Evropská liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Betis : Olympiacos - 29. listopadu 2018   18:55

Real Betis
Real Betis
39' Canales (A. Sanabria)
1:0
(1:0)
Olympiacos
Olympiacos
Real Betis
Robles – Mandi (C), Bartra (74. Javi García), Sidnei – Tello (83. Barragán), Canales, W. Carvalho, Lo Celso, Firpo – A. Sanabria, León (63. Inuj).
Pau López – Javi García, Inuj, Morón, Joaquín, Guardado, Barragán.
Karasev – Demeško, Luněv (vš. RUS)
Estadio Benito Villamarín, Sevilla, Španělsko
Olympiacos
J. Sá – Elabdellaoui, Cissé, Vuković, Tsimikas – Guilherme (81. B. Natcho), Bouchalakis (58. Guerrero), Camara – Podence, Fortunis (C), Leiva (72. Vrousai).
Gianniotis – B. Natcho, Guerrero, Vrousai, Koutris, Roderick, Torosidis.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec! Betis dnešní bitvu zvládl a porazil Olympiakos, což znamená, že je na nejlepší cestě k vítězství ve skupině. Dnešním triumfem si španělský klub zajistil postup, o tom, zda vyhraje skupinu, rozhodne poslední kolo.
90+4'
Zákroky brankáře Betisu Roblese – 1.
Zákroky brankáře Olympiakosu Sá – 8.
90+1'
Rozhodčí nastavil tři minuty.
89'
Jagoš Vuković (Olympiakos) pálí zpoza vápna, ale pouze vysoko nad branku, obránce hostů se chytá za hlavu, takhle se góly opravdu nedávají.
89'
Domácí roh Olympiakosu ubránili, ale hosté zůstávají s míčem u vápna Betisu.
88'
Hosté vybojovali roh, který rozehrají z levé strany.
87'
Žlutou kartu dostává Giovani Lo Celso (Real Betis).
87'
Žlutou kartu dostává Sergio Canales (Real Betis).
86'
U míče opět Betis, který v poklidu kombinuje u půlící čáry.
85'
Čeká nás posledních zhruba pět minut, dočkáme se ještě nějakého gólu? Hlavně Olympiakos by chtěl alespoň vyrovnat, tak uvidíme, zatím k tomu mají hosté hodně daleko.
83'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Cristian Tello, přichází Antonio Barragán.
82'
Žlutou kartu dostává Omar Elabdellaoui (Olympiakos FC).
81'
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Guilherme, přichází Bibras Natcho.
81'
Znovu se hraje pouze ve středu hřiště, ve druhém poločase z předváděné hry opravdu doslova bolí oči...
80'
Nakonec se hosté dokázali dostat na polovinu soupeře, ale tam byl Konstantinos Fortunis v ofsajdu.
79'
Olympiakos získává míč u půlící čáry, ale domácí napadají rozehrávku soupeře.
78'
Cristian Tello (Real Betis) se prohnal kolem obránce do vápna Olympiakosu, ale dříve byl u míče gólman Sá.
76'
Na hřišti nic nového, stále je to urputná bitva, kdy se Betis snaží co nejvíce držet míč a hosté se marně snaží hrát.
75'
Žlutou kartu dostává Antonio Sanabria (Real Betis).
74'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Marc Bartra, přichází Javi García.
73'
Žlutou kartu dostává Aïssa Mandi (Real Betis).
72'
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Nahuel Leiva, přichází Marious Vrousai.
71'
Takaši Inuj (Real Betis) nedokázal zakončit ve vápně, místo toho je tu roh pro Betis.
70'
Statistika držení míče – 63% : 37%.
68'
Betis si vytváří pomalu, ale jistě, mírnou převahu.
67'
Sergio Canales (Real Betis) poslal míč před vápno Olympiakosu, odkud nepřesně vypálil Júnior Firpo (Real Betis), jehož pokus letí mimo branku.
66'
Teprve druhý roh Betisu v tomto utkání, domácí rozehrají z pravé strany.
64'
Hluchá pasáž v zápase, fotbal nemá tempo, míče často končí mimo hřiště.
63'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Sergio León, přichází Takaši Inuj.
62'
U míče znovu Betis, který se nikam dopředu nežene.
