Evropská liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karabach : Sivasspor - 26. listopadu 2020   18:55

Karabach
Karabach
8' Zoubir (U. Matić) • 51' U. Matić
2:3
(1:1)
Sivasspor
Sivasspor
40' Koné   • 58' Kayode  (Öztekin) • 79' Koné  (Çiftçi)
Karabach
Mahammadalijev – Guerrier, Garajev (C), Medina, Jafargulijev – U. Matić, Ibrahimli – Bajramov (66. Romero), Owusu, Zoubir – Emreli.
Balajev, Arazli – Romero, Husejnli, Alijev.
Kehlet – Sörensen, Hummelgaard
Fatih Terim Stadyumu, Istanbul
Sivasspor
Samassa – Çiftçi, Appindangoyé, Osmanpaşa, Goiano – Claudemir, Yalçın (20. Cofie) – Ninga (57. Kayode), Gradel, Öztekin (90+3. Camara) – Koné (C).
Şaşal Vural – Cofie, Camara, Kayode.

Ačkoliv byl nejlepším hráčem na hřišti Uroš Matič (Karabach), zastínil ho střídající Kayode jenž vyrovnal a Koné rozhodl v úspěšné otočení výsledku ve prospěch Sivassporu. Sivasspor se díky vydřené a šťastné výhře dostává zpět do postupové hry ze skupinové fáze. Karabach tentokráte neměl problém s ofenzívou, nicméně defenzíva hořela aproto tento tým neudržel ani podvakráte vedení. Mějte hezký zbytek večera.
90+3'
90+3'
Střídání v týmu Sivasspor: ze hřiště odchází Yasin Öztekin, přichází Samba Camara.
90+3'
Olarenwaju Kayode porušil pravidlo o ofsajdu.
90+2'
Žlutou kartu dostává Yasin Öztekin (Sivasspor).
90+2'
Öztekin nedovoleně atakoval ve snaze získat odražený míč brankáře.
90+1'
Gradelova střela nebyla vůbec marná a brankář Karabachu měl plné rukavice práce.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
89'
Owusu usměrnil sice své zakončení mezi tři tyče, ale brankáře Samassu nepřekonal, který jeho střelu z úhlu vyrazil do bezpečí
88'
Kayode se dopustil útočného faulu.
87'
Gradel sice v akci tři na tři hezky vymíchal obranu Karabachu,ale následný jeho centr před branku byl sražen vracejícím hráčem na rohový kop pro Sivasspor.
86'
Centr z rohu na prvnáí tyč nejprve vyboxoval brankář Samassa a posléze se ho ujala obrana Sivassporu.
85'
Rohový kop FK Karabach rozehraje Ismajli Ibrahimli.
84'
Owusu byl uzemněn tvrdě hrajícím v tento moment Öztekinem.
83'
Rohový kop Sivassporu rozehraje pravidelný exekutor Max Gradel.
81'
Ze strany Karabachu nejde upřít snahu, ale jde spíše o křečovité snažení o vyrovnání.
79'
Sivasspor právě vstřelil branku!
Ciftci parádně potáhl míč po otevřené levé straně, před pokutovým územím ho předal o poznání pomalejšímu AROUNOVI KONÉ, jenž se do míče slušně opřel a povedenou střelou zjevně zaskočil brankáře – 2:3! Asistence: Uğur Çiftçi.
78'
Jafargulijev byl ve středu hřiště hrubě postrčen,ale ani jeden z dvojice rozhodčích co byli poblíž na toto nereflektovali.
76'
Dost dlouho to trvalo, nakonec asistent rozhodčího přeci ejn signalizoval faul na Kayodeho, který byl rychlejší než jeho soupeř.
75'
Zoubir sice kličkoval jak o život v pokutovém území, ale nakonec nevybojoval ani rohový kop proti soustředené obraně Sivassporu.
73'
Ciftci dal pocítiti svou tvrdost v souboji jeden proti jednomu nově příchozímu Jaime Romerovi.
72'
Owusu přímý kop rozehrál sám jako exekutor, ale nebyl úspěšný, branku soupeře netrefil.
71'
Cofie před pokutovým území uzemnil pronikajícího Kwabenu Owusa.
70'
Arouna Koné si vyšlápl v souboji na Uroše Matiče.
69'
Max Gradel bude rozehrávat rohový kop Sivassporu.
68'
Tak to byla šance! Max Gradel vystřelil zpoza pokutového území, míč se otřel o tělo Kayodeho a balon se po této teči končí na pravé tyči! Odražený míč na brankové čáře lapil brankář Mahammadalijev.
66'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Tural Bajramov, přichází Jaime Romero.
65'
Oba celky se snaží o strhnutí vedení na svou stranu. Karabach sice dvakrát vedl, ale ani jednou vedení neudržel.
63'
Kevin Medina se zařazuje na dlouhý seznam střelců, kteří dnes nedokázali trefit zařízení.
62'
Žlutou kartu dostává Marcelo Goiano (Sivasspor).
62'
Ošklivý faul vyporodukoval Marcelo Goiano na míč vedoucího Elvina Jafargulijeva, kterému plnou váhou přišlápl nárt.
60'
Kayode byl až příliš rychlý a netrpělivý – ofsajd.
58'
Öztekin šikovně utjkl nejprve podél pravé postranní čáry, posléze podél koncové čáry, centrem našel přesně OLARENWAJU KAYODEHO, který byl na hřišti něco málo přes minutu a ten hlavou srovnává na 2:2! Asistence: Yasin Öztekin.
58'
Žlutou kartu dostává Owusu (FK Karabach).
58'
Owusu byl v souboji později než měl být, načež sestřelil pronikajícího Öztekina.
57'
Střídání v týmu Sivasspor: ze hřiště odchází Rodrigue Casimir Ninga, přichází Olarenwaju Kayode.
56'
Ninga si pomohl útočným faulem v souboji s Wilde-Donaldem Guerrierem.
55'
Max Gradel zablokoval střelu vyslanou Guerierem.
54'
Útočného faulu se dopustil Abdellah Zoubir na bránícího Marcela Goiana.
53'
Při úniku Öztekina zvedl asistent rozhodčího praporek na znamení, že došlo k porušení pravidla o ofsajdu.
52'
Matič tak měl velký podíl na obou brankách Karabachu a hokejovou terminologií si dnes (minimálně) připíše 1+1.
51'
FK Karabach právě vstřelil branku!
Rohový kop roezhrál Ibrahumli, centrovaný míč sice byl odkopnut, ale pouze k UROŠI MATIČOVI, který ho pohotově napálil do sítě – 2:1!
50'
Do Zoubira vletěl nebezpečně jak utržený vagón Max Gradel.
49'
Centr zleva ztlumila pouze obrana Karabachu, ale hráči Sivassporu na toto nedokázali správně reflektovat.
48'
Sólový průnik podél koncové čáry úspěchem pro FK Karabach neskončil.
47'
Pod menším talkem se příliš nepovedl odkop nohou brankáři Mahammadalijevovi.
47'
Nepovedený odkop si na své konto připsal jeden z obránců Sivassporu.
46'

