Evropská liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Leverkusen : Ludogorets - 29. listopadu 2018   18:55

Leverkusen
Leverkusen
85' Weiser
1:1
(0:0)
Ludogorets
Ludogorets
69' Marcelinho  (Świerczok)
Leverkusen
R. Özcan – Weiser, P. Retsos (35. Baumgartlinger), Dragović, Wendell – Paulinho, Aránguiz (C) (63. L. Bender), Schreck (73. Havertz), Bailey – Kiese Thelin, Alario.
Kirschbaum – Tah, L. Bender, Baumgartlinger, Havertz, Volland, Bellarabi.
Higler – Zuilen, Dongen
BayArena, Leverkusen
Ludogorets
Renan – Cicinho, Moţi, Terziev, Forster – Joao Paulo (64. Marcelinho), Góralski, Sasha (89. Bakalov), Djakov (C), Wanderson – Świerczok (83. Nedjalkov).
Broun – Nedjalkov, Bakalov, Mahlangu, Brandão, Marcelinho, Keșerü.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 11:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:13.
Je dobojováno. Utkání mezi Leverkusenem a Ludogorcem Razgrad skončilo nerozhodně 1:1 a domácí tak nepotvrdili roli favorita. Do vedení šli hosté, kteří využili jednu z mála svých příležitostí. Leverkusen měl několik slibných šancí, ale prosadil se pouze Mitchell Weiser a nakonec si týmy body rozdělí.
90+3'
90+3'
Domácí zahrávali další rohový kop, ale ani z něho nic nebylo a vypadá to, že se další branky už nedočkáme.
90+2'
Žlutou kartu dostává Cosmin Moţi (PFC Ludogorec Razgrad).
90+1'
Žlutou kartu dostává Isaac Kiese Thelin (Bayer Leverkusen).
90+1'
Rozhodčí přidal tři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Sasha, přichází Dimo Bakalov.
87'
Po rohovém kopu domácích proletěl míč malým vápnem a nakonec skončil těsně vedle pravé tyče!
85'
Leverkusen právě vstřelil branku!
Tak přeci jen je to 1:1! Tentokrát už to domácím vyšlo a MITCHELL WEISER tedy dává důležitou branku a je jasné, že konec zápasu bude ještě hodně zajímavý a máme se na co těšit.
83'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Jakub Świerczok, přichází Anton Nedjalkov.
82'
A nic nebylo ani z rohu a Leverkusen tedy stále prohrává o jednu branku.
81'
Leon Bailey se dostal na hranici penalty k míči, ale trefil jen obránce. Nic nebylo ani z dorážky. Roh pro Leverkusen.
79'
Ani tentokrát to domácím nevyšlo. Míč skončil v zámezí a rozehrávat tak bude Renan, který ale šetří cenné vteřinky.
77'
Do zakončení se tlačila hned trojice domácích hráčů, ale ani jeden z nich se nakonec k míči nedostal.
76'
Rohový kop pro Leverkusen.
75'
Domácím se ve druhém poločase příliš nedaří. Snaží se, tlačí se dopředu, ale ve finální fázi to je bída.
73'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Sam Schreck, přichází Kai Havertz.
72'
Žlutou kartu dostává Mitchell Weiser (Bayer Leverkusen).
71'
Dvacet minutek před koncem vede Ludogorec překvapivě 1:0. Je jasné, že konec utkání bude ještě hodně zajímavý.
69'
Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
Tak pozor, protože hosté jdou do vedení 1:0! MARCELINHO dostal výbornou přihrávku do vápna, byl sám před brankářem, kterého nakonec překonal!
66'
Po nepřesné přihrávce sebral míč Renan, který to hned zkusil dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost.
64'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Joao Paulo, přichází Marcelinho.
63'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Charles Aránguiz, přichází Lars Bender.
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek. A vzhledem k tomu, že je to stále 0:0, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
59'
Leon Bailey vypálil z dálky, ale s jeho dělovkou si hostující brankář výborně poradil a míč vyrazil!
58'
Ale rozehrávka rohů se domácím dnes příliš nedaří, což Leverkusen potvrdil i tentokrát.
57'
55'
Domácí se ale v pohodě ubránili a znovu pospíchají dopředu. Jen připomenu, že Leverkusen potřebuje vyhrát, aby vyhrál tuto skupinu.
54'
Po rychlé akci je tu rohový kop pro hosty.
52'
Leon Bailey krásně pronikl do vápna, obešel tři protihráče, ale poté vypálil hodně vedle hostující branky.
50'
Leverkusen stále útočí, ale Ludogorec dnes zatím dobře brání a domácí do větších šancí nepouští.
48'
Nakonec se ve vápně dostal k míči Sam Schreck, ale zakončení vůbec nezvládl a z dobré pozice branku o pořádný kus minul.
47'
Leverkusen se hned usadil na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet.
46'
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 19:56 hodin.
První poločas je za námi. Začátek zápasu patřil domácím, ale pak se hra vyrovnala. Žádnou větší šanci jsme neviděli a také proto je stav tohoto utkání stále 0:0. Uvidíme, co nám hráči předvedou ve druhém poločase, snad to bude o něco lepší, než v tom prvním.
45+2'
45+1'
Rozhodčí přidal jednu minutku.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Domácí v závěru prvního poločasu zase trochu přidali, ale Ludogorec stále velmi pozorně brání.
41'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a vypadá to, že v prvním poločase se už branky nedočkáme.
40'
39'
Nyní sledujeme hodně nudnou pasáž. Na trávníku se nic neděje a k vidění je pouze mnoho nepřesností.
37'
Po nepřesné přihrávce sebral míč pozorný Renan, který s rozehrávkou vůbec nepospíchá.
35'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Panagiotis Retsos, přichází Julian Baumgartlinger.
34'
Začátek utkání patřil jednoznačně domácím, ale nyní se už hra vyrovnala a sledujeme zcela vyrovnanou partii.
32'
Na trávníku zůstal ležet jeden z domácích hráčů a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.
30'
Na zadní tyči se k míči nakonec dostal Joao Paulo, ale v záklonu poslal míč vysoko nad branku domácího celku.
29'
Rohový kop pro hosty.
28'
Hostující hráč utekl po pravé straně, poslal míč před branku Leverkusenu, ale tam nebyl žádný z jeho spoluhráčů.
26'
Jeden z domácích hráčů napřáhl z dálky, ale hradbu těl před sebou nepropálil a Renan byl i tentokrát bez práce.
24'
Ve finální fázi se zatím Leverkusen trápí, což předvedl i tentokrát, kdy Lucas Alario nezvládl přihrávku a domácí o míč přišli.
22'
Leverkusen se znovu nastěhoval na polovinu soupeře, ale ani tentokrát domácí nic nevymysleli.
20'
Hosté ale zatím velmi dobře brání a do větších šancí se Leverkusen nemůže dostat.
18'
Ale ani z rohu domácí nic nevytěžili. Leverkusen však zůstává u míče a snaží se něco kloudného vymyslet.
17'
15'
Hosté nyní drží míč a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou dnes střeží Ramazan Özcan.
14'
Leverkusen to zkusil dlouhým nákopem, ale ani ten se neujal.
12'
Tempo hry malinko opadlo a nyní se hraje hlavně uprostřed hrací plochy. Na úvodní branku stále čekáme.
10'
Nyní se snad poprvé dopředu vydali i hosté, kteří na polovině Leverkusenu vybojovali faul. Z nakopnutého míče ale nic nebylo a na tahu už je znovu německý celek.
8'
Leverkusen je zatím jasně lepší. Hraje se pouze na polovině hostujícího celku, který má s pohybem domácích hráčů obrovské problémy.
6'
A o další střelu se postaral zatím velmi aktivní Lucas Alario, ale i tentokrátn zamířil těsně vedle! Domácí ale začali hodně od podlahy a soupeře vůbec nešetří.
4'
A další pokus, kterým se prezentoval Charles Aránguiz, ale ani tento projektil neměl gólové parametry.
3'
Hosté se dostali k míči, ale domácí ho rychle získali zpět a znovu se tlačí dopředu.
2'
Nakonec z toho byla střela, ale té scházela přesnost a Renan tedy zasahovat nemusel, ale vypadá to, že se hostující brankář dnes nudit nebude.
1'
Domácí celek začal aktivně a hned se usadili na polovině soupeře a snaží se prokombinovat do zakončení.
1'
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel mezi Leverkusenem a Ludogorcem Razgrad začne za malý okamžik.

