Evropská liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolves : Besiktas Istanbul - 12. prosince 2019   21:00

Wolves
Wolves
58' Diogo Jota (Neto) • 63' Diogo Jota (Dendoncker) • 67' Dendoncker (Moutinho) • 69' Diogo Jota (Rasmussen)
4:0
(0:0)
Besiktas Istanbul
Wolves
Ruddy – R. Bennett, Coady (C), Kilman – Rasmussen, Dendoncker (73. Otasowie), Neves (56. Diogo Jota), Moutinho (70. Perry), Vinagre – Cutrone, Neto.
Søndergaard – J. Vallejo, Diogo Jota, Perry, Otasowie, Cundle, L. Richards.
Andris Treimanis – Haralds Gudermanis, Aleksejs Spasjonnikovs (všichni LAT)
Molineux Stadium, Wolverhampton
Yuvakuran – Kalafat (76. Roco), Uysal, Kaya, Rebocho – Secgin, Özyakup – Lens (C) (81. Diaby), Yalcın (64. Alnaní), Boyd – Nayir.
Destanoglu, Özkan – Roco, Alnaní, R. Yilmaz, Diaby, İşler.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 8:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:7.
Utkání je u konce a domácí tým se raduje z výrazné výhry. Druhý poločas byl doslova smrští v podání Wolverhamptonu a nešťastný Utku Yuvakuran lovil ze sítě čtyři míče. Hattrickem se blýskl Diogo Jota a po několika promarněných šancích se trefil i Leander Dendoncker. Podzimní pohárová účast tak pro anglický tým skončila úspěchem, 13 bodů znamená druhé místo ve skupině K a postup do jara. Pro Besiktas naopak cesta Evropskou ligou končí.
90+3'
90+2'
Po následném centru se k hlavičce dostal právě Cutrone, jeho líznutí ale poslalo míč těsně vedle branky.
90+2'
... tak i hostující Enzo Pablo Roco.
90+2'
Strkanice pokračovala a rozhodčí ztratil trpělivost. Žlutou kartu dostal jak Patrick Cutrone...
90+1'
Domácí budou rozehrávat přímý kop, rozhodčí ale ještě vede řeč ke Cutronemu, který se pošťuchuje s Rocem
90'
Rozhodčí bude nastavovat tři minuty.
89'
Rozehrává se od Ruddyho branky, ten s tím samozřejmě nikam nepospíchá.
88'
Alespoň gól chce dát Besiktas, jenže nejprve je potřeba se dostat alespoň k pokutovému území.
87'
Domácí hráči se už nikam neženou, v poklidu si kombinují na vlastní polovině.
86'
Obranná práce Wolverhamptonu měla smysl, centr byl celkem bez potíží odhlavičkován.
85'
Standardní situace pro hosty, uvidíme centr z pravé strany. Ruddy si postavil své spoluhráče prakticky do jedné lajny.
84'
Besiktas drží míč, není to ale nic, co by mělo zatím obranu domácích nějak znepokojovat.
83'
Po jeho rozehrání hlavičkoval na vzdálenější tyči Bennett, jenže pouze vedle levé Yuvakuranovy tyče.
83'
Po rychlém přechodu do útoku a centru z pravé strany se u zadní tyče zjevil Jota, nyní ale nezakončil, jeden z obránců sklepl míč na roh.
82'
Diaby se poprvé zapojil do kombinace, po narážečce však byl zablokován a dopředu už jdou zase domácí.
81'
Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Jeremain Lens, přichází Abdoulay Diaby.
80'
Oğuzhan Özyakup to zkusil z dálky, jenže míč poslal pouze vysoko nad Ruddyho břevno.
80'
Po hodně akčních minutách tu máme zklidnění hry, ke slovu se dostává i Besiktas se svou postupnou kombinací.
78'
Další rohový kop domácích, ve vápně tureckého klubu tak bylo opět docela živo.
76'
Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Kerem Kalafat, přichází Enzo Pablo Roco.
75'
Na konci akce byl se svou střelou z dálky Otasowie, hlavou však líznul pouze Yuvakuranovo břevno.
74'
Domácí si teď žádali pokutový kop, rozhodčí však tento názor nesdílel a ukázal pouze k rohovému praporku.
73'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Leander Dendoncker, přichází Owen Otasowie.
71'
Na lavičce Wolverhamptonu se chystá další střídání, zatím je ale ve fázi předávaní posledních taktických pokynů.
70'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází João Moutinho, přichází Taylor Perry.
69'
Wolves právě vstřelili branku!
Tohle je už demolice. Na pravé straně předvedl důraz Rasmussen, vybojoval míč, nacentroval na zadní tyč, kde byl zapomenutý DIOGO JOTA a ten střelou do prázdné branky zkompletoval hattrick!
67'
Na Moutinhův centr od rohového praporku si naskočil LEANDER DENDONCKER, hlavou trefil horní růžek Yuvakuranovy branky a konečně i on se dočkal gólu – 3:0.
66'
A budou moci pokračovat rohovým kopem po obranném zákroku Pedra Rebocha.
65'
Najednou je na stadionu opravdu veselá nálada, domácí hráči baví publikum aktivním fotbalem.
64'
Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Güven Yalcın, přichází Muhammad Alnaní.
63'
A už je to o dvě branky. Yuvakuran sice zvládl vyrazit Dendonckerovu bombu, jenže míč se odrazil na malé vápno, kde dobíhal DIOGO JOTA a ten to už měl opravdu snadné – stačilo trefit odkrytou bránu.
62'
Centr propadl do vápna k na chvíli volnému Dendonckerovi, ten však zblízka trefil pouze tyč poloodkryté branky!
61'
Wolverhampton opět v útoku, tentokrát je z toho roh. Ten rozehraje Moutinho.
59'
Besiktas by samozřejmě rád co nejdříve vyrovnal a dopředu se hnal Lens. Jeho přetažený centr skončil bez jakéhokoliv zakončení.
58'
No tak to bylo opravdu povedené střídání! Po narážečce se po pravé straně dostal ke sprintu Neto, povedlo se mu i odcentrovat a na zadní tyči našel čerstvého DIOGA JOTU, který hlavou překonal marně zasahujícího Yuvakurana.