60'
Je za námi hodina hry, domácí mají zatím blíže k třem bodům, Olympiakosu to zatím v průběhu druhé půle nejde, minimálně ne tak, jako v první půli.
59'
Antonio Sanabria (Real Betis) pronikl s míčem do vápna a z pravé strany vypálil, José Sá (Olympiakos) vyráží a míč končí na břevně hostující branky.
58'
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Andreas Bouchalakis, přichází Miguel Ángel Guerrero.
57'
No, v dosavadním průběhu druhé půle není k vidění v podstatě vůbec nic...
55'
Nepřesnost nyní sráží kombinační akci hostů, ti ztrácejí míč.
52'
Betis s míčem u půlící čáry, domácí nikam dopředu nespěchají.
51'
Míč odkopává Sidnei raději do autu, hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
49'
Sidnei (Real Betis) faulován na polovině Olympiakosu, domácí mají k dispozici volný kop.
48'
Joel Robles (Real Betis) se zapojuje do rozehrávky svého týmu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:59.
První půle končí vítězstvím favorizovaného Betisu, nicméně Olympiakos nehraje vůbec špatně. Hosté v závěru poločasu nebyli daleko od vyrovnání a celkově v celé první půli hráli poměrně slušný fotbal.
45+1'
45'
Konstantinos Fortunis (Olympiakos) prokázal výbornou kopací techniku, zkusil to přímo na branku a dostatečně prudká střela nadělal Roblesovi starosti.
44'
Olympiakos zůstává s míčem na polovině Betisu, hosté mají k dispozici volný kop z nějakých čtyřiceti metrů.
43'
Gólová šance hostů, kdy Aïssa Mandi (Real Betis) vykopává z brankové čáry míč po střele Konstantinose Fortunise!
42'
Giovani Lo Celso (Real Betis) si na poloviny Olympiakosu počíná v rozporu s pravidly, je pískán útočný faul.
40'
Probíhá poslední pětiminutovka první půle, lépe hrající Betis se dočkal vedoucího gólu, domácí zatím mohou být spokojeni.
39'
Real Betis právě vstřelil branku!
Je tu první gól zápasu, domácí chvíli kombinovali před vápnem soupeře, pak přišla správně načasovaná přihrávka Sanabrii před vápno, kde vypálil přesně k tyči SERGIO CANALES, gólman José Sá plachtil vzduchem marně.
37'
Sergio Canales (Real Betis) centruje z levé strany, pomalý a polovysoký centr je snadnou kořistí José Sá.
36'
Sergio León (Real Betis) zkouší pozornost José Sá střelou zpoza vápna, gólman Olympiakosu v pohodě chytá.
34'
Marc Bartra (Real Betis) podrazil Fortunise, takže hosté zůstávají u míče.
33'
Za pískotu diváků nyní drží míč na polovině Betisu hosté.
31'
Andreas Bouchalakis (Olympiakos) fauluje na polovině Betisu, který získává míč.
30'
Je za námi první půl hodina hry, v níž gól nepadl, ale dobrou příležitost měli domácí, kteří však neproměnili pokutový kop.
29'
Žlutou kartu dostává Marc Bartra (Real Betis).
28'
Konstantinos Fortunis (Olympiakos) rozehrál z pravé strany, ale míč se ani nedostal do vápna Betisu.
27'
Nyní se pokusili vymodlit penaltu také hosté, po zákroku bránícího Sidneiho (Real Betis), ale je z toho roh místo penalty.
25'
Žlutou kartu dostává Andreas Bouchalakis (Olympiakos FC).
22'
Statistika držení míče – 75% : 25%.
21'
Betis nyní má viditelnou převahu, domácí ale mohou litovat neproměněné penalty.
20'
Sergio León (Real Betis) končí na trávníku, po hlavičkovém souboji s Abou Cissém, u půlící čáry.
19'
Velký okamžik gólmana José Sá, který chytá penaltu Sergio Leóna a poté i jeho dorážku, dva fantastické zákroky.
18'
Pape Abou Cissé (Olympiakos) navíc za tento zákrok dostává žlutou kartu.
17'
Pozor, Pape Abou Cissé (Olympiakos) fauuje ve svém vápně a sudí nařizuje pokutový kop pro Betis!
