Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Petrohrad : Bnei Yehuda - 3. srpna 2017   19:00

Petrohrad
Petrohrad
0:1
(0:0)
Bnei Yehuda
Bnei Yehuda
67' Buzaglo
Petrohrad
Lodygin – Aňukov (C) (73. Kokorin), García (C) (81. Ivanović), Neto (C), Terentěv – Žirkov, Hernani, Noboa – Poloz, Dzjuba, Giuliano (79. Driussi). Trenér: Roberto Mancini.
Luněv – Criscito, Paredes, Kokorin, Driussi, Jerochin, Ivanović.
Ali Palabıyık – Çem Satman, Serkan Olguncan (všichni TUR)
Stadion Krestovskij, Petrohrad
Bnei Yehuda
Zubas – Habashi, Ben Ari, Azuz (C) – Kandil (88. Gabbay), Finish (90. Ashkenazi), Gordana, Turjman – Buzaglo, Tchibota – Valskis (61. Hozez). Trenér: Josef Abuksis.
Israeli – Ashkenazi, Konstantini, Hozez, Avital, Balilti, Gabbay.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 15:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 16:12.
Utkání skončilo a byť dnes Tel Aviv podal dobrý výkon a vyhrál 1:0, postupuje Zenit Petrohrad. O jedinou branku se v 67. minutě postaral Almog Buzaglo, který zakončil povedenou Tchibotovu akci. Na víc se už ale hosté nezmohli. Podali dnes sice sympatický výkon, byli lepší než Zenit, který fanoušci několikrát vypískali, ale cesta pohárovou Evropou pro izraelský tým končí.
90+4'
90+4'
Píská se proti Tel Avivu, tohle už asi Zenit udrží.
90+4'
Roh pro hostující tým!
90+3'
Polozova střela se zastavila o hostující obranu, Tel Aviv pospíchá do útoku.
90+2'
Těsný ofsajd domácích, Zubasovo vyběhnutí tak bylo zbytečné.
90+1'
Zenit je s míčem na útočné polovině, to domácím maximálně vyhovuje.
90'
Rozhodčí nastaví čtyři minuty.
90'
Poslední střídání hostů, dohrál Stav Finish, závěr utkání odehraje Yuval Ashkenazi.
89'
Z něj nic nebylo. Ivanović sice vystřelil, ale rozhodčí ještě před jeho pokusem pískal proti Zenitu.
88'
Už se rozehrál přímý kop, na centr si na zadní tyči sbíhal Driussi, těsné před ním ale obrana lehce tečovala a srazila míč na roh.
88'
Hosté střídají, dolů pospíchá Maor Kandil, zahraje si Dovev Gabbay
87'
Faul na Žirkova, je z toho přímý kop pro Zenit. Domácí s rozehrou asi nebudou kdovíjak pospíchat.
86'
Zubas musel rychle z branky, aby byl u míče dříve než Poloz, na hranici pokutového území to také zvládl.
85'
Za zatažení za dres dostal žlutou kartu domácí Sebastian Driussi.
85'
Někdy jsou centry domácích trochu zbrklé a Tel Avivu to v obraně ulehčuje práci.
84'
Po delší době střela domácího týmu, Driussiho pokus zpoza pokutového území nevypadal zle, prolétl ale kousek nad...
83'
Na centr si nabíhal Tchibota, při zpracování si ovšem pomohl rukou, což neuniklo sudímu.
82'
Tel Aviv v dalším útoku, Zenit se v posledních minutách pouze brání.
81'
Javi García odchází na lavičku, nahradil jej Branislav Ivanović.
80'
Chystá se poslední střídání na domácí straně.
79'
Málem to bylo 0:2! Tchibota až příliš snadně proběhl mezi dvěma obránci a tlačil střelu na vzdálenější tyč. Lodygin ji zvládl vyrazit!
79'
Druhá změna Zenitu, končí Giuliano, novou tváří se stal Sebastian Driussi.
78'
Hernaniho střela šla o notný kus mimo a z tribun se nese poměrně silný pískot.
77'
Ze standardní situace nic nebylo, přesto ale Tel Aviv cítí, že druhý gól není nemožný.
76'
Je tu rohový kop pro Tel Aviv, k míči jde Gordana.
74'
Zenit by rád dal gól, který by tým opětovně uklidnil, centry to ale končí, střely nepřichází.
73'
Je zde zmíněné střídání, končí Alexander Aňukov, hrát bude Alexander Kokorin.
