Evropská liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chelsea : PAOK - 29. listopadu 2018   21:00

Chelsea
Chelsea
27' Giroud (Pedro) • 37' Giroud (Fàbregas) • 60' Hudson-Odoi (Fàbregas) • 78' Morata (Hudson-Odoi)
4:0
(2:0)
PAOK
PAOK
Chelsea
Arrizabalaga – Zappacosta (63. Ampadu), Christensen, Cahill (C), Emerson – Barkley, Fàbregas, Loftus-Cheek – Pedro (66. Willian), Giroud (75. Morata), Hudson-Odoi.
Caballero – Alonso, Jorginho, Kovačić, Willian, Morata, Ampadu.
Tohver – Koiv, Härsing (vš. EST)
Stamford Bridge, Londýn
PAOK
Paschalakis – Matos, Chačeridi, Crespo, Vieirinha (C) – Maurício (79. Pelkas), Wernbloom – Jaba, Šachov, El Kaddouri (75. Varela) – Prijović (46. Vardá).
Rey – Varela, Pelkas, Biseswar, Akpom, Vardá, Cañas.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec, sudí Tohver ukončil dnešní trápení fotbalistů PAOKu. Ti začali zápas na Stamford Bridge hodně špatně, vyloučením Chačeridiho, což byl moment, který se podepsal na dalším vývoji. Je zřejmé, že i v plném počtu by měl PAOK hodně práce s Chelsea, ale tím, že hosté hráli téměř celý zápas pouze o deseti, soupeři vše velmi ulehčili. Chelsea tak získává povinné tři body a nutno dodat, že celkem snadné tři body.
90+2'
Zákroky brankáře Chelsea Arrizabalagy – 0.
Zákroky brankáře PAOKu Paschalakise – 6.
90+1'
Rozhodčí nastavil jen jednu minutu, sledujeme tak poslední vteřiny tohoto zápasu.
90'
Ross Barkley (Chelsea) to zkusil, přestřelil zeď a poté také branku PAOKu, vše ještě jistil gólman Alexandros Paschalakis.
88'
Vieirinha (PAOK) fauluje Rubena Loftus-Cheeka, domácí mají výhodu přímého kopu.
86'
Rychlý brejk domácích, přečíslení čtyři na tři, které zakončil střelou z levé strany Willian, Alexandros Paschalakis vyráží.
84'
Chelsea na polovině soupeře, rychlými přihrávkami se domácí snaží rozhýbat defenzivu PAOKu.
82'
Dvě přihrávky, pak nákop dopředu, kterým hosté odevzdávají míč soupeři. Ten je v mžiku zpět u vápna PAOKu...
80'
Žlutou kartu dostává Dimitris Pelkas (PAOK Soluň).
79'
Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Maurício, přichází Dimitris Pelkas.
78'
Chelsea právě vstřelila branku!
Bezmoc fotbalistů PAOKu je do očí bijící, hosté nejsou schopni udržet míč a nyní to domácí opět trestají. Callum Hudson-Odoi našel přesným centrem ve vápně ÁLVARO MORATU, který se poprvé dotkl míče, po své příchodu na hřiště a hned je z toho gól.
77'
Maurício (PAOK) vybojoval míč na své polovině, pak zkusil rozehrát, ale míč pouze odevzdal soupeři.
75'
Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Omar El Kaddouri, přichází Fernando Varela.
75'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Olivier Giroud, přichází Álvaro Morata.
74'
Z hlediště se ozývá pískot, diváci nejsou, i přes aktuální stav zápasu, spokojeni s tím, co Chelsea na hřišti předvádí.
72'
Chelsea kombinuje u půlící čáry a fotbal nyní trochu ztrácí tempo.
71'
Od závěrečného hvizdu nás dělí posledních zhruba dvacet minut, o vítězi tohoto zápasu je již delší dobu jasno, kolik ještě padne gólů?
68'
Chelsea v poklidu kombinuje u půlící čáry, domácí mají nahráno.
66'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Pedro, přichází Willian.
65'
Také hosté získávají roh, teprve druhý v zápase, z pravé strany rozehrál Vieirinha, ale domácí se ubránili.
64'
Po rohovém kopu zakončil Giroud vedle branky PAOKu, že by se v tomto utkání domácím rohové kopy dařily, to se rozhodně říci nedá.
63'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Davide Zappacosta, přichází Ethan Ampadu.
62'
A Chelsea je zpět na polovině PAOKu, jak jinak, domácí vybojovali roh.
60'
CALLUM HUDSON-ODOI si navedl míč do vápna PAOKu, pohybem se zbavil bránícího hráče a velmi překvapivou přízemní střelou k tyči zaskočil všechny, včetně gólmana Paschalakise.
60'
Hodina hry za námi, domácí dál buší na defenzivu PAOKu, nyní je tu opět roh pro Chelsea.
