Evropská liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ferencváros : Ludogorets - 3. října 2019   18:55

Ferencváros
Ferencváros
0:3
(0:2)
Ludogorets
Ludogorets
2' Lukoki  (Nedjalkov) • 40' Forster   • 65' Forster  (Wanderson)
Ferencváros
Dibusz – Lovrencsics, Blažič, Frimpong, Heister – Sigér (74. Signěvič), Charatin – Isael, Nguen, Zubkov (80. Škvarka) – Boli (74. R. Varga).
Gróf – Botka, Ćivić, Ignatěnko, Škvarka, Signěvič, R. Varga.
Ludogorets
P. Ilijev – Cicinho (69. Ikoko), Grigore, Nedjalkov, Forster – Lukoki (57. Góralski), A. Abel, Badji, Wanderson – Keșerü, Marcelinho (46. Moţi).
Renan – Dan Biton, Djakov, Góralski, Moţi, Ikoko, Tchibota.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 10:5. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 10:8.
Je konec! Ludogorec Razgrad zvládl dnešní duel na půdě Ferencvárose a vítězí vysoko 3:0. Ludogorec vlétl do utkání jako velká voda a už po minutě se prosadil Lukoki! Poté se na hřišti dlouho nic nedělo. Až ve 40. minutě se z přímého kopu nádherně prosadil Forster! Ludogorec si ale situaci stačil zkomplikovat. Po druhé žluté kartě se totiž v závěru poločasu nechal vyloučit Grigore. Ve druhé půli se domácí celek sice snažil hrát útočné, ale nevypracoval si vyložené šance. Naopak po rohovém kopu přidal svou druhou branku v utkání Forster.
90+3'
90+2'
Ihor Charatin si ještě naskočil na zajímavou přihrávku z levé strany, jenže jeho hlavička letěla vysokým obloučkem, pro který si došel Ivanov.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Wanderson si zaběhl za obranu domácího celku, ale jeho následný únik zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
89'
Gergő Lovrencsics dostal přihrávku na levou stranu, rychle se s míčem otočil a zkoušel hledat Nguena. Druhý jmenovaný na pobídku nedosáhl.
88'
Roland Varga si v souboji na polovině hřiště pomohl nedovoleným zákrokem a daroval hráčům Ludogorce další rozehrávku.
87'
Ludogorec zahrával rohový kop, ale tentokrát si na centrovaný míč nenaskočil nikdo z hlavičkářů bulharského mužstva.
86'
Plamen Ilijev přenesl hru na levé křídlo, kam si naběhl Wanderson, jenže vinou špatného zpracování musel zpomalit a následnou střelou trefil obránce.
85'
Mikalaj Signěvič dostal přihrávku do středu hrací plochy, jenže Roland Varga jeho pobídku chytil až někde u rohového praporku.
84'
Zadáci hostujícího celku kombinují v zadních řadách a zcela kontrolují vývoj utkání. Domácí mužstvo se v posledních minutách nedostává do hry.
83'
Ludogorec se usadil na polovině domácích a šetří cenné vteřinky k dobru. Hráči bulharského celku jsou velmi blízko k zisku dalších důležitých bodů.
82'
Gergő Lovrencsics vybojoval odražený míč v blízkosti pokutového území a pohotově vracel míč před branku. I s jeho pobídkou si obrana Ludogorce poradila.
81'
Ludogorec se opět vydal na polovinu domácího celku. Přihrávku do pokutového území dostal Keseru, ale ten při snaze zakončit podklouzl.
80'
Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Olexandr Zubkov, přichází Michal Škvarka.
79'
Razgrad se pokusil vydat do rychlého protiútoku, jenže nikdo v dresu hostujícího celku nakonec neprošel na polovinu Ferencvárose.
78'
Gergő Lovrencsics dostal přihrávku na pravou stranu, našel Nguena, který střílel levačkou z velké dálky a daroval Ivanovovi snadný zákrok.
76'
Další útočnou snahu domácího Ferencvárose zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal střídající Varga.
75'
Hostující brankář Ivanov vyrazil z branky na malé vápno a bez problémů vyboxoval centr z levé strany hrací plochy.
74'
Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Dávid Sigér, přichází Mikalaj Signěvič.
Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Franck Boli, přichází Roland Varga.
73'
Franck Boli se natahoval po stříleném centru z pravé strany, jenže musel hlavičkovat rybičkou a jeho pokus minul branku o pořádný kus.
72'
Zadáci domácího celku kombinují na polovině hrací plochy, jenže zatím marně hledají skulinku v obraně Ludogorce.
