Evropská liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Gent : FK Oleksandrija - 12. prosince 2019   21:00

Gent
Gent
7' Depoitre (Bezus) • 16' Depoitre (Bezus)
2:1
(2:0)
FK Oleksandrija
Gent
Kaminski – Castro-Montes, Plastun, Lustig, Asare – Kums, Owusu, Bezus (80. Dompé), Odjidja-Ofoe (C) – Depoitre (90+2. Kvilitaja), Jaremčuk (73. Čakvetadze).
Coosemans – Mohammadí, Čakvetadze, L. Verstraete, Dompé, Kvilitaja, Akbib.
Petrescu – Ghinghuleac, Grigoriu
Ghelamco Arena, Gent
Pankiv – Mirošničenko, Babohlo, Dubra, Pašajev – Zaporožan (46. Dovhyj), Treťakov (79. Zaderaka), Grečyškin – Kovalec, Lučkevič, Bezborodko (86. Teixeira).
Bilyk – Steckov, Šemdrik, Teixeira, Dovhyj, Zaderaka, Dryšljuk.

Oleksandrija sice ovládla druhou půli, což potvrdila i pěknou brankou Mirošničenka, ale spoustu svých dalších útoku zahodila kvůli své nepřesnosti. Výsledek mohl být klidně obrácený. KAA Gent si připisuje tři body za výhru 2:1, zvláště díky výkonu v prvním poločase. Branky můžete vidět díky gifům kolegy Jana Hochmana. Mějte hezký pohárový večer.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 4:12. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:8.
90+3'
90+2'
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Laurent Depoitre, přichází Giorgi Kvilitaja.
90+2'
Babohlo vzápětí fauluje Depoitra.
90+1'
Žlutou kartu dostává Sven Kums (KAA Gent).
90+1'
Obránce Babohlo na vlastní kůži pocítil tvrdost Svena Kumse.
90'
Sudí nastaví tři minuty nad rámec běžné hrací doby!
90'
Castro-Montes netrefil ukrajinské zařízení.
89'
KAA Gent zkušeně kombinuje ve středu hřiště a nepůjčuje soupeři míč.
88'
Zaderaka se poroučel k zemi po zásahu Igora Plastuna.
87'
Dovhyj si ošklivě vyšlápl na Elishu Owusa, což ocenili domácí diváci pískotem.
86'
Střídání v týmu FK Oleksandrija: ze hřiště odchází Denys Bezborodko, přichází João Teixeira.
84'
Střela Giorgi Čakvetadzeho byla bezpečně zastavena brankářem Pankivem.
83'
A vzápětí byl chycen Dompé do ofsajdu.
81'
Jean-Luc Dompé se uvedl po své příchodu na hřiště nepovedenou střelou mimo branku.
80'
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Roman Bezus, přichází Jean-Luc Dompé.
79'
Žlutou kartu dostává Kyrylo Kovalec (FK Oleksandrija).
79'
Owusu byl uloven nedovoleně Kovalcem.
79'
Střídání v týmu FK Oleksandrija: ze hřiště odchází Maxym Treťakov, přichází Maxym Zaderaka.
78'
A i Sven Kums bude mít možnost předvést svou kopací techniku ohledně rohových kopů.
76'
Rohový kop byl ubráněn hráči Gentu..
75'