58'
Po rohovém kopu z levé strany, který rozehrál Callum Hudson-Odoi, pálí zpoza vápna Davide Zappacosta, ale nepřesně, branku PAOKu míjí.
57'
Rychlá akce domácích, zakončená střelou Rubena Loftus-Cheeka z pravé strany, kterou Alexandros Paschalakis vytěsnil na roh.
56'
Útočné manévry PAOKu končí faulem Amr Vardá, který je od svého příchodu na hřiště hodně aktivní.
55'
PAOK se dostává na polovinu Chelsea, tak uvidíme, jestli hosté ohrozí branku Arrizabalagy, který je stále bez práce.
54'
Žlutou kartu dostává Gary Cahill (Chelsea FC).
53'
Vieirinha (PAOK) rozehrál vůbec první roh v zápase, míč se dostal před vápno, odkud z voleje vypálil Amr Vardá, který ale branku netrefil.
52'
Amr Vardá (PAOK) padá ve vápně Chelsea, hosté si žádají penaltu, ale sudí je proti, zákrok obránce Emersona byl v souladu s pravidly.
51'
Léo Matos (PAOK) podstupuje ve vlastní šestnáctce souboj s útočícím Emersonem, který padá... je to na hraně, ale faul to není, penalta se nepíská.
50'
Žlutou kartu dostává Pontus Wernbloom (PAOK Soluň).
49'
Pedro (Chelsea) rozehrál, ale akce je vzápětí přerušena a Pedro to musí zkusit znovu.
48'
Roh na úvod druhého poločasu, samozřejmě pro Chelsea.
46'
Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Aleksandar Prijović, přichází Amr Vardá.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
První půle končí a fotbalisté PAOKu jsou za to jednoznačně rádi... ti jí totiž téměř celou odehráli pouze o deseti, což je na hřišti londýnské Chelsea opravdu nezáviděníhodné. Domácí mají velkou převahu, kterou vyjádřili dvěma góly Girouda. Fotbal připomíná hru kočky s myší.
45'
45'
PAOK drží míč na své polovině, ale i zde jsou hosté pod tlakem při rozehrávce.
43'
Chelsea opět s míčem na polovině soupeře, který se pouze brání.
42'
Velká šance domácích, kdy to Pedro zkusil z první z prostoru před malým vápnem, ale míč netrefil ideálně, navíc ho zablokoval Léo Matos.
41'
Probíhá poslední pětiminutovka, hosté se po delší době dostali k pokutovému území Chelsea, střela Omara El Kaddouriho, která však míří vysoko nad branku.
39'
Jedno je asi již nyní jasné, otázkou není, kdo zápas vyhraje, ale o kolik vyhraje Chelsea...
37'
Cesc Fàbregas krásným pasem našel ve vápně OLIVIERA GIROUDA, který v těžké pozici poslal míč z první do branky.
37'
Davide Zappacosta (Chelsea) hodně nepřesně odcentroval z pravé strany, míč poslal do autu.
36'
PAOK v dosavadním průběhu poločasu není schopen delší dobu podržet míč, hosté velmi rychle o míč přichází a v podstatě stále hrají bez něho.
34'
Pedro (Chelsea) rozehrává další roh domácích, míč míří před branku PAOKu, kde vyboxovává Alexandros Paschalakis.
33'
Vieirinha (PAOK) se ocitá na trávníku, po zákroku útočícího Girouda, míč pro PAOK.
32'
Centr domácích nyní prolétl vápnem PAOKu, aniž by ho kdokoliv zasáhl, byť Giroud to zkoušel hlavou, ale podskočil.
31'
Je za námi první půl hodina hry, kterou ovládla jednoznačně Chelsea. Ta má situaci navíc ulehčenou v tom, že hosté hrají bez vyloučeného Chačeridiho.
30'
Alexandros Paschalakis (PAOK) vyboxoval míč, který z pravé strany poslal Pedro do vápna hostů.
29'
Odkopem míče se nyní PAOK osvobozuje, ale pouze na chvíli, domácí jsou bleskově zpět.
27'
Pedro to udělal na hranici vápna velmi dobře, neukvapil se, našel na pravé straně, uvnitř šestnáctky soupeře OLIVIERA GIROUDA, který střelou z voleje nedal brankáři PAOKu šanci.
26'
Roh Chelsea, tentokrát z levé strany... a končí to špatnou přihrávkou, kdy míč získává soupeř.
25'
Pokračuje tlak domácích, který je ale zatím neefektivní, Chelsea si vysloveně nějakou čistou gólovou šanci vypracovat nedokázala.
24'
Ruben Loftus-Cheek (Chelsea) to nyní zkusil individuálně po levé straně, ale měl asi spíše přihrávat, byla z toho jen střela do boční sítě.
23'
Přetažený centr Pedra míří do míst, kde není vůbec nikdo a z hlediště se ozývá bučení a pískot.
