Dudelange - Real Betis | ONLINE | 13.12.2018 21:00 | Evropská liga 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Evropská liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dudelange : Real Betis - 13. prosince 2018   21:00

Ukončeno
Dudelange
Dudelange
0:0
(0:0)
Real Betis
Real Betis
Dudelange
Sestavy:
Bonnefoi – Jordanov, Schnell (C), Prempeh, El Hriti – Stolz, Stélvio, Kenia (71. Malget), Couturier (82. Mélisse) – Turpel, Sinani (88. Jensen).
Náhradníci:
Esposito – Jensen, Kruska, Malget, Perez, Mélisse, Pokar.
Rozhodčí
Kralović – Benko, Weiss (všichni Slovensko)
Stade Josy Barthel
Real Betis
Sestavy:
Robles – Sidnei, Javi García, Feddal – Guerrero, Kaptoum, W. Carvalho (73. Bartra), Inuj, Tello – Joaquín (C) (75. Boudebouz), Morón (70. León).
Náhradníci:
Pau López – Barragán, A. Sanabria, Bartra, Boudebouz, León, Garijo.
Přenos se aktualizuje automaticky

Držení míče: 25 % : 75 %.
Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 1:4. Rohy: 0:11. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 8:3.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí bezbrankovou remízou, což ale Betisu stačí na postup z prvního místa. Španělský celek měl celé utkání výraznou územní převahu, avšak neustále narážel na pozornou obranu soupeře. Betis si sice připsal několik šancí, avšak ani jedna neskončil v síti. Na druhé straně se Dudelange snažilo zakládat rychlé protiútoky, díky kterým měla obrana Betisu velké starosti. Lucemburský celek nakonec vybojoval jeden bod, doposud jediný, který ve skupině získal.
90+4'
Konec zápasu.
90+4'
Žlutou kartu dostává Landry Bonnefoi (F91 Dudelange).
90+3'
Do konce zápasu nezbývá už moc času. Real Betis zakládá jednu z posledních akcí, domácí jsou v kompletním počtu na své polovině.
90+2'
Dudelange se už ani nesnaží útočit, naopak se soupeř dopustil celkem zbytečné ztráty míče, po které se k rozehrávce dostane brankář Bonnefoi.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
90'
Bonnefoi zachránil svůj celek! Kaptoumova vzdušná nabídka doplachtila na hlavu Garcíi, jehož důrazná hlavička směřovala pod břevno, kam domácí brankář stačil vytasit rukavici.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Na světelné tabuli stále svítí nerozhodný výsledek, změní to nastavený čas?
88'
Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Danel Sinani, přichází Leon Jensen.
87'
Prempeh dokázal odklidit další z řady centrů, posléze to velmi dobře provedl El Hriti, který u rohového praporku vybojoval volný kop.
86'
Do obrany se musel vracet Bartra, který raději zvolil přihrávku až na Roblese, jenž okamžitě rozehrál do strany na volného Guerrera.
85'
Zdálo se, že Boudebouz šel do souboje o míč šlapákem, nicméně sudí nechal pokračovat ve hře. Mezitím se k centru dostal Tello, domácí se opět ubránili.
84'
Do konce zápasu zbývá něco málo přes pět minut. Diváci stále marně čekají na úvodní branku, Dudelange je hodně blízko k prvnímu získanému bodu.
83'
Betis stále kombinuje s míčem na útočné polovině, přičemž domácí doslova zaparkovali autobus. Soupeř se tak nemůže dostat na dostřel Bonnefoie.
82'
Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Clément Couturier, přichází Bryan Mélisse.
81'
Obrannou povinnost si splnil domácí Couturier, který dokázal odpálit míč do zámezí, avšak poté skončil na zemi. Domácí záložník je ošetřován za lajnou.
80'
Bartra bezpečně dokráčel s míčem ke středovému kruhu, odkud vypustil kolmici na Boudebouze, který ale narazil na prvního protihráče.
76'
Krátce poté se náběh za obranu nepohlídal Inui, který se tak ocitl v ofsajdovém postavení, což potvrdil také následný opakovaný záběr.
75'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Joaquín, přichází Ryad Boudebouz.
74'
Následně Bonnefoi nepřesně vykopával do strany, El Hriti neměl šanci míč zachytit. Mezitím Guerrero vhodil balón zpět na hrací plochu.
73'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází William Carvalho, přichází Marc Bartra.
72'
Tohle už byl šance! Střídající León se dostal za obranu, následně to zkoušel z pořádného úhlu, jenomže míč skončil pouze na boční síti.
71'
Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Levan Kenia, přichází Kevin Malget.
70'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Lorenzo Morón, přichází Sergio León.
69'
Feddal rovněž urychlil autové vhazování, následně se domácí natlačili zpět ke své šestnáctce, kde dokázali zablokovat přihrávku od Kaptouma.
68'
Opět sledujeme tentýž obrázek hry. Španělskému celku se stále nedaří najít recept na obranu soupeře, před malým momentem dobře zasáhl Prempeh.
