Evropská liga -  ONLINE PŘENOS -  Rennais : Real Betis - 14. února 2019   18:55

Rennais
Rennais
2' Hunou (Zeffane) • 11' Javi García(vl.)  • 45+3' Ben Arfa
3:3
(3:1)
Real Betis
Real Betis
32' Lo Celso  (Morón) • 62' Sidnei  (Joaquín) • 90' Lainez  (Jesé)
Rennais
Koubek – Zeffane, Da Silva, Mexer, H. Traoré – Hunou (80. Bensebaini), André (C), Grenier (69. Gelin), Sarr (49. Bourigeaud) – Niang, Ben Arfa.
Badiashile – Bourigeaud, Bensebaini, Nyamsi, Del Castillo, Gelin, Lauriente.
Real Betis
Robles – Mandi, Javi García, Sidnei – Joaquín (C) (84. Barragán), Canales, W. Carvalho, Guardado, Firpo (26. Lainez) – Lo Celso – Morón (72. Jesé).
Pau López – Feddal, León, Barragán, Garijo, Lainez, Jesé.

V nastaveném čase se již snažily obě mužstva držet míč daleko od svých branek. Mohli jsme vidět zajímavý zápas, který nám nakonec přinesl pěkných šest branek. Real zaspal úvod zápasu, nicméně nesložil braně a svou trpělivou hrou ve druhém poločase nakonec dokázal vyrovnat na konečných 3:3. A to zaslouženě, neboť Rennes se během druhého poločasu hodně zatáhla a příliš se do útočení nehnala. O tom hovoří i statistika střel na branku. V první půli měla Rennes čtyři střely na branku, ve druhém poločase vystřelila na branku Roblese jen jednou.
Odvetný zápas nám slibuje zajímavou podívanou a vhzledem k tomu, jak zahrál španělský celek dobře druhý poločas, tak lze říci, že mírnějším favoritem na postup je Real Betis.
Držení míče: 27 % : 73 %.
Střely na branku: 5:10. Střely mimo: 1:3. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:9.
90+5'
Zákroky brankáře Joel Robles: 1
90+2'
Rennes se pokouší svým rychlým útokem o zvrat zápasu, ale tahle akce po pravé straně neměla šanci na úspěch.
90+1'
Druhý poločas bud nastaven ještě o pět minut!
90'
Real Betis právě vstřelil branku!
Tak jak Betisu nešly rohové kopy v celém zápase, tak nyní jim přináší vyrovnání! O to se postarala dvojice hráčů, kteří byli střídáni v průběhu druhého poločasu. Jesé sklepl hlavičkou míč a k němu si našel cestu DIEGO LAINEZ, který se trefuje k protější levé tyči. Asistence: Jesé.
90'
Rohový kop pro Betis...
89'
Nyní však podruhé ve druhém poločase nebezpečí před Roblesem, kdy Benjamin Bourigeaud vyslal zajímavou střelu z levé strany a míč jde mimo pravou tyč.
88'
Hostům už příliš mnoho času nezbývá a uvidíme, jestli se jim podaří vyrovnat v samotném závěru.
87'
Zatímco Koubek musí být neustále ve střehu.
86'
Domácím se nyní podařilo na kratší dobu podržet míč na polovině soupeře, ale Roblese nedokázali vůbec ohrozit. Ten měl za dosavadní průběh druhého poločasu jen jeden vážný zákrok.
85'
Míč je na polovině hřiště a to domácím stačí. Hostům naopak nikoliv a snaží se projít před branku Koubka. Avšak jde to ztěžka.
84'
Kapitán Joaquín přenechává své místo Barragánovi.
83'
Nyní bude následovat poslední střídání hostujícího celku.
82'
Hráčům Rennes se však podařilo překazit jejich kombinaci na levé straně a vyhání svého soka alespoň k půlící čáře.
81'
Po vystřídání domácích se hosté opět dostali k míči a nyní zajímavě kombinují na polovině soupeře.
80'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Adrien Hunou, přichází Ramy Bensebaini.
79'
A roh, dle očekávání, nepřináší nic zajímavého. Betis není z rohových kopů nikterak nebezpečných a to jich už zahrál dohromady osm.
