Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  St. Etienne : FK Oleksandrija - 24. října 2019   18:55

St. Etienne
St. Etienne
8' Gabriel Silva (Hamouma)
1:1
(1:1)
FK Oleksandrija
St. Etienne
Ruffier (C) – Debuchy, Saliba, Kolodziejczak, Gabriel Silva – Youssouf, M'Vila, Aholou (46. Boudebouz) – Nordin (63. Abi), Berić (74. Bouanga), Hamouma.
Moulin – Abi, Boudebouz, Bouanga, Perrin, Chazrí, Fofana.
Espen Eskås – Jon-Michael Knutsen, Øystein Ytterland (vš.NOR)
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Pankiv (C) – Pašajev, Dubra, Buchal, Mirošničenko – Lučkevič (80. Šastal), Grečyškin, Banada – Kovalec (83. Dovhyj), Sitalo, Treťakov (90+3. Babohlo).
Bilyk – Babohlo, Bezborodko, Dovhyj, Šastal, Zaporožan, Teixeira.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 69 % : 31 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 3:1. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:4.
Je konec. Saint-Étienne nakonec v domácím prostředí remizovalo s Oleksandrijí 1:1. Vše podstatné se odehrálo v první půli. Nejprve v 8. minutě poslal domácí do vedení Gabriel Silva, ale ve 14. minutě si vstřelil vlastní branku. Zbytek zápasu byli domácí o něco lepším týmem, ale Pankiv podržel ukrajinské mužstvo, které si tak odváží cenný bod.
90+4'
90+3'
Střídání v týmu FK Oleksandrija: ze hřiště odchází Maxym Treťakov, přichází Vladyslav Babohlo.
90+3'
Šastal za svůj nedovolený zákrok uviděl kartu žluté barvy.
90+2'
Ovšem následná standardní situace ani tentokrát nepřinesla nic nebezpečného.
90+1'
Nyní hosté získali volný kop z pravé strany po faulu soupeře.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
90'
Nyní bylo Saint-Étienne blízko vítězné brance, ale hlavička Hamoumy šla těsně nad!
88'
Po delší době se dopředu podívala také Oleksandrija, ale ani nyní z toho nebylo nic vážnějšího.
86'
Nyní byla hra přerušená, jelikož hostující hráč potřeboval ošetření od lékařů.
85'
Domácí to i nadále zkouší centry ze stran, ale pomalu to tak vypadá, že tento zápas skončí remízou.
83'
Střídání v týmu FK Oleksandrija: ze hřiště odchází Kyrylo Kovalec, přichází Oleksij Dovhyj.
82'
Saint-Étienne sice získalo rohový kop z levé strany, ale následný centr nic nebezpečného nepřinesl.
80'
Střídání v týmu FK Oleksandrija: ze hřiště odchází Valerij Lučkevič, přichází Dmytro Šastal.
78'
Domácí si chtěli vymodlit pokutový kop, ale nakonec to byl právě Charles Nathan Abi, který se dopustil faulu.
76'
Opět přiletěl centr domácích z pravé strany do vápna, ale tentokrát se vše obešlo bez nějakého zakončení.
74'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Robert Berić, přichází Denis Bouanga.
73'
Bohužel zatím jsme viděli jen pár pohledných momentů a zápas tak není nijak záživný.
71'
No a málem to bylo 2:1 pro domácí, ale hlavička Charlesa Nathana Abiho k pravé tyči skončila na skvělém zákroku Pankiva!
70'
Hra je ve druhé půli velice vyrovnaná, i když v držení míče vede domácí celek, který si ale nedokáže vytvořit nějakou velkou šanci.
68'
Oleksandrija se tentokrát dostala do vápna po pravé straně, ale ani nyní nenastala změna skóre.
65'
Nebezpečná střela Hamoumy, která byla zblokována těsně vedle pravé tyče!
64'
A opět byl k vidění jen nepřesný nákop domácího hráče, který končí za bránou svého soupeře.
63'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Charles Nathan Abi.
61'
Domácí poslali dva centry v krátké době z pravé strany do vápna a Ryad Boudebouz se posléze dostal ke střele, která ale skončila nad svatyní soupeře.
60'
Hodina hry je u svého konce a stav je stále vyrovnaný 1:1. Uvidíme co nám přinese poslední půl hodinka.
58'
Saint-Étienne získalo po nepřesné přihrávce svého soupeře autové vhazování na jeho polovině.
57'
Posléze se dopředu sice vydali domácí, ale opět z toho nebylo nic velkého a balón končí v moci obrany soupeře.
55'
Už to vypadalo, že se Arťom Sitalo dostane do velké šance, ale nakonec se nachytal pouze v ofsajdu.
53'
Po chvíli přišel další pokus o centr z pravé strany, ale ten končí bezpečně v rukou Pankiva.
52'
Saint-Étienne dokázalo dostat balón do vápna soupeře, ale tam jej nakonec odkopla hostující obrana do bezpečí.
51'
Balón zavítal pouze do zámezí a následuje tak autové vhazování pro hostující celek.
49'
Gabriel Silva uviděl za svůj nedovolený zákrok kartu žluté barvy.