71'
Isael poslal přihrávku mezi obránce domácího mužstva a Wanderson se málem probil do zakončení. Na poslední chvíli zasáhl Abraham Frimpong.
70'
Do konce utkání schází poslední dvacet minut a hostující Ludogorec Razgrad si s přehledem hlídá své vedení. Bulharský klub může domácím oplatit vyřazení z předkola Ligy mistrů.
69'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Cicinho, přichází Jordan Ikoko.
68'
Marcel Heister dostal krásnou přihrávku na levou stranu, jenže asistent rozhodčího jeho akci zastavil zdviženým praporkem. Ofsajd!
67'
Domácí fotbalisté jsou po obdržení další branky hodně dole a nedaří se jim při kombinaci. Naopak fotbalisté Ludogorce už šetří cenné sekundy.
65'
Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
Ludogorec i v oslabení přidává třetí branku a podle všeho rozhoduje o svém triumfu! Rozehrávky rohového kopu se ujal Wanderson, který krásným centrem našel RAFAELA FORSTERA, který hlavou vsítil svou druhou branku v utkání!
64'
Hra je znovu přerušena! Další z fotbalistů Ludogorce si stěžuje na svalové problémy a bude potřebovat ošetření.
63'
Do rozehrávky domácího mužstva se musel zapojit Dibusz. Brankář Ferencvárose nakopl míč na pravou stranu, ale tam nebyl nikdo v zeleném.
62'
Ludogorci se nepovedla další rozehrávka na levé straně. Anton Nedjalkov chtěl uvolnit rozběhnutého spoluhráče, jenže přihrál do zámezí.
61'
Tokmac Nguen se krásným zpracováním na hranici velkého vápna zbavil obránce a dostal se do velké šanci. Jeho přízemní střelu Ivanov vyrazil!
60'
Je za námi hodina hry a Ludogorec Razgrad si stále drží své dvoubrankové vedení. Domácí sice hrají proti deseti, ale nemohou se dostat do šancí.
59'
Ludogorec se na malou chvíli dostal na polovinu maďarského celku, jenže Goralski míč dlouho neudržel a bulharský celek se musí vracet.
58'
Ludogorec pokračuje v bránění v pevném bloku na hranici velkého vápna. Nikdo z domácích fotbalistů zatím recept nenašel.
57'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Jody Lukoki, přichází Jacek Góralski.
56'
Domácí se dostali do zakončení. Na centrovaný míč si naběhl Boli, jenže na dlouhou nohu brankáře Ivanova nepřekvapil.
55'
Hra je přerušena! Hostující Lukoki zůstává ležet na trávníku a potřebuje ošetření. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
54'
Boli se dral za přihrávkou do pokutového území, jenže tam neustál souboj s obráncem. Rozhodčí viděl souboj velmi dobře a penalta se pískat nebude.
53'
Olexandr Zubkov dostal pobídku na levou stranu, jenže nedokázal rozkmitat své nohy dostatečně rychle. Následně mu míč utekl do zámezí.
52'
Maďarský celek se usadil v na polovině Ludogorce, ale Ferencváros se nemůže dostat do zakončení v pokutovém území.
51'
Hostující brankář Ivanov dlouho otálel s odkopem míče od vlastní branky. Jeho nákop na konec našel Jodyho Lukokiho.
50'
Ihor Charatin sice zvládl skluz na polovině hrací plochy, ale trefil také nohu jednoho z hráčů Ludogorce. Sudí nechal pokračovat ve hře bez povšimnutí.
49'
Marcel Heister poslal přihrávku na levou stranu, odkud ihned přiletěl centr do pokutového území. Obrana Ludogorce byla znovu úspěšná.
48'
Ferencváros vstoupil do druhého poločasu podle očekávání velice aktivně. Domácí celek se tlačí do pokutového území, ale obrana Ludogorce zatím centry dobře vykrývá.
47'
Gergő Lovrencsics nakopl míč do pokutového území, ale právě střídající Moti ukázal, že je skvělý hlavičkář a odehrál míč mimo nebezpečný prostor.
46'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Marcelinho, přichází Cosmin Moţi.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté bulharského celku. Ludogorec vlétl do utkání jako velká voda a už po minutě se prosadil Lukoki! Poté se na hřišti dlouho nic nedělo. Až ve 40. minutě se z přímého kopu nádherně prosadil Forster! Ludogorec si ale situaci stačil zkomplikovat. Po druhé žluté kartě se totiž v závěru poločasu nechal vyloučit Grigore. Do kabin se odchází za stavu 0:2.