71'
Centr z levé strany vyboxoval připravený Zubas, Tel Aviv se pro tuto chvíli osvobodil.
70'
Na lavičce se už na svůj vstup do hry chystá Alexandr Kokorin.
68'
Domácí trenér bude na vzniklou situaci reagovat střídáním.
67'
Bnei Yehuda právě vstřelilo branku!
A tak přichází trest! Hostující Tchibota se kličkami uvolnil, dokázal zleva odcentrovat na zcela volného ALMOGA BUZAGLA a ten střelou z první nedal Lodyginovi žádnou šanci. Rázem tu máme drama, Tel Avivu stačí přidat druhý gól a následovalo by prodloužení.
66'
Akce Zenitu stále končí ještě před zakončením, neuspěli ani s centrem zprava.
65'
V pokutovém území se útočného faulu dopustil hostující Tchibota. S verdiktem nesouhlasí, nicméně s ním nic neudělá.
64'
Hosté se na chvíli usadili na útočné polovině, rozehráli i roh, k ohrožení Jurije Lodygina to ovšem nevedlo.
62'
Za faul na domácího Poloze byl žlutou kartou potrestán Maor Kandil.
61'
Je to tu, končí Nerijus Valskis, nastupuje Matan Hozez.
60'
Na lavičce Tel Avivu se chystá střídání, čeká se na přerušení hry.
58'
Na pravém křídle měl dost prostoru pro protiútok hostující Almog, vše ale pokazil nepřesným centrem na Tchibotu.
57'
V krátké pauze si Giuliano jde pro taktické pokyny k lavičce, mezitím se vše chystá k opětovnému zahájení hry.
55'
Obrana Tel Avivu teď má velkou honičku, zatím však zvládá vše chystat a blokovat. Tak jako nyní střelu Giuliana.
54'
Další střelecké pokusy, neuspěli jak Giuliano, tak Noboa. Oba pokusy byly zblokovány.
53'
Po rychlé akci levou stranou se míč odrazil k Noboovi, ten se z první opřel do rány, jenže zamířil pouze vysoko nad branku.
52'
Další jeho pokárání, nyní si to vyslechl domácí Neto.
51'
Rozhodčí uklidňoval bojovně naladěné hráče, Tel Aviv rozehrává ze středového kruhu.
49'
Zubas teď musel krotit tečovanou střelu Poloze, ránu na svou pravou ruku zvládl polapit.
48'
Zřejmě jen centimetry scházely k prvnímu gólu. Na centr si naskočil Dzjuba a jeho hlavička šla do brány! Na brankové čáře ale stál připravený Turgeman a vyhlavičkoval!
47'
A i zde to bude roh.
46'
Z něj nic nebylo, nyní už akce na druhé straně.
46'
Hned v úvodu druhé půle unikl po levé straně Tchibota, jeho centr srazil García na roh.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:00.
Je za námi první poločas a stav je stejný, jako na začátku utkání. Jako první se do slušné šance dostali domácí, ve třetí minutě vypálil Terentěv a Zubas měl co dělat, aby tuto ránu vyrazil. Největší šance poločasu ale přišla na druhé straně, ve 14. minutě se před Lodygina probil Tchibota a moc nescházelo, aby jej i prostřelil. Více povedených šancí nebylo, takže gólu jsme se nedočkali. Současný stav vyhovuje Zenitu, ten tak drží postupové trunfy ve svých rukou.
45'
43'
Trochu se nám přiostřilo, není to ale nic, co by musel rozhodčí řešit karetními tresty.
41'
Velká malá domů mířila na Zubase a ten si daleko od vlastního vápna dovolil kličku na Poloze. Málem mu to nevyšlo a určitě si oddechl, že soupeři neodevzdal míč. Pak už by to totiž následovala střela do opuštěné branky.
41'
Hosté si dali roh, rozehráli jej nakrátko, následný centr odhlavičkoval Žirkov.
40'
Z hlediště se začíná ozývat pískot, divákům se nelíbí, že Zenit není v útoku tak důrazný.
39'
Žirkov u středové čáry fauloval unikajícího Almoga, Tel Aviv bude rozehrávat přímý kop. Už ale do připravené obrany.
37'
Už dlouho čekáme na vážnou šanci Zenitu, ten ale spěchat nemusí, stačí mu kontrolovat hru.