16'
Volný kop pro Betis, z pravé strany, u vápna soupeře.
15'
Betis na polovině Olympiakosu, zatím sledujeme poměrně živý a běhavý fotbal.
14'
Následuje velmi pěkná střela Mohameda Mady Camary (Olympiakos), který vypálil zpoza vápna z voleje, branku ale minul zhruba o dva metry.
13'
Giovani Lo Celso (Real Betis) se dostal ke střele z voleje, zpoza vápna Olympiakosu, ale José Sá (Olympiakos) chytá.
12'
Betis vybojoval první rohový kop v zápase, který domácí rozehrají z levé strany.
11'
Útočná snaha domácích končí odpískaným ofsajdem.
10'
Centr domácích z pravé strany odvrací obránce Olympiakosu.
9'
Júnior Firpo (Real Betis) ztrácí míč na levém křídle, na polovině soupeře, hosté útočí.
7'
Na druhé straně Andreas Bouchalakis (Olympiakos) netrefuje z levé strany branku Betisu, kterou přestřeluje.
6'
Tak zkusili zaútočit domácí, souboj Elabdeallaouiho a domácího Sanabrii, který ve vápně padá, ale byl to nafilmovaný pád, žádná penalta.
5'
Nahuel Leiva (Olympiakos) se snažil něco vymyslet u vápna Betisu, ale přišel o míč.
4'
Betis zaútočil po levé straně, míč ale skončil v autu.
3'
Míč se dostal k vápnu Betisu, který se ale v pohodě ubránil.
2'
Giovani Lo Celso (Real Betis) fauluje na své polovině, hosté získávají výhodu volného kopu.
1'
Oba týmy nastupují na trávník.

Real Betis: Robles – Mandi (C), Bartra, Sidnei – Tello, Canales, W. Carvalho, Lo Celso, Firpo – A. Sanabria, León.
Náhradníci: Pau López – Javi García, Inuj, Morón, Joaquín, Guardado, Barragán.

Olympiakos FC: J. Sá – Elabdellaoui, Cissé, Vuković, Tsimikas – Guilherme, Bouchalakis, Camara – Podence, Fortunis (C), Leiva.
Náhradníci: Gianniotis – B. Natcho, Guerrero, Vrousai, Koutris, Roderick, Torosidis.

Rozhodčí: Karasev – Demeško, Luněv (vš. RUS).
OLYMPIAKOS FC
Jak již bylo uvedeno, je řecký klub aktuálně pouze o bod za vedoucím Betisem, na jehož hřišti to bude v předposledním utkáním základní skupiny těžká bitva. Jedno je však jisté, pokud by Olympiakos v Seville prohrál (a při předpokládané výhře AC Milán nad Dudelange), rozdal by si to pak právě s AC Milán v posledním kole v přímém souboji o jediné postupové místo na svém hřišti. Do hry by pak vstupoval výsledek souboje s AC v říjnovém utkání, kdy Olympiakos v Miláně prohrál 1:3.
Z pohledu postupových nadějí by tak Olympiakos potřeboval alespoň v Seville bodovat, což se povedlo v posledním odehraném kole třeba právě AC, který zde uhrál cennou remízu 1:1!
REAL BETIS
Betis je po čtyřech odehraných kolech na čele skupiny H, ale zdaleka není nic jistého. Hned o bod zpět jsou totiž jak druhý Olympiakos, tak třetí AC Milán, kteří také živí naději na postup. O první dvě postupová místa se tak přetahují tři týmy, čtvrtý lucemburský outsider F91 Dudelange je, podle očekávání, spíše otloukánkem skupiny, který vstřelil jediný gól (i to je úspěch), nezískal ani bod a má skóre 1:11.
Betis však soubojem s Olympiakosem může získat nejen postupovou jistotu, ale i výrazně vykročit za vítězstvím ve skupině. Pokud totiž řeckého soupeře porazí, nebude ho již moci Olympiakos přeskočit, navíc v posledním kole hraje Betis na hřišti Dudelange a očekávaným vítězstvím by si pojistil první místo, bez ohledu na ostatní výsledky.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání základní skupiny Evropské ligy, v němž REAL BETIS přivítá na svém stadionu OLYMPIAKOS FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.