Evropská liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Betis : AS Řím - 13. října 2022   18:45

Real Betis
Real Betis
34' Canales (Rodri)
1:1
(1:0)
AS Řím
AS Řím
56' Belotti  (Ma. Camara)
Real Betis
Bravo – Ruibal, Pezzella, Felipe, Miranda (86. Moreno) – Akouokou, Guardado (81. Carvalho) – Rodri, Canales (81. G. Rodríguez), Joaquín (C) (69. L. Henrique) – José (69. Iglesias).
D. Martín, R. Silva – E. González, V. Ruiz, Sabaly.
Sidiropoulos – Kostaras, Dimitriadis
Estadio Benito Villamarín (Sevilla)
AS Řím
Patrício – Zalewski, Mancini, Smalling, Ibañez, Spinazzola (71. Viña) – Cristante, Pellegrini (C) (87. El Shaarawy), Matić (46. Ma. Camara) – Abraham, Belotti (76. Bove).
Boer, Svilar – Šomurodov, Tripi, Volpato, Missori, Cassano.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 3:0. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 8:8.
Je konec. Real Betis remizoval s AS Řím 1:1.
O jedinou branku v první půli se s velkým štěstím postaral ve 34. minutě Sergio Canales. V nastavení mohl srovnat Belotti, ale jeho branka byla z ofsajdu. Do druhé části Řím vlétl velmi aktivně a v 53. minutě srovnal Belotti. Následně jsme ovšem nebyli svědky nějaké větší šance.
90+5'
90'
Rodri následně uviděl za protesty žlutou kartu.
89'
Mady Camara udržel míč na hrací ploše a následně byl zfaulován soupeřem.
88'
Stephan El Shaarawy se snažil posunout míč Abrahamovi, ale ten se neprocpal do zakončení přes obránce Betisu.
87'
Střídání v týmu AS Řím:
ze hřiště odchází Lorenzo Pellegrini, přichází Stephan El Shaarawy.
86'
Střídání v týmu Real Betis:
ze hřiště odchází Juan Miranda, přichází Álex Moreno.
85'
A další faul ve středu hřiště, kterého se tentokrát dopustil hráč domácího mužstva.
83'
Borja Iglesias nic moc nevymýšlel, ale jeho tvrdá rána letěla jen vedle pravé tyče.
82'
Řím drží balón na levé straně, ale poslední minuty se na trávníku stále nic moc neděje.
81'
ze hřiště odchází Andrés Guardado, přichází William Carvalho,
ze hřiště odchází Sergio Canales, přichází Guido Rodríguez.
80'
Nicola Zalewski se snažil projít přes Mirandu, ale ten jej poslal k zemi a uviděl žlutou kartu.
78'
Pomalu to vypadá, že toto utkání skončí remízou, neboť se ani jeden tým nyní nemůže dostat blíže ke svatyni svého soupeře.
76'
ze hřiště odchází Andrea Belotti, přichází Edoardo Bove.
74'
Nyní přišel faul Cristanteho na Ruibala, který se ale těžce zvedá.
72'
Domácí mužstvo nyní drží balón na své polovině a po srovnávací brance hra trochu ztratila na tempu.
71'
ze hřiště odchází Leonardo Spinazzola, přichází Matías Viña.
69'
ze hřiště odchází Willian José, přichází Borja Iglesias,
ze hřiště odchází Joaquín, přichází Luiz Henrique.
67'
Paul Akouokou se provinil faulem na Abrahama a Řím pokračuje v nátlaku.
65'
Betis je nyní u míče, ale proti zataženému soupeři se nemůže dostat do nějaké příležitosti.
64'
Mady Camara sice dostal přihrávku na pravou stranu, ale následně mu balón sjel z kopačky a skončil v zámezí.
63'
Italský celek stále drží balón na kopačkách zpoza své obrany a snaží se postupně něco vymyslet.
61'
Joaquín si sběhl do vápna na přihrávku, ale k míči se dostal jen brankář Patrício.
60'
Hodina utkání je za námi a Real Betis hraje s AS Řím smírně 1:1.
58'
Lorenzo Pellegrini sice dostal míč na pravé křídlo, ale posléze posunul balón Camarovi a ten se dopustil faulu, za který uviděl žlutou kartu.
57'
Řím má míč znovu pod svou kontrolou a ve druhé půli jednoznačně dominuje na trávníku.
56'
AS Řím právě vstřelil branku!