36'
Rozehrávka od rohového praporku skončila u Zubase, ten si připsal snadný zákrok.
36'
Byla v tom ale teč, takže se koná rohový kop.
36'
Skvělý náběh na dlouhý pas předvedl Dzjuba, zpracoval si na prsa, jenže střelou z první poslal pozdrav na tribunu.
35'
Noboův faul, ten u středu hřiště přibrousil Gordanu.
33'
Tel Aviv v rychlém kontru, na centr si v pokutovém území naběhl Valskis, jeho hlavička ale skončila vysoko nad břevnem Lodyginovy branky.
31'
Pokus o průnik středem do pokutového území Tel Avivu skončil neúspěchem, Giuliano se nedokázal probít přes přesilu obránců.
30'
Nakonec to vzal na sebe Hernani, střelou však pouze trefil hostující zeď.
30'
Přímý kop pro Zenit, Zubas si již staví zeď. U míče jsou Hernani a Žirkov.
28'
Po delší době se v útoku představili hosté, Gordana si to namířil k brance středem, těsně před střeleckým pokusem byl ale o míč obrán čistým skluzem.
28'
Neuspěl ani Noboa, jeho střela zpoza vápna skončila u nachystaného Zubase.
26'
Sražený centr se odrazil k Terentěvovi, ten byl vzniklou situací natolik překvapen, že hlavičkoval mimo.
25'
Dlouhý centr na pravou stranu, míč prolétl až mimo hrací plochu.
25'
Petrohrad začíná opět rozjíždět svou útočnou snahu, snaží se prokombinovat do střeleckých pozic.
24'
Nízký centr byl přiklepnut do druhé vlny na nabíhajícího Poloze, tomu ale nevyšel krok.
23'
Rohový kop pro Zenit Petrohrad.
22'
Dzjuba se neohroženě probíjel k centrovanému míči, a málem se mu povedlo překonat duo obránců Tel Avivu. Nakonec byl zablokován a Zubas zasahovat nemusel.
21'
Nápor Zenitu trochu povadl, nyní sledujeme spíše hru kolem středu hřiště.
19'
Tohle se moc nepovedlo, narážečka mezi Polozem a Giulianem skončila míčem mimo hrací plochu.
18'
Noboa se kličkou zbavil protihráče a následně tlačil přihrávku na Dzjubu, Ten byl obranou Tel Avivu ubráněn.
16'
Dzjuba posouval na hranici pokutového území, Giuliano ale míč nechal proběhnout před sebou. O okamžik později se útočného faulu dopustil Aňukov.
15'
Na druhé straně si na centr z levé strany naběhl Dzjuba, slaboučká hlavička ale Zubase nemohla ohrozit.
14'
Obrovská šance hostů na otevření skóre. Tchibota se lehce dostal přes Aňukova a najednou byl před Lodyginem. Pokusil se jej prostřelit, gólman Zenitu ale zvládl vyrazit.
13'
Odražený míč udělal menší zmatky v pokutovém území, Poloz se ale k zakončení nedostal.
12'
Na pravé straně byl faulován Terentěv, Zenit si dá docela zajímavý přímý kop, připomínající trochu zkrácený roh.
10'
Zenit trpělivě kombinuje před pokutovým územím soupeře, zatím je to ale bez centrů, či střeleckých pokusů.
9'
Rozhodčí si k sobě volá faulujícího Neta, zatím to řeší domluvou a kartu nechává v kapsičce.
8'
Giuliano se probíjel jako tank středem hřiště, na dobře pracující obranu ale nevyzrál. Hra se už zase otáčí opačným směrem.
7'
Terentěvův centr pouze prolétl pokutovým územím Tel Avivu, Zubas míč kontroloval pohledem.
6'
Zenit v útoku, domácí táhnou akci levým křídlem.
5'
Už zase hrajeme, sudí Palabıyık nařídil míč rozhodčího.
4'
Přerušení hry, hlavní rozhodčí se jde podívat a zkontrolovat jednoho z hostů, který má problémy po střetu s Garcíou.
3'
Zubas si poprvé sáhl na míč a měl docela práci. Tvrdá rána Terentěva mířila k tyči o hostující gólman měl co dělat, aby tuto ránu vyrazil.
2'
Domácí Hernani zezadu fauloval Gordanu, Tel Aviv může založit útočnou akci.
1'

