Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Limassol : St Joseph's - 6. července 2017   16:00

Limassol
Limassol
3' Avraam  • 37' Elia  • 45+6' Elia  • 52' Benitez  • 90' Andreas Kyriakou  • 90+2' Mavrou
6:0
(3:0)
St Joseph's
St Joseph's
Limassol
Gerorgiou – Gerolemou, A. Kyriakou, Airosa, Sassi, Mavrou, Arruabarrena
Teixeira – Fernandes, Pereira (všichni Portugalsko)
Tsirion Stadium (Limassol)
St Joseph's
Warwick, Villalba, Serra, Romero, Galvin

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou.
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 8:4. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 9:8.
Kyperský celek Limassol naprosto jednoznačně zvládl i odvetný zápas a zcela po zásluze postupuje do druhého předkola. St Joseph's byl v obou zápasech v roli sparing partnera a nevstřelil ani branku. I tak je to pro celek z Gibraltaru ojedinělý úspěch.
90+5'
90+4'
Galvin prováhal ideální příležitost ke střele, neboť ještě zkoušel hledat lépe postavené spoluhráče.
90+2'
AEL Limassol právě vstřelil branku!
A je tu další branka! Dnes velmi aktivní Avraam nalezl svým centrem hlavu YIANNISE MAVROUA, který svojí hlavičku posílal do odkryté branky.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
90'
Benitezův centr doletěl do velmi dobrého prostoru, kde se nakonec k míči dostal ANDREAS KYRIAKOU, který hlavičkou z bezprostřední blízkosti prostřelil hostujícího brankáře popáté.
89'
Ortega si na levé straně vyšlápl na Avraama a v rukou hlavního sudí vidí žlutou kartu.
88'
Jedno je jisté. Limassol naprosto jednoznačně zvládl první předkolo a už se pomalu a jistě může těšit na soupeře v předkole druhém.
86'
Benitézův prudký centr na Mescu doputoval pouze do náruče hostujícího brankáře. St Joseph's se nemůže dostat ze své poloviny.
85'
Z ničeho nic se ke střele dostal Mavrou. Domácí hráč si nevšiml zcela osamoceného spoluhráče, který by zakončoval do prázdné branky.
84'
Domácí celek nikam nepospíchá. U míče se střídají téměř všichni hráči ve žluté barvě, momentálně je u míče Lafrance.
83'
Obraz hry je stále stejný. Hráči kyperského celku jsou neustále u míče a svými kombinacemi vymýšlejí, kudy k další vstřelené brance.
81'
S ofsajdy se roztrhl pytel. Tentokráte se po přihrávce Gerolemoua zjevil v ofsajdové pasti Savane.
80'
Na opačné straně se po míči natahoval Evora Dias, který byl nakonec u míč dříve než, Antonio Galvin.
79'
Hostující zadáci si zahrávali s míčem kolem své šestnáctky. Nepřesné rozehrávky se nakonec dopustil brankář Robba, který ale může děkovat pomeznímu rozhodčímu za odmávání ofsajdové situace.
78'
Ten byl o poznání horší. Protiútok St Joseph's vyústil v hodně nepovedenou střelou z kopačky Lobata.
77'
Limassol si svojí aktivitou vybojoval další rohový kop. Odpovědnost na svá bedra opět vzal Benitez, jehož centr sice plachtil do rukavic hostujícího brankáře. Ten ho ale neudržel a míč tak propadl pouze na kopačku Irheneho, jehož střela byla sražena na další roh.
75'
O pár vteřin později se domácí radovali. Vstřelená branka ale nebyla uznána, neboť pomezní rozhodčí správně odmával ofsajd domácímu forvardovi.
74'
Do další šance se dostal Mavrou. Domácí hráč si navedl míč na střed hranice šestnáctky, odkud pořádně protáhl Jamieho Robba.
73'
Tentýž hráč byl nejdříve zatahán a posléze podražen Manem. Hlavní sudí Teixeira bez diskuze odpískal nedovolený zákrok.
72'
Gerolemou naprosto čistým způsobem odzbrojil protihráče a vysloužil si potlesk dnes velmi prořídlého stadionu na Kypru.