Po dlouhém zkoumání videorozhodčího je branka hostů uznána! Tammy Abraham totiž poslal míč na pravou stranu Camarovi, který se sice nacházel v ofsajdu, ale k balónu se dostal ANDREA BELOTTI, jenž ho posunul právě na Camaru, jenž mu jej následně vrátil zpět a Belotti zakončoval do prázdné. Asistence: Mady Camara.
54'
Andrea Belotti opět dává branku, ale ta nakonec není uznána, neboť pomezní rozhodčí znovu zdvihá praporek na znamení ofsajdu! Videorozhodčí ale celou situaci kontroluje na videu!
53'
Řím ovšem je stále aktivnějším celkem ve druhém poločase a nadále se snaží něco vymyslet.
52'
Joaquín centroval z pravé strany do vápna, ale Sergio Canales nedosáhl na balón, do kterého chtěl pálit z voleje.
50'
Betis se po úvodním tlaku soupeře dostal na jeho polovinu, ale s míčem toho moc nevymyslel.
49'
Řím získal rohový kop, který byl velmi dobře kopnutý, ale na zadní tyč odvrátil balón do bezpečí domácí hráč.
47'
Nyní zůstali dva hráči ležet po souboji na trávníku, ale nevypadá to na nic vážnějšího.
46'
ze hřiště odchází Nemanja Matić, přichází Mady Camara.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:53.
První část utkání je za námi a Real Betis vede nad AS Řím 1:0. O jedinou branku se s velkým štěstím postaral ve 34. minutě Sergio Canales. V nastavení mohl srovnat Belotti, ale jeho branka byla z ofsajdu. K vidění je ovšem zajímavý fotbal, který sice nepřináší příliš mnoho šancí, ale disponuje kvalitou.
45+5'
45+4'
Leonardo Spinazzola poslal z levé strany velmi dobrý centr na hlavu Andrey Belottiho, který zakončil z bezprostřední blízkosti k pravé tyči. Gól hostů ale neplatí díky ofsajdu.
43'
Gianluca Mancini posléze uviděl kartu žluté barvy pravděpodobně za nevhodné chování.
43'
Fantastická kombinace Realu, kterou opět zakončoval Canales, ale i nyní byl jeho pokus zblokován do zámezí. Tlak Betisu je obrovský.
41'
Nyní si domácí příliš neporozuměli a balón letěl jen do zámezí.
40'
Rohový kop ovšem nic nebezpečného nepřinesl, ale Betis bude pokračovat autovým vhazováním.
39'
Sergio Canales měl před sebou opět volný prostor a znovu to zkusil z dálky, ale tentokrát byl jeho pokus zblokován vedle brány.
37'
Nyní je domácí hráč stále ošetřován po faulu srbského záložníka, ale vypadá to, že bude moct pokračovat v zápase.
35'
Nemanja Matić uviděl kartu žluté barvy za svůj faul uprostřed hrací plochy.
34'
Real Betis právě vstřelil branku!
Domácí mužstvo otevírá brankový účet zápasu! Rodri posunul balón SERGIU CANALESOVI, který to zkusil ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus tečoval Roger Ibañez a Rui Patrício se už nestačil vrátit. Asistence: Rodri.
33'
Řím vybojoval balón v útočném prostoru, ale následně jej raději podržel.
32'
Hostům se nepodařilo prokombinovat na polovině soupeře k ničemu vážnějšímu a míč skončil v zámezí.
31'
Posléze se ovšem Andrés Guardado dopustil faulu, za který obdržel žluotu kartu. Následně viděl žlutou také Joaquín, jenž strčil do sudího.
31'
Betis drží balón ve své obranné řadě a snaží se pomalu něco vymyslet.
30'
Půl hodina utkání je za námi a na úvodní branku zatím stále čekáme.
28'
Hosté dostali balón na hranici šestnáctky po autovém vhazování. Posléze přiletěl centr, ale ten byl z nohy Zalewskiho příliš dlouhý.
26'
Dnes se hraje celkem od podlahy, ale kartičky sudího zatím zůstávají schované.
25'
Nyní přišla nepřesná přihrávka domácích, kteří tak svému soupeři darovali autové vhazování.
24'
Zatím se hraje spíše a převážně na polovině hostujícího mužstva, ale na nějakou vážnější šanci stále čekáme.