Snaha Kovalce nevyšla nazmar, je to další rohový kop po zásahu obránce.
74'
Opět zpackaný útok hostí, skóre by mohlo být úplně jiné, být lepší přesnosti u hostujících hráčů.
73'
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Roman Jaremčuk, přichází Giorgi Čakvetadze.
73'
A opět rohový kop pro fotbalisty z ukrajinského týmu.
72'
Po rohovém rohu nepřesně zakončoval Kovalec.
71'
Střela Grečyškina byla zablokována obranným valem těl na další rohový kop.
70'
Žlutou kartu dostává Alessio Castro-Montes (KAA Gent).
70'
Castro-Montes až příliš tvrdě dohrál Lučkeviče a bude tak prvním hráčem se žlutou kartou v tomto utkání.
70'
Maxim Treťakov svou střelou netrefuje zařízení Gentu. Nutno, ale říci, že v této fázi utkání je Oleksandrija minimálně vyrovnaným soupeřem, ale možná i lepším než Gent.
69'
Roman Jaremčuk se dostal za hostující obranu o mnoho dříve než míč a než by měl on sám – ofsajd.
68'
Alexej Dovhyj se provinil útočným faulem.
67'
A opět tu máme rohový kop pro hráče FK Oleksandrija.
66'
Střelu Bezborodka zastavil obětavý obránce Gentu Igor Plastun.
65'
Střela Romana Bezuse opět skončila pouze na štítu brankáře Pankiva.
63'
A Gent si vzápětí zahraje další rohový kop.
62'
Igor Plastun se po skvělé diagonále vydal na útočný výlet a vybojoval díky bloku obránce rohový kop pro KAA Gent.
61'
Chorály zní poloprázdným stadionem, i přesto, že výkon domácího KAA Gent je o poznání horší než v prvních čtyřicetipěti minutách.
60'
Laurent Depoitre si vůbec dobře nepohlídla své ofsajdové postavení.
59'
Centr Grečyškina do pokutového území jednoduše zlikvidovala připravená domácí obrana.
58'
Další rohový kop pro hosty, tento ukazatel jasně vyhraje celek z Ukrajiny.
56'
Vypadalo to na faul domácího hráče, ale hra plyne dál plynule bez přerušení rozhodčím.
55'
Bezborodko byl lapen do ofsajdové pasti vytvořené domácím týmem z Gentu.
54'
Oleksandriya právě vstřelila branku!
Tak ta, ale sedla parádně! Už to vypadalo na další zpackaný útok , když odrážený míč ze slušné vzdálenosti bez rozpaků napálil DENIS MIROŠNIČENKO – 2:1!
52'
Pašajev byl odeslán nekompromisně na hrací plochu Depoitrem.
51'
Valerij Lučkevič se provinil útočným faulem na obránci Nanem Asarem.
50'
Grečyškin ani nyní nenachytal svou rozehrou obránce KAA Gent na švestkách.
49'
Bezborodkovu střelu sráží obránce Igor Plastun na šestý rohový kop pro Oleksandriji.
47'
Kyrylo Kovalec nebyl příliš úspěšný při svém střeleckém pokusu mimo branku soupeře.
46'
Střídání v týmu FK Oleksandrija: ze hřiště odchází Andrij Zaporožan, přichází Oleksij Dovhyj.
46'

