Evropská liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Spartak Moskva - 13. prosince 2018   18:55

Villarreal
Villarreal
11' Chukwueze  • 48' Toko Ekambi (Fornals)
2:0
(1:0)
Spartak Moskva
Villarreal
Andrés Fernández – M. Gaspar (C), Álvaro González, V. Ruiz, J. Costa – Fuego, Cáseres, Fornals – G. Moreno (76. Pedraza), Chukwueze (80. Cazorla), Toko Ekambi (72. Bacca).
Asenjo – Ra. Funes Mori, Bacca, Trigueros, Pedraza, Cazorla, Layún.
Treimanis – Gudermanis, Spasjonnikovs (vš. LAT)
Estadio de la Cerámica, Villarreal, Španělsko
Maximenko – Rasskazov, Kutěpov, Džikija, Melgarejo – Lomovickij (55. Tašajev), I. Popov, Glušakov (C), Hanni (67. Pedro Rocha) – L. Adriano (74. Ananidze), Luís.
Selichov – Petković, Ananidze, Samedov, Timofejev, Tašajev, Pedro Rocha.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno, Villarreal dnes přidal povinné vítězství a tím stvrdil svůj postup ze skupiny. Naopak Spartak se s evropskými poháry loučí. Hosté dnes nehráli špatně, ale nezachytili úvod druhé půle, což se na jejich výkonu výrazně projevilo.
90+5'
Zákroky brankáře Villarrealu – 3.
Zákroky brankáře Spartaku – 4.
90+3'
Nastavuje se pět minut, které se pomalu chýlí ke svému konci.
90+2'
A další karetní trest... tentokrát pro domácího gólmana Fernándeze, který zdržuje před rozehrávkou.
90+1'
Nervózní závěr, Ilja Kutěpov (Spartak) dostává kartu za strkanici před rozehráním volného kopu.
90'
Georgij Džikija (Spartak) poté v roli mstitele vztekle vrazil do Costy a dostal za tento výpad žlutou kartu.
90'
Jaume Costa (Villarreal) fauluje zezadu unikajícího Ananidzeho a sudí mu ukazuje rovnou červenou kartu, tak to je zbytečná komplikace pro Villarreal, s ohledem na další zápasy v soutěži.
89'
Villarreal se nyní brání, do konce zápasu ale již zbývá již málo času, Villarreal jde vstříc postupu.
87'
Spartakovci se o něco pokouší na polovině soupeře, tam ale Alexandr Tašajev nezachytil přihrávku a míč unikl mimo hřiště.
86'
Alfonso Pedraza (Villarreal) proniká po levé straně, u postranní čáry, ale je mu pískán útočný faul.
85'
Žlutou kartu dostává Zé Luís (FK Spartak Moskva).
82'
Nepřesným centrem Glušakova, z levé strany, končí útočná akce Spartaku, kterému se již v závěru zápasu vůbec nedaří.
81'
Mario Gaspar (Villarreal) nezachytil pas z pravé strany, míč proklouzl k Maximenkovi.
80'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Chukwueze, přichází Santi Cazorla.
79'
Statistika držení míče – 53% : 47%.
77'
Carlos Bacca (Villarreal) s míčem na pravé straně, centruje do vápna, kde z první pálí Alfonso Pedraza, který ale branku míjí.
76'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Alfonso Pedraza.
76'
Javi Fuego (Villarreal) faulován na polovině Spartaku, míč tak zůstává v držení domácích borců.
75'
Alexandr Maximenko (Spartak) musí bleskově ven z branky, aby stihl míč odkopnout u pravé postranní čáry, což se mu také daří.
74'
Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Luiz Adriano, přichází Džano Ananidze.
73'
Pablo Fornals (Villarreal) se ve vápně Spartaku nerozpakoval a z první vystřelil, brankář Alexandr Maximenko ale vyráží.
72'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Karl Toko Ekambi, přichází Carlos Bacca.
71'
Žlutou kartu dostává Álvaro González (Villarreal CF).
70'
Autové vhazování Spartaku, z levé strany, na vlastní polovině.
69'
Je ale pískán faul právě Álvarovi, takže hosté rozehráli volný kop, centr do vápna, domácí odvrací.
68'
Álvaro González (Villarreal) se ocitá na trávníku, po souboji s útočícím Zé Luísem.
67'
Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Sofiane Hanni, přichází Pedro Rocha.
66'
Nebylo to dobře zahraná standardka, ale za tohoto stavu to domácí příliš mrzet nemusí.