70'
Jenomže hosté jsou naprosto bezradní. Nejsou schopni si dát dvě nebo tři kloudné přihrávky po sobě. I proto je momentální brankový rozestup již čtyřbrankový.
69'
S balónem opět hrají hráči kyperského mužstva, do kombinace je zapojen dokonce i brankář Evora Dias. Ten v dnešním utkání neměl moc, co na práci.
68'
Všichni hráči jsou již zpět na hrací ploše a utkání tak může opět pokračovat.
67'
Hlavní sudí nařídil další přestávku na odpočinutí a doplnění tekutin.
66'
K exekuci pokutového kopu se postavil Mavrou. Svůj pokutový kop ale poslal vedle levé tyče, v opačném případě by stejně hostující brankář správně odhadl stranu.
65'
Hostující brankář podrazil protihráče v pokutovém území a je z toho penalta pro Limassol!
64'
Benitez sice doběhl zdánlivě ztracený balón, ten ale pouze poslal vysoko nad branku. Španělský křídelník je dnes nejaktivnějším hráčem na hřišti.
63'
Gerolemou se dopustil nedovoleného zákroku, hosté ale okamžitě přišli o balón. Hra je ve druhém poločasu dosti nepřesná.
61'
Střídání v týmu AEL Limassol: ze hřiště odchází Elia, přichází Mavrou.
61'
Střídání v týmu St Joseph's FC: ze hřiště odchází Caballero, přichází Pomares.
61'
Charis Kyriakou se neprodral po pravé straně až k šestnáctce, následně si Benitez vylámal zuby na obraně gibraltarského celku.
60'
Hostující celek sportovně odevzdal balón svému soupeři, ten již kombinuje kolem svého pokutového území.
59'
Střídání v týmu AEL Limassol: ze hřiště odchází Nikolaou, přichází Gerolemou.
56'
Před dnes již dvougólovým Eliou musel zasahovat Enrique. Balón doplachtil až za postranní čáru a domácí tak budou vhazovat.
55'
Na dostřel branky se dostal Duarte, kterému ale střela vůbec nesedla. Domácí brankář nemusel vůbec zasahovat.
54'
Hosté jsou už opravdu na ručník. Stále bezmocně běhají za míčem a pakliže to půjde takhle i nadále, tak je ještě čeká nejedna branka v jejich síti.
52'
Tak to byla nádhera! DANI BENITEZ dlouho vymýšlel co s míčem, nakonec vypálil zpoza šestnáctky přesně do levé šibenice.
51'
Caballero se už nevydržel na hru svého celku dívat, a tak se odhodlal ke střele. Míč se stočil hodně daleko od branky.
50'
Na opačné straně musel domácí brankář hodně rychle z branky, neboť se za míčem řítil Galvin. Evora Dias byl nakonec u míče jako první a následně ho poslal daleko do zámezí.
49'
Nejaktivnější hráč Limassolu Dani Benitez opět centroval. Polovysoký balón z levé strany odvrátil jeden z bránících hráčů.
48'
Tradiční exekutor podobných standardek Dani Benitez tentokráte zvolil až moc razance, míč pouze prolétl nad hlavami všech hráčů v pokutovém území.
47'
Tentokráte se úvodní rozehrávky chopili hráči St Joseph's. O míč ale bleskurychle přišli, a navíc se sami dopustili faulu.
46'
Střídání v týmu St Joseph's FC: ze hřiště odchází Guirado, přichází Galvin.
46'
Střídání v týmu St Joseph's FC: ze hřiště odchází Mane, přichází Villalba.
46'
Střídání v týmu AEL Limassol: ze hřiště odchází Mitrea, přichází Andreas Kyriakou.
46'
Kyperský celek Limassol neponechává ani odvetný zápas náhodě a do druhého poločasu si přináší tříbrankové vedení. Naprosto dominantní výkon domácího celku už po třech minutách zužitkoval Avraam, ke konci poločasu se navíc dvakrát prosadil domácí forvard Elia, který tak zároveň uzavřel výsledkové skóre prvního poločasu.
45+6'
45+6'
Nejdříve po vzdušném centru orazítkoval jeden z domácích spojnici, k odraženému míči se dostal MARIOS ELIA, který již neměl problém s dopravením míče do prázdné branky.
