose, který pouze vyrazil míč před sebe, kde se k němu dostal Tawamba, ten byl však v ofsajdovém postavení.
57'
Nemanja Miletić na levé straně dostal rukou jednoho z obránců do hlavy a trochu teatrálně se poroučel k zemi, tentokrát to rozhodčí jako faul posoudil.
55'
Zoran Tošić se z pravé strany do pokutového území a podobně jako Ožegović zkoušel nafilmovat pád, ani tentokrát na to rozhodčí neskočil, právě Zoran Tošić (PAB) tedy dostává žlutou kartu.
55'
Domácí nyní s míčem na kopačkách zkoušeli něco vymyslet, po nepřesné přihrávce Sanoga však nyní útočí hosté.
54'
Fassnacht dokázal najít na křídle N'Samého, tomu míč utekl daleko od nohy a následně nedokázal přesně odcentrovat.
53'
Everton Bilher fauloval na půlící čáře Fassnachta, domácí budou rozehrávat.
51'
Christian Fassnacht se napřáhl z velké dálky ke střele a nadělal Stojkovićovi problémy, hostující golman na poslední chvíli dokázal vyboxovat na rohový kop.
50'
Ognjen Ožegović (PAB) se dostal k míči na levém křídle a píchl si ho kolem protihráče a následně se snažil vykoledovat si faul, na to mu rozhodčí neskočil a hostující hráč kvůli tomu dostal žluté napomenutí.
49'
K první střele druhého poločasu se dostal domácí Roger Assalé, brankář zakročil a míč vyrazil
48'
Partizan se po kratší odmlce znovu dostal k míči, po nepřesné přihrávce Miletiće o něj však hosté přišli.
47'
Dlouhý nákop Stojkoviće sice našel hlavu Leandreho Tawamby, ten fauloval loktem protihráče.
46'
Rozehrávky druhého poločasu se ujal Steve von Bergen , jehož přihrávka našla kopačky Vulićeviće.
46'
Sotva pár vteřin bylo nastaveno v první půli. Zápas zatím okořenily dvě branky, nejprve poslal hosty do vedení Marko Janković, vzápětí srovnal na 1:1 Christian Fassnacht.
45+1'
45'
Poločas se pomalu blíží svému konci a nevypadá to, že by se před odchodem do kabin měl jeden či druhý tým ještě ujmout vedení.
43'
A teď je to zase Sow, kdo byl pro změnu faulovaný. Everton mu dal pocítit ostrost svých kopaček.
41'
Sow ve výskoku složil hráče hostů a za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
41'
A domácí z přímého kopu také zahrozili, ale to je vše! Míč nakonec těsně míjí tyčku branky a Bern vytěžil z příležitosti jen roh.
40'
Hodně se nám hra kouskuje a v posledních minutách přibyly i fauly. Teď sestřelen N'Samé.
37'
Ognjen Ožegović nabral von Bergena, který byl ve výskoku. Pískán faul.
36'
Výborná akce domácích, souhra na jeden dotek nakonec uvolnila N'Samého, ten ale ve vápně nedokázal zakončit a Vladimir Stojković neměl těžkou práci.
36'
Žlutou kartu dostává Bojan Ostojić (FK Partizan Bělehrad).
35'
Znovu ostrý souboj ve středu poloviny Bernu a Fassnacht tentokrát fauloval. Přímý kop ale ani tentokrát pro Partizan žádnou šanci na gól neznamenal.
33'
Jenže v bílém hrající fotbalisté srbského celku se do zakončení nedostali.
33'
Lotomba fauloval Ožegoviče a je z toho nebezpečná standardní situace pro Partizan.
31'
Útočného faulu se nyní dopustil Miralem Sulejmani, akci Bernu tak končí.
29'
Velké následky mohlo nést Stojkovičovo zaváhání, když se brankář Partizanu vydal proti soupeři. Tomu se ale od brankové čáry podařilo gólmana přelobovat a před dobíhajícími hráči Bernu nakonec na roh odhlavičkoval a situaci zachránil Bojan Ostojić.
28'
Poslední minuty patří jasně domácím, kteří hýří aktivitou.
