Evropská liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lutych : Lech Poznań - 26. listopadu 2020   21:00

Lutych
Lutych
64' Tapsoba  • 90+3' Laifis (Jans)
2:1
(0:0)
Lech Poznań
Lech Poznań
62' Ishak  (Puchacz)
Lutych
Bodart – Fai, Dussenne, Laifis, Gavory (77. Jans) – Bokadi (46. Tapsoba), Balikwisha (77. Avenatti), Cimirot – Raskin (77. Bastien), Lestienne (46. Boljević), Oularé.
Lech Poznań
Bednarek – Butko, Crnomarković, Rogne, Puchacz – Skóraś (65. Czerwiński), Tiba (80. Marchwiński), Moder (80. Šatka), Sýkora (65. V. Kravec) – Ramirez – Ishak (84. Kačarava).
Malenica – Kačarava, Klupś, V. Kravec, Marchwiński, Muhar, Šatka, Czerwiński.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 8:5. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 16:10.
Je konec! Standard Lutych nakonec zvládl dnešní duel s Lechem Poznań a vítězí 2:1. Fai v první velké šanci nechal vyniknout brankáře. V nastavení mohl poslat Standard do vedení Oularé, ale ze skvělé pozice minul. V závěru první půle pak domácí útočník viděl druhou žlutou kartu a svůj tým oslabil. Polský cele přesilovku využil po hodině hry, kdy se trefil Mikael Ishak. Za domácí mužstvo po chybě hostující obrany rychle vyrovnal Abdoul Tapsoba. Hostující Djordje Crnomarković se navíc nechal vyloučit. V závěru měli domácí velkou šanci, ale Fai minul branku. V nastavení však hlavičkou rozhodl Konstantinos Laifis.
90+4'
90+3'
Standard právě vstřelil branku!
Standard v závěru utkání přidává druhou branku a rozhoduje o svém triumfu! Na centr z levé strany si naskočil KONSTANTINOS LAIFIS a přesnou hlavičkou otočil vývoj duelu!
90+2'
Noë Dussenne držel míč na vlastní polovině, poté jej nakopl vpřed, ale obrana Lechu si jeho vysokou pobídku dobře pohlídala.
90+1'
Thomas Rogne nakopl míč na pravou stranu, jenže nikdo v bílém dresu se k míči nedostal. Závěr duelu je z pohledu hostujícího celku hodně opatrný.
90'
Nastavují se tři minuty!
89'
Domácí celek se mohl dostat do vedení! Collins Fai si ve vápně naskočil na centr z pravé strany a prudkou hlavičkou těsně minul horní tyč!
88'
Aleksandar Boljević si udělal prostor na pravé straně, jenže následný průnik skončil pobídkou do autu. Polský celek tak může uklidnit hru.
87'
Žlutou kartu dostává Vasilij Kravec (KKS Lech Poznań).
87'
Filip Marchwiński vystihl nepovedenou rozehrávku domácích a rozehrál na pravé křídlo. Obránci Standardu se však rychle stačili vrátit.
86'
Domácí zahrávali rohový kop. Prudký centr přiletěl na přední tyč, nicméně obrana polského mužstva si splnila své povinnosti na jedničku.
85'
Gojko Cimirot na vlastní polovině bez problémů uklidnil rozehrávku. Poté vyslal do útoku Boljeviče, jenže Černohorec nedokázal přesně odcentrovat.
84'
Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Mikael Ishak, přichází Kačarava.
84'
Aleksandar Boljević centrem z pravé strany našel hlavu domácího Tapsoby, jenže jeho slabé zakončení mířilo jen do prostoru, kde stál brankář Bednarek.
83'
Mikael Ishak se hnal za centrem do pokutového území. Autor úvodní branky se sice natlačil před svého strážce, ale už nedokázal zakončit.
82'
Aleksandar Boljević přešlápl míč na pravé straně a odcentroval. Jeho pobídka skončila na hrudi prvního obránce v bílém dresu.