78'
Hosté útočí opět po své pravé straně, skrze ní hrají většinu svých útočných akcí a je z toho vybojovaný další rohový kop. Obrana Rennes se prezentuje solidním výkonem. Hodně centru a přihrávek dokáže blokovat.
77'
Jejich rychlý útok je nakonec zastaven ihned za polovinou hřiště a míč se dostává zpět na kopačky Betisu.
76'
A ten bez problémů odráží obrana Rennes, která se nadechuje k rychlému protiútoku.
76'
Ani jejich následný útok po pravé straně jim nepřinesl nic vážného. Pouze budou zahrávat rohový kop.
75'
Snaha hostů stále trvá, ale mají problémy se dostat do nějaké nebezpečné šance.
74'
Žlutou kartu dostává Giovani Lo Celso (Real Betis).
73'
...rohový kop nakonec nepřinesl výraznější ohrožení branky, kterou střeží český brankář Tomáš Koubek.
72'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Lorenzo Morón, přichází Jesé.
71'
Další útok Betisu a je z toho rohový kop...
70'
Dvacet minut hry do konce a hosté mají neustále míč pod svou kontrolou. Rennes si hodně říká o vyrovnání stavu. Ve druhém poločase se prakticky jen jednou dostali nebezpečně před branku soupeře.
69'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Clément Grenier, přichází Jérémy Gelin.
66'
Hosté kombinují na polovině hřiště a pokouší se o další útok, který by jim přinesl třetí zásah. Rennes se zatím nepoučilo a spíše se brání.
65'
Real Betis stále má více míč pod svou kontrolou, ale od své druhé branky se zatím nedostal do blízkosti branky svého soupeře.
63'
Žlutou kartu dostává Hamari Traoré (Stade Rennes FC).
63'
Určitě nás čeká hodně zajímavý závěr tohoto první zápasu. Do odvety by Betis určitě potřeboval nejlépe ještě vyrovnat.
62'
Betis se dostal k zahrávání standardní situace a tu zahrál skvěle! Joaquín se ujal exekuce a nacentroval míč k pravé tyči, ke které si naběhl SIDNEI a ten hlavičkou snižuje stav skóre. Asistence: Joaquín.
61'
Obrana Betisu pak musela ještě čelit rohovému kopu svého soupeře, ale ten ubránila bez větších problémů.
60'
Snad poprvé ve druhém poločase se domácí dostali do zakončení, které však stálo zato! Joel Robles musel vyrazit míč mimo svou pravou tyčku!
59'
Betis je opět nastěhován před Koubkem a uvidíme, jestli se dostane k nějakému většímu zakončení.
58'
Zákroky brankáře Joel Robles:1
58'
Zákroky brankáře Tomáš Koubek: 7
57'
Následoval ihned rohový kop z druhé strany, ale ani z něj nepřišlo zakončení na branku Koubka.
57'
Nyní měl svůj další rohový kop, který zůstane pro Betis nevyužit.
56'
Betis má druhý poločas jasně více ze hry a nachází se téměř po celou dobu na polovině svého soka.
55'
Andrés Guardado dostal dlouhý pas na levou stranu a ten ihned centruje míč před branku. Ale ten jen proletěl pokutovým území na druhou stranu hřiště.
54'
Míč se dostal až k brankáři a Robles v poklidu rozehrává na své spoluhráče, kteří se snaží o další ofenzívu.
53'
Nyní rohový kop hostí, který nepřinesl nic nebezpečného a Rennes konečně odkopává míč ze své vlastní poloviny.
52'
Lorenzo Morón se nyní odpoutal od svého obránce a vypustil svou dobrou střelu, která mířila jen kousek nad horní tyčku. Betis je opět lepším týmem.
51'
Vzápětí další centr a hráč Betisu si zpracoval míč na prsou a z otočky zakončil přesně do levé tyče!
51'
Pěkný centr z pravé strany a obránce Rennes odhlavičkoval míč mimo pokutové území.
49'
Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Ismaïla Sarr, přichází Benjamin Bourigeaud.
48'
No, a Sarr sedí na trávníku a nevypadá to, že by měl pokračovat ve hře. Nejspíše nás čeká první střídání v tomto zápase.
47'
Betis zahrával rohový kop a ten přinesl pohotové zakončení, Koubek pohotově zakročil a chytá míč do své náruče.
47'
Sarr, který byl na konci prvního poločasu faulován se na hřišti nepohybuje zrovna nejlépe a uvidíme, jestli vydrží.
