Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CSKA Moskva : Ferencváros - 24. října 2019   18:55

CSKA Moskva
CSKA Moskva
0:1
(0:0)
Ferencváros
Ferencváros
86' R. Varga  (Zubkov)
CSKA Moskva
Akinfejev (C) – Karpov, Magnússon, Divejev – Mário Fernandes, Obljakov, Vlašić, I. Achmetov (75. Santos), Kučajev (61. Bistrović) – Čalov, Sigurdsson (80. Bijol).
Pomazun – Santos, Nišimura, Bistrović, Gogoua, Bijol, Šarlija.
Orel – Blažej, Kříž (vš. CZE)
VEB Arena, Moskva
Ferencváros
Dibusz – Ćivić, Botka, Blažič, Lovrencsics (C) – Sigér, Charatin, Ignatěnko – Zubkov (89. Dvali), Boli (72. Isael), Nguen (84. R. Varga).
Gróf – Dvali, Priskin, Csonka, Isael, Škvarka, R. Varga.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
CSKA opět doma prohrává a je to celkově třetí prohra ve třetím utkání základní skupiny Evropské ligy. V dnešním duelu byli domácí velmi blízko gólu zejména v první půli, nicméně ani jednu ze svých šancí neproměnili. Naproti tomu hosté v podstatě z jedné z mála povedených akcí skórovat dokázali a po cenné remíze na půdě španělského Espanyolu, získávají stejně důležité body na horké moskevské půdě!
90+5'
Zákroky brankáře Ferencvárose Dibusze – 4
Zákroky brankáře CSKA Akinfejeva – 4
90+3'
Pro CSKA nyní čas utíká nesmírně rychle, navíc ve hře domácích je vidět hodně chyb a nepřesností, i vlivem velké nervozity.
90+2'
Žlutou kartu dostává Hördur Magnússon (CSKA Moskva).
90+2'
Žlutou kartu dostává Ihor Charatin (Ferencvárosi TC).
90+2'
Hosté jsou velmi blízko dalšímu skvělému výsledku z venkovního duelu, kdy v tom předchozím uhrál Ferencvaros velmi cennou remízu na hřišti španělského Espanyolu.
90'
Nastavuje se pět minut.
89'
Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Olexandr Zubkov, přichází Laša Dvali.
88'
Pro domácí je inkasovaný gól tvrdou ranou do vazu... nyní jejich akce končí odpískaným ofsajdem.
86'
Ferencváros právě vstřelil branku!
Tak přece jenom gól! Isael (Ferencváros) vystřelil, jeho pokus ještě Akinfejev bravurně vyrazil, ale míč se dostal před Zubkova. Ten z pravé strany nezakončoval, místo toho zvolil přihrávku na lépe postaveného ROLANDA VARGU, který z malého vápna trefuje odkrytou branku.
85'
Zatím nikoliv, zakončující Bijol totiž netrefuje branku Ferencvarose a hosté mohou zaútočit.
85'
Rohový kop vybojovali domácí, dočkáme se konečně prvního gólu zápasu?
84'
Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Tokmac Nguen, přichází Roland Varga.
82'
Mário Fernandes (CSKA Moskva) v ofsajdu, po přihrávce z pravé strany.
81'
Danylo Ignatěnko (Ferencváros) to zkusil z první, zpoza vápna, ale jeho slabá přízemní střela nenadělala Akinfejevovi potíže.
80'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Arnór Sigurdsson, přichází Jaka Bijol.
78'
Žlutou kartu dostává Kristijan Bistrović (CSKA Moskva).
77'
Diváci pískají, nyní se totiž více dostávají do útoku hosté.
76'
Tokmac Nguen (Ferencváros) se nedokázal dostat do střelecké pozice, dobrou práci odvedl obránce CSKA.
75'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Ilzat Achmetov, přichází Lucas Santos.
74'
Žlutou kartu dostává Dávid Sigér (Ferencvárosi TC).
73'
Olexandr Zubkov (Ferencváros) vybojoval rohový kop pro svůj tým, hosté rozehrají z pravé strany.
72'
Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Franck Boli, přichází Isael.
72'
Rychlou a pohlednou akci domácích zakončuje Fjodor Čalov střelou z první, kdy ale branku Ferencvarose míjí.
70'
Ivan Obljakov (CSKA Moskva) netrefuje ze střední vzdálenosti branku Ferencvarose.
69'
Vůbec první rohový kop hostů rozehrává z levé strany Olexandr Zubkov, ale domácí se v pohodě ubránili.
68'
Igor Akinfejev (CSKA Moskva) sáhl do střely Sigéra, která mířila nad branku, je z toho roh pro Ferencvaros.
67'
Na druhé straně si Tokmac Nguen (Ferencváros) přehodil míč z pravačky na levačku, poté vystřelil, ale branku minul.
66'
Neskutečné zákroky Dibusze pokračuje, nyní gólman Frerencvarose vyráží střelu z dálky, která byla dobře umístěná a dostatečně prudká.