FK Zenit Petrohrad: Lodygin – Aňukov (C), García, Neto, Terentěv – Žirkov, Hernani, Noboa – Poloz, Dzjuba, Giuliano. Trenér: Roberto Mancini.
Náhradníci: Luněv – Criscito, Paredes, Kokorin, Driussi, Jerochin, Ivanović.

Bnei Yehuda Tel Aviv FC: Zubas – Habashi, Ben Ari, Azuz (C) – Kandil, Finish, Gordana, Turjman – Buzaglo, Tchibota – Valskis. Trenér: Josef Abuksis.
Náhradníci: Israeli – Ashkenazi, Konstantini, Hozez, Avital, Balilti, Gabbay.

Rozhodčí: Ali Palabıyık – Çem Satman, Serkan Olguncan (všichni TUR).
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadionu Krestovskij začne v 19 hodin, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Ali Palabıyık, kterému na pomezí budou pomáhat Çem Satman a Serkan Olguncan. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Alper Ulusoy. Všichni pánové jsou z Turecka.
První utkání

Minulý týden si Zenit připravil vynikající pozici do odvety, když na půdě soupeře vyhrál o dvě branky. Výrazná převaha byla korunována trefou Csiscita v 59. minutě a v úplném závěru se po narážečce s Dzjubou trefil i Kokorin. Náskok dvou gólů a čisté konto, Zenit je jednou nohou v play off o Evropskou ligu.

Bnei Yehuda Tel Aviv FC – FK Zenit Petrohrad 0:2 (0:0)

Branky: 59. Criscito, 90. Kokorin

Žluté karty: 35. Turjman – 42. Neto

Bnei Yehuda Tel Aviv FC: Zubas – Kandil, Habaši, Ben Ari, Azuz (C), Turjman – Buzaglo (71. Hozez), Finiš (87. Aškenazi), Gordana, Tchibota (81. Gabbay) – Valskis.

FK Zenit Petrohrad: Lunjov – Anjukov, Neto, Ivanović, Criscito (C) – García, Jerochin, Kokorin, Žirkov (71. Paredes), Poloz (75. Dzjuba) – de Paula (58. Driussi).

Rozhodčí: Dabanović – Ražnatović, Djikanović (vš. Černá Hora)
Dobrý večer u odvety třetího předkola Evropské ligy, společně se podíváme na utkání mezi týmy FK Zenit Petrohrad a Bnei Yehuda Tel Aviv FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.