65'
Alexandr Tašajev (Spartak) fauluje na své polovině, tím se nabízí možnost volného kopu pro Villarreal.
64'
Spartak znovu na polovině Villarrealu, který se ale dobře brání.
62'
Spartakovci se dostali do útoku, Lorenzo Melgarejo to zkouší z levé strany, ale branku Villarrealu netrefuje.
61'
Alexandr Maximenko (Spartak) má míč ve své moci a vykopává k půlící čáře, odkud se k němu míč ale vzápětí znovu vrací.
60'
Je za námi hodina hry, domácí stále hájí dvoubrankový náskok, který si vypracovali v úvodu druhé půle.
59'
Hosté rozehráli roh z pravé strany, ale míč končí u Fernándeze.
58'
Denis Glušakov (Spartak) pálí zpoza vápna, obránce Villarrealu ztečoval střelu vedle branky.
57'
Andrés Fernández (Villarreal) s míčem u nohy, nespěchá s rozehrávkou.
56'
Karl Toko Ekambi (Villarreal) hlavičkuje z levé strany, Alexandr Maximenko (Spartak) ale chytá a rozehrává.
55'
Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Alexander Lomovickij, přichází Alexandr Tašajev.
54'
Skvělé fotbalové momenty nyní na obou stranách, třeba to bude pokračovat, Villarreal má roh.
53'
No tak to je něco, na druhé straně také Santiago Cáseres (Villarreal) trefuje brankovou konstrukci, tentokrát břevno!
52'
Hosté byli blízko prvnímu gólu, Zé Luís hlavou posílá míč na tyč!
51'
Útočným faulem končí akce Spartaku, Víctor Ruiz (Villarreal) bude rozehrávat.
50'
Tak také v úvodu druhé půle dávají domácí gól, což může být rozhodující okamžik zápasu.
48'
Villarreal právě vstřelil branku!
Celkem snadný gól domácích, kdy obrana Spartaku nechala dost prostoru ve svém vápně, čehož využil KARL TOKO EKAMBI, který se dostal do vápna a z levé strany v pohodě skóruje.
47'
Volný přímý kop pro Spartak, Denis Glušakov rozehrál, branku Villarrealu ale netrefil.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:57.
První poločas končí vítězstvím Villarrealu, ale nutno dodat, že předváděné hře by spíše slušel nerozhodný výsledek. Domácí dobře začali, byli aktivnější a tlačili se do útoku, což vyvrcholilo v 11. minutě gólem Chukwuezeho. Hned poté ale Spartak viditelně přidal tempu a začal soupeře přehrávat. Nakonec nechybělo moc, aby se Spartak dočkal vyrovnání, scházelo opravdu málo.
45+2'
45'
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
44'
Denis Glušakov (Spartak) rozehrává, skutečně posílá centr do vápna Villarrealu, ale přetažený, takže končí v území nikoho.
43'
Spartak bude rozehrávat volný kop z pravé strany, je to na centr do vápna.
42'
Sofiane Hanni (Spartak) postupuje po pravém křídle, přihrává před sebe Lomovickému, který musel být faulován Fornalsem.
41'
Mario Gaspar (Villarreal) si ve vápně navedl míč na levačku, pak ale ještě zkusil kličku na pravačku, jenže to k němu již přistoupil obránce, který mu míč odebral.
39'
Míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany, na vlastní polovině.
37'
Ale je vidět, že útočnou sílu Spartak má, domácí si musí dávat na ty rychlé útočné akce velký pozor.
36'
Také Spartak má k dispozici dva rohové kopy, ale i hosté branku soupeře ohrozit nedokázali.
35'
Důležitý zákrok Andrése Fernándeze (Villarreal), který zneškodnil střelu Hanniho!
33'
Lorenzo Melgarejo (Spartak) dobře zasáhl ve vlastním vápně, kde odkopl míč před dotírajícím Chukwuezem.
31'
Nakonec rozehrávali domácí dva rohové kopy, ani jednou však branku neohrozili.
30'
První půl hodina hry za námi, nyní sledujeme vyrovnaný fotbal, domácí vybojovali roh z levé strany.
29'
Na hrotu domácího týmu zatím o sobě dává hodně vědět mladičký Samuel Chukwueze, mimo jiné zatím i jediný střelec zápasu.
28'
Karl Toko Ekambi (Villarreal) opět v akci, tentokrát se dostal do zakončení, ale netrefuje branku Spartaku.
25'
Míč získávají domácí, následuje nákop na pravé křídlo, kde se ale Karl Toko Ekambi ocitá v ofsajdu.
