Evropská liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Genk : Malmö - 20. září 2018   18:55

Genk
Genk
37' Trossard (Maehle) • 71' Samatta
2:0
(1:0)
Malmö
Malmö
Genk
Vukovic – Maehle, Déwaest, Aidoo, Uronen – Pozuelo (C) (76. Seck), Malinovskyj, S. Berge – Trossard, Samatta (86. Ingvartsen), Ndongala (72. Paintsil).
Jackers – Nastić, Ingvartsen, Paintsil, Seck, Piotrowski, Lucumi.
Malmö
Dahlin – Vindheim, L. Nielsen, Bengtsson, Safari (80. Binaku) – Christiansen (86. Gall), Bachirou, Lewicki, Rieks – Rosenberg, Antonsson (55. Traustason).
Viitala – Larsson, Binaku, Traustason, Gall, Innocent, Brorsson.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Fauly: 10:13.
Dnes jsme viděli urputnou taktickou bitvu. Hosté z Malmö věděli, že se nemohou s Genkem pouštět do zběsilého útočení, tak to dnes chtěli ubránit. To se jim dlouho dařilo, spoléhali se na brejky a vzadu drželi nulu. Po inkasovaném gólu ale museli otevřít hru a dostali druhý gól. Pak už to byla jedna velká křeč v podání Malmö, které dnes zaslouženě prohrává.
Je to tak, je konec, sudí končí tento zápas, který domácí vyhrávají 2:0!
90+4'
90+4'
Zákroky brankáře Malmö Dahlina – 4.
90+4'
Zákroky brankáře Genku Vukovice – 0.
90+4'
Danny Vukovic (Genk) vykopává od své branky a to bude zřejmě to poslední, co dnes uvidíme.
90+3'
Necelých dvacet vteřin před koncem ještě snaha hostů o rychlý brejk, Marcus Rosenberg ale nedostihl nepřesný pas na hrací ploše.
90+3'
A je tu poslední nastavená minuta, o osudu zápasu je již rozhodnuto, pravděpodobně i o konečném výsledku.
90+2'
Rozhodčí nastavuje tři minuty, Leandro Trossard (Genk) našel před vápnem Malinvoského, který to zkusil z první, ale střelu mu nesedla.
90+1'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.
90'
Rasmus Bengtsson (Malmö) dokázal hlavou dostat míč do branky, po volném kopu svého týmu, ale gól neplatí pro ofsajd!
89'
Hosté nyní dostávají výhodu volného kopu z levé strany, je to na centr do vápna.
87'
Je tu závěr utkání, Genk si jde pro „povinné“ vítězství.
86'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Anders Bleg Christiansen, přichází Romain Gall.
86'
Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Mbwana Samatta, přichází Marcus Ingvartsen.
85'
Ibrahima Seck (Genk) ze stoje zkouší z hranice vápna střelecké štěstí, ale střela mu vůbec nesedla a míč letí vedle branky.
84'
Míč letí do vápna Malmö, kde se ale jeden z útočících hráčů provinil proti pravidlům a domácí nemohou zakončit, hrají hosté.
83'
Domácí vybojovali svůj šestý rohový kop v zápase, rozehrávat budou z levé strany.
82'
Žlutou kartu dostává Lasse L. Nielsen (Malmö FF).
80'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Behrang Safari, přichází Egzon Binaku.
79'
Z celé akce domácí vytěžili střelu Malinovského, kterou ale Dahlin dokázal zneškodnit.
78'
Volný přímý kop pro Genk, je to z pozice odkud se dá přímo ohrozit branka soupeře.
78'
Žlutou kartu dostává Rasmus Bengtsson (Malmö FF).
77'
Hosté budou vhazovat z pravé strany, na své polovině.
76'
Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Alejandro Pozuelo, přichází Ibrahima Seck.
75'
Leandro Trossard (Genk) vypálil zpoza vápna, gólman Johan Dahlin jeho střelu pouze vyrazil před sebe, ale míč stihl odehrát obránce Malmö do bezpečí.
73'
Od branky Genku začíná další kombinace domácích, kteří se poměrně rychle dostávají na polovinu soupeře.
72'
Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Dieumerci Ndongala, přichází Joseph Paintsil.
71'
Genk právě vstřelil branku!