46'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Jean-Eudes Aholou, přichází Ryad Boudebouz.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:58.
První poločas je u svého konce a stav je zatím remízový 1:1. Nejprve v 8. minutě poslal domácí do vedení Gabriel Silva, ale ve 14. minutě si vstřelil vlastní branku. Posléze byly k vidění spíše náznaky šancí, ale nic velkého.
45+1'
45+1'
Ani tentokrát křížný pas na levou stranu z kopačky domácího hráče nic nepřinesl.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
44'
Hodně nepovedený centr domácího hráče z pravé strany končí v zámezí za bránou soupeře.
42'
Nebezpečný míč proletěl vápnem domácího mužstva z pravé strany, ale Ruffier nakonec bude mít odkop od své svatyně.
41'
Z následného centru ale domácí nedokázali nic vytěžit, protože přišel jen další útočný faul.
40'
Denys Mirošničenko přišlápl chodidlo svému soupeři a uviděl za tento přestupek žlutou kartu.
38'
Přihrávka na levou stranu, ale končí jen v zámezí a Saint-Étienne tak má k dispozici autové vhazování.
37'
Hostující mužstvo momentálně přitápí pod kotel a snaží se něco vymyslet směrem dopředu.
35'
Oleksandrija si vypracovala velkou šanci, ale střela Kyryla Kovalece skončila pouze bezpečně v moci gólmana.
33'
Arťom Sitalo byl příliš agresivní v souboji s protihráčem a sudí mu tak odpískal útočný faul.
32'
aut se bude opakovat, jelikož domácí hráč zahrál míč do zámezí.
31'
Kovalecův centr z levé strany byl přetažený, ale Oleksandrija nakonec dokázala získat alespoň autové vhazování.
30'
Půl hodina hry je u konce a Gabriel Silva se už postaral o dvě branky. Nejprve v 8. minutě poslal domácí do vedení, ale ve 14. minutě si vstřelil vlastní branku. Stav je tak 1:1.
29'
Dění na trávníku momentálně není příliš zajímavé a k vidění byla jen nepřesná přihrávka z kopačky hostujícího hráče.
28'
A ani z dalšího útoku domácích nic nebude, protože byl odpískán faul Romainu Hamoumovi.
27'
Robert Berić se snažil probít zeď uvnitř vápna soupeře, ale jeho pokus byl nakonec zblokován.
26'
Domácí hráči zatím dominují v držení míče, ale to je pro tuto chvíli vše, jelikož přichází naprosto nesmyslný nákop, který nic nepřinesl.
24'
Maxym Treťakov vystavil svému protihráči důraznou stopku, což hlavní rozhodčí viděl a odpískal.
23'
Po centru z rohu se dostal do zakončení Debuchy, ale jeho pokus neměl gólové parametry.
22'
Nyní si hodně neporozuměli Denys Mirošničenko a brankář Jurij Pankiv. Následuje tak rohový kop domácího celku.
21'
Centr ale skončil na hlavě prvního hráče, který dostal balón do bezpečí.
20'
Po srovnávací brance vidíme zatím marné dobývání hostující šestnáctky, ale nyní získalo Saint-Étienne volný kop z pravé strany.
19'
Hosté byli velice agresivní při napadání a sudí Espen Eskås jim tak nakonec odpískal faul.
17'
Centr z pravé strany z kopačky domácího hráče neprošel do vápna a Oleksandrija se opět ubránila.
16'
Saint-Étienne se bude chtít opět dostat do vedení, ale tentokrát to zkoušelo po pravé straně, kde byla vrátka zavřená.
14'
Oleksandriya právě vstřelila branku!
A je srovnáno na 1:1! Z ničeho nic se hostující mužstvo dostalo do velké šance v přečíslení, ale přihrávku z levé strany nedokázal zakončit do brány hostující útočník, nýbrž si balón srazil GABRIEL SILVA.
13'
Zblokovaná přihrávka znamená autové vhazování pro Saint-Étienne na vlastní polovině.
12'
Hosté přišli o balón po laciné přihrávce na levé straně a budou tak muset opět čekat, než se k míči dostanou.
10'
Opět se Saint-Étienne snažilo něco vymyslet, ale tentokráte přišlo o balón a dopředu může jít Oleksandrija.
8'
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Zaydou Youssouf skvělým pasem našel na levé straně Hamoumu, který si míč zpracoval a posléze posunul na GABRIELU SILVu, jenž se s tím moc nemazlal a vypálil tvrdou ránu k pravé tyči. Asistence: Romain Hamouma.
7'
Domácí mužstvo drží míč a krátkými přihrávkami se snaží něco vymyslet.
6'
Nepřesný nákop z kopačky hostujícího hráče zavítal pouze do zámezí a gólman Ruffier tak bude okopávat od své svatyně.
4'
Zatím je k vidění klidnější začátek zápasu, kdy je u míče převážně francouzský celek a pokouší se něco vymyslet.
2'
Hostující hráč se dopustil faulu a u míče tak bude na polovině soupeře Saint-Étienne.
1'