Bayer Leverkusen: R. Özcan – Weiser, P. Retsos, Dragović, Wendell – Paulinho, Aránguiz (C), Schreck, Bailey – Kiese Thelin, Alario.
Náhradníci: Kirschbaum – Tah, L. Bender, Baumgartlinger, Havertz, Volland, Bellarabi.

PFC Ludogorec Razgrad: Renan – Cicinho, Moţi, Terziev, Forster – Joao Paulo, Góralski, Sasha, Djakov (C), Wanderson – Świerczok.
Náhradníci: Broun – Nedjalkov, Bakalov, Mahlangu, Brandão, Marcelinho, Keșerü.

Rozhodčí: Higler – Zuilen, Dongen.
Utkání mezi Leverkusen a Ludogorcem Razgrad začíná v 18:55 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte tento zápas Evropské ligy ujít, máme se na co těšit.
PFC LUDOGOREC RAZGRAD

Hostující celek už do další fáze Evropské ligy určitě nepostoupí. Ludogorec má zatím pouze dva body a ve skupině je zatím na třetí pozici. A právě o tuto pozici se ještě popere s Larnakou, která má stejný počet bodů. Ludogorec v Evropské lize zatím ještě nevyhrál, tak uvidíme, jak si povede dnes.

Odehrané zápasy:
Ludogorec – Larnaka 0:0
Larnaka – Ludogorec 1:1
Curych – Ludogorec 1:0
Ludogorec – Leverkusen 2:3
BAYERN LEVERKUSEN

Německý celek je jasným postupujícím z této skupiny, ve které zatím získal 9 bodů a je na první pozici. Ovšem Curych má také 9 bodů, takže domácí stále hrají o první místo ve skupině a dnes nebere nic jiného, než vítězství. Je ale jasné, že Leverkusen dnes nebude hrát v nejsilnější možné sestavě, ale i přesto bude velkým favoritem.

Leverkusen – Curych 1:0
Curych – Leverkusen 3:2
Leverkusen – Larnaca 4:2
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Evropská liga má na programu další zápasy základních skupin a my budeme sledovat utkání mezi Leverkusenem a Ludogorecem Razgrad. Jasným favoritem tohoto zápasu je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.