67'
Schnell raději jednal na jistotu, neposedný balón poslal daleko do zámezí. Guerrero vhodil míč zpět do hry, Betis se okamžitě natlačil k opačné šestnáctce.
66'
Tentokráte přišel nedovolený zákrok na domácího Keniu. Urychlená rozehrávka se snášela ke Couturierovi, který nedokázal přesně navázat.
65'
Betisu to ale nevyšlo na pravé straně, míč nakonec skončil za brankovou čárou. Bonnefoi si po kratší době vyzkouší rozehrávku od své branky.
64'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, stále čekáme na první branku. I ve druhém poločase má více ze hry Betis, avšak F91 se snaží zakládat protiútoky.
63'
Joaquín zahrával standardní situaci z velice dobré vzdálenosti. Na centrovanou nabídku si počíhal Prempeh, který odklidil míč do bezpečí.
62'
Dudelange podniklo další rychlý kontr, tentokráte v roli posledního hráče zasahoval Sidnei. Betis má velké starosti s bráněním rychlých protiútoků.
61'
Pro Betis mohlo být zle! Zablokovaný centr hrál do karet Sinanimu, jehož rána nakonec skončila nad břevnem, Robles nemusel zasahovat.
60'
Inuimu se nepodařilo vybojovat ani rohový kop, naopak zkušeně to provedl obránce Prempeh, který konstruktivně odkopl na nohu Couturiera.
59'
Robles měl najednou co dělat, aby stačil míč odkopnout před dotírajícím Sinanim. Nekompromisní výkop nakonec skončil někde u středového kruhu.
58'
Tello si navedl míč na pravou nohu, jenomže poté si s hracím předmětem neporozuměl. Rychlý výpad domácích skončil hned na druhé přihrávce.
57'
Bonnefoi zvolil odkop k levé autové čáře, kde ve vzduchu uspěl hostující Sidnei. Následně přišel útočný faul od napadajícího Sinaniho.
56'
Hodně teatrálním pádem to zkoušel Guerrero, který si nakonec nedovolený zákrok nevybojoval. Bude z toho pouze odkop od domácí svatyně.
55'
K hranici šestnáctky se natlačil celkem nevýrazný Inui, který si počkal na podporu svých spoluhráčů. Mezitím se domácí dostali zpět za balón.
54'
Snad poprvé ve druhém poločase se dostal k práci s míčem brankář Robles, kterému se odkop příliš nepovedl. Domácí tak vybojovali aut.
53'
Rohový kop v podání španělského celku opět nepřinesl nic nebezpečného, naopak se míč dostal k půlící čáře, kam soupeře vytlačil napadající Kenia.
52'
Kaptoum se vydal do přehuštěného prostoru, kde nakonec dokázal prohodit míč na Guerrera. Následný centr ale odklidil do zámezí Stélvio.
51'
Za postranní čárou se zjevil hostující Carvalho, který má menší nesrovnalost u pravého chrániče. Betis bude hrát chvíli v početní nevýhodě.
50'
Posléze se na zemi ocitl domácí křídelník Couturier, avšak Guerrero šel do souboje čistým způsobem. Nakonec z toho bude aut pro hostující mužstvo.
49'
Jenomže rozehrávka domácího celku nebyla zrovna přesvědčivá, s míčem opět hraje Betis. Momentálně má balón na své kopačce Sidnei.
48'
Hned v samotném úvodu druhého poločasu si nedovoleným zákrokem pomohl Kaptoum, který u středového kruhu poslal k zemi Keniu.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nepřinesl žádnou přesnou trefu. Pochopitelně více ze hry měl španělský Betis, který ale dlouhou dobu narážel na pozornou obranu soupeře. Postupem času se hra Betisu o poznání zlepšila, avšak první brance zabránil výborně chytající brankář Bonnefoi. Dudelange se snažilo vycházet ze zajištěné obrany, což se celkem dařilo, nicméně brankář Robles nemusel řešit nic nebezpečného.
45+1'
První poločas skončil.
45+1'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
45'
Joaquín se postavil k rozehrávce přímého kopu, který posílal na bránu soupeře. Bonnefoi si ale vzdálenější konstrukci pohlídal.
44'
Žlutou kartu dostává Tom Schnell (F91 Dudelange).
43'
Kaptoum dlouho váhal s přihrávkou, nakonec se po jeho přihrávce rychle zbavil míče Tello. Domácí ale promarnili ideální šanci k protiútoku.
42'
Feddal roztáhl hru na pravou stranu, kde se dostal k míči Guerrero, kterého ale dokázal vytlačit El Hriti. Betis tak došel zpět ke středovému kruhu.
40'
El Hriti to zkusil nákopem kolem protihráče, který nakonec vyšel na výbornou. Domácí vybojovali autové vhazování od levé autové čáry.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
38'
Joaquín si naběhl na křížný pas, načež zkoušel z jedničky odcentrovat do šestnáctky, kde si pro míč seběhl pozorný brankář Bonnefoi.
37'
Další velká šance Betisu! Guerrero se po pravém křídle prohnal do vápna, odkud našel nohu Loréna, kterého ale dokázal vychytat Bonnefoi.
36'
Kenia měl kolem sebe dostatek prostoru, jenomže přihrávku křížem zastavil vracející se García. Betis to opět musí zkusit z vlastní obranné poloviny.