Fauly: 4:3
Poločas končí ještě milosrdně pro ukrajinský celek, jelikož Gent zahazuje jednu gólovku za druhou. Za KAA Gent se dvakrát trefil Depoitre po přihrávkách Bezuse. Druhý poločas by měl začínat cca ve 22:00 hodin.
45'
45'
Po rohovém kopu Grečyškina sudí ihned ukončil první poločas.
44'
I to se může stát, Pašajevovi utíká neposedný míč za postranní čáru.
43'
Owusu nedokázal přelstít obranu ve žlutých dresech.
41'
Plastun fauloval v souboji o míč svého krajana, ale ve službách Oleksandrije, Bezborodka.
40'
Krásná patička Depoitreho na nabíhajícího Romana Bezuse, ale proti němu vytáhl parádní zásah brankář Pankiv!
39'
Na hrací ploše zůstal ležet Maxim Treťakov.
38'
Rohový kop pro Oleksandriji.
37'
Owusu byl faulován záložníkem Oleksandrije Grečyškinem.
35'
Bezus výborně uvolnil Jaremčuka, který však v pádě vyslal na brankáře Pankiva pouze slabou střelu po zemi.
34'
Urostlý Depoitre fauloval v hlavičkovém souboji o míč ve vzduchu obránce Dubru.
33'
Laurent Depoitre vystřelil svou pravačkou, ale trefuje pouze boční síť ukrajinské branky.
32'
Hustý prosincový liják nijak nezlehčuje hráčům jejich působení na hřišti.
31'
Plastun pod tlakem si nedělal zbytečné násilí a odehrál míč na jistotu za postranní čáru.
30'
Kovalec se stal v osobním souboji obětí faulu hráče jenž umí hrát pořádně od podlahy Svena Kumse.
29'
Ani takový bourák jakým je bezesporu kanonýr Jaremčuk neprošel na hranici pokutového území přes tři protihráče.
28'
Co Kovalec před pokutovým územím zachránil, jeho spoluhráči následně zkazili.
27'
Treťakov si pomohl útočným faulem v souboji proti Alessiovi Castro-Montesovi.
26'
Po rohovém kopu při zakončení Jaremčuka musel zasahovat brankář FK Oleksandrija Pankiv.
25'
Jaremčuk zahrál příliš na krásu v pokutovém území patičkou, následně z toho bude přeci jen rohový kop.
23'
Ačkoliv hra není nepříliš atraktivní, padli již dvě branky a o vítězi se zdá být rozhodnuto.
22'
Lučkevič vypomohl obraně svého týmu.
20'
Depoitre prokázal nadměrný důraz v osobním souboji se Zaporožanem.
18'
Střelu Dmytra Grečyškina likviduje pozorný brankář Thomas Kaminski.
17'
Ukrajinci se naivně hned dvěmi pády v pokutovém území pokoušeli získat výhodu penalty – marně.
16'
Gent právě vstřelil branku!
Centr Castra-Montese v pokutovém území do druhé vlny sklepl šikovně Bezus a parádně se z první trefil svou druhou brankou v dnešním utkání LAURENT DEPOITRE – 2:0!
15'
Po rohu Grečyškina následnou střelu Bezborodka zablokoval obránce Castro-Montes.
14'
Třetí rohový kop pro hostující celek.
13'
Bezborodko udržel míč v pokutovém území i pod tlakem soupeřů, ale na přízemní míč před branku nikdo ve žlutých dresech správně nereflektoval.
11'
Ale ani toto rozehrání nic převratného nepřineslo v pokutovém území Gentu.
10'
Sražený centr Grečyškina značím druhý rohový kop Oleksandrije v utkání.
9'
Úvod se nadmíru povedl favorizovanému celku z Belgie.
7'
Po přihrávce od Romana Bezuse skóre tohoto utkání otvírá přesným zakončením LAURENT DEPOITRE – 1:0!
5'
Owusu rozehrál přímý kop po kterém Jaremčuk netrefuje brankový prostor.
4'
Kovalec nedovoleně dohrál v souboji Castra-Montese.
3'
Střelu vyslanou Romanem Jaremčukem zablokoval obětavě Pavlo Pašajev.
1'
Hosté do utkání vstoupili aktivně a budou zahrávat Grečyškinem zahrávat rohový kop.
1'

KAA Gent: Kaminski – Castro-Montes, Plastun, Lustig, Asare – Kums, Owusu, Bezus, Odjidja-Ofoe (C) – Depoitre, Jaremčuk.
Náhradníci: Coosemans – Mohammadí, Čakvetadze, L. Verstraete, Dompé, Kvilitaja.

FK Oleksandrija: Pankiv – Mirošničenko, Babohlo, Dubra, Pašajev – Zaporožan (C), Treťakov, Grečyškin – Kovalec, Lučkevič, Bezborodko.
Náhradníci: Bilyk – Steckov, Šemdrik, Teixeira, Dovhyj, Zaderaka, Dryšljuk.

Rozhodčí: Petrescu – Ghinghuleac, Grigoriu.