56'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Rúben Neves, přichází Diogo Jota.
56'
Udělovala se žlutá karta, a to na straně hostujícího Besiktase. Potrestán byl Necip Uysal.
54'
Teď se už Netovi odcentrovat povedlo, na jeho pas si nabíhal Dendoncker, jako první však byl u míče gólman Yuvakuran a skryl jej v rukavicích.
53'
Na pravé straně se o centr snaží hráči Wolverhamptonu, jsou však pod těsnou obranou.
51'
Hosté zahrozili. když se po zaváhání obrany Wolverhamptonu dostal ke střele Güven Yalcın, jenže prudkou ránu z úhlu Ruddy vyrazil a navíc se mával i ofsajd.
50'
U hranice pokutového území upadl Neto, rozhodčí měl ale na celou akci dobrý výhled a rozhodl se nepískat.
48'
Tohle vypadalo už o něco lépe. Zleva poslal prudký centr od brankové čáry Vinagre, Dendoncker však svou hlavičku neusměrnil na branku. Přesto si oba aktéři vysloužili potlesk.
47'
Po rozehře nakrátko se ke střele z pravého rohu vápna odhodlal Neto, jeho pokus se ale vznesl vysoko nad břevno.
46'
Hned v úvodu druhé půle vybojoval domácí Neto rohový kop, ten bude rozehrávat Moutinho.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:01.
Je za námi první poločas, který nepřinesl zrovna strhující podívanou. Domácí měli převahu v držení míče i území, nicméně to nedokázali přetavit v šance. Drtivá většina akcí končila u ještě před vápnem a pokud to už vypadalo na zakončení, přišla nepřesná rána. Besiktas toho směrem kupředu vyprodukoval ještě méně, takže do kabin se odešlo za stavu 0:0.
45'
43'
Je to zatím fotbal plný nepřesností, šance a střely se teď prakticky nevyskytují.
41'
Hrubě nepovedená střela domácích, rána skončila v horních řadách tribuny za brankou Utku Yuvakurana.
40'
Je tu první žlutá karta utkání, za tvrdý skluz na Nayira si ji prohlédl domácí Max Kilman.
39'
Až po pokutové území to domácím jde, v šestnáctce je to už ale o mnoho horší a střely tak nepřichází.
38'
Neto posouval doprava na Dendonckera, tomu opětovně míč utekl do zámezí...
37'
Vhazování z obou stran, hosté ale prakticky vzápětí ztratili míč a nechávají tak soupeře opět kombinovat.
36'
Neto a Neves kombinují na útočné polovině, akce Wolverhamptonu trochu připomíná házenou.
34'
Dlouhý a vysoký pas z levé strany na pravou, Dendoncker dělal co mohl, nicméně míč mu odskočil od kopačky a skončil v autu.
33'
Vypadá to, že Besiktas se začíná probouzet i ve směru dopředu, předvádí už mnohem sympatičtější výkon.
31'
Z velké dálky to zkusil hostující Rebocho, Ruddy ale mohl zůstat v klidu, míč se stočil směrem od jeho levé tyče a skončil mimo hrací plochu.
29'
No a Ruddy musel jít do vzduchu, aby míč, který se stáčel na jeho branku vyrazil alespoň mimo malé vápno.
29'
No a teď je tu po Dendonckerově stažení Erdema Secgina zajímavý přímý kop pro Besiktas!
28'
Dendoncker se divil, že po souboji u pomezní čáry mají vhazovat hosté, verdikt však nezvrátil.
26'
Nedovolený zákrok Lense na Moutinha, domácí rozehrávají poblíž středové čáry.
25'
Jeremain Lens dostal od domácích až mnoho prostoru pro průnik a střelu, tu mu však obrana Wolverhamptonu zvládla na hranici šestnáctky zablokovat.
23'
Po obléhání šestnáctky hostů, kdy byl střele nejblíže Moutinho, jenže nenašel odvahu, přišel pouze nepřesný pas na levou stranu, Neto se k míči nedostal.
22'
Nepřesná Nevesova přihrávka k pokutovému území zastavila postup Wolverthamptonu. Jenže soupeř se zatím nedostal ani k půlce.
21'
Zkusil to střelou přes zeď, jenže to šlo přesně do míst, kde hlídkoval připravený Yuvakuran.
20'
Po Cutroneho přihrávce sprintoval k vápnu Dendoncker, byl však faulován a je tu přímý kop z pravé strany. U míče je připraven Neves.
19'
Po delší době se ke slovu dostal i Besiktas, zprava centroval Lens, míč ale skončil u první tyče u bránícího hráče.
17'
Tentokrát už Cutrone dostal míč až do sítě, ale po dalším rychlém přechodu do útoku byl opět v ofsajdu...
15'
Nadějný kontr po nepřesné Yuvakuranově rozehrávce skončil ofsajdem, v nepovoleném postavení byl Cutrone.
13'
Krátký výpad Besiktase skončil nepříliš zdařilým centrem a hra se už zase otáčí opačným směrem.
11'
Centr nebyl příliš nebezpečný, Yuvakuran si ve spolupráci se svou obranou poradil a míč zalehl.
10'
Zákrok se obešel bez karty, rozhodčí Kalafatovi pouze rázně vyčinil. Mezitím si Yuvakuran postavil obranu a zeď.
9'
Pedro Neto se pokoušel přejít po levém křídle, Kalafat jej ale zastavil tvrdým zákrokem a je tu přímý kop pro domácí.
8'
Yuvakuran si vyběhl na vysoký centr a byl u míče jako první. Okamžitě pak poslal hru k půlce.
7'
Neves musel pod tlakem přihrávat dozadu, Wolverhampton je ale i nadále u míče.
6'
Zatím sledujeme hru na jedné polovině, té hostující. Obrana tureckého celku si ale zatím ví rady.
5'
Za obranu dostal dlouhou přihrávku Cutrone a snažil se najít nabíhajícího Neta. Pas byl ale zastaven skluzujícím obráncem hostů.
4'
Besiktas se v útoku moc dlouho neohřál, Wolverhampton už zase kombinuje.
3'
Až teď se k ráně ze střední vzdálenosti dostal Moutinho, táhlý pokus pokryl připravený Yuvakuran.
2'
Domácí v útoku, snaží se o akci po pravém křídle. Zatím bez centru, či střely.
1'

