Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Škendija - 17. srpna 2017   20:45

AC Milán
AC Milán
13' Silva  • 25' Montolivo  • 28' Silva  • 67' Borini  • 68' Antonelli  • 85' Montolivo
6:0
(3:0)
Škendija
Škendija
AC Milán
Donnarumma – Conti (69. Abate), Zapata, Bonucci, Antonelli – Kessié, Montolivo, Suso (76. Cutrone) – Borini, Silva, Çalhanoğlu (61. Bonaventura)
Storari – Bonaventura, Abate, Musacchio, Cutrone, Rodríguez, Locatelli
Lechner – Heidenreich, Kolbitsch
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Škendija
Zahov – Todorovski, Bejtulai, Cuculi, Celikovic (64. Teqja) – Alimi, Totre – Radeski (82. Shefiti), Hasani, Abdurahimi (70. Bojku) – Ibraimi
Avdyli – Murati, Zejnulai, Bojku, Teqja, Fazlagikj, Shefiti

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc.
Milánské AC nedalo makedonskému týmu žádnou šanci a vyhrálo vysoko 6:0. Dvakrát se trefili Silva a Montolivo, po jedné brance přidali Borini a Antonelli. Před odvetným utkáním je tedy rozhodnuto a trenér Montella bude moci v příštím klání poslat na hřiště klidně náhradníky.
90+3'
90+3'
Cutrone se na malém vápně pokusil o nůžky, které mu vyšly dokonale. Míč ale proletěl těsně vedle levé tyče.
90+2'
Fanoušci AC Milán si závěr utkání užívají. Na tribunách je k vidění i mexická vlna.
90+1'
Ve druhém poločase budou nastaveny tři minuty.
90'
Domácí si přihrávají míč na středu hřiště a vyčkávají na závěrečný hvizd.
89'
Hosté se po rohovém kopu prosadit nedokázali, protože byl odpískán útočný faul.
88'
Škendija si v závěru utkání vybojovala rohový kop. Mezitím do kabiny zamířil Bonaventura, kterého zřejmě trápí nějaké zranění.
87'
Silvovi není hattrick očividně přán. Tentokrát zůstal osamocený před malým vápnem, jeho střelu ale dokázal Zahov vyrazit.
85'
AC Milán právě vstřelil branku!
Italský celek se střílením gólů nekončí! Abate našel na hranici pokutového území RICCARDA MONTOLIVA, který se pohotově opřel do míče a prudkou střelou prostřelil Zahova.
84'
Bonaventura se na středu hřiště dopustil zbytečného faulu a obdržel žlutou kartu.
82'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Radeski, přichází Shefiti.
81'
Po rohovém kopu se k míči dostal Cutrone, jehož střelecký pokus vytáhl Zahov na tyčku. AC bylo blízko dalšímu gólu.
80'
Montolivo pěkným pasem uvolnil Silvu, jehož střela z hranice vápna byla sražena na rohový kop.
79'
Obrana milánského týmu ale působí i nadále hodně soustředěně.
78'
Škendija kombinuje na útočné polovině a na hostujících hráčích je vidět snaha. Hosté by rádi vstřelili alespoň čestnou branku.
76'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Suso, přichází Cutrone.
74'
Borini je zpátky na nohách a duel může pokračovat.
73'
Na trávníku zůstal ležet Borini, který byl tvrdě dohrán Radeskim. Hra je přerušena.
71'
Abate parádním pasem z pravé strany našel na malém vápně Silvu, který se po krásné střele patou hattricku nedočkal.
70'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Abdurahimi, přichází Bojku.
69'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Conti, přichází Abate.
68'
Domácí se znovu radují! Střelu Susa z pravé strany vyrazil Zahov pouze před sebe, kde se k dorážce dostal LUCA ANTONELLI a levý bek pohotově uklidil míč do sítě.
67'
Po ubráněném rohovém kopu se domácí rychle dostali na útočnou polovinu, z čehož nakonec vypramenil gól FABIA BORINIHO, který se prosadil z malého vápna po nevydařené střele Silvy.
66'
I po rohovém kopu se ke střele dostal Ibraimi, který ani tentokrát nedokázal zaměstnat Donnarummu. Míč byl znovu sražen na rohový kop.
65'
Ibraimi se středem hřiště dostal před pokutové území a vystřelil technicky. Zapata míč srazil na rohový kop.
64'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Celikovic, přichází Teqja.
63'
Obrana italského celku působí vynikajícím dojmem. Bonucci donesl do zadních řad AC hodně jistoty.
61'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Çalhanoğlu, přichází Bonaventura.
60'
Borini dostal za obranu dobrý míč, ale pohotovou přízemní střelou trefil jen Zahova.
58'
Domácí ubrali z nasazení a chvílemi nechrávají soupeře kombinovat. Hru mají ale pod kontrolou.
56'
Škendija kombinuje na útočné polovině a obránci makedonského týmu si mohou na malou chvíli orazit.
54'
Cuculi zasáhl Silvu loktem do obličeje a vysloužil si žlutou kartu.
53'
Hasani si na středu hřiště pomohl při zpracování míče rukou a rozhodčí přerušil hru. Hosté přišli o šanci zahrozit z rychlého protiútoku.
51'
Rossoneri nadále kombinují na útočné polovině a naprosto rozebírají obranu Škendiji.
50'
Po rohovém kopu se k zakončení dostal Silva, který nasměroval míč do tyčky!
49'
Kessié se z pravé strany procpal do vápna a vystřelil. Jeho pokus byl na poslední chvíli sražen na rohový kop.
49'
Dlouhý pas na Ibrahimiho dokázal v poklidu zachytit Bonucci, který působí opravdu jistým dojmem.