45+5'
Mesca byl na pravé straně sám u míče, nicméně byl příliš blízko hostujícímu brankáři a stihl tak pouze nepřesně zakončit.
45+4'
Aragon sice vystihl kombinaci domácích hráčů, nicméně balón na hrací ploše již nezastihl. První poločas se blíží ke konci.
45+3'
Na polovině hřiště byl poslán na zem forvard St Joseph's Guirado Aldeguer, hosté tak opět okupují útočnou polovinu svého dnešního protivníka.
45+2'
Domácí fotbalisté si před malou chvilkou vůbec neporozuměli, pas směrující na Beniteze doletěl až k hostujícímu brankáři.
45+1'
První poločas bude nastaven o pět minut.
44'
Španělský křídelník se ale dostal k odraženému balónu, který poslal přímo do náruče brankáře Robby.
43'
Na druhé straně si kyperští hráči vybojovali další rohový kop. K exekuci se opět postavil Benitez, který svým technickým centrem nalezl pouze hlavu Duarteho.
42'
Do šestnáctky Limassolu padal vysoký balón, který nekompromisně odpálil Avraam. Další akci hostujícího týmu tentokráte zabrzdil Lafrance.
41'
Na pravé straně byl v ofsajdu přistižen domácí obránce Kyriakou. K míči se tak stěhují fotbalisté z Gibraltaru.
40'
Evora Dias se konečně taky trochu pomazlil s míčem. Nebylo to kvůli střeleckému pokusu, ale kvůli výkopu od jeho svatyně.
39'
Hosté naprosto zanevřeli na jakékoliv útočení. V posledních minutách byli sevřeni hluboko na své polovině a po zásluze obdrželi druhou branku.
37'
Kyperský celek měl v krátkém časovém sledu k dispozici dva rohové kopy. Na ten druhý si naskočil MARIOS ELIA, který zároveň nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci.
36'
Ten se příliš nevyvedl. Centr plachtil na bližší tyč, kde si s těžkým balónem nedokázal poradit domácí kapitán Nikolaou.
35'
Avraam ještě zastihl balón na hrací ploše, a dokonce ho ještě stačil otřít o nohu jednoho z protihráčů. První rohový kop pro kyperský celek.
34'
Všichni zúčastnění se opět rozmístili na své pozice a může se tak opět pokračovat ve hře.
33'
Podle informací je na Kypru necelých třiatřicet stupňů. Za těchto podmínek je opravdu zapotřebí doplňovat důležité tělní tekutiny.
32'
Útočný výpad levého obránce Avraama byl vcelku sympatický. K ještě lepšímu hodnocení scházelo přesněji nacentrovat. Hlavní rozhodčí zároveň nařizuje další pauzu.
30'
Konečně alespoň střelecký pokus. Domácí Mesca si navedl míč na levou nohou a táhlou střelou pouze vystrašil prázdnou tribunu za hostující brankou.
29'
Útočný výpad hostů opět trval opravdu krátce. Limassol se nikam nežene, radši volí pozvolné a přesné kombinace.
28'
Krom úvodního gólu stále čekáme na nějakou další výraznější příležitost. Zatím jsme viděli pouze slabé střely, kterých je ale opravdu málo.
27'
S míčem se momentálně seznamuje také hostující brankář Robba, který ho okamžitě posílá vzduchem svým spoluhráčům.
26'
Již se žlutou kartou hrající Duarte si koledoval o druhou kartu. Po ztrátě míče totiž opět dohrál Avraama, hlavní rozhodčí se ale neodhodlal udělit druhou žlutou.
24'
Hosté jsou směrem dopředu naprosto bezradní. Jejich dnešní soupeř v poklidu brání jejich málo početné útočné výpady.
23'
Aldeguer neuspěl v souboji s Mitreou. Následný útok domácího celku skončil těsně před šestnáctkou.
22'
Další Benitezova standardka tentokráte hledala hlavu Mitrey, a nakonec jí i našla. Hlavička domácího obránce mířila vysoko nad hostující svatyni.
21'
Savane se na pravé straně zbavil protihráče, jenomže svůj následný přízemní centr poslal přímo na kopačku hostujícího Aragona.
20'
Duarte dost okatě podkopl Avraama a po zásluze tak vidí kartónek žluté barvy.