Wolverhampton Wanderers: Ruddy – R. Bennett, Coady (C), Kilman – Rasmussen, Dendoncker, Neves, Moutinho, Vinagre – Cutrone, Neto.
Náhradníci: Søndergaard – J. Vallejo, Diogo Jota, Perry, Otasowie, Cundle, L. Richards.

Besiktas Istanbul: Yuvakuran – Kalafat, Uysal, Kaya, Rebocho – Secgin, Özyakup – Lens (C), Yalcın, Boyd – Nayir.
Náhradníci: Destanoglu, Özkan – Roco, Alnaní, R. Yilmaz, Diaby, İşler.

Rozhodčí: Andris Treimanis – Haralds Gudermanis, Aleksejs Spasjonnikovs (všichni LAT).
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Molineux Stadium začne ve 21 hodin, takže si na večer nic nechystejte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Andris Treimanis, kterému budou na pomezí pomáhat Haralds Gudermanis a Aleksejs Spasjonnikovs. Všichni pánové jsou z Lotyšska.
Wolverhampton Wanderers

Hosté dnes mohou hrát v klidu, neboť na druhém místě mají deset bodů a jistotu postupu do jarní fáze soutěže. Definitivu si klub zajistil v minulém kole, kdy stačila i divoká remíza 3:3 na půdě Bragy. Wolverhampton zde po gólech Jiméneze, Dohertyho a Traorého vedl dokonce o dva góly, finiš ovšem patřil domácím a týmy se tak rozešly smírně.

Turecký klub je už bez šancí na postup, neboť má pouhé tři body a je tak poslední ve skupině, dnes se může maximálně pokusit poskočit před bratislavský Slovan na třetí místo.Ten právě Besiktas obral o možnost ještě zabojovat o postup, v minulém kole jej doma zdolal po výsledku 2:1. Slovan ještě 15 minut před koncem vedl po gólu Daniela, domácí pak srovnali, to se prosadil Roco a v nastaveném čase proměnil pokutový kop Ljajić. Besiktas tak vybojoval své první body a alespoň trochu si vylepšil náladu.
Dobrý večer u Evropské ligy. Společně se podíváme na utkání skupiny K mezi týmy Wolverhampton Wanderers a Besiktas Istanbul.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.