Fauly: 8:6
Ačkoliv Karabach působí lepším dojmem avedl od osmé minutě po pěkné akci zakončenou bezchybně Zoubirem, vyrovnání v první půli pro Sivasspor zaznamenal trefou z penalty Arouna Koné. Druhý poločas začne cca ve 20:00 hodin.
45+2'
45+2'
Rohový kop si Karabach již nezahraje, jelikož sudí z Dánska právě ukončil první poločas.
45'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
45'
Emreliho střela minula branku Sivassporu.
44'
Caner Osmanpasa uzemnil ve vzájemném souboji Mahira Emreliho.
43'
Claudemir se provinil faulem proti Matičovi.
42'
Max Gradel mohl bleskově otočit utkání ve prospěch Sivassporu, ale brankář Karabachu byl proti.
40'
Autorem branky z pokutového kopu je AROUNA KONÉ, který poslal míč polovysokou střelou k pravé tyči a ačkoliv brankář vystihl dobře směr, míč se třepotá v síti – 1:1!
40'
Žlutou kartu dostává Gara Garajev (FK Karabach).
40'
Öztekin byl na hranici pokutového území faulován Garajevem, jenž sice zkrotil míč vysokou nohou, ale soupeře udeřil rukou do tváře – pokutový kop!
39'
Gradelova střela byla zablokována obranným valem.
39'
Vzápětí byl faulován Cofie.
38'
Arouna Koné byl ubráněn pouze za cenu faulu Uroše Matiče.
37'
Ve středu hřiště nemilosrdně srazil Ibrahimli soupeře Cofieho, který se jen s vyčítavým pohledem ohlíží na rozhodčího.
36'
Zoubir byl nedovoleně atakován obráncem Sivassporu Marcelem Goianem.
35'
Karabach drží obranu Sivassporu, pomocí povedených kombinací přibitou před svým pokutovým územím.
34'
Yasil Öztekin ze Sivassporu si nepohlídal své ofsajdové postavení.
33'
Protiakce hráčů v černých dresech skončila záhy, ještě před pokutovým územím.
32'
Ani další rohový kop newbly úspěšný a byl pohodleně ubráněn obranou Karabachu.
32'
Max Gradel bude od rohového praporku rozehrávat rohový kop Sivassporu.
30'
Isaac Cofie se stal oěbtí faulu Kwabeny Owusa.
29'
Casimir Ninga pro změnu fauloval v tento moment hry Ibrahimliho.
27'
Guerrier to nedobzdil a povalil jednoho z fotografů, jenž mají sektor celkem daleko od hřiště. Snad se zaměstnanci médii nic nestalo.
27'
Ninga byl důrazně zastaven defenzívně laděným reprezentatem Haiti v dresu Karabachu Wilde-Donaldem Guerrierem
26'
Ismajli Ibrahimli se s jistotou nepřípiše jako úspěšný střelec (prozatím) v tomto utkání.
25'
Střelu Owusa zablokoval nový muž na hřišti v barvách Sivassporu Isaac Cofie.
24'
Osmanpasa opět svým zásahem posílá balon na další, rohový kop pro FK Karabach.
23'
Max Gradel vyslal střelu jenž minula tři tyče branky FK Karabach.
22'
Guerrier včas zablokoval do autu centr o nějž se snažil Ugur Ciftci.
20'
Střídání v týmu Sivasspor: ze hřiště odchází Robin Yalçın, přichází Isaac Cofie.
19'
A zraněn Robin Yalcin vydržel na hřišti statovat 20 minut. S bolestivou grimasou ve tváři a kulhající pomalu za postranní čáru opouští hřiště.
18'
Na Uroše Matiče nedovoleně vyskočil bojovný Casimir Ninga.
17'
Caner Osmanpasa v osobním souboji přibrousdil Kwabenu Owusa.
16'
Po rohovém kopu zakončoval opět aktivní Zoubir, ale nevedl si zdaleka tak úúspěšně jako v osmé minutě.
16'
Emreliho zakončení na rohový kop zablokoval obětavý obránce Caner Osmanpasa.
15'
Domácí brankář si připisuje první, úspěšný zásah po zakončení Arouny Koného.
14'
Na pravé straně to již bylo o poznání lepší a Sivasspor si rozehraje první rohový kop pod taktovkou Öztekina.
13'
Útok podél levé postranní čáry Sivassporu nevyšel dle přestav.
12'
Toral Bajramov důsledně v osobním souboji dohrál Casimira Ningu.
10'
Velmi dlouhou dobu byl ošetřován na hrací ploše Robin Yalcin. Pokud by musel střídat kvůli zranění, byla by to velká ztráta pro hostující celek.
9'
Žlutou kartu dostává Mamadou Samassa (Sivasspor) za protesty.
8'
Parádní míč z poloviny hřiště vyslal Uroš Matič na nabíhajícího spoluhráče, ABDELLAH ZOUBIR se jak lasička vyhnul ofsajdu, ukázal obráncům záda a křižnou střelou po zemi ke vzdálenější tyči překonává zaskočeného brankáře Samassu – 1:0. Asistence: Uroš Matič.
7'
Owusu se vzápětí provinil nedovoleným prostředkem v souboji s Claudemirem.
6'
Owusu rozehraje nakrátko první, rohový kop FK Karabachu od levého praporku.
5'
FK Karabach operuje po levé straně hřiště na své útočné polovině hřiště.
4'
Po pravé straně to zkoušel Yasin Öztekin, jenže jeho přihrávka po zemi do pokutového území byla odvrácena odkopen obrany Karabachu za postranní čáru.
3'
Po kombinaci na levé straně před pokutovým území končí vše pouze ztrátou míče zásluhou záložníka Kwabeny Owusa. Jebž by jinak mohl patřit k nebezpečným hráčům Karabachu.
2'
Sražená vysoká přihrávka nakonec končí pouze v moci hráčů Sivassporu.
1'
Sivasspor zahájil utkání rozehrávkou balonu na svou hrací polovinu.
1'
Samozřejmě se před utkáním bude držet minuta ticha za včera zesnulou, fotbalovou legendu, mistra světa z roku 1986 Diega Armanda Maradony.
Utkání se hraje bez diváků.
Karabach nastupuje v černých dresech, Sivasspor pak v dresech bílé barvy.
Karabach i Sivasspor musí nastoupit ve velmi okleštěných sestavách. V sestavě Karabachu bude muset vyběhnout na hřiště deset záložníků, což je taková zajímavost. Utkání se odehraje na turecké půdě v Istanbulu, což by mohlo hrát do karet Sivassporu, tudíž se nejedná úplně o neutrální půdu v pravém slova smyslu.