22'
Claudio Bravo musel vyběhnout na hranici malého vápna a zblokovat pokus Belottiho z velkého úhlu. Řím pokračuje rohovým kopem.
21'
Hra je hodně neustálená, neboť jsou k vidění nákopy z jedné strany na druhou a plno nepřesností.
20'
Andrea Belotti se snažil najít centr ze standardní situace, ale obrana Realu byla připravená.
19'
Nyní Italové vybojovali rohový kop z pravé strany.
17'
Sergio Canales poslal fantastický centr na zadní tyč Mirandovi, ale ten místo pokusu o střelu chtěl ještě sklepnout balón spoluhráči.
16'
Opět se pokračuje ve hře a Betis kombinuje na polovině soupeře, ale další přihrávku zblokoval Nemanja Matić.
15'
Nyní je hra přerušená, neboť musí být hráč Říma ošetřen po souboji ve středu hrací plochy.
14'
Lorenzo Pellegrini hledal Tammyho Abrahama, ale balónu dal příliš razance a Claudio Bravo tak bude mít odkop od své svatyně.
13'
Leonardo Spinazzola to zkusil z dálky, ale míč mu sjel z nohy a nebylo tak z toho nic nebezpečného.
11'
Hned pětice hráčů italského mužstva se nyní dostala do vápna, ale přihrávka z pravé strany byla zblokována.
10'
Andrea Belotti se dostal do zakončení, které bylo sraženo a Lorenzo Pellegrini měl před sebou odražený míč, ale ten netrefil čistě. Navíc rozhodčí odpískal faul hostů.
9'
Zatím toho ovšem na trávníku k vidění moc není. Řím nyní drží balón na své polovině a příliš nespěchá.
7'
Standardní situace domácího mužstva ale nepřinesla nic nebezpečného a balón skončil u brankáře.
6'
Betis vybojoval rohový kop z levé strany a může se postarat o úvodní branku střetnutí.
5'
Španělský celek je na míči od úvodní minuty rozhodně častěji. Nyní ale přišel faul domácího celku.
3'
Rodri se po přihrávce Sergia Canalese dostal do zakončení, ale jeho pokus chytil do rukou Rui Patrício.
2'
Leonardo Spinazzola se snažil nyní prodral po levém křídle, ale ani on neprošel přes obranu Betisu.
1'
Domácí se hned na začátku zápasu vydali dopředu po pravé straně, ale tam nebyl dostatek prostoru.
1'

Real Betis: Bravo – Ruibal, Pezzella, Felipe, Miranda – Akouokou, Guardado – Rodri, Canales, Joaquín (C) – José.
Náhradníci: D. Martín, R. Silva – Carvalho, E. González, Iglesias, L. Henrique, Moreno, G. Rodríguez, V. Ruiz, Sabaly.

AS Řím: Patrício – Zalewski, Mancini, Smalling, Ibañez, Spinazzola – Cristante, Pellegrini (C), Matić – Abraham, Belotti.
Náhradníci: Boer, Svilar – Ma. Camara, Bove, El Shaarawy, Šomurodov, Tripi, Viña, Volpato, Missori, Cassano.

Rozhodčí: Sidiropoulos – Kostaras, Dimitriadis.
Real Betis se momentálně nachází na 1. místě s plným počtem 9 bodů a skóre 7:3. V úvodním zápase zvítězil na půdě HJK poměrem 2:0. Ve druhém zápase si poradil doma s Ludogorecem 3:2. Naposled vyhrál právě nad italským celkem. AS Řím je aktuálně na 3. pozici se 3 body a skóre 5:4. Nejprve prohrál na půdě bulharského mužstva 1:2. Posléze si poradil s HJK 3:0. Následně prohrál doma s Betisem.
Ve 4. kole skupinové fáze Evropské ligy se ve skupině C proti sobě utkají týmy Real Betis a AS Řím. V prvním vzájemném zápase byli Italové na své půdě favoritem a do utkání vstoupili dobře díky brance Dybaly z penalty ve 34. minutě. O šest minut později ovšem srovnal Rodriguez. Zápas nakonec nabídl velké drama, které rozhodl v 88. minutě Henrique. V nastavení ještě viděl červenou kartu Zaniolo a Betis vyhrál 2:1. Dnes se bude hrát na Estadio Benito Villamarín v Seville. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Sidiropoulos a jeho asistenti Kostaras a Dimitriadis. Úvodní výkop je naplánován na 18:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.