48'
Kessié omylem zasáhl Hasaniho rukou do obličeje a je přerušena hra. Fotbalista AC Milán se svému sokovi upřímně omluvil.
47'
Milán začal i druhý poločas aktivně a kombinuje na útočné polovině.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:48.
Milán v prvním poločase potvrdil roli favorita a velmi snadno se dostal do třígólového vedení. Škendija vypadá odevzdaně a svému sokovi jednoduše nestačí. Uvidíme, kolik gólů ještě AC Milán přidá ve druhém poločase.
45+1'
45'
Suso byl vyslán Silvou do vápna a z pravé strany nebezpečně vypálil. Míč konečky prstů vyrazil Zahov na rohový kop.
43'
Po něm se k zajímavé hlavičce dostal Antonelli, jenž poslal míč těsně vedle levé tyče.
42'
André Silva hraje skvělé utkání. Tentokrát se znovu elegantně uvolnil ve vápně, nicméně před střelou mu míč jeden z obránců ukopl na rohový kop.
40'
Conti poslal pěkný pas na velké vápno, kde se k němu dostal Çalhanoğlu. Turecký fotbalista ale selhal při zakončení, když mu technická střela nevyšla podle představ.
39'
V posledních minutách se znovu hraje pouze na jednu branku. AC Milán se pokouší přidat další gól.
37'
Antonelli poslal na malé vápno prudký pas, který těsně minul nabíhajícího Kessiého. Ten má v tomto zápase zatím hodně smůly.
36'
I po tomto rohovém kopu se dokázal k hlavičce dostat Bonucci a Zahov musel zasahovat. Nakonec dopadlo pro hostující tým všechno dobře.
35'
Çalhanoğlu hledal z levé strany ve vápně Kessiého, který se kvůli dobré práci Bejtulaie k míči nedostal. Bude z toho jen rohový kop.
34'
Ibraimi podnikl individuální akci, po které i vystřelil. Míč ale proletěl vysoko nad břevnem.
32'
Donnarumma musel být po centru do vápna v pozoru, nakonec ale nezasahoval. Míč se zatočil do zámezí.
31'
Škendija drží míč na středu hřiště a pokouší se uklidnit hru. Minulé minuty nebyly ze strany makedonského celku vydařené.
29'
Çalhanoğlu si zpracoval míč před vápnem a vypálil z dobrých dvaceti metrů těsně nad břevno. Tohle byla velká šance!
28'
Utkání se začíná měnit v demolici! ANDRÉ SILVA odvedl výtečnou práci, když si dokázal ve vápně zpracovat míč, po pádu ho udržel ve své moci a posléze zachoval chladnou hlavu i při zakončení.
27'
Domácí pokračují v kombinacích na útočné polovině a pokouší se dorazit obranu makedonského celku.
25'
Na San Siru se slaví druhá branka v síti Škendiji. Suso vyslal z přímého kopu na branku tvrdou střelu, kterou dokázal Zahov ještě zneškodnit. Na následnou dorážku RICCARDA MONTOLIVA byl však krátký.
24'
Bejtulai se před pokutovým územím dopustil faulu a Milán bude zahrávat přímý kop!
23'
Fotbalisté milánského celku mírně polevili a chybí jim při kombinacích přesnost.
22'
Nenápadná akce hostí přinesla nebezpečnou střelu Abdurahimi, který z levé strany pokutového území zamířil nad břevno.
20'
Antonelli se pokusil natlačit z levé strany do pokutového území, míč mu ale utekl do zámezí. Bude z toho jen odkop od branky.
19'
Rozehrávka hostujícího celku vázne a domácí se snadno dostávají k míčům.
17'
Hosté chvíli kombinovali na útočné polovině a snažili se uklidnit hru. Poté ale přišel ofsajd a k míči se znovu vrací fotbalisté AC Milán.
16'
Antonelli se rozhodl vystřelit zpoza velkého vápna, střela ale byla jedním z obránců zablokována.
15'
Rossoneri po vstřeleném gólu nadále kombinují na útočné polovině a pokouší se přidat druhý přesný zásah.
13'
Milán se dostává do zaslouženého vedení. Po chybě v hostující obraně se ve vápně dostal k míči ANDRÉ SILVA, který si udělal prostor a zamířil přesně k tyčce.
12'
Hosté se zatím velmi dobře brání a svého soka nepouští do vážných šancí.
11'
Kessié je ofenzivně naladěn a vyslal na branku další střelu. Tentokrát ale zamířil jen do boční sítě.
10'
Çalhanoğlu se pokusil vyslat do vápna Contiho, přihrávka ale byla příliš dlouhá a míč skončil v zámezí.
9'
Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Bonucci, jenž zamířil těsně vedle pravé tyče.
8'
Kessié se uvolnil před vápnem a dostal se do vápna, odkud se pokusil vstřelit úvodní gól utkání. Střela ale byla sražena na rohový kop.
7'
Donnarumma zabrnkal spoluhráčům na nervy, když při odkopu míče trefil dotírajícího Ibraimiho. Od toho se ale míč odrazil do zámezí.
6'
Škendija se podle očekávání v úvodu utkání pouze brání a pravděpodobně tomu tak bude po celé utkání.
5'
Suso výborným pasem za obranu uvolnil Boriniho, který ale nedokázal míč ideálně poslat pod Silvu, jenž by střílel do odkryté branky.
4'
Na San Siru panuje výborná atmosféra. Fanoušci AC Milán ženou své svěřence vpřed.
3'
Milán kombinuje ve středu hřiště a dostává hru pod kontrolu.
2'
Poprvé se v duelu dotkl míče i Donnarumma, který si došel pro centrovaný míč.
1'
První útočná akce italského týmu nevyšla podle představ, když Borini z pravé strany nedokázal optimálně odcentrovat.
1'
Fotbalisté obou celků nastupují na hrací plochu.

