Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Milsami : Fola - 6. července 2017   17:00

Milsami
Milsami
37' A. Antoniuc
1:1
(1:0)
Fola
Fola
58' Dallevedove
Milsami
Apostolachi – Jardan, Ciobanu, Rassulov, Dulghier, Rusnac, Beleveschi
Tarajev – Reinvald, Neemlaid (vš. Estonsko)
Complexul Sportiv Raional, Orhei, Moldavsko
Fola
Cabral – Bernard, Martin-Suarez, Bechtold, Pierrard, Bensi, Corral

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
A hosté slaví postup! Domácí pouze remizují 1:1 a to jim k postupu nestačí, postup do dalšího kola tak slaví lucemburský tým Fola Esch.
90+4'
90+4'
Domácí vhazují z pravé strany a nikam dopředu se hnát nebudou.
90+3'
Žlutou kartu dostává Kirch (CS Fola Esch).
90+2'
Volný kop A. Antoniuce vystihl gólman Hym, který bleskově rozehrál a rychlý brejk musí domácí zastavovat u půlící čáry faulem.
90+2'
To se domácím náramně hodí, volný kop na útočné polovině.
90+1'
Žlutou kartu dostává Bechtold (CS Fola Esch).
90+1'
Míč končí v autu, hostující Kirch bude vhazovat a hosté se ženou dopředu.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, hraje se ve středu hřiště, domácí mají míč ve svém držení.
88'
Corral se dostal ke střele, ale jeho pokus byl zablokován.
87'
Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Klapp, přichází Bensi.
86'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Graur (FC Milsami Orhei).
85'
Dulghier rozehrál z pravé strany, ale poslal míč pouze do rukavic Hyma.
84'
Šance pro Milsami, domácí vybojovali rohový kop!
83'
Žlutou kartu dostává Bello (FC Milsami Orhei).
82'
Dallevedove rozehrál, nicméně pro míč si došel gólman Mitu, žádné nebezpečí pro domácí branku.
81'
Hosté vybojovali rohový kop z levé strany.
79'
Nakonec domácí vše přestáli bez inkasování, ale hosté byli blízko druhé brance.
77'
Nyní se defenziva Milsami musí mít na pozoru, hosté získávají velmi zajímavou standardku z hranice vápna!
76'
Žlutou kartu dostává Mitu (FC Milsami Orhei).
76'
Z pravé strany, zpoza vápna Foly, zkouší střelecké štěstí A. Antoniuc, který ale branku Hyma netrefuje.
75'
Střídání v týmu FC Milsami Orhei: ze hřiště odchází Bogdan, přichází V. Jardan.
73'
Žlutou kartu dostává A. Antoniuc (FC Milsami Orhei).
72'
Žlutou kartu dostává Kocur (CS Fola Esch).
72'
Následuje nepřesný centr hostů z pravé strany, domácí odehráli míč, který vzápětí také získali a mohou zaútočit.
71'
Míč získávají u půlící čáry, hosté, Saiti bude rozehrávat volný kop.
70'
Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Saiti, přichází Corral.
68'
Domácí vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
67'
Střídání v týmu FC Milsami Orhei: ze hřiště odchází Celeadnic, přichází Dulghier.
67'
Andrej Cojocaru se nyní vůbec nesrovnal na střelu a jeho pokus zpoza vápna Foly míří úplně mimo branku...
66'
Další střela míří na branku Milsami, tentokrát si Mitu se střelou Dallevedoveho poradil.
65'
A Klapp nebyl daleko od vedoucího gólu, gólman Mitu měl problém s jeho střelou!
64'
Míč končí v autu, vhazování ale získávají hosté, kteří tak mohou ohrozit branku Milsami.
63'
Enis Saiti sprintuje za míčem na levém křídle, ale nestihne to.
62'
Milsami se dostává do útoku, domácí vhazují z levé strany.
60'
Hodina hry za námi, hosté jsou rázem jeden gól od prodloužení.
58'
Fola právě vstřelila branku!
No vida, nepříjemnost pro domácí tým! Defenziva Milsami nyní nedokázala odehrát míč do bezpečí, ten se dostal k JAKOBU DALLEVEDOVEOVI, který se ve vápně bleskově zorientoval a z otočky nedal přízemní střelou Mituovi žádnou šanci.
58'
Ale ani po tomto rohovém kopu nemusel domácí gólman Mitu řešit nějakou ošemetnou situaci před svou brankou.
57'
Kocur bude moci rozehrávat také z levé strany, další roh pro Folu.
56'
Rohový kop pro Folu, hosté rozehrají z pravé strany.
55'
Až k Mituovi doputoval míč a domácí tak mohou v klidu rozehrát.
54'
Laterza fauluje Platicu a míč získávají domácí.
53'
Nákop domácích na pravou stranu, kde ale Graur má problém se zpracováním míče.
52'
Nakonec je stejně pískán útočný faul domácím, takže míč si staví Hym, který bude rozehrávat.
51'
A. Antoniuc rozehrál z levé strany, defenziva Foly ale dokázal míč s velkým úsilím odehrát do bezpečí.
50'
49'
Mitu chytá střelu Hadjiho, další dobrá akce hostů.
47'
Hosté vstoupili velmi dobře do druhé půle, prezentují se nebezpečnou střelou Klappa, s níž měl gólman Mitu problémy.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:01.