22'
Další roh pro Chelsea, Pedro opět rozehraje z pravé strany.
21'
Po rohovém kopu, který rozehrál z pravé strany Pedro, se dostal do zakončení Gary Cahill (Chelsea), i on ale branku soupeře minul.
20'
Střela Loftus-Cheeka již měla potřebné parametry, Alexandros Paschalakis (PAOK) vyráží jeho pokus na roh.
20'
Callum Hudson-Odoi (Chelsea) nyní hledá kohosi ve vápně PAOKu, kde ale nikdo v modrém nebyl, tak si míč ze vzduchu stahuje Alexandros Paschalakis.
19'
Ale kombinace se zatím hostům vůbec nedaří, PAOK velmi lehce ztrácí míče.
18'
Po delší době sledujeme také PAOK na polovině Chelsea.
17'
Pedro (Chelsea) rozehrál roh z pravé strany, hosté se v pohodě ubránili.
16'
Domácí vybojovali míč, po obranném zákroku obránce Crespa.
15'
Chelsea s míčem na polovině soupeře.
14'
Callum Hudson-Odoi (Chelsea) udělal kličku bránícímu Matosovi a uvnitř vápna PAOKu vystřelil, branku však netrefil.
13'
Následuje dlouhý výkop, kterým ale hostující gólman pouze odevzdal míč soupeři.
12'
Míč končí v náruči Alexandrose Paschalakise (PAOK), v hledišti to jen zahučelo.
11'
Pedro (Chelsea) se opět dostal ke střele, z pravé strany netrefuje branku.
10'
Callum Hudson-Odoi (Chelsea) našel ve vápně pěkným obloučkem Girouda, který se dostal ke střele z levé strany, ale branku PAOKu přestřelil.
9'
No, bude zajímavé sledovat, jak oslabený PAOK ustojí tlak Chelsea v dalším průběhu zápasu.
8'
Cesc Fàbregas (Chelsea) rozehrál přímý kop, ale bylo to hodně špatné kopnuté, míč zamířil vedle branky PAOKu.
7'
Ou, pozor, obrovská komplikace pro PAOK. Hned v sedmé minutě utkání dostává rovnou červenou kartu Jevhen Chačeridi, který podrazil pronikajícího Girouda před vlastní šestnáctkou.
6'
Pedro odcentroval z pravé strany, ve vápně číhal Olivier Giroud, před nímž ale odhlavičkoval obránce PAOKu.
5'
Trochu nepřehledná situace byla nyní před brankou Chelsea, po volném kopu PAOKu, nakonec se ale domácím podařilo dostat míč pryč z vápna.
4'
Pedro (Chelsea) rozehrál roh z pravé strany, který ale PAOK v pohodě ubránil.
3'
Registrujeme první střelecký pokus v zápase, připisuje si ho Pedro (Chelsea). Jeho střelu zablokoval bránící Crespo, roh pro domácí.
2'
Špatnou přihrávkou končí kombinace Chelsea na polovině PAOKu.
1'

Chelsea FC: Arrizabalaga – Zappacosta, Christensen, Cahill (C), Emerson – Barkley, Fàbregas, Loftus-Cheek – Pedro, Giroud, Hudson-Odoi.
Náhradníci: Caballero – Alonso, Jorginho, Kovačić, Willian, Morata, Ampadu.

PAOK Soluň: Paschalakis – Matos, Chačeridi, Crespo, Vieirinha (C) – Maurício, Wernbloom – Jaba, Šachov, El Kaddouri – Prijović.
Náhradníci: Rey – Varela, Pelkas, Biseswar, Akpom, Vardá, Cañas.

Rozhodčí: Tohver – Koiv, Härsing (vš. EST).
PAOK SOLUŇ
Výsledky PAOKu jsou nečekané. Po celkem očekávané prohře v prvním kole doma s Chelsea přišla velmi cenná výhra 4:1 v Borisově na hřišti BATE. Zdálo se, že by PAOK tímto mohl nabrat směr jistý postup ze skupiny, ale pak přišel doslova osudný dvojzápas s maďarským MOL Vidi FC, s nímž PAOK nejprve prohrál doma 0:2 a poté i na jeho hřišti 0:1.
CHELSEA FC
Londýnský velkoklub jde do souboje se Soluní s klidným pocitem jistého postupu, neboť má na prvním místě již devítibodový náskok právě před Soluní, která je na třetím místě skupiny L. Byť výsledky Chelsea nejsou v základní skupině nijak oslnivé – 1:0 v Soluni, 1:0 doma s maďarským MOL Vidi, 3:1 s BATE Borisov a 1:0 v Borisově, stačí to zatím na plný bodový zisk a suverénní první místo.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání základní skupiny Evropské ligy, v němž CHELSEA FC přivítá na svém stadionu PAOK SOLUŇ.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.