45+1'
45+1'
Hostům začínají téct nervy! Lukoki také dostává žlutou kartu.
45'
Nastavuje se jedna minuta!
44'
Komplikace pro Ludogorec! Grigore totiž dostává druhou žlutou kartu a musí do sprch!
43'
Abraham Frimpong poslal přihrávku na hranici pokutového území, jenže nikdo v zeleném dresu jeho rozehrávku nepochopil. Míč tak získali hráči Ludogorce.
42'
Domácí celek je po předchozím zásahu Ludogorce pořádně zaražený a nedostává se na polovinu soupeře. Bulharský celek naopak hraje sebevědomě.
40'
Bulharský celek přidává další branku a odskakuje na rozdíl dvou gólů! Bulharský celek zahrával přímý kop z velké vzdálenosti. Jeho rozehrávky se ujal RAFAEL FORSTER a neskutečnou dělovkou překonal brankáře!
39'
Tokmac Nguen napřáhl ke střele zpoza hranice pokutového území, jenže jeho projektil letěl příliš vysoko a prosvištěl nad břevnem.
38'
Domácí celek v posledních minutách převzal aktivitu a snaží se hrát s míčem na kopačkách. Boli však nedosáhl na dlouhou přihrávku.
37'
Isael utekl svému strážci po pravé straně a poslal prudký centr do pokutového území. Nikdo v zeleném dresu na jeho střílenou pobídku nedosáhl.
36'
Keseru se hnal za centrem z pravé strany, jenže na poslední chvíli se před něj natlačil Blažič, který mu míč ukopl mimo hrací plochu.
35'
Cicinho obdržel přihrávku na pravou stranu a nakopl míč na polovinu domácího celku. Lukoki poté svedl vzdušný prostor, ale míč mu utekl.
34'
Ferencvárosi zahrávalo rohový kop. Nadýchaný centr se snesl na malé vápno, ale ve vzdušném prostoru kraloval urostlý Grigore.
33'
Ivanov se musel znovu zapojit do rozehrávky domácího celku. Na jeho nákop však nedosáhl nikdo v šedém dresu Ludogorce.
32'
Olexandr Zubkov se pokusil o zakončení zpoza hranice velkého vápna, ale do rány se mu postavil obětavý obránce, který jeho pokus zablokoval.
31'
Anton Nedjalkov vhazoval na polovině domácího celku, jenže spoluhráč mu vrátil příliš krátkou přihrávku, kterou Nedjalkov nezískal.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a zatím sledujeme hodně bojovný duel. Ludogorec se rychle dostal do vedení a od té doby se na hřišti jenom bojuje.
29'
Hra je v posledních minutách hodně rozkouskovaná. Na obou stranách přibývá nedovolených zákroků. Duel je hodně emotivní.
28'
Na druhé straně se mezi hříšníky zapisuje Grigore.
27'
Marcel Heister na levé straně hrací plochy fauloval rozběhnutého soupeře a zaslouženě dostává žlutou kartu.
26'
Obrana domácího celku nyní kombinuje na vlastní polovině. Zadáci Ferencvárose si vyměňují přihrávky a nepůjčují soupeři míč.
25'
Cicinho podpořil útočnou akci Ludogorce náběhem po pravém křídle. Jeho následný centr však zpacifikoval hned první obránce Ferencvárose.
24'
Cicinho dostal přihrávku na levou stranu, jenže měl problémy se zpracováním a domácí fotbalisté mu ihned odebrali míč.
23'
Zadáci bulharského celku opět kombinují na vlastní polovině a nepůjčují fotbalistům v zelených dresech míč. Hraje se velmi opatrně.
22'
Anicet Abel získal odražený míč na polovině soupeře a roztáhl hru na pravou stranu. Hostující celek však dal domácím čas na srovnání obrany.
21'
Stéphane Badji nakopl míč na hranici velkého vápna, ale další hlavičkový souboj vyzněl lépe pro domácí celek.
20'
Franck Boli se dral za nadýchaným centrem z levé strany hrací plochy. Jeho hlavička však skončila velmi daleko vedle branky.
19'
Gergő Lovrencsics dostal přihrávku na pravou stranu, jenže hra domácího celku je zatím poněkud statická. Ludogorec se brání s přehledem.
18'
Anicet Abel dostal přihrávku na hranici velkého vápna, ale pustil si balón za sebe, kde už jej nedohnal na trávníku. Vhazovat budou domácí.