81'
Abdoul Tapsoba skvěle napadal rozehrávku hostujících stoperů. Hráči Lechu si ale vyměnili dvě rychlé přihrávky a dostali se na polovinu soupeře.
80'
Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Jakub Moder, přichází Ľubomír Šatka.
Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Pedro Tiba, přichází Filip Marchwiński.
79'
Bednarek vyrazil ven z branky a schoval míč do rukavic. Brankář hostujícího mužstva následně rozehrál na pravou stranu, kde hosté přišli o míč.
78'
Hostující celek kombinuje na vlastní polovině a zatím se nikam nežene. Naopak hráči Standardu soupeře aktivně napadají a chtějí získat míč.
77'
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází William Balikwisha, přichází Felipe Avenatti.
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Nicolas Raskin, přichází Samuel Bastien.
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Nicolas Gavory, přichází Laurent Jans.
76'
Thomas Rogne si dal pozor na vlastní polovině, krásně si obhodil napadajícího soupeře a rozehrál na levou stranu.
75'
Crnoarković také dostává druhou žlutou kartu a dnešní duel pro něj končí! Síly se tak vyrovnají!
74'
Exekuce přímého kopu se tentokrát chopil Dani Ramirez, který zvolil technické zakončení přes zeď, ale jeho pokus byl velmi nepřesný.
73'
Boljevič ještě vidí žlutou kartu.
72'
Jakub Moder se ujal rozehrávky přímého kopu. Jeden z hráčů ve zdi jeho pobídku zastavil rukou. Hosté se posunou o něco blíž.
71'
Vasilij Kravec znovu kouzlil na levé straně. Nováček na trávníku našel Ishaka, který si míč skvěle pokryl tělem a byl faulován na hranici šestnáctky.
70'
Jakub Moder nakopl míč na pravou stranu, jenže jeho pobídka byla příliš vysoká. Míč tak prosvištěl až do zámezí. Vhazovat bude Standard.
69'
Střídající Tapsoba se hnal za přihrávkou na pravou stranu, jenže ta byla příliš prudká a skončila až v zámezí. Tempo hry v posledních minutách poněkud opadlo.
68'
Dani Ramirez si troufl na zakončení zpoza velkého vápna, ale jeho rána se vznesla vysoko nad břevno. Domácí Standard si bude moci odpočinout.
67'
Vasilij Kravec odcentroval z levé strany do pokutového území, jenže jeho přízemní pobídka nenašla adresáta. Polský celek znovu stupňuje tlak.
66'
Kravec dostal přihrávku na polovinu hřiště, ale domácí obránce proti němu skvěle vystoupil a špičkou kopačky vypíchl míč do bezpečí.
65'
Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Michał Skóraś, přichází Alan Czerwiński.
Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Jan Sýkora, přichází Vasilij Kravec.
64'
Je vyrovnáno! Oslabený belgický celek dokázal najít bleskovou odpověď! Po chybě v rozehrávce hostujícího celku předvedli domácí rychlý protiútok. Střelu z úhlu vyrazil Bednarek jen před sebe a dobíhající ABDOUL TAPSOBA už měl snadnou práci!
62'
Lech Poznań právě vstřelil branku!
Lech se nakonec dostává do vedení! Polský celek dokázal využít svou přesilovku! Po kombinaci v pokutovém území si MIKAEL ISHAK troufl na zakončení na přední tyč a rozvlnil síť!
61'
Pedro Tiba potáhl míč po levém křídle do blízkosti velkého vápna, jenže následným centrem nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
60'
Gojko Cimirot se po ojedinělém výpadu domácího celku dostal do zakončení v pokutovém území, ale Bednarek vytáhl dobrý zákrok.
59'
Lech nedokázal zakončit ani po rohovém kopu. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde bez problémů zakročil domácí brankář.
58'
Noë Dussenne si učebnicově splnil své povinnosti jako stoper. Domácí obránce si dal pozor na centr z levé strany a ve skluzu odehrál míč na roh.
