St. Etienne - Gent | ONLINE | 28.11.2019 18:55 | Evropská liga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Evropská liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  St. Etienne : Gent - 28. listopadu 2019   18:55

St. Etienne
Ruffier – Honorat, Fofana, Perrin, Kolodziejczak – M. Camara, M'Vila (80. Berić), Aholou (64. Nordin) – Bouanga, Diony (73. Youssouf), Boudebouz.
Moulin – Berić, Moukoudi, Nordin, Trauco, Youssouf.
Gent
Kaminski – Lustig, Plastun, Ngadeu, Mohammadí – Kums, David (80. Dejaegere), Owusu, Odjidja-Ofoe – Depoitre (78. Castro-Montes), Jaremčuk (71. Kvilitaja).
Coosemans – Asare, Bezus, Castro-Montes, Dejaegere, Dompé, Kvilitaja.

V tomto zápase jsme branku neviděli, jen dvě domácí střely na branku. S pokusy si dokázal brankář Thomas Kaminski poradit. AS Saint-Étienne bylo aktivnější, ale neprosadilo se. Gent na branku ani nevypálil.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 2:0. Střely mimo: 12:2. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 8:1. Fauly: 1:1.
90+4'
90+3'
Robert Berić na druhé straně hrací plochy nedokázal trefit hlavičkou branku.
90+2'
AS Saint-Étienne rozehrávalo rohový kop, následně se ale do šance dostali hosté. Milád Mohammadí. jeho rána končí mimo. Fanoušci do brankoviště domácích vhodili světlici.
90+1'
Čtyři minuty se budou nastavovat.
90'
Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
88'
V poklidném tempu se zápas dohrává. Domácí kontrolují hru, drží míč pod kontrolou, ale zatím se nemohou dostat do výraznějších šancí.
86'
Poslední minuty druhého poločasu hraje hostující celek bez vyloučeného hráče. Michael Ngadeu zápas sleduje mimo trávník.
85'
Domácí fotbalisté mají převahu, Mahdi Camara ani Arnaud Nordin netrefili branku.
83'
První branku zápasu mohl vstřelil domácí Franck Honorat, jenže jeho rána z první končí někde mezi trávníkem a střechou stadionu.
81'
Zaydou Youssouf si pomohl faulem, rozehrávat tak budou na polovině hrací plochy fotbalisté Gentu.
80'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yann M'Vila, přichází Robert Berić.
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Jonathan David, přichází Brecht Dejaegere.
79'
Žlutou kartu dostává Mahdi Camara (AS Saint-Étienne).
78'
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Laurent Depoitre, přichází Alessio Castro-Montes.
76'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Michael Ngadeu (KAA Gent). Hodně riskantní zákrok hostujícímu hráči nevyšel, a tak je z toho druhá žlutá, červená.
75'
Laurent Depoitre (Gent) vypálit nedokázal. Jeho akce končí postavením mimo hru.
74'
Thomas Kaminski (Gent) si dokázal poradit se střelou z velké dálky. Do středu jeho branky vyslal míč Arnaud Nordin.
74'
Vadis Odjidja-Ofoe v souboji se soupeřem fauloval, Zaydou Youssouf vybojoval pro své spoluhráče volný kop.
73'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Loïs Diony, přichází Zaydou Youssouf.
72'
Mahdi Camara pálil z dobré pozice, jeho projektil ale nebyl povedený, míč končí vedle branky.
71'
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Roman Jaremčuk, přichází Giorgi Kvilitaja.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu. Loïs Diony byl nachytaný v postavení mimo hru.
69'
Sven Kums (Gent) vybojoval míč na útočné polovině, ale do výraznější šance se nedokázal hostující celek prosadit nedokázal.
66'
Tentokrát to byl ale Michael Ngadeu (Gent), kdo byl faulovaný, a tak bude rozehrávat hostující tým.
65'
Ryad Boudebouz pálil z dobré pozice, jeho rána končí ale mimo branku. Zatím jsme viděli jednu jedinou střelu mezi tři tyče.
64'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Jean-Eudes Aholou, přichází Arnaud Nordin.
64'
Žlutou kartu dostává Michael Ngadeu (KAA Gent).
62'
Hosté hrají aktivně, nyní z druhé strany přišel centr před branku, je z toho rohový kop. Gent má nyní převahu.
60'
Mikael Lustig (Gent) centroval před branku, ale míč trefil jen hráče, který stál před brankou.
58'
Jeden z domácích hráčů byl hodně tvrdě dohraný, byl ošetřován lékaři. Následně ale bude pokračovat ve hře.
57'
Mahdi Camara (Saint-Étienne) hraje dnes hodně aktivně, znovu se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle.
54'
Souboje o míč se odehrávají na polovině hrací plochy. Z ničeho nic se do šance dostal Denis Bouanga (Saint-Étienne). Jeho rána ke vzdálenější tyči končí vedle branky.
52'
Mahdi Camara si pomohl nedovoleně, a tak budou hrát hosté. Rozehrávat bude Michael Ngadeu.
50'
Ve druhém poločase sledujeme klidnější pasáž hry.
49'
Stéphane Ruffier (Saint-Étienne) vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý centr, ale jeho spoluhráči se k míči nedostali.
47'
Vadis Odjidja-Ofoe se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale na dlouhý pas od spoluhráče nedosáhl.