65'
Nikola Vlašić (CSKA Moskva) měl na noze první gól zápasu, napodruhé se dostal ke střele z pravé strany, uvnitř vápna, ale Dénes Dibusz (Ferencváros) bravurně jeho střelu vyrazil.
64'
Český sudí Pavel Orel neodpískal penaltu po zákroku na domácího Sigurdssona, který se zlobí, ale nic na tom nezmění. Domácí mají roh z pravé strany.
63'
Statistika držení míče – 59% : 41%.
62'
Do závěrečného hvizdu zbývá zhruba půl hodina hry, stále nepadl gól, navíc hře nyní chybí i nějaké ty šance, které jsme viděli v první půli.
61'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Konstantin Kučajev, přichází Kristijan Bistrović.
58'
Po celkem nadějném úvodu druhé půle je to nyní již ten samý obrázek hry, jako v závěru první půle, kdy se hrálo především ve středu hřiště.
57'
Eldar Ćivić (Ferencváros) rozehrál, ale hosté rychle o míč přišli.
56'
Vadim Karpov (CSKA Moskva) fauluje útočícího Nguena, volný kop pro Ferencvaros.
54'
Olexandr Zubkov (Ferencváros) rozehrál rohový kop z pravé strany, ale domácí se v pohodě ubránili.
53'
Míč zamířil z levé strany na bližší tyč, kde ho odvrací bránící hráč CSKA, bude z toho rohový kop pro Ferencvaros.
52'
Ferencvaros získává volný kop na polovině soupeře, z levé strany, od postranní čáry.
51'
Nikola Vlašić (CSKA Moskva) získává míč na levém křídle, jenže vzápětí český sudí Pavel Orel odpískal faul Obljakova.
50'
Na konci útočné akce Ferencvarose je střela ze střední vzdálenosti, jejíž autor Gergő Lovrencsics branku přestřeluje.
49'
CSKA znovu před vlastní šestnáctkou, při útočné akci soupeře.
48'
Ferencvaros jde do dalšího útoku, zatím velmi dobrý vstup hostů do druhé půle.
47'
Olexandr Zubkov (Ferencváros) to zkusil z pravé strany, zpoza vápna, ale branku CSKA minul.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:57.
První poločas končí bezbrankovou remízou, což je skvělý výsledek hlavně pro Ferencvaros. Hosté mohli v dosavadním průběhu hned několikrát inkasovat, domácí měli hodně šancí, ale ani jednu proměnit nedokázali.
45+1'
45'
Arnór Sigurdsson (CSKA Moskva) pláchl za obranu Ferencvarose, Dénes Dibusz vyběhl a dokázal jeho střelu vyrazit, parádní zákrok!
43'
Ferencvaros se dostává do blízkosti vápna CSKA? Gergő Lovrencsics ale pokazil přihrávku a hrají opět domácí.
42'
Hra je nyní hodně opatrná, oba týmy se pohybují pouze u půlící čáry, následují ztráty míčů.
40'
Blíží se závěr prvního poločasu, stále čekáme na první gól, i přes poměrně velké množství šancí na obou stranách.
39'
Po dalším výkopu Dibusze končí míč v autu, vhazují hosté, z pravé strany, na polovině CSKA.
37'
Dénes Dibusz (Ferencváros) vykopává od své branky, míč končí na kopačkách domácích hráčů.
35'
Nikola Vlašić (CSKA Moskva) dostal od Sigurdssona nabídku ke skórování, v podobě přihrávky z levé strany, jenže domácí útočník trestuhodně branku minul.
34'
Danylo Ignatěnko (Ferencváros) fauluje u pokutového území CSKA, takže míč získávají domácí.
33'
Eldar Ćivić (Ferencváros) vhazuje z levé strany, na polovině CSKA, za pískotu diváků.
31'
Ferencvaros s míčem na své polovině, hosté nechtějí chybovat v rozehrávce.
30'
Ivan Obljakov (CSKA Moskva) je viditelně při chuti, nyní se dostal opět do zakončení, branku ale minul.
29'
Vadim Karpov (CSKA Moskva) vrací míč až k půlící čáře.
28'
Po rohovém kopu hostů získávají míč domácí, kteří se hned ženou dopředu.
27'
Vadim Karpov (CSKA Moskva) odehrál míč raději na roh, před dotírajícím Nguenem.
25'
Po delší době vidíme zase také hosté na polovině soupeře.
24'
CSKA si dokázalo vypracovat již dvě gólové šance, stav ale stále bezbrankový.
23'
Ilzat Achmetov (CSKA Moskva) pohotově vypálil z hranice šestnáctky a míč končí na tyči!
22'
CSKA opět na polovině soupeře, který zatím viditelně spoléhá na rychlé brejky.
21'
Míč zamířil do autu, vhazují hosté, z levé strany, na své polovině.