57'
Djordje Crnomarković hledal přihrávkou do pokutového území Jana Sýkoru, jenže český záložník se balónu nedočkal.
56'
Collins Fai krásně zamíchal nohama nad míčem na vlastní polovině a rozehrál přes celou šíři hrací plochy. Polský celek se nemůže dostat k balónu.
55'
Djordje Crnomarković dostal přihrávku na polovinu hřiště a narýsoval krásnou pobídku na hranici velkého vápna. Domácí zadáci znovu stáli na svých místech.
54'
Domácí brankář poněkud riskoval při rozehrávce v pokutovém území. Bodart si míč potáhl kolem napadajícího soupeře, ale jeho nákop byl nepřesný.
53'
Tymoteusz Puchacz znovu dostal přihrávku do běhu na levou stranu, jenže domácí Butko proti němu krásně vystoupil a odehrál míč do bezpečí.
52'
Michał Skóraś dostal přihrávku na pravou stranu, ihned vyslal pobídku na Ramireze, jenže podhrotový fotbalista hostujícího celku nezakončil.
51'
Bednarek rozehrál na levou stranu, jenže akce polského celku byla hodně kostrbatá. Obránci domácího celku se bez problémů srovnali.
50'
Arnaud Bodart se zapojil do rozehrávky domácího celku a přenesl hru na pravou stranu. Následná rozehrávka se mu však vůbec nepovedla.
49'
Jan Sýkora dostal přihrávku na pravou stranu, prosvištěl do blízkosti pokutového území, nicméně jeho dloubáček obrana hravě přečetla.
48'
Domácí fotbalisté se vydali do útoku, jenže akce Standardu po pravé straně skončila nepřesným centrem na malé vápno.
47'
Belgický celek se i v deseti vydal do útoku a ihned se snažil dostat do zakončení. Akce z levého křídla však skončila sraženým centrem.
46'
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Maxime Lestienne, přichází Aleksandar Boljević.
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Merveille Bokadi, přichází Abdoul Tapsoba.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali zajímavou podívanou! Domácí celek byl mnohem nebezpečnější. Fai v první velké šanci nechal vyniknout brankáře. V nastavení mohl poslat Standard do vedení Oularé, ale ze skvělé pozice minul. V závěru první půle pak domácí útočník viděl druhou žlutou kartu a svůj tým oslabil.
45+2'
45+2'
Obrovská komplikace pro domácí mužstvo! Obbi Oularé totiž dostává druhou žlutou kartu a dnešní souboj pro něj končí!
45+2'
Ještě jedna možnost pro domácí Standard! Po rohovém kopu zakončoval ze značky pokutového kopu Obbi Oularé, jehož pokus prolétl nad břevnem!
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Belgický celek se v závěru prvního poločasu usadil na polovině soupeře, jenže nikdo z hráčů v červených dresech nemá moc prostoru ke kombinaci.
44'
Žlutou kartu dostává Bogdan Butko (KKS Lech Poznań).
43'
Dani Ramirez se dostal do blízkosti velkého vápna a vyzkoušel své střelecké štěstí. Jeho zakončení však prolétla vysoko nad břevnem.
42'
Nicolas Gavory měl moře volného prostoru na levé straně a ihned zakroutil pobídku do velkého vápna. Obbi Oularé si na přihrávku naskočil, ale zakončil nad břevno.
41'
Gojko Cimirot ustál souboj na levé straně hrací plochy a rozehrál na polovinu hřiště. Domácí Standard v posledních minutách stupňuje svůj tlak.
40'
Hra je přerušena! Jeden z fotbalistů hostujícího celku zůstává po souboji ležet na trávníku a potřebuje ošetření. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
39'
Žlutou kartu dostává William Balikwisha (Standard Lutych).
38'
Hostující celek se po dlouhé době dostal k rozehrávce rohového kopu. Nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, ale pozorný Laifis jej odehrál do bezpečí.
37'
Thomas Rogne nakopl míč na polovinu hrací plochy, kam se tlačil Mikael Ishak, ale Gojko Cimirot byl u míče o krůček dříve.
36'
Bednarek si dal pozor na další prudký centr z levé strany hrací plochy, jenže míč nedokázal vyboxovat mimo nebezpečný prostor.
35'
Právě Oularé se po dalším útočném výpadu opřel ve vápně do odraženého míče, jenže ani v tomto případě si nestačil seřídit svá mířidla.
34'
Obbi Oularé se v pokutovém území pokusil o akrobatické zakončení! Domácí útočník sice vystřihl efektní nůžky, ale nezamířil mezi tři tyče.
33'
Noë Dussenne dostal přihrávku na pravou stranu a chtěl rychle odcentrovat. Jeho pobídku zablokoval hned první obránce.
32'
Nicolas Gavory znovu rozkmital své rychlé nohy po levé straně, jenže podle rozhodčího mu míč utekl do zámezí. Belgický celek tak přišel o solidní šanci.
31'
Nicolas Gavory dostal přihrávku na levou stranu, kde se krásně zbavil obránce a vyslal centr na malé vápno. Dvojici dobíhajících hráčů scházel snad jeden krok.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně zajímavé utkání. Belgický celek se tlačí do útoku, zatímco hosté čekají na protiútoky.
29'
Obbi Oularé si naběhl na krásný centr z levé strany, jenže jeho zakončení mířilo jen do míst, kde stál připravený brankář Bednarek.
28'
Belgický celek zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kam se tlačil Obbi Oularé, ale Bednarek si znovu došel do chumlu pro míč.
27'
Další zajímavá akce domácího Standardu. Do velkého vápna přiletěl centr z levé strany, jenže brankář Bednarek míč opět vyboxoval do bezpečí.
26'
Obbi Oularé trefil vysokou nohou soupeře a český rozhodčí Ardeleanu, kterého Jan Nezmar označil za "proplzeňského", jej potrestal žlutou kartu.
25'
Obbi Oularé se prodral do pokutového území, jenže podle rozhodčího si v souboji pomohl nedovoleným zákrokem. Hosté přestáli těžkou situaci.
24'
Djordje Crnomarković znovu dirigoval rozehrávku na polovině hřiště. Jeho pobídka směřovala na Skorase, jenž o míč rychle přišel.
23'
Djordje Crnomarković rozběhl přihrávkou na levou stranu Puchacze. Rychlonohý fotbalista si ale netroufl na kličku a raději si pomohl zpětnou přihrávkou.
22'
Obbi Oularé si chtěl zpracovat prudkou přihrávku do blízkosti velkého vápna, jenže míč mu uskočil do zámezí. Polský celek bude vhazovat.
21'
Djordje Crnomarković fauloval na polovině hřiště a vidí žlutou kartu.
20'
Butko podpořil akci hostujícího celku náběhem po křídle. Krajní obránce Poznaně se pokusil o odcentrování, ale jeho pobídka byla příliš krátká.
19'
Standard se znovu vydal do útoku po levém křídle. Gavory za prudkou pobídkou sice sprintoval, ale míč se po mokrém trávníku svezl do zámezí.
18'
Obrovská šance domácích! Fai si naběhl na krásnou přihrávku do pokutového území, ale jeho pokus placírkou přizvedl Bednarek nad břevno!
17'
Standard zahrával přímý kop na polovině soupeře. Do vápna přiletěl hodně prudký přízemní centr, který byl pro obranu polského celku snadným soustem.
16'
Do rozehrávky domácího celku se musel zapojit také brankář Bodart. Jeho nákop přiletěl na pravou stranu, ale Faiovi míč utekl do zámezí.
15'
Nicolas Gavory dostal přihrávku na levou stranu, nicméně míč držel u nohy příliš dlouho. Napadající hráč polského celku jej o míč hravě připravil.
14'
Jan Sýkora si došel pro přihrávku na vlastní polovinu a rychle rozehrál na levé křídlo. Jeho okatou přihrávku však zastavil pozorný Collins Fai.
13'
Michał Skóraś dostal přihrávku na levou stranu, jenže si míč předkopl daleko před sebe a domácí obránce pohlídal cestu míče do zámezí.
12'
Dani Ramirez dostal přihrávku na polovinu hřiště, tlačil se do blízkosti velkého vápna, jenže důrazný Konstantinos Laifis mu míč odkopl.
11'
Mikael Ishak poslal přihrávku na pravou stranu, nicméně na jeho pobídku sprintující spoluhráč nedosáhl. V úvodu sledujeme fotbal plný nepřesností.
10'
Djordje Crnomarković si dal pozor na rozběhnutého Oularého a odkopl před ním míč vysoko na tribunu. Domácí celek bude pokračovat s míčem na kopačkách.
9'
Stopeři Poznaně uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v červeném dresu Standardu soupeře neatakuje.
8'
Djordje Crnomarković vyvezl míč středem hřiště ven z vlastní poloviny. Domácí se následně stačili přesunout a odehráli balón do bezpečí.
7'
Gojko Cimirot chtěl roztáhnout hru domácího celku na pravou stranu, jenže následný centr zablokoval hned první hráč polského mužstva.
6'
Nicolas Gavory táhl útok belgického celku po levém křídle. Rychlonohý fotbalista odcentroval do velkého vápna, ale obrana si s jeho pobídkou věděla rady.
5'
Bogdan Butko dostal přihrávku na pravou stranu, krásně se zbavil svého strážce, jenže následnou pobídkou na Modera zahnal spoluhráče do těžké pozice.
4'
Gojko Cimirot dostal přihrávku na střed hrací plochy, krásně se s míčem otočil kolem svého strážce, jenže přenesení hry na pravé křídlo mu vůbec nevyšlo.
3'
Domácí brankář si dal pozor na přihrávku za obranu a došel si pro nepřesnou přihrávku. Standard může rozjet další útok.
2'
Stopeři hostujícího celku rozjeli kombinaci z vlastní poloviny. Nikdo z hráčů v modrobílém se zatím nedostal s míčem na polovinu soupeře.
1'
Polský celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Lech se ihned vydal do útoku, ale přihrávka na pravou stranu byla nepřesná.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Standard bude hrát v červeném, zatímco hosté obléknou modrou sadu.

Standard Lutych: Bodart – Fai, Dussenne, Laifis, Gavory – Bokadi, Balikwisha, Cimirot – Raskin, Lestienne, Oularé.
Náhradníci: J-F. Gillet, Henkinet – Avenatti, Bastien, Boljević, Čop, Jans, Pavlovic, Sissako, Sylvestre, Tapsoba.

KKS Lech Poznań: Bednarek – Butko, Crnomarković, Rogne, Puchacz – Skóraś, Tiba, Moder, Sýkora – Ramirez – Ishak.
Náhradníci: Malenica – Kačarava, Klupś, V. Kravec, Marchwiński, Muhar, Šatka..
Standard Lutych

Domácí Standard Lutych zatím neprožívá povedenou sezónu. Všechna tři utkání ve skupině Evropské ligy totiž Standard prohrál a má skóre 1:8. Zejména obrana belgického celku tak nemůže být spokojena. V belgické lize je Standard na páté pozici se ziskem třiadvaceti bodů. O víkendu doma remizoval 2:2 s Eupenem.
KKS Lech Poznań

Hostující polský celek zatím prožívá solidní ročník Evropské ligy. Lech se do něj dostal přes předkola. Ve skupině však na úvod prohrál s Benficou i s Rangers. Následně si na domácím hřišti poradil se svým dnešním soupeřem, kterého přehrál výsledkem 3:1. V polské lize je Lech až desátý. O víkendu doma remizoval 3:3 s druhým Rakówem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Evropské ligy mezi Standardem Lutych a KKS Lech Poznań. Duel začíná ve 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.