35'
Dudelange mohlo podniknout rychlý kontr, jenomže ten skončil, tak rychle jak vůbec začal. Včas se totiž vrátil obránce Sidnei, který přihrál Roblesovi.
34'
Nedovoleným zákrokem si pomohl obránce El Hriti, který nezachytil pohyb Guerrera. Betis rozehrával volný kop, Joaquín ale našel pouze Schnella.
33'
Betis si vyzkoušel už čtvrtý rohový kop, avšak ani tento nebyl zrovna nebezpečný. Domácí se ubránili, nyní se snaží rozjet kombinaci.
32'
Carvalho se dostal k pokutovému území, jenomže zřejmě prováhal ideální moment ke střele. To napravil kolega Inui, který ale vypálil vysoko nad branku.
31'
Centrem od postranní čáry to zkoušel Couturier, který ale našel pouze náruč brankáře Roblese. Na druhé straně musel zakročit Prempeh.
30'
Po delší době se na druhou stranu dostalo Dudelange. Stolz se pokusil oslovit Sinaniho, avšak před ním dokázal zakročit obránce García.
29'
Feddal rozehrával standardní situaci z vlastní poloviny. Rychlá akce nakonec směřovala na Kaptouma, který nevybojoval ani autové vhazování.
25'
Vůbec první šance tohoto zápasu! Nejprve si Tello navedl míč na pravačku, avšak nepropálil blok protihráčů. Poté z blízkosti pálil Lorén, který trefil pouze brankáře.
24'
Rychle z branky musel brankář Bonnefoi, který nakonec zvládl zažehnat nebezpečí před napadajícím Lorénem. Míč skončil daleko za postranní čárou.
23'
Na hranici ofsajdového postavení si zpracovával míč Lorén, avšak posléze nenahrál přesně. Dudelange se rozhodlo uklidnit hru na vlastní polovině.
22'
Na pravém křídle neměl moc prostoru Guerrero, který nakonec přenesl hru na levou stranu. Tello ale neuspěl s průnikem kolem obránce Jordanova.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, stále čekáme na něco nebezpečnějšího. Nicméně i nadále platí, že hosté mají více ze hry.
20'
Na pořadu dne byl další rohový kop, tentokráte z pravé strany. Joaquín rozehrál nakrátko, centr ale dokázal zablokovat hned první protihráč.
19'
Poprvé v utkání se obrana domácích trochu otevřela. Inui si naváděl míč na levou nohu, avšak včas k němu přispěchal pozorný obránce El Hriti.
18'
Hostující García si málem zkomplikoval život, napadající Sinani se nakonec k míči vůbec nedostal. Dudelange bude alespoň vhazovat.
17'
Sidnei si ani v tomto případě nevěřil na průni podél autové čáry, nakonec si pro spolupráci vybral Carvalha, jenž dokázal přejít přes Prempeha.
16'
Stolzovi se podařilo vystihnout velice pomalou přihrávku, posléze si pokoušel narazit s Keniou, avšak prvně jmenovaný nezpracoval prudký balón.
15'
Následně byl Tello v péči několika protihráčů, proto musel zvolit okamžitou přihrávku zpět na obrannou polovinu, kde nyní operuje s míčem Sidnei.
14'
Na poslední chvíli zakročil obránce García, který za sebe nepustil kolmici z kopačky Stélvia. V opačném případě bychom sledovali vylouženou šanci.
13'
Nakonec se jako poslední dotkl míče domácí Turpel, Betis tak zahrával rohový kop z levé strany. Joaquín tentokráte našel hlavu Prempeha.
12'
K oné rozehrávce se postavil velezkušený Joaquín, který kroutil míč do malého vápna, kde se na něj vyhoupl Feddal, jehož hlavička skončila vedle.
11'
Na zemi se ocitl hostující Guerrero, kterému se podařilo vybojovat zajímavou standardku. Bonnefoi si bude muset poprvé postavit zeď.
10'
U postranní čáry skončili na zemi hned dva protihráči, ani v jednom případě se nejednalo o faul. Betis tak bude mít možnost vhazovat z levé strany.
9'
Stolz si počkal na náběh Jordanova, který to ihned zkoušel centrem do pokutového území. Ten se stal snadnou kořistí brankáře Roblese.
8'
Obrannou povinnost si před malým momentem splnil domácí El Hriti, který za sebe nepustil Guerrera, jenž vybojoval další autové vhazování.
7'
Hostující obrana si nyní dávala přednost, nakonec se na druhou polovinu jako první dostal Sidnei, který okamžitě vracel balón na Feddala.
6'
Jordanov obstaral aut z pravé strany, jenomže Stélvio nedokázal obejít důrazného García. Betis to pro změnu zkouší přes pravou stranu hrací plochy.
5'
Stélvio to sice zkoušel nákopem za hostující obranu, avšak jeho kolega Turpel se ocitl v ofsajdu. Krátce poté musel jednat brankář Robles.
4'
Přihrávku na Turpela dokázal zachytit hostující obránce García, který vybojoval autové vhazování, ke kterému se postavil obránce Feddal.
3'
Betis se hned v úvodu utkání dostal ke své klasické kombinaci. Momentálně sledujeme hru na obranné polovině španělského mužstva.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zprava doleva.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