20'
Dlouhý nakopávaný balón na Aldeguera byl příliš přetažený, balón tak doputoval pouze do území Evora Diase.
18'
Po necelé minuty přerušení se opět hraje. Míč mají na kopačkách domácí fotbalisté, konkrétněji je to střelec první branku Avraam.
17'
Na Kypru panuje opravdu velké vedro. Je tak nařízena první přestávka na doplnění tekutin.
16'
Limassolu byla těsně před šestnáctkou poskytnuta výhoda. Hlavní rozhodčí nakonec nemusel odpískat faul, neboť se sami domácí hráči připravili o balón.
15'
Za šestnáctkou si dělal prostor Elia, technická střela kyperskému útočníkovi příliš nesedla. Hostující brankář Robba nemusel zasahovat.
14'
Limassol byl po lehkovážně rozehrávce odzbrojen o míče, přechod soupeře byl ale příliš kostrbatý a hodně rychle tak skončil.
13'
Centrovaný balón z kopačky španělského záložníka Beniteze doplachtil pouze na hlavu prvního bránícího hráče.
12'
Irhene povalil na polovině hřiště hostujícího forvarda Aldeguera. Sudí Teixeira tuto situaci nepřehlédl a odpískal po zásluze faul.
11'
Je patrné, že St Joseph's nepřijelo pouze bránit. I když je o postupujícím již rozhodnuto, tak se rozhodně celek z Gibraltaru nechce spokojit i s druhou prohrou.
10'
Na opačné straně byl Benitezův centr taktéž odvrácen, domácí i přesto zůstávají u kulatého nesmyslu.
9'
Mužstvo z Gibraltaru si vymodlilo další faul na útočné polovině. Standardku tentokráte odvrátila obrana Limassolu přímo na nohu Caballera, který pálil vedle pravé tyče.
8'
Centrovaný balón se snesl přesně na hlavu jednoho z hráčů hostujícího celku, který vyprodukoval pouze slabou hlavičku přímo do náruče Diase.
7'
Boro byl při průniku středem hřiště faulován, hlavní rozhodčí neváhal ani chvíli a odpískal nedovolený zákrok.
6'
Domácí celek rozjíždí další útočnou akci od svých zadáků. St Joseph's ale rychle obral své protihráče o balón.
4'
Křídelník Duarte vyslal z pravé strany centr, který si v poklidu stahuje domácí brankář Evora Dias.
3'
Hosté se okamžitě snažili o odpověď, střela z kopačky Aldeguera skončila zhruba metr vedle levé tyče.
3'
Tak to bylo hodně rychlé! Rychlá akce domácího celku vedla až k hlavičce na zadní tyč, kde pohodlně prosadil ANDREAS AVRAAM.
2'
Úvodního výkopu se chopili fotbalisté kyperského Limassolu, kteří se s míčem okamžitě usídlili na útočné polovině.
1'

AEL Limassol: Vozinha – C.Kyriakou, Lafrance, Mitrea, Avraam – Savane, Nikolaou (C), Irhene – Mesca, Elia, Benitez
Náhradníci: Gerorgiou – Gerolemou, A. Kyriakou, Airosa, Sassi, Mavrou, Arruabarrena

St Joseph's FC: Robba – Lobato, Aragon, Enrique (C), Contreras – Caballero, Mane – Duarte, Boro, Torres – Guirado
Náhradníci: Warwick, Villalba, Serra, Romero, Galvin

Rozhodčí: Teixeira.
Kyperský celek AEL Limassol má více, než dobře rozjetý dvojzápas s gibraltarským St Joseph's FC. Úvodní duel totiž dopadl zcela hladce pro ostrovní celek. St Joseph's navíc nehrálo svůj domácí zápas na domácí půdě, ale na portugalském stadionu Estádio Algarve, kde se konalo i mistrovství Evropy 2004. Výhra 4:0 pro kyperský celek tedy znamená, že tento zápas bude pouhá formalita a i v tomto odvetném duelu se dá očekávat poklidná výhra Limassolu.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Evropská liga pokračuje odvetnými zápasy prvního předkola a my budeme společně sledovat utkání mezi AEL Limassol a St Joseph's FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.