AC Milán: Donnarumma – Conti, Zapata, Bonucci, Antonelli – Kessié, Montolivo, Suso – Borini, Silva, Çalhanoğlu
Náhradníci: Storari – Bonaventura, Abate, Musacchio, Cutrone, Rodríguez, Locatelli

FK Škendija Tetovo: Zahov – Todorovski, Bejtulai, Cuculi, Celikovic – Alimi, Totre – Radeski, Hasani, Abdurahimi – Ibraimi
Náhradníci: Avdyli – Murati, Zejnulai, Bojku, Teqja, Fazlagikj, Shefiti

Rozhodčí: Lechner – Heidenreich, Kolbitsch.
Italský celek vstoupil do Evropské ligy v minulém předkole, ve kterém si bez sebemenších problémů poradil s rumunským týmem Craiova, který v součtu porazil výsledkem 3:0.

To Škendija Tetovo válčí v pohárech už od předkola prvního a postupně vyřadila Dacii, Helsinky a také Trakai. Nyní ale čeká na fotbalisty makedonského celku o hodně tvrdší oříšek.
Přeji krásný fotbalový večer a vítám Vás u našeho textového přenosu z play-off Evropské ligy, která se blíží k základním skupinám. My se zde zaměříme na úvodní duel mezi AC Milán a FK Škendija Tetovo a budeme sledovat, který tým udělá první krok k pohárové Evropě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.