46'
Tak první poločas byl na branky bohatý. Mnoho šancí jsme neviděli, neboť všechny šance byly přetaveny v branky. Rennes mělo dobrý vstup do zápasu a zaslouženě vedlo po jedenácti minutách hry 2:0. Betis se následně snažil vyrovnat hru se svým soupeře, což se jim nakonec podařilo a po jedné zmařené šanci, se jim následně podařilo snížit stav skóre. Real Betis byl následně lepším týmem a snažil se o vyrovnání. Nicméně Koubek předvedl pár dobrých zákroků a v závěru poločasu se domácí dostali k zahrávání pokutového kopu a Rennes si vrátilo dvou brankové vedení.
45+3'
45+3'
Rennes právě vstřelilo branku!
Autorem branky z pokutového kopu je HATEM BEN ARFA, který se nemýlil a přesnou přízemní ranou k levé tyči vrací svému týmu dvou brankové vedení.
45+2'
Ano, Rennes bude zahrávat pokutový kop!
45+1'
Světelná tabule ukazuje dvě minuty nastavení a hlavní sudí komunikuje skrze mikrofon a uvidíme, jestli se nakonec daná penalta bude zahrávat.
45'
Nyní se nehraje, jednak je ošetřován Sarr a probíhá bouřlivá diskuze mezi oběma tábory.
44'
Následoval rychlý protiútok domácích a ve vápně byl podražen Sarr, který se nyní válí na hřišti a s největší pravděpodobností to bude pokutový kop!
43'
Betis zahrával standardní situaci, ale tu nezahrál nejlépe a Koubek má míč ve své moci.
42'
Koubek a jeho další dobrý zákrok, kdy vykopl střelu z levé strany a Betis bude zahrávat rohový kop. Hosté jsou v posledních minutách lepším týmem.
41'
Dokonce prvního poločasu nám zbývá pět minut. Dočkáme se ještě nějaké branky?
40'
No a je tu další dobrá šance hostů! Koubek opět dobrým zákrokem zachraňuje svůj celek před vyrovnáním!
39'
Domácí se trochu zatáhli a nyní se spíše brání.
38'
Pěkná střela z levé strany, kterou vyprodukoval Diego Lainez, ale jeho křižná střela míří mimo pravou tyč.
37'
Betis je na míči a uvidíme, jestli se dostane k nějakému dalšímu nebezpečnému zakončení.
35'
Oba celky se momentálně střídají na míči.
34'
Nicméně stále si musí dávat pozor, Rennes se po zisku míče opět dostávala do nebezpečného protiútoku, který nakonec nekončí vážnějším ohrožení branky.
33'
Žlutou kartu dostává Damien Da Silva (Stade Rennes FC).
33'
Hosté jsou po snižující brance stále aktivnější a snaží se o rychlé vyrovnání.
32'
Vzápětí se Morón dostal opět k míči a nyní je z pravé strany poslal do pokutového území. Zde si naběhl GIOVANI LO CELSO, který lobem překonal vybíhajícího Koubka a je tu sníženo na rozdíl jedné branky. Asistence: Lorenzo Morón.
32'
Lorenzo Morón dostal dlouhý pas a již směřoval po levé straně na Koubka. Ten proti němu vyběhl a zneškodnil dobrou šanci Betisu.
31'
První žlutá karta i na straně Rennes a tu dostává Benjamin André, který bude svému celku chybět v dalším zápase.
29'
Avšak tu jeho spoluhráči nezahráli zrovna nejlépe a Koubek ve své brance neměl žádné větší problémy.
28'
Diego Lainez poprvé ve větším kontaktu s míčem a je ihned faulován. Tento Mexičan vybojoval zajímavou standardní situaci.
27'
Real Betis je aktivnější na míči, ale zatím jim chybí pořádnější zakončení na branku Koubka.
26'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Júnior Firpo, přichází Diego Lainez.
25'
A to není dobrý pohled, Firpo nebude moci pokračovat ve hře a bude vystřídán. Nyní je odnášen na nosítkách.
24'
Nyní se nehraje, neboť je na trávníku jeden z hráčů hostí a ten je ošetřován.
23'
Betis to zkoušel po pravé straně, odkud zjistil, že to nepůjde. Povedlo se mu dostat míč na levou stranu. Odtud se dostali krátce do pokutového území, ale nedokázali vystřelit.