19'
Tokmac Nguen (Ferencváros) pláchl domácím, velmi rychlý sprint s míčem, kdy se dostal do vápna, tam z levé strany zkusil poslat míč na vzdálenější tyč, ale branku netrefil.
18'
Arnór Sigurdsson (CSKA Moskva) a domácí rychle rozehrávají volný kop na polovině soupeře.
17'
Tentýž hráč rozehrával dva rohové kopy CSKA, oba z levé strany, domácí ale při druhém rohu branku ohrozit nedokázali.
16'
Ivan Obljakov (CSKA Moskva) si připisuje první šanci zápasu, gólman Dénes Dibusz (Ferencváros) jeho střelu ze střední vzdálenosti jen tak tak vyráží.
16'
Gergő Lovrencsics (Ferencváros) rozehrál roh z levé strany, přetažený centr zamířil na vzdálenější tyč, kde sice Ihor Charatin (Ferencváros) dokázal míč zasáhnout, ale poslal ho pouze vedle branky CSKA.
15'
Franck Boli (Ferencváros) vybojoval rohový kop pro svůj tým, hosté rozehrají z levé strany.
14'
Statistika držení míče – 61% : 39%.
13'
Ivan Obljakov (CSKA Moskva) to zkusil ze střední vzdálenosti, ale branku soupeře zhruba o metr přestřelil.
12'
Ivan Obljakov (CSKA Moskva) rozehrál z pravé strany, ale hosté se v pohodě ubránili.
11'
Eldar Ćivić (Ferencváros) fauluje na své polovině Sigurdssona, volný kop pro CSKA.
10'
Další aut pro CSKA, domácí tentokrát vhazují z pravé strany, na polovině Ferencvárose.
9'
CSKA bude vhazovat z levé strany, na polovině soupeře.
8'
Nyní se hraje vyrovnaný fotbal, hraje se převážně ve středu hřiště.
7'
Odkop od branky CSKA, Igor Akinfejev posílá míč až na polovinu Ferencvárose.
6'
Míč se z levé strany dostal do vápna, tam ale zaúřadovali obránci CSKA.
5'
CSKA ztrácí míč, následuje faul u vlastní šestnáctky, což znamená velmi dobrou pozici pro přímý kop pro Ferencvaros.
4'
Hosté pouze odkopávají míč z vlastní poloviny, domácí mohou rozehrát.
3'
Fjodor Čalov (CSKA Moskva) fauluje na polovině soupeře, míč pro Ferencváros.
1'

CSKA Moskva: Akinfejev (C) – Karpov, Magnússon, Divejev – Mário Fernandes, Obljakov, Vlašić, I. Achmetov, Kučajev – Čalov, Sigurdsson.
Náhradníci: Pomazun – Santos, Nišimura, Bistrović, Gogoua, Bijol, Šarlija.

Ferencvárosi TC: Dibusz – Ćivić, Botka, Blažič, Lovrencsics (C) – Sigér, Charatin, Ignatěnko – Zubkov, Boli, Nguen.
Náhradníci: Gróf – Dvali, Priskin, Csonka, Isael, Škvarka, R. Varga.

Rozhodčí: Orel – Blažej, Kříž (vš. CZE).
Utkáním, které se odehraje v moskevské VEB Areně, provedou čeští sudí, jako hlavní Pavel OREL, kterému budou na čarách asistovat Petr Blažej a Jiří Kříž. Čtvrtým sudí je delegován Ondřej Pechanec.
FERENCVÁROSI TC
Maďarský Ferencvaros má v tabulce o bod více, tedy z dvou duelů dokázal jeden zremizovat, druhý prohrál. Byl to právě poslední duel, kdy doma přivítal kata CSKA, běloruský Razgrad. Ludogorec zatím předvádí naprosto suverénní výkon v tomto ročníku Evropské ligy a o své formě přesvědčil i v Maďarsku, když domácí Ferencvaros porazil jasně 3:0. Svůj zatím jediný bod vybojoval Ferencvaros v prvním utkání na hřišti Espanyolu, kde uhrál neskutečně cennou remízu 1:1.
CSKA MOSKVA
Moskevské CSKA neprožívá zrovna vydařený vstup do základní skupiny Evropské ligy. Zatím totiž oba duely prohrálo, navíc s hodně hrozivým skóre 1:7! Hned na úvod totiž připravil nepříjemný debakl ruskému klubu konkurent z Běloruska, v prestižním duelu totiž Ludogorec Razgrad překvapivě CSKA doma smetl poměrem 5:1! Ve druhém utkání pak CSKA přivítalo doma španělský Espanyol a čekaly se body. Nicméně vše bylo nakonec jinak a v LaLize trochu trápící se Espanyol vyloupil Moskvu, když domácí CSKA porazil 2:0.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání základní skupiny H Evropské ligy, v němž CSKA MOSKVA přivítá na svém stadionu FERENCVÁROSI TC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.