27'
Další šance domácích a tentokrát to byl po zpětné přihrávce N'Samé, kdo pálil. Sražená střela znamená další roh pro YB Bern.
25'
Obrovskou šanci měl po rohovém kopu Assalé, ke kterému se odrazil míč a domácí útočník byl prakticky sám v malém vápně a mohl zakončovat, jenže trefil jen brankáře Stojkoviče! Velmi blízko byl Bern k vedoucí trefě.
24'
Bern na chvíli sevřel soupeře, z aktivity vytěžil zatím jen rohový kop.
22'
Everton Bilher se rozběhl z vlastní obrany a pádil kurážně přs několik hráčů soupeře až do přední linie. Tam však Partizan ztratil míč a když se rýsoval protiútok, tak Everton raději fauloval, než aby pustil domácí do nebezpečné situace.
21'
Náznak velké šance Partizanu, dlouhý centr na zadní tyč doplachtil k Jankovičovi. Jeho hlavička však míří vedle druhé tyčky.
20'
A prakticky vzápětí se balón ocitá ve vápně hostů, jenže zase jen u brankáře. Takže teď bude rozehrávat Vladimir Stojković.
19'
Po dlouhé době ve hře i David Von Ballmoos, který pokryl míč do vápna.
17'
Teď zase pro změnu kulhá Assalé, Youg Boys však po vyrovnání jsou opět lepším týmem.
16'
Nepříjemně se nyní srazil domácí Adams s Jankovičem. Oba hráči zůstávají ležet na trávníku, ale nejspíš se brzo zapojí zase do hry.
14'
Young Boys právě vstřelil branku!
Švýcarský celek bleskově srovnává stav utkání! Tentokrát již CHRISTIAN FASSNACHT skóruje, pravda dostat do branky odražený míč nebylo příliš těžké! Bern sevřel Partizan ve vápně a doslova rozebral svým tlakem do branky defenzívu hostů.
13'
Domácí se snaží o bleskovou odpověď, centroval Sow, ale Fassnacht ve výskoku nezakončil přesně. Přesto roh pro Young Boys.
11'
Partizan právě vstřelil branku!
Hosté jdou do vedení! Nejprve Vladimir Stojković vychytal bombu N'Samého, poté se Partizan dostal do kontru a střelcem úvodní branky je MARKO JANKOVIČ!
8'
Ani další výpad švýcarského celku k přímému ohrožení branky nevedl. Na druhé straně poté pálil Tawamba, jeho zakončení míří hodně nad branku Stojkoviče.
5'
Ognjen Ožegović dostal tvrdý direkt loktem do obličeje, pískán přímý kop pro hosty. Karta se za tento ostrý zákrok nerozdává.
4'
Podruhé během krátké chvíle rozehrává hostující brankář Vladimir Stojković, Partizan zkouší založit útočnou akci.
3'
Skóre se nám od začátku utkání nehnulo, domácí v tradičních barvách jsou aktivní, uvidíme, kdo z celků ale nakonec přistoupí k úvodu zápasu odvážněji.
2'
Hosté dostali hned z kraje zápasu možnost rohového kopu. K tomu se postavil Tošić, ale nic velkého z něj nevymyslel.
1'
BSC Young Boys
Tým se dostal v kvalifikaci Ligy mistrů až do finále, kde byl vyřazen ruským CSKA Moskva. Švýcarský celek taktéž začal svou nejvyšší domácí soutěž, kdy jednou vyhrál a jednou remizoval. Young Boys má poměrně příznivý los ve skupině B a určitě je schopen se poprat o postup ze základní skupiny.

FK Partizan Bělehrad
Srbský celek se do EL musel probojovat kvalifikací. Partizan měl tři kola volný los a až ve finále kvalifikace si musel vybojovat účast v základních skupinách. A to díky výhře nad maďarským Videotonem. I Partizanu začala nejvyšší domácí soutěž a ve dvou zápasech je na to obdobně jako jeho soupeř, tedy jedna výhra a jedno remízové utkání.

Oba týmy se ještě spolu nesetkaly a pro oba aktéry to bude premiérové utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.