Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Din. Minsk : FK Rabotnički - 20. července 2017   17:00

Din. Minsk
Din. Minsk
21' Nojok  • 70' Galović  • 83' Saroka
3:0
(1:0)
FK Rabotnički
Din. Minsk
Klimovič – Ostrouch, Sačivko, Kuzmenok, Galović – Leković, Nojok (C),Begunov (71. Karpovič) – Lukić (78. Nikolić), Saroka, Kvasčinskij (86. Kijko)
Ignatovič – Švecov, Jarockij, Nikolić, Demidovič, Kijko, Karpovič
Rainville – Debart, Jeanne
Traktor Stadium, Minsk
Siskovski – Rašo, Mitrev, Bilali, Herera (69. Kadriu) – Duranski (82. Stankovski), Najdovski (30. Sahini), Trajcevski (C) – Markoski, Najdenov, Velinov
Bozinovski – Sahiti, Kadriu, Stankovski, Todorov, Ackovski, Iljev

FC Dinamo Minsk dokázalo vyhrát tento zápas celkem jednoznačně. Díky brankář Nojoka, Galoviće a Saroka vyhrává 3:0. Po remíze 1:1 z prvního zápasu tak Minsk postupuje do další části Evropské ligy.
90+3'
90+2'
Domácí celek pokračuje v aktivní hře, má nad soupeřem převahu. Fanoušci Dinama slaví postup.
90+1'
Karpovič se probojoval do zakončení, jeho pokus byl ale tečovaný mimo branku. Následovat bude rohový kop.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty,
90'
Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
87'
Nyní se hraje na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Domácí kontrolují hru.
86'
Střídání v týmu FC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Kvasčinskij, přichází Kijko.
85'
V poklidném tempu se zápas dohrává, Minsk ví, že postoupí. Naopak fotbalisté Skopje v Evropské lize končí.
83'
Dinamo Minsk právě vstřelil branku! Nikolić výborně poslal do brejku spoluhráče, tím byl SAROKA. Ten dokázal rychle zpracovat míč a poslal jej mezi nohy brankáři. 3:0 vedou domácí fotbalisté a o jejich postupu nikdo už nepohybuje.
82'
Střídání v týmu FK Rabotnički Skopje: ze hřiště odchází Duranski, přichází Stankovski.
82'
Dinamo pokračuje v aktivní hře a soupeři míč nepůjčuje, Kvasčinskij se probojoval do dobré pozice, ale překonat brankáře nedokázal.
80'
Domácí fotbalisté mají nyní více ze hry, snaží se vstřelit další branku, prosadit se ale nemohou. Kvasčinskij minul branku a podobně nepřesnou mušku měl také Nojok.
79'
Domácí Nikolić rozehrával rohový kop, následně se do střelecké pozice dostal Kvasčinskij, jehož rána končí mimo branku. Následně měl šanci Saroka, který ve vyložené střelecké pozici netrefil.
78'
Střídání v týmu FC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Lukić, přichází Nikolić.
76'
Další postavení mimo hru, v něm byl domácí Lukić.
75'
Nově příchozí muž na hrací plochu, Karpovič dostal výbornou přihrávku od spoluhráče, ale nedokázal trefit branku. Velká šance Minsku zůstává nevyužitá.
73'
Nojok se probojoval do další dobré střelecké pozice, ale míč končí mimo branku. Následovat bude odkop od branky.
73'
Přibližně dvacet minut hry zbývá do konce druhého poločasu, domácí fotbalisté vedou o dvě branky a udělali velký krok k postupu do další fáze soutěže.
71'
Střídání v týmu FC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Begunov, přichází Karpovič.
70'
Dinamo Minsk právě vstřelil branku! Domácí fotbalisté rozehrávali rohový kop. Leković centroval před branku, kde se nejlépe zorientoval GALOVIĆ, který míč odhlavičkoval ke vzdálenější tyčce. Gólman byl bez šance.
69'
Střídání v týmu FK Rabotnički Skopje: ze hřiště odchází Herera, přichází Kadriu.
68'
Velinov rozehrával volný kop. Jeho rána mířila do prostoru branky, ale domácí hráč míč dokázal velmi dobře zablokovat.
67'
Žlutou kartu dostává Leković (FC Dinamo Minsk). Hostující celek se probjoval do šance, a tak musel domácí fotbalista faulovat.
65'
Hra se přelévá ze strany na stranu, domácí obrana nyní zastavila akci soupeře jen za cenu rohového kopu. Velinov rozehrával nakrátko, ale neuspěl.
64'
Dobře vypálil Kvasčinskij, jehož pokus ale zablokoval obránce jen do autu. Rohový kop pro domácí.
64'
Velinov centroval před branku, ale obrana Minsku si dokázala snadno poradit. Navíc Dinamo založilo rychlou protiakci.
63'
Hostující Sahiti se probojoval k ráně, kterou brankář vytěsnil mimo branku. Uvidíme tak rohový kop.
61'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme taktický fotbal, kterému vévodí mnoho přihrávek. Do zakončení se přes dobře hrající defenzivu útočníci nedostávají.
59'
Kvasčinskij se probojoval k ráně, ale míč dokázal soupeř velmi dobře zastavit. Hostující celek hraje před svou brankou obětavě.
57'
Autor první branky se probojoval do další střelecké pozice, tentokrát ale Nojok nedokázal trefit branku. Jeho rána byla zablokovaná.
56'
Domácí celek nyní vybojoval míč na polovině hrací plochy, dostal se do střelecké pozice. Hostující brankář zasahovat nemusel, míč končí nad brankou.
55'
Najdenov se dostlal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus byl zablokovaný.
53'
Hraje se zejména na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.
52'
Aktivně hrající hostující Sahiti zakončoval další pohlednou akci Skopje. Tentokrát ale míč nedokázal přesněji poslat do brány. Minul.
50'
Najdenov fauloval Soroka, rozehrávat tak budou fotbalisté hostujícího celku. Mnoho šancí v úvodu druhého poločasu k vidění není.
48'
Minsk rozehrával volný kop. Do zakončení se pokoušel dostat Anton Saroka. Ten ovšem nedokázal vyskočit dostatečně vysoko.