První poločas končí vítězstvím domácích, když zatím jediný gól vstřelil z přímého kopu A. Antoniuc. Moldavský tým je rozhodně šťastnější, protože hosté nehráli vůbec špatně. Často se dostávali do blízkosti šestnáctky soupeře, ale v koncovce to zatím není tak úplně ono.
45+2'
45+1'
Poslední sekundy prvního poločasu, míč získávají hosté, kteří útočí po levé straně a nakonec neúspěšně a gólman Milsami bude moci vykopávat od své branky.
44'
Z následné akce pálí Cojocari pouze nad branku Foly.
43'
Constantin Bogdan ve vyložené šanci, ale gólman Foly Hym ho výborným reflexivním zákrokem vychytal!
42'
Nigerijec Bello si nyní netroufl na individuální průnik do vápna Foly a místo toho přihrával na pravou stranu, není z toho nic víc, než roh.
41'
A bude to platit i po této útočné akci, kdy Dallevedove hlavičkuje pouze vedle branky Milsami.
40'
Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, který nebyl nijak jednoznačný, hosté se snažili a hráli aktivně, ale po parádním přímém kopu prohrávají 0:1.
37'
Milsami Orhei právě vstřelil branku!
Domácí rozehráli volný kop z levé strany, jmenovitě ALEXANDRU ANTONIUC, který překvapil všechny, když poslal míč k protější tyči, krásně zahraný přímý kop!
36'
Žlutou kartu dostává Laterza (CS Fola Esch).
35'
Hostující Kocur nyní musí snést domluvu sudího po předchozím faulu u půlící čáry.
34'
Gólman Mitu s míčem u vlastní branky, následuje rozehrávka na levou stranu.
33'
Odkop od branky Milsami, míč ale znovu končí v autu.
32'
Domácí se znovu v pohodě ubránili, míč míří do autu, vhazují hosté z levé strany.
31'
Rohový kop pro Folu, hosté rozehrají z levé strany.
29'
Tentokrát se již píská faul na hostujícího borce, je to Klein.
28'
Dinu Graur nyní zůstává ležet na trávníku, ale nebyl to faul, ukazuje sudí, hosté tak budou moci vhazovat.
27'
Série faulů ve středu hřiště, sudí nechává domácím výhodu, ti ale nikam dopředu nepostoupili.
26'
Domácí nyní sportovně vrací míč soupeři, který předtím přerušil hru kvůli ošetřování jednoho z hráčů Milsami.
24'
Jevgenij Celeadnic pálí zpoza vápna Foly, ale branku o několik metrů minul.
23'
A. Antoniuc rozehrál rohový kop z levé strany, míč ale vyboxovává Hym do bezpečí.
21'
Hraje se ve středu hřiště, následuje pas k vápnu soupeře, parádní přihrávka před branku, kterou obránce Foly v poslední chvíli odkopl na roh, to byla další šance domácích!
20'
Kocur se dostal do zakončení, branku Milsami ale netrefil, navíc se nyní těžce zvedá z trávníku.
19'
Defenziva Milsami je nyní pod tlakem, snaživý výkon hostů!
18'
Autové vhazování hostů, z levé strany, na útočné polovině.
17'
Ta nakonec končí špatnou přihrávkou, kdy míč končí mimo hřiště, domácí gólman Mitu tak může vykopávat.
16'
Saiti přenáší hru na levou stranu, Fola se snaží o útočnou akci.
14'
A. Antoniuc rozehrál volný kop, poslal míč do vápna, kde ale zaúřadoval obránce Foly.
13'
Nakonec míč končí v rukavicích Thomase Hyma, který bude moci rozehrát od branky Foly.
12'
Domácí získávají autové vhazování z levé strany, míč do hry vhodí M. Antoniuc.
10'
Německý internacionál Jacob Dallevedove rozehrál z pravé strany, přetažený centr ale nenašel svého adresáta.
9'
Po průniku Saitiho po pravé straně získávají hosté rohový kop.
8'
Domácí se ubránili, ale nyní jsou znovu u míče hosté, kterým se nyní daří získávat míče ve středu hřiště.
7'
Souboj ve středu hřiště, hosté získávají míč a po pravé straně jdou do útoku.
6'
Žlutou kartu dostává Graur (FC Milsami Orhei).
6'
Corentin Kocur rozehrál z pravé strany, ve vápně hlavičkuje Kirch, ale pouze nad branku Milsami.
4'
Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
3'
Domácí opět na útočné polovině, nepřesným pasem na Celeadnice končí jejich akce.
1'
Akce domácích končí střelou do břevna, autorem A. Antoniuc, tak to je parádní vstup domácích do zápasu.
1'

FC Milsami Orhei: Mîţu – Graur, Craciun, Bogdan, M. Antoniuc – Cojocari (C), Celeadnic – Platica, Andronic, A. Antoniuc – Bello
Náhradníci: Apostolachi – Jardan, Ciobanu, Rassulov, Dulghier, Rusnac, Beleveschi

CS Fola Esch: Hym – Laterza, Chrappan, Klein (C), Kirch – Klapp, Muharemović, Dallevedove, Saiti – Kocur, Hadji
Náhradníci: Cabral – Bernard, Martin-Suarez, Bechtold, Pierrard, Bensi, Corral

Rozhodčí: Tarajev – Reinvald, Neemlaid (vš. Estonsko).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.