AS Saint-Étienne: Ruffier (C) – Debuchy, Saliba, Kolodziejczak, Gabriel Silva – Youssouf, M'Vila, Aholou – Nordin, Berić, Hamouma.
Náhradníci: Moulin – Abi, Boudebouz, Bouanga, Perrin, Chazrí.

FK Oleksandrija: Pankiv (C) – Pašajev, Dubra, Buchal, Mirošničenko – Lučkevič, Grečyškin, Banada – Kovalec, Sitalo, Treťakov.
Náhradníci: Bilyk – Babohlo, Bezborodko, Dovhyj, Šastal, Zaporožan, Teixeira.

Rozhodčí: Espen Eskås – Jon-Michael Knutsen, Øystein Ytterland (vš.NOR).

AS Saint-Étienne se momentálně nachází na 3. místě s jedním bodem a skóre 3:4. V úvodním zápase skupiny zavítal francouzský tým do Gentu, odkud si ale po dramatickém zápase přivezl prohru 2:3. Ve druhém zápase přivítalo Saint-Étienne na své půdě Wolfsburg, se kterým remizovalo 1:1.
FK Oleksandrija je zatím na poslední 4. pozici také s jedním bodem a skóre 2:4. V prvním utkání zavítala do Wolfsburgu, kde ovšem prohrála 1:3. Posléze doma přivítala Gent a zrodila se rovněž remíza 1:1.
Ve 3. kole skupinové fáze Evropské ligy se proti sobě ve skupině I střetnou týmy AS Saint-Étienne a FK Oleksandrija. Tato mužstva se spolu ještě neutkala a čeká je tak premiéra. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Espen Eskås a jeho asistenti Jon-Michael Knutsen a Øystein Ytterland (vš.NOR). Hrát se bude na Stade Geoffroy-Guichard v Saint-Étienne. Tento stadion nabídne kapacitu pro 41 965 diváků. Úvodní výkop je naplánován na 18:55.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.