17'
Ludogorec z následného rohového kopu branku maďarského celku neohrozil. Dibusz vystartoval na malé vápno a vyboxoval míč do bezpečí.
16'
Rafael Forster nakopl míč do pokutového území, kde číhal Claudiu Keșerü, jehož hlavičku musel domácí brankář raději vytěsnit na rohový kop.
15'
Domácí celek zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Centrovaný míč směřoval na malé vápno, kam si pro něj došel Ivanov.
14'
Dibusz se musel znovu zapojit do rozehrávky Ferencvárosi. Maďarský celek se jen těžce dostává přes napadající záložní řadu Ludogorce.
13'
Domácí obránce Abraham Frimpong si tentokrát nechtěl přidělávat práci a raději si pomohl malou domů. Brankář Dibusz následně nakopl míč na polovinu soupeře.
12'
Abraham Frimpong se musel vrátit do blízkosti pokutového území, kde zastavil nepřesnou rozehrávku bulharského mužstva.
11'
Hostující brankář dlouho otálel s odkopem míče od branky. Domácím fanouškům se jeho počínání vůbec nelíbilo, ale sudí žlutou kartu nevytasil.
10'
Cicinho si skvěle pokryl míč na hranici vlastního pokutového území a domácí Franck Boli jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
9'
Jody Lukoki si brousil zuby na další vysoký centr z levé strany. Tentokrát však během zakončení podklouzl a poslal míč mimo branku.
8'
Dragoș Grigore dostal přihrávku na polovinu hřiště, ale také on si před napadajícími soupeři musel pomoci zpětnou přihrávkou do zadních řad.
7'
Nguen vybojoval míč na polovině hřiště, když zastavil špatnou rozehrávku hostujících stoperů. Ferencvárosi se o míč následně připravilo špatnou rozehrávkou.
6'
Wanderson dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže se nechal vytlačit zpátky na vlastní polovinu. Ludogorec však zůstává na míči.
5'
Gergő Lovrencsics se hnal za přihrávkou na pravou stranu, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu utekl do zámezí. Vhazovat bude Ludogorec.
4'
Hosté nadále hrají s míčem na kopačkách. Ludogorec se tlačí na polovinu maďarskému celku. Ferencvárosi vstup do zápasu vůbec nevyšel.
2'
Hostující celek se hned v úvodu dnešního souboje dostává do vedení! Na parádní centr z levé strany si v pokutovém území naběhl JODY LUKOKI a placírkou uklidil míč do sítě!
1'
Domácí obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Maďarský celek se ihned vydal do útoku, ale nákop na polovinu Ludogorce byl příliš dlouhý.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí budou hrát v šedém, zatímco Ludogorec oblékne zelené dresy.

Ferencvárosi TC: Dibusz – Lovrencsics, Blažič, Frimpong, Heister – Sigér, Charatin – Isael, Nguen, Zubkov – Boli.
Náhradníci: Gróf – Botka, Ćivić, Ignatěnko, Škvarka, Signěvič, R. Varga.

PFC Ludogorec Razgrad: P. Ilijev – Cicinho, Grigore, Nedjalkov, Forster – Lukoki, A. Abel, Badji, Wanderson – Keșerü, Marcelinho.
Náhradníci: Renan – Dan Biton, Djakov, Góralski, Moţi, Ikoko, Tchibota..
Vzájemné duely

Dnešní soupeři se spolu střetli v létě v prvním předkole Ligy mistrů. Po výhrách 2:1 a 3:2 nakonec postoupil maďarský tým.
Ferencvárosi TC

Maďarský celek je na tom v domácí soutěži také velice dobře. Ferencvárosi patří po šesti kolech druhá pozice a na vedoucí MOL Fehérvár ztrácí jen tři body. O víkendu dokázalo domácí mužstvo zvítězit 1:0 nad Kisvardou. V úvodním duelu Evropské ligy navíc maďarský celek remizoval 1:1 na půdě Espanyolu Barcelona.
PFC Ludogorec Razgrad

Ludogorec Razgrad je dlouhodobě špičkovým bulharským klubem. Dnešní hostující mužstvo zatím s přehledem vévodí domácí soutěži. O víkendu navíc zvítězil na horké půdě Dunavu Ruse. Také vstup do evropské ligy se Ludogorci povedl, když na domácí půdě rozstřílel CSKA Moskva vysoko 5:1. Hattrickem se v tomto duelu blýskl Keseru.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Evropské ligy mezi Ferencvárosi TC a PFC Ludogorec Razgrad. Výkop je stanoven na 18:55.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.