47'
Hostující celek vstoupil do druhého poločasu, Rašo se probojoval do střelecké pozice, kterou nedokázal proměnit, míč poslal mimo branku. První šance ve druhém poločase.
46'
Úvodní poločas nabídl zajímavý fotbal, dokázali se prosadit domácí fotbalisté. Skvěle to udělal Nojok, který přijal přihrávku od spoluhráče, udržel míč v souboji a následně povedenou ránou překonal brankáře soupeře. Minsk tak vede o jednu branku po prvním poločase.
45+5'
45+5'
Probíhá poslední nastavená minuta, mnoho šancí momentálně k vidění není.
45+3'
Chvaščinski poslal míč mimo branku, následovat bude odkop od branky.
45+2'
Chvaščinski se probojoval do střelecké pozice, ale jeho pokus zablokovala obrana hostů na rohový kop. Lukić centroval od rohového praporku.
45+1'
Hned v první nastavené minutě se do šance zkoušel Lukić, ale byl nachytaný v postavení mimo hru.
45'
Nastavovat se bude celkem pět minut.
44'
Begunov pokračuje v zápase, ale je poněkud otřesen.
43'
Domácí hráč leží na hrací ploše, Begunov inkasoval tvrdý úder od soupeře. Uvidíme, zda bude v zápase pokračovat.
42'
Ránou z první to zkoušel Najdenov, který ovšem nedokázal trefit branku. Pravděpodobně jedna z posledních šancí v prvním poločase.
42'
Hostující brankář musel vyběhnout z brankoviště, aby překazil rodící se brejk soupeře. To se mu podařilo, odkopl míč do zámezí.
41'
Skopje je v posledních minutách aktivnější, snaží se vytvořit si nějakou velkou šancí, ale zatím marně.
39'
Pomezní sudí signalizuje postavení mimo hru, v něm byl nabíhající si hostující Markoski. Rozehrávají tak fotbalisté Dinama.
38'
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, ani jeden celek se nyní nikam nežene.
36'
Žlutou kartu dostává Begunov (FC Dinamo Minsk). Domácí fotbalista fauloval Herera, za což vidí žlutou kartu. Hráč Dinama se pokouší přemluvit rozhodčího, aby kartu nedostal, ale nepodařilo se mu to.
35'
Po nepovedené kombinaci to zkoušel Duranski, jehož pokus ale končí výrazně nad brankou.
34'
Rabotnički se zkouší dlouhými balony dostat za obranu domácího týmu. Zadní řady Minsku si ale tuto variantu hlídají.
33'
Nyní to dobře zkoušeli hosté, ale Markoski nedokázal přesněji v předbrankovém prostoru trefit míč.
32'
Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže probojovat do střelecké pozice.
30'
Střídání v týmu FK Rabotnički Skopje: ze hřiště odchází Najdovski, přichází Sahiti. Hostující hráč nebyl schopný v zápase pokračovat, duel pro něho končí.
30'
Domácí Khvaschinski to vzal na sebe, jeho rána z velké dálky však končí mimo branku. Nebyl to špatný pokus,ale scházela přesnost.
29'
Hostující celek se po delší době probojoval do střelecké pozice, Bilali poslal míč však mimo branku. Domácí Klimovich zasahovat nemusel.
28'
Nyní sledujeme pasáž hry, která je plná drobných zákroků, fotbalisté zkouší, jak tvrdě budou hrát.
26'
Leon Najdovski špatně došlápl a je ošetřován. Zdá se, že v zápase bude bez výraznějších problémů pokračovat.
26'
Domácí fanoušci podporují Minsk, který se v jednadvacáté minutě dostal do vedení. Nyní je přestávka na doplnění tekutin.
25'
Trajcevski si počínal v souboji s Lukičem nedovoleně, sudí jej důrazně napomíná.
23'
Skopje se pokouší co nejrychleji o vyrovnání, ale do výraznější střelecké pozice se po inkasovaném gólu dostat nemůže.
21'
Dinamo Minsk právě vstřelil branku! Domácí fotbalisté se dostávají do jednobrankového vedení. Skvěle to udělal OLEXANDR NOJOK, který získal míč od spoluhráče. V souboji se soupeřem balon udržel a ránou bez dlouhé přípravy překonal brankáře soupeře. Míč poslal ke vzdálenější tyčce.
19'
Z ničeho nic se do dobré střelecké pozice dostali hosté. Trajcevski byl díky dobrému pasu od spoluhráče vyslán do jakéhosi brejku, který ovšem nedokázal proměnit. Vypálil mimo branku. Gólman Minsku zasahovat nemusel.
18'
Dinamo se probojovala do střelecké pozice, Noyok z velké dálky vypálil. Jeho pokus však postrádal přesnost.
17'
Hraje se na polovině hrací plochy, hosté ve žlutém zatím dobře brání a nedávají domácím mnoho prostoru.
15'
Domácí celek má více ze hry, pokouší se probojovat do střelecké pozice, zatím ale marně.
14'
Žlutou kartu dostává Lukić (FC Dinamo Minsk). Domácí hráč příliš tvrdě v osobním souboji atakoval Velinova, za což od hlavního sudího vidí žlutou kartu. Zcela po právu.
13'
Domácí Lukić se probojoval do první střelecké šance zápasu, jeho pokus nebyl nejhorší, ale brankář Siskovski si dokázal zkušeně poradit.
12'
Domácí celek se dokázal po složité kombinaci ve středu hrací plochy dostat na polovinu soupeře.
10'
Hostující celek si pomohl nedovoleně, Mitev fauloval Lekoviće, který bude rozehrávat volný kop.
10'
Deset minut hry je minulostí, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
7'
Domácí Saroka fauloval soupeře. Najdovski se nemůže zvednout z hrací plochy, míří k němu lékaři.
6'
Domácí Saroka se zkoušel probojovat do zakončení, ale podle sudích byl v postavení mimo hru, a tak akce končí.
5'
Markoski fauloval v souboji Begunova, za což je důrazně napomenut od sudího.
3'
Sachivko se dostal do osobního souboje se soupeřem, dokázal si poradit. Akce domácích ale pokračovat nemohla, neboť přišel následně o míč.
2'
Odvetný zápas začíná v poklidném tempu, více ze hry má zatím opticky domácí celek.
1'
Zápas za malý moment začne.