24'
Víctor Ruiz (Villarreal) fauluje na polovině Spartaku, hosté rozehrávají.
22'
Žlutou kartu dostává Alexander Lomovickij (FK Spartak Moskva).
21'
Nepřesným pasem z pravé strany končí akce Spartaku, který se vrací zpět na svou polovinu.
20'
Je za námi první dvacetiminutovka hry, Villarreal vytěžil z úvodního tlaku první gól, pak ale Spartak převzal otěže hry, dočkáme se vyrovnání?
19'
Samuel Chukwueze (Villarreal) v ofsajdu.
18'
Po inkasovaném gólu se Spartak neskutečně zvedl a nyní je jasně lepší!
16'
Další zajímavá akce hostů, kdy Denis Glušakov (Spartak) pálí zpoza vápna, jeho střela prolétla jen těsně vedle branky Villarrealu.
15'
Za pískotu diváků se nyní hosté drží na polovině Villarrealu.
14'
A hosté nebyli daleko od vyrovnání! Ivelin Popov se z levé strany dostal do vápna a parádní šajtlí vybídl ke skórování Luize Adriana, který míč hlavou zasáhl, ale jen tak lehce, takže míč prolétl vedle vzdálenější tyče mimo hřiště.
13'
Ivelin Popov (Spartak) rozehrál na krátko a Spartak se drží před pokutovým územím soupeře.
12'
Spartak vybojoval rohový kop, hosté budou rozehrávat z levé strany.
11'
A je tu první gól zápasu, SAMUEL CHUKWUEZE prostřelil z pravé strany před sebou stojícího Melgareja i gólmana Maximenka a dostává svůj tým do vedení..
10'
Tlak domácích viditelně sílí, Spartak se nyní nedokáže dostat z vlastní poloviny.
9'
Z levé strany rozehrál opět Pablo Fornals (Villarreal), ale znovu se hosté ubránili.
8'
Villarreal viditelně přidal, domácí vybojovali další roh, rozehrávat tentokrát budou z levé strany.
7'
Villarreal znovu na útočné polovině, střelu Chukwuezeho zablokoval Georgij Džikija (Spartak).
6'
Pablo Fornals (Villarreal) rozehrává z pravé strany, ve vápně Spartaku hlavičkuje Moreno, ale pouze nad branku.
5'
První rohový kop v zápase získávají domácí, rozehrávat budou z pravé strany.
4'
Zatím je to přehlídka samých faulů, ani jeden tým se ještě nepřiblížil k vápnu soupeře.
3'
Útočným faulem končí akce Spartaku, provinil se Zé Luís.
2'
Karl Toko Ekambi (Villarreal) fauluje Popova, hosté tak získávají míč u půlící čáry.
1'
Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

Villarreal CF: Andrés Fernández – M. Gaspar (C), Álvaro González, V. Ruiz, J. Costa – Fuego, Cáseres, Fornals – G. Moreno, Chukwueze, Toko Ekambi.
Náhradníci: Asenjo – Ra. Funes Mori, Bacca, Trigueros, Pedraza, Cazorla, Layún.

FK Spartak Moskva: Maximenko – Rasskazov, Kutěpov, Džikija, Melgarejo – Lomovickij, I. Popov, Glušakov (C), Hanni – L. Adriano, Luís.
Náhradníci: Selichov – Petković, Ananidze, Samedov, Timofejev, Tašajev, Pedro Rocha.

Rozhodčí: Treimanis – Gudermanis, Spasjonnikovs (vš. LAT).
SPARTAK MOSKVA
V zamotané a vyrovnané skupině je sice Spartak na posledním místě, ale stále má šanci na postup! K tomu potřebuje v duelu s Villarrealem jediné – vyhrát! Na hřištích soupeřů ale Spartak ve dvou předchozích duelech nevstřelil ani branku a vybojoval pouze bod za bezbrankovou remízu ve Skotsku, na hřišti Rangers.
VILLARREAL CF
Již před startem skupiny byl španělský klub pasován do role největšího favorita. Tuto roli plní Villarreal pouze zčásti, když sice vede skupinu a v pěti zápasech ještě neprohrál, zároveň ale ve čtyřech nedokázal zvítězit! S bilancí jedné výhry a čtyř remíz je tak v čele a nechce-li riskovat postup, musí moskevský Spartak porazit.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání základní skupiny G Evropské ligy, v němž VILLARREAL CF přivítá na svém stadionu SPARTAK MOSKVA.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.