22'
Další pokus o kombinaci ze strany hostí, kteří se aktuálně zdržují na polovině hrací plochy.
21'
Domácí mají překvapivě více hru pod svou kontrolou a prezentují se dobrou defenzívou a nebezpečnými útočnými výpady.
19'
Kombinace španělského celku je zatím bez střel na branku či nějakých nebezpečných zakončení.
18'
Hosté mají míč a kombinují s ním na půlce soupeře a snaží se co nejrychleji o vstřelení branky, která by je rázem vrátila do zápasu.
17'
A další nedovolený zákrok z pohledu hostí, tentokrát se obejde bez žlutého napomenutí.
16'
Júnior Firpo je prvním potrestaným hráčem žlutou kartou.
15'
Tentokrát nebezpečný nebyl, navíc rozhodčí viděl ve vápně nedovolený zákrok a zastavuje hru.
14'
Rychlý útok domácího celku přináší další možnost rohového kopu, bude taktéž tak nebezpečný jako ten předchozí?
13'
Ten jim nepřináší žádné výraznější ohrožení branky Koubka a Rennes velmi dobře vstoupila do zápasu.
12'
Betis se opět po rozehrávce tlačí dopředu a vybojoval si rohový kop.
11'
Rennes následně zahrávalo rohový kko, po kterém míč propadl před branku a po zmatku si vlastní branku dává JAVI GARCÍA. Bez asistence.
9'
Hatem Ben Arfa vzal celou standardní situaci na sebe a po jeho pěkné střele se rozezvučelo břevno domácí branky!
7'
Tvrdší faul na Sarra a bude následovat nebezpečná standardní situace pro Rennes.
6'
Betis získává míč rychle zpět, ale na polovině svého soupeře jej opět ztrácí.
5'
Míč se nakonec dostal až před branku francouzského celku, ale Tomáš Koubek nemusel vůbec zasahovat.
4'
Zatím se jim to však příliš nedaří a kombinují na vlastní polovině poblíž půlící čáry.
3'
Hosté se ihned po rozehrávce ujímají míče a pokouší se kombinací o přechod na polovinu Rennes.
2'
Ani jsme se ještě nerozkoukali a máme tu úvodní branku zápasu! Zeffane dostal míč na levou stranu a ten jej ihned poslal před branku, kde si správně naběhl ADRIEN HUNOU a ten otevírá skóre dnešního střetnutí. Asistence: Mehdi Zeffane.
1'
První útočný pokus domácích se nezdařil a Real bude vhazovat na své pravé straně.
1'
Na hřišti nyní probíhá minuta ticha za tragicky zemřelého Emila Salu.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Oba celky se v nedávné historii neutkaly a bude to pro ně tak jedna velká neznámá. Uvidíme, jak si povedou a kdo se bude radovat z důležité výhry, nebo jestli se dočkáme nerozhodného výsledku.
Real Betis

Hosté ze španělského týmu Real Betis skončili ve skupině F skupinové fáze Evropské ligy na prvním místě s dvanácti body. Dokázali třikrát vyhrát a třikrát remizovat. I oni tedy usilují o postup do osmifinále a čeká je tak těžký zápas na hřišti soupeře. Ve španělské lize je Betis na sedmém sedmém místě a znovu tak atakuje evropské příčky. Kdo si dnes vybuduje lepší pozici do odvety? To nám napoví až samotné utkání a bude rozhodně zajímavé.
Stade Rennes FC

Fotbalisté z francouzského Rennes skončili ve skupinové fázi Evropské ligy v tabulce K na druhém místě s devíti body. Třikrát vyhráli a třikrát odešli jako poražený tým. Vybojovali tak postup do šestnáctifinále, kde narazí na španělský Real Betis. Co se týče francouzské ligy, tam jsou na osmém místě a znovu bojují o umístění, které zaručuje postup do fotbalové Evropy. Naposledy se jim doma dařilo proti St. Étienne, když vyhráli 3:0. Na tento výsledek by rádi navázali i dnes v Evropské lize, aby udělali důležitý krok k postupu do osmifinále.
Hezký čtvrteční večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu Evropská liga a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat utkání šestnáctifinále mezi týmy Stade Rennes FC a Real Betis.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.