Tak to je rána pro Malmö. Švédské mužstvo se v posledních minutách snažilo o vyrovnání, pak ale přišel ojedinělý útok Genku, který končí gólem! Ve vápně se odražený míč dostal k MBWANA SAMATTOVI, který ho dokázal dostat do branky.
69'
Nyní se také Genk dostává do útoku, Malmö nyní není tak úplně zformované.
66'
Žlutou kartu dostává Arnor Traustason (Malmö FF).
65'
Malmö opět s míčem na polovině Genku, který se nyní soustředí na bránění těsného náskoku.
63'
Míče se ale zmocnili domácí, kteří se dostávají po pravé straně na polovinu Malmö.
62'
Autové vhazování hostů, na polovině Genku.
61'
Hodina hry za námi, hosté stále prohrávají o gól, v posledních minutách se ale přece jenom o něco více tlačí do útočení.
59'
Malmö se snaží něco vymyslet na polovině Genku, ale dát si tři nebo čtyři přihrávky bez ztráty míče, to je zatím nad síly hostů.
57'
55'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Marcus Antonsson, přichází Arnor Traustason.
54'
Ruslan Malinovskyj (Genk) rozehrál z pravé strany rohový kop, ke střele se poté dostal Joakim Maehle, ale ten brankáře Malmö nepřekvapil.
53'
Naštěstí pro Christiansena nešlo o úplně tvrdou střelu, každopádně domácí získávají roh.
52'
Genk s míčem u vápna Malmö, Leandro Trossard (Genk) nyní sestřelil bránícího Christiansena, kterého míč zasáhl do hlavy.
51'
Joakim Maehle (Genk) fauluje u půlící čáry, míč pro Malmö.
50'
Zatím ani první pětiminutovka druhé půle nenasvědčuje, že by se na předváděné hře mělo něco měnit.
48'
Sebastien Déwaest (Genk) faulován napadajícím Rosenbergem, míč pro domácí.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:58.
Je za námi první poločas, který byl hodně nezáživný. V podstatě se na trávníku nedělo vůbec nic, s výjimkou gólové situace ze 37. minuty. Je to urputná taktická bitva, Genk častěji drží míč, ale to je asi tak všechno. Malmö dnes pouze brání a zkouší využít nějaký ten brejk, ani to zatím ale k úspěchu nevede.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta, to kvůli ošetřování domácího Bergeho v průběhu poločasu.
45'
Co nyní předvedou hosté....? Centr Vindheima z pravé strany letí do míst, kde není vůbec nikdo, tolik ze strany Malmö.
44'
Pas Malmö končí na kopačce domácího obránce Déwaesta, ten zklidňuje hru a rozehrává na své polovině.
42'
Útočné snahy Malmö nemají dlouhého trvání, hosté se s míčem dlouho na polovině Genku nezdrží.
40'
Je tu poslední pětiminutovka první půle, hosté se po delší době dostávají s míčem na polovinu Genku.
39'
Vedení Genku naprosto zasloužené, hosté jsou pod tlakem a zatím zahrozili pouze z několika rychlých brejků.
37'
Joakim Maehle vybojoval míč na pravé straně, dokázal uniknout i obránci a poté z pravé strany parádně odcentrovat. Míč ve vápně dopadl přesně na nohu LEANDRA TROSSARDA, který ho již jen nasměroval do branky.
36'
Hosté se ubránili, ale nyní pokračuje tlak domácích, Malmö je pod tlakem.
35'
Jenže po faulu Christiansena se domácí opět dostávají k míči a budou moci rozehrát volný kop na polovině Malmö, z levé strany.
34'
Ruslan Malinovskyj (Genk) s míčem na levé straně, jeho přihrávku na Samattu ale vystihl obránce Malmö.
32'
Joakim Maehle (Genk) nejprve uklouzl v souboji s obráncem Malmö, pak se ale znovu dostal k míči a vystřelil zpoza vápna, ovšem přímo do míst, kde stál Johan Dahlin.
31'
Žlutou kartu dostává Behrang Safari (Malmö FF).
30'
Je za námi první půl hodina hry, zatím sledujeme urputnou taktickou bitvu, která postrádá zápletku.
28'
Šlo tam zřejmě o úder do oblasti zad, Berge musí být ošetřován.