FK Karabach: Mahammadalijev – Guerrier, Garajev (C), Medina, Jafargulijev – U. Matić, Ibrahimli – Bajramov, Owusu, Zoubir – Emreli.
Náhradníci: Balajev, Arazli – Romero, Husejnli, Alijev.

Sivasspor: Samassa – Çiftçi, Appindangoyé, Osmanpaşa, Goiano – Claudemir, Yalçın – Ninga, Gradel, Öztekin – Koné (C).
Náhradníci: Şaşal Vural – Cofie, Camara, Kayode.

Rozhodčí: Kehlet – Sörensen, Hummelgaard.

ŽK: Fajr – Ozobič, Owusu.

Sivasspor: Samassa – Goiano, Osmanpaşa, Yalçın, Çiftçi – Fajr, Claudemir (90+1. Cofie) – Yeşilyurt (59. Gradel), Arslan (C), Ninga (67. Öztekin) – M. Yatabaré (59. Kayode).

Karabach: Mahammadalijev – Medveděv (C) (84. Mammadov), B. Husejnov (61. A. Husejnov), Medina, Guerrier – U. Matić (84. Ibrahimli), Garajev – P. Andrade (46. Emreli), Ozobić (61. Romero), Zoubir – Owusu.

Sivasspor – Maccabi Tel Aviv 1:2 – EL
FK Karabach má na svém kontě nula bodů, Sivasspor díky vzájemnému utkání zapsal tři body.