FC Dinamo Minsk: Klimovich – Ostroukh, Sachivko, Kuzmenok, Galović – Leković, Noyok (C),Begunov – Lukić, Saroka, Khvaschinski
Náhradníci: Ignatovich – Shvetsov, Yarotski, Nikolić, Demidovič, Kiyko, Karpovič

FK Rabotnički Skopje: Siskovski – Rašo, Mitrev, Bilali, Herera – Duranski, Najdovski, Trajcevski (C) – Markoski, Najdenov, Velinov
Náhradníci: Bozinovski – Sahiti, Kadriu, Stankovski, Todorov, Ackovski, Iljev

Rozhodčí: Rainville – Debart, Jeanne.
Lepší výchozí pozici má nyní domácí celek Dinamo Minsk, který dokázal skórovat na půdě soupeře.
Úvodní zápas skončil výsledkem 1:1. Jako první se v zápase prosadil hráč Dinama. Galovič centroval před branku, míč sklepl Lukič a pohodlně skóroval Chvasčinskij. Minsk dlouhou dobu vedl na hřiště soupeře. Nakonec se ale týmu FK Rabotnički Skopje podařilo na poslední chvíli vyrovnat. V devadesáté minutě Sachivko fauloval v pokutovém, v následující minutě dokázal Bojan Najdenov proměnit pokutový kop. Zápas skončil na stavu 1:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Evropské Ligy. V tomto zápase předkola proti sobě nastoupí FC Dinamo Minsk a FK Rabotnički Skopje.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.