27'
Sander Berge (Genk) nyní dostal nepříjemně „naloženo“ v souboji o míč a zůstává na trávníku.
26'
Statistika držení míče – 66% : 34%.
25'
Po další chybě domácích v rozehrávce se Malmö dostalo k míči, hosté to zkusili po levé straně, zatím neúspěšně.
24'
Opět má míč domácí mužstvo, které se ale většinou pohybuje pouze u půlící čáry.
22'
Genk s míčem ve středu hřiště, stále sledujeme spíše opatrný fotbal.
20'
To bude cesta pro Malmö, jak zaskočit favorizovaného soupeře – pevná obrana a nebezpečné rychlé brejky.
19'
Marcus Antonsson (Malmö) zahrozil rychlým brejkem, který ale domácí nakonec dokázali ubránit.
17'
Leandro Trossard (Genk) nyní vystřelil z prostoru před vápnem Malmö, branku ale vysoko přestřelil.
16'
Genk má zatím, dle očekávání, převahu, Malmö se však zatím pozorně brání.
14'
Jere Uronen (Genk) vyslal do zakončení Pozuela, který ale z levé strany minul branku soupeře.
13'
Ruslan Malinovskyj (Genk) se dostal ke střele z pravé strany, míč mířil mezi tři tyče, ale v cestě stál gólman Johan Dahlin.
12'
Dieumerci Ndongala (Genk) nedokázal zpracovat míč ve vápně, který mu odskočil od nohy, obrana Malmö poté získala míč.
11'
Prvních deset minut nenabídlo žádnou strhující podívanou, oba týmy jako by se nejprve oťukávaly.
9'
Marcus Antonsson (Malmö) fauluje v pokutovém území Genku, míč pro domácí.
8'
Registrujeme první střelu v zápase, domácí Leandro Trossard však branku netrefuje.
6'
Leandro Trossard (Genk) nedostihl pas na levém křídle, míč skončil v autu, hosté vhazují.
5'
Joseph Aidoo (Genk) nyní zvládl situaci na pravé strany, při bránění Rosenberga, autové vhazování domácích.
4'
Genk na polovině soupeře, který se nyní téměř v plném počtu brání.
2'
Hraje se na polovině švédského mužstva, kde ale míč opouští hrací plochu.
1'
Utkání začne za malý okamžik.

KRC Genk: Vukovic – Maehle, Déwaest, Aidoo, Uronen – Pozuelo (C), Malinovskyj, S. Berge – Trossard, Samatta, Ndongala.
Náhradníci: Jackers – Nastić, Ingvartsen, Paintsil, Seck, Piotrowski, Lucumi.

Malmö FF: Dahlin – Vindheim, L. Nielsen, Bengtsson, Safari – Christiansen, Bachirou, Lewicki, Rieks – Rosenberg, Antonsson.
Náhradníci: Viitala – Larsson, Binaku, Traustason, Gall, Innocent, Brorsson..
MALMÖ FF
Švédský klub to letos zkoušel v Lize mistrů, kde dokázal ve druhém předkole vyřadit nebezpečnou rumunskou Kluž. Soupeř pro 3. předkolo byl hratelný – maďarský MOL Vidi FC, nicméně po remíze 0:0 v Maďarsku doma Malmö nedokázalo vyhrát a po remíze 1:1 se z postupu radoval MOL. Malmö se tak ocitlo ve 4. předkole Evropské ligy, kde smutek zažehnalo postupem přes Midtjylland.
KRC GENK
Belgický Genk si letos cestu do základní fáze Evropské ligy klestil již z předkol, konkrétně dokonce z 2. předkola. Na cestě tak musel přehrát tři týmy, přičemž ten nejslabší čekal ve 2. předkola. Fola Esch z Lucemburska nebyl soupeř, který by měl Genk zaskočit, což se také nestalo. V dalším předkole se Genk dokázal vypořádat s polskou Poznaní a byť měl nejtěžší soupeř čekat v play off, resp. ve 4. předkole, v podobě Bröndby Kodaň tomu tak nebylo a Genk postoupil naprosto suveréně, po výsledcích 5:2, 4:2!
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání Evropské ligy, základní skupiny I, v němž belgický KRC GENK přivítá na svém stadionu švédské MALMÖ FF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.