F91 Dudelange: Bonnefoi – Jordanov, Schnell (C), Prempeh, El Hriti – Stolz, Stélvio, Kenia, Couturier – Turpel, Sinani.
Náhradníci: Esposito – Jensen, Kruska, Malget, Perez, Mélisse, Pokar.

Real Betis: Robles – Sidnei, Javi García, Feddal – Guerrero, Kaptoum, W. Carvalho, Inuj, Tello – Joaquín (C), Morón.
Náhradníci: Pau López – Barragán, A. Sanabria, Bartra, Boudebouz, León.

Rozhodčí: Kralovic – Benko, Weiss (všichni Slovensko).
Real Betis

Na opačné straně stojí sevillský Betis, který si v minulém kole zajistil postup do vyřazovacích bojů. Betis má momentálně na svém kontě jedenáct bodů, v tomto utkání se tak bude rvát o první pozici své skupiny. Španělský celek z pěti zápasů zvítězil hned ve třech případech, první remíza přišla hned v úvodním kole, a sice proti řeckému Olympiakosu. Posléze Betis remizoval s italským AC, načež v minulém kole bezpečně zdolal Olympiakos poměrem 1:0. Betis se prezentuje vůbec nejlepší obranou skupiny, ta totiž inkasovala pouze dvě branky, shodou okolností obě proti druhému AC Milán.
F91 Dudelange

Lucemburský Dudelange se ve své domácí soutěži nachází na sympatické třetí pozici, přičemž na vedoucí Jeunesse ztrácí pouze tři body. Opačně je to ale ve skupinové fázi Evropské ligy, kde se Dudelange ocitlo až na poslední pozici. Domácí celek dnešního utkání nemá na postup nárok, navíc nezískal ani jeden bod. Dudelange logicky prohrálo všech pět zápasů, v minulém kole ale sahalo po bodovém zisku, neboť na San Siru dokonce vedlo nad AC Milán poměrem 2:1, utkání však skončilo prohrou 2:5. Dudelange tak bude v dnešním utkání usilovat o první body, s posledním místem se před samotnou skupinou celkem čekalo.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Evropská liga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi F91 Dudelange a Real Betis.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud