Evropská liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  M. Tel-Aviv : Villarreal - 26. listopadu 2020   18:55

M. Tel-Aviv
M. Tel-Aviv
47' Pešić (Dor Peretz)
1:1
(0:1)
Villarreal
Villarreal
45' Baena  (Bacca)
M. Tel-Aviv
Daniel – Kandil, L. Hernández, Tibi, Saborit – Dor Peretz (C), Glazer (54. Blackman), Golasa (90+3. Davidzada) – Cohen (90+2. Karzev), Pešić (85. Avraham Rikan), Dan Biton (85. Yeini).
Martins – Almeida, Ribeiro (všichni Portugalsko)
Bloomfield Stadium (Tel-Aviv)
Villarreal
Rulli – Peña, Foyth, Ra. Funes Mori, Pedraza – Trigueros (C) (63. Pino), Coquelin, Baena (75. Iborra) – Chukwueze (63. Parejo), Bacca (63. Niño), Kubo (63. M. Gaspar).

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1:1. Do druhého poločasu lépe vstoupilo Maccabi, kterému se v samotném úvodu povedlo srovnat krok. Izraelský celek měl i v následujících minutách více ze hry, při troše štěstí se navíc mohl dostat do vedení. Od poloviny druhého poločasu se ovšem začal projevovat také Villarreal, který při své největší šanci trefil pouze brankovou konstrukci. Závěr zápasu nám nabídl ofenzivní momenty z obou stran, rozhodující branky jsme se ale přesto nedočkali.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 6:16.
90+5'
90+4'
Po rohovém kopu se musel činit domácí brankář Daniel!
90+4'
Jenomže ono to skutečně vypadá, že tento zápas skončí nerozhodně. Villarreal se snaží s výsledkem něco udělat, jenomže směrem dopředu mu to moc nejde.
90+3'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Eyal Golasa, přichází Ofir Davidzada.
90+3'
Žlutá ponorka se znovu usadila na druhé straně hrací plochy, kde to Parejo zkoušel nabídkou k pokutovému území, kde se ovšem nacházel pozorný Hernández.
90+2'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Yonatan Cohen, přichází Eden Karzev.
90'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
90'
Žlutou kartu dostává Rubén Peña (Villarreal CF).
89'
Domácí budou dohrávat v početní nevýhodě! Saborit se hodně zbytečně ohnal po Peňovi, za což obdržel přímou červenou kartu.
88'
Na druhé straně hrací plochy si pro změnu nedovoleně pomohl napadající Coquelin, což pochopitelně neuniklo ani sudímu, který nařídil standardku.
87'
Z druhé vlny se poté do odraženého míče dokázal opřít hostující Pedraza, který ovšem mířil poměrně hodně vedle branky. Na řadu přijde odkop od branky.
86'
Žlutá ponorka si navíc vybojovala další rohový kop. Míč se snášel do přehuštěného prostoru, jenomže nejvýše do vzduchu se vyškrábal domácí Blackman.
85'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Dan Biton, přichází Sheran Yeini.
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Aleksandar Pešić, přichází Avraham Rikan.
84'
Na útočnou polovinu se poměrně jednoduše dostal Pino, kterému se povedlo přenechat do tandemu na Morena, jehož centr musel odklízet domácí hráč.
81'
Pedraza se snažil přenechat nahrávku na Pareja, který prvně jmenovanému vracel do běhu. Pedraza neměl na míč nárok, Daniel tak bude odkopávat od branky.
80'
Žlutou kartu dostává Daniel (Maccabi Tel-Aviv FC).
79'
O rozehrávku volného kopu se před malým momentem postaral hostující Peňa. Villarreal se navíc pokoušel o centr, který ovšem dokázal zablokovat Kandil.
78'
Nekompromisním způsobem to dokázal vyřešit domácí Tibi, který po zisku míče odkopával daleko na opačnou stranu hrací plochy, kde zasahoval protihráč.
77'
Z druhé vlny se jako první k volnému míči dostal obránce Saborit, který to zkoušel směrem na hostující branku. Zablokovaná střela přinese třetí rohový kop.
76'
Tak tady moc nescházelo! Hostující Moreno totiž zakončoval zpoza pokutového území, jeho rána nakonec trefila pouze pravou tyč.
75'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Álex Baena, přichází Vicente Iborra.
74'
Žlutou kartu dostává Ramiro Funes Mori (Villarreal CF).
73'
Znovu nepříjemně do obličeje inkasoval hostující Peňa, který tohoto v tomto duelu snáší opravdu hodně. Tento zákrok ale sudí neviděl a s míčem hrají domácí.
72'
Kandilovi se povedlo dokonale zalepit těžkou nahrávku, načež před napadajícím protihráčem zkoušel odcentrovat do šestnáctky, což ale přečetl brankář Rulli.
71'
Do konce tohoto zápasu zbývá závěrečná dvacetiminutovka. V posledních minutách se nám hra hodně uklidnila, proto nesledujeme žádné hezké momenty.
70'
Po hodně dlouhé době se k míči dostal také hostující brankář Rulli, který ihned rozehrál nakrátko. Žlutá ponorka znovu narazila na soupeře před šestnáctkou.
69'
Na vlastní polovině to fantastickým způsobem dokázal zvládnout domácí Peretz, který se poté dostal na druhou stranu, kde ovšem nepřesně hledal Cohena.
68'
Znovu se nehrálo něco málo kolem minuty, avšak střídat by se nemělo. Také hostující obránce Peňa je na nohou, avšak bude muset za postranní lajnu.
67'
Po předchozím souboji skončila na zemi dvojice protihráčů. Mnohem hůře to odnesl domácí zadák Saborit, nicméně také k protihráči přispěchal lékařský celek.
63'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Yeremi Pino.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Carlos Bacca, přichází Fernando Niño.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Takefusa Kubo, přichází Mario Gaspar.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Chukwueze, přichází Dani Parejo.
62'
Tutovka pro domácí! Sám na branku se totiž řítil střelec vyrovnávací branky Pešić. Proti němu vyběhl také brankář Rulli, svůj následný lob poslal nad břevno.
61'
Máme za sebou hodinu hry, zatím jsme se dočkali dvou branek. Úvod druhého poločasu jednoznačně patří Tel-Avivu, kterému se dokonce povedlo srovnat krok.
60'
Na opačné straně se ve skluzu povedlo zapracovat dozadu Peretzovi, který tak za sebe nepustil nahrávku směřující na Baenu. Žlutá ponorka je zpět u balónu.
59'
Sledovali jsme rozehrávku nakrátko, načež si za pokutovým územím našel prostor k střeleckému pokusu Golasa, jehož zakončení ovšem putovalo vedle tyče.
58'
Rozehrávka nakonec přinesla vzdušnou nabídku, při které se povedlo odhlavičkovat Morimu. Villarreal se ovšem stále brání, soupeř zahrává rohový kop.
57'
Podél autové lajny to na sebe vzal domácí Cohen, který nakonec po krátkém souboji spadl na zem. Hlavní mu to zbaštil, na řadu přijde standardní situace Maccabi.
56'
Nepřesnou nahrávku před malým momentem vyprodukoval také Coquelin, který se snažil o nastartování Chukwuezeho, před kterým ale zasahoval Hernández.
55'
Na pravém křídle se k centru dostal hostující Cohen, kterému se na malém vápně nepovedlo najít nikoho ze svých spoluhráčů, nýbrž pouze nohu protihráče.
54'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Dan Glazer, přichází Nick Blackman.
53'
U pravé autové lajny si o nahrávku řekl hostující Peňa, který ovšem pouze vracel proti noze Coquelinovi. Villarreal to zkouší další velice pomalou kombinací.
52'
Po zhruba minutovém přerušení se může pokračovat ve hře. Trigueros rozehrával od středového kruhu, přičemž vyprodukoval zpětnou nahrávku na Moriho.
51'
Pedraza se zdá být v pořádku, může se pokračovat ve hře. Hostující obránce má ovšem obvázán hlavu, po předchozím souboji má krev na vlastní hlavě.
50'
Ve vzdušném souboji dostal celkem dost naloženo hostující Pedraza, který stále leží na zemi. Poprvé v tomto duelu tak musí do akce lékařský personál.
49'
Najednou tu tedy máme pořádnou zápletku, domácím se totiž hned v úvodu povedlo srovnat krok. Také Maccabi se totiž povedlo využít hned první příležitost.
47'
Maccabi Tel-Aviv právě vstřelil branku!
Hned v úvodu druhého poločasu přichází vyrovnávací branka! Kandil se na pravém křídle dostal k centru, který směřoval do pokutového území. Tam po souboji na zadní tyči se Peretzovi povedlo vrátit míč před branku, kde se nacházel ALEKSANDAR PEŠIĆ, který zamířil přesně pod břevno.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám rozhodně nepřinesl atraktivní podívanou. Naopak jsme sledovali poměrně vyrovnanou partii, která přesto nabídla jednu branku, o kterou se v závěru postaral hostující Baena. Do té doby jsme se ovšem nedočkali vůbec žádné šance, naopak se oba celky střídaly v držení míče. Přesto byl směrem dopředu o něco aktivnější španělský celek, který se zřejmě dostal do zaslouženého vedení. Maccabi to bude mít hodně složité.
45+2'
45'
Villarreal právě vstřelil branku!
První poločas nám přináší branku v samotném závěru! Baccovi se povedlo převzít nahrávku kousek od pokutového území, načež mezi domácími obránci našel naběhnuvšího ÁLEXE BAENU, který se dostal do vyložené šance. Před brankářem Danielem zvolil zakončení k pravé tyči, na což neměl brankář nárok.
44'
Nedovoleně si pro změnu počínal napadající Trigueros, který tak dlouho obtěžoval domácího Golasu, až se to nakonec nelíbilo hlavnímu rozhodčímu.
43'
Žlutou kartu dostává Maor Kandil (Maccabi Tel-Aviv FC).
42'
Vypadalo to na práci pro domácího brankáře Daniela, nicméně míč se nakonec od Coquelina odrazil na horní síť. Následovat tak bude další rozehrávka.
41'
Kousek od postranní lajny si nedovoleným zákrokem pomohl napadající Chukwueze, který nakonec poslal k zemi Saborita. Rozehrávat bude moci Saborit.
38'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
37'
Rohového kopu z levé strany se nakonec chopil křídelník Biton, jehož kroucená nabídka nakonec doputovala na hlavu Hernándeze.
36'
Maccabi poměrně dlouho pracovalo s míčem na vlastní obranné polovině. Přenesením hry na levou stranu to zkoušel Peretz, který vybojoval úvodní rohový kop.
35'
Je za námi třetina hry, nicméně i nadále sledujeme tentýž obrázek hry. Oba celky se střídají v držení hracího předmětu, nyní ho má na kopačce hostující Baena.
34'
Hodně těžkou práci měl domácí brankář Daniel, který se musel vydat mimo pokutové území. Tam se totiž k míči dostával Bacca, který zranil domácího brankáře.
33'
Tak nakonec se nejednalo o nedovolený zákrok, nýbrž o obstarání autového vhazování z pravé strany. Kandil nenašel spoluhráče, nýbrž pouze Baenu.
32'
Kousek od postranní lajny skončil po souboji na zemi domácí Kandil, který si nakonec vymodlil faul v podání napadajícího Pedrazy. Maccabi rozehrálo po zemi.
31'
Od své branky tak mohl odkopávat domácí brankář Daniel, který to zkoušel dalekonosným pasem na opačnou polovinu, kde se dokázal prosadit Coquelin.
30'
Na levém křídle se k padajícímu míči dostal hostující Pedraza, který se nakonec pokoušel dostat do pokutového území, avšak balón si ukopl do zámezí.
29'
Na pořadu dne bylo autové vhazován z pravé strany, o které se přihlásil hostující Peňa. Tomu nakonec na pomoc přispěchal Trigueros, jenž hledal Moriho.
28'
Španělský celek zahrával svůj šestý rohový kop. Baena ho nakonec rozehrál nakrátko po zemi na Kuba, který svým centrem nenašel nikoho z kolegů.
27'
Rozehrávka nakonec putovala nakrátko po zemi na Kuba, který ještě spolupracoval s Pedrazou. Druhý jmenovaný svým centrem našel pouze protihráče.
26'
Žlutou kartu dostává Francis Coquelin (Villarreal CF).
25'
V krátkém časovém sledu jsme sledovali další nedovolený zákrok, o který se postaral domácí Kandil. Villarreal bude zahrávat z velké vzdálenosti od branky.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám zatím nepřinesla žádnou branku. Rovněž čekáme na první šanci, aktivnější je ale španělský celek.
20'
Směrem dozadu to dokázal zvládnout domácí Cohen, kterému se před napadajícím protihráčem povedlo odklidit míč do zámezí. Vhazovat bude Trigueros.
19'
Vypadalo to na nedovolený zákrok v podání domácího Tibiho, jenomže sudí nechal pokračovat ve hře. Nutno ale podotknout, že domácí zadák si počínal hraničně.
18'
V pokutovém území se ovšem povedlo zakročit Foythovi, který navíc založil rychlou protiakci svého celku, kterou ovšem naprosto zabrzdil obránce Pedraza.
17'
Domácí to tedy museli zkoušet přes opačnou stranu. Tam se do menších problémů dostal záložník Peretz, kterému se přeci jenom povedlo přejít přes soupeře.
16'
Maccabi poměrně dlouho pracovalo s míčem na vlastní obranné polovině. Tibi si nakonec na levém křídle vybral osamoceného Saborita, který mu hned vracel.
15'
Na levém křídle se nakonec k míči přeci jenom dostal hostující Pedraza, kterému se povedlo odcentrovat do pokutového území, kde zasahoval protihráč.
14'
Ven z branky musel domácí brankář Daniel, který nakonec padající předmět vyrazil mimo pokutové území. Kousek od středového kruhu se ho ujal Hernández.
13'
Do kombinace byl znovu zapojen také brankář Rulli, který to i v tomto případě zkoušel přízemní rozehrávkou na Moriho, jenž přenášel hru na pravou stranu.
12'
Hodně prostoru měl kolem sebe hostující Foyth, který se poměrně jednoduše dostal až ke středovému kruhu, kde se mu ke spolupráci nabídl Baena.
11'
Od své branky mohl rozehrávat domácí brankář Daniel, který to nakonec zkoušel dalekonosným odkopem na druhou stranu, kde se prosadil hostující Peňa.
10'
Villarreal si v krátkém časovém sledu vyzkoušel hned dva rohové kopy, nicméně ani jeden z nich nepřinesl nic nebezpečného. Ve vzduchu zasáhl Saborit.
9'
Z velice složité pozice se před malým momentem povedlo zakončit Baccovi, který se zároveň postaral o první střelecký pokus zápasu, se kterým si Daniel poradil.
8'
Španělský celek pokračoval v kombinaci na vlastní obranné polovině. O nahrávku si řekl také Coquelin, který okamžitým způsobem pokoušel najít Baenu.
7'
Posléze se autového vhazování chopil domácí Kandil, který pro změnu hodně nepřesně hledal svého kolegu Cohena, kterého v souboji předskočil Mori.
6'
Žlutá ponorka poměrně dlouho kombinovala na útočné polovině, načež to obránce Mori zkoušel nahrávkou k postranní lajně, kde měl daleko k míči Pedraza.
5'
Do menších problémů se při rozehrávce dostal hostující Peňa, který nakonec v tísni zkoušel odkopnout ke středovému kruhu, kde se mu nabídl Chukwueze.
4'
Vůbec poprvé se k míči dostal domácí brankář Daniel, který poté vyhodil na vedle stojícího Hernándeze. Tomu se ještě ke spolupráci nabídl kolega Peretz.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu si to po levém křídle namířil vpřed domácí Biton, kterému se nepovedlo zpracovat míč. Autového vhazování se tak chopí soupeř.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

Maccabi Tel-Aviv FC: Daniel – Kandil, L. Hernández, Tibi, Saborit – Dor Peretz (C), Glazer, Golasa – Cohen, Pešić, Dan Biton.
Náhradníci: Daniel Peretz – Ben Chaim I, Blackman, Shechter, Yeini, Piven, Avraham Rikan, Karzev, Almog, Guerrero, Glazer, Davidzada.

Villarreal CF: Rulli – Peña, Foyth, Ra. Funes Mori, Pedraza – Trigueros (C), Coquelin, Baena – Chukwueze, Bacca, Kubo.
Náhradníci: Jörgensen, Asenjo – Albiol, J. Costa, Chakla, Niño, G. Moreno, Pino, M. Gaspar, Iborra, Parejo.

Rozhodčí: Martins – Almeida, Ribeiro (všichni Portugalsko).
Villarreal CF

Na opačné straně stojí favorit tohoto zápasu, kterým je španělský Villarreal. Ten se ve své domácí soutěži nachází na sympatické třetí pozici, přičemž na vedoucí Real Sociedad má pouze čtyřbodové manko. Žlutá ponorka se dokonce v tabulce nachází před favorizovaným duem na zisk mistrovského titulu, a sice Barcelonou a Realem Madrid. Španělský celek podává velice dobré výkony i v Evropské lize, kde mu ve své skupině patří vedoucí pozice. Villarrealu se totiž povedlo naplno bodovat ve všech třech duelech, navíc se mu během nich povedlo nasázet hned dvanáct branek, což dělá průměr čtyř vstřelených branek na utkání.
Maccabi Tel-Aviv FC

Izraelskému Tel-Avivu se ve své domácí soutěži zrovna moc nedaří, po šesti odehraných zápasech se totiž nachází na průběžné osmé pozici, což by v konečném důsledku znamenalo skupinu o udržení. Tel-Aviv má na svém kontě devět bodů, avšak v případě další výhry se klidně může dostat až na druhou pozici za vedoucí Šmonu. Co se týče Evropské ligy, tak tam se izraelskému celku celkem daří. Tel-Aviv se totiž po třech duelech nachází na průběžné druhé pozici, přičemž na vedoucí Villrreal ztrácí tři body. Právě v minulém hracím dny jsme sledovali boj o první pozici mezi Tel-Avivem a Villarrealem.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Evropská liga má na programu další zápasy základních skupin, my budeme společně sledovat souboj mezi Maccabi Tel-Aviv FC a Villarreal CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.