46'
Střelecky je aktivnější domácí celek, čtyři rány vyslal mimo branku, jednu v samotném závěru na branku. Loïs Diony (Saint-Étienne) neprostřelil brankáře. Ve druhé nastavené minutě jsme viděli první zákrok brankáře.
45+2'
45+2'
Domácí rozehrávali rohový kop, ale do výraznější šance se dostal až v samotném závěru. Loïs Diony tvrdou ránou trefil brankáře.
45+1'
Sudí nastavují jednu minutu.
45'
Dostáváme se do poslední minuty prvního poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
44'
Hraje se na polovině hrací plochy. Jeden z domácích hráčů byl hodně tvrdě dohraný.
42'
Jean-Eudes Aholou se dostal do střelecké pozice, jeho projektil z ostré pozice byl hodně nepovedený.
41'
Denis Bouanga se dopustil faulu, rozehrávat tak budou hostující fotbalisté.
41'
Fotbalisté v modrém kombinují na útočné polovině a pokouší se něco vymyslet.
39'
Pomalu ale jistě se dostáváme do finální fáze hry, hosté kombinují na útočné polovině.
37'
Momentálně sledujeme pasáž hry, která je plná nepřesností. Oba týmy faulují poměrně hodně, takže se hra hodně kouskuje.
35'
Jonathan David se po rychlé akci dostal do střelecké pozice, ale jeho projektil byl zblokovaný Camarou.
35'
O rozehrávku se postaral stejný hráč, centr před branku odrazila obrana.
34'
Ryad Boudebouz rozehrává rohový kop, centr se snesl před branku, ale míč vyrazil brankář na další rohový kop.
32'
Hostující celek se bránil domácímu tlaku, Vadis Odjidja-Ofoe (Gent) si pomohl na hranici pravidel, ale sudí nechává hru plynout.
30'
Půlhodina hry je pryč, domácí fotbalisté byli ve velké šanci, trefili břevno.
29'
Domácí budou rozehrávat rohový kop domácích. Následně zakončoval Denis Bouanga, jehož rána se odrazila od brankové konstrukce. Bylo to břevno.
28'
Mahdi Camara (Saint-Étienne) se propracoval do střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná.
26'
Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy, Denis Bouanga (Saint-Étienne) se pokoušel dostat do šance, ale pas Yanna M'Vily byla nepřesná.
23'
Gent hraje nyní lépe, snadněji se dostává na útočnou polovinu soupeře, ale má problémy s přesností zakončení.
21'
Thomas Kaminski po faulu soupeře rozehrával na své polovině, dlouhý výkop ale přesný nebyl, a proto se Gent do střelecké příležitosti nedostal.
20'
Milád Mohammadí fauloval v souboji jeden na jednoho Francka Honorata. Jeho nabídka před branku nebyla přesná.
18'
Domácí fotbalisté kombinují na své polovině hrací plochy. Ani jeden tým nechce chybovat.
16'
Vadis Odjidja-Ofoe (Gent) se omlouvá spoluhráčům, že jeho řešení akce bylo příliš zbrklé a nepřesné. Vykopávat bude domácí brankář.
15'
Mnoho soubojů se odehrává na polovině hrací plochy.
13'
Vadis Odjidja-Ofoe vybojoval volný kop pro hosty. Následně pálil Michael Ngadeu. Jeho rána končí vedle branky.
13'
Denis Bouanga si v souboji s Lustigem počínal nedovoleně, a tak budou hrát hosté z Gentu.
9'
Ani jeden celek se nikam nežene, Mnoho šancí zatím opravdu tento zápas nenabízí. Diváci sledují podprůměrný duel.
7'
Loïs Diony se propracoval po rohovém kopu do zakončení, ale jeho rána končí vedle.
7'
Domácí fanoušci vytvářejí parádní atmosféru,dlouhý nákop domácích sice nebyl nikterak přesný, ale je z toho rohový kop.
6'
Hraje se hodně opatrný fotbal, ani jeden celek nechce chybovat. Mnoho šancí k vidění není.
4'
Milád Mohammadí vybojoval autové vhazování na polovině hrací plochy. Následně se Vadis Odjidja-Ofoe (Gent) pokoušel dostat do střelecké pozice, ale nezakončil.
2'
Ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry.
1'
Domácí celek hraje v zeleném, hosté v modrém. Utkání začalo.
1'
Když hraje Saint-Étienne, padají v první půlhodině branky. V posledních sedmi zápasech ligy mistrů, v nichž Saint-Étienne hrálo, tak diváci viděli v úvodní půlhodině alespoň jednu branku.
Domácí mají v základní skupině skóre 9:6, hosté 6:7.
AS Saint-Étienne je po čtyřech zápasech ve skupině I třetí, druhé od konce. Zatím nevyhrálo ani jeden zápas. má tři body za remízy – 1:1 s Wolfsburgem, 1:1 s Okejsandrijí a 2:2 se St. Etienne. Tým nestačil na Gent 2:3.
KAA Gent odehrál ve skupině I čtyři zápasy. Poradil si se St. Etienne 3:2 a Wolfsburg přehrál 3:1. Remizoval s Oleksandrijí 1:1 a Wolfsburgem 2:2. V tabulce se s náskokem tři bodů první.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Evropské ligy. Základní skupiny pokračují dál a v tomto zápase skupiny I proti sobě nastoupí AS Saint-Étienne a KAA Gent.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.