Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  AEK Larnaka : Sturm Graz - 16. srpna 2018   17:30

AEK Larnaka
AEK Larnaka
8' Tričkovski  • 65' Jorge  • 67' Tričkovski  • 80' Tričkovski  • 86' Florian
5:0
(1:0)
Sturm Graz
Sturm Graz
AEK Larnaka
Ramírez – Silva, Mojsov, Gonzalez, Truyols – Hevel, Jorge (78. Assoubre) – Acorán, Tričkovski (C), Tete (69. Cases) – Giannou (81. Florian)
A. Christodolu – Tomás, Cases, Assoubre, Florian, Anastasiu, Konstantinu
Valeri – Di Liberatore, Bindoni (vš. ITA)
AEK Arena, Larnaca, Kypr
Sturm Graz
Schützenauer – Koch, Spendlhofer (C), Maresic (46. Huspek), Schrammel – Žulj, Lackner, Lovric – Hosiner, Pink (63. Avlonitis), Obermair
Giuliani – Avlonitis, Grozurek, Huspek, F. Ferreira, Eze Lema

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec, tento dvojzápase mezi kyperským a rakouským týmem dopadl jednoznačně ve prospěch toho kyperského. Larnaka v součtu obou zápasů vyhrála 7:0 a Sturm dnes, po nadějných výkonech v předkole LM proti Ajaxu, totálně zklamal. Jen se potvrdilo, že Sturm se prostě nenachází v dobré herní kondici, naproti tomu Larnaka dnes ve druhé půli soupeře doslova zválcovala a stačil k tomu jediný výkon famózního Tričkovského.
90+3'
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Akce domácích končí útočným faulem, Schützenauer tak bude moci rozehrát.
88'
Dnes není na hře rakouského Sturmu pozitivního vůbec nic, Larnaka si po vyloučení hostujícího Lovrice dělá na hřišti doslova, co chce.
86'
Larnaca právě vstřelila branku!
Obránce Spendlhofer se nechal velmi snadno odstavit od míče, při nákopu domácích za obranu a útočícímu FLORIANOVI se důraz vyplácí, neboť následně dává pátý domácí gól.
84'
Ivan Tričkovski (AEK Larnaca) je hvězdou tohoto zápasu, domácí kapitán v útočné fázi opravdu září, i nyní se dostal do koncovky, ale branku minul.
83'
Acorán (AEK Larnaca) dopravil míč do branky, ale vybíhal doslova z milimetrového ofsajdu.
81'
Střídání v týmu AEK Larnaca FC: ze hřiště odchází Giannou, přichází Florian.
80'
Assoubre se prosmýkl na levé straně kolem obránce Kocha, přesně přihrál IVANU TRIČKOVSKÉMU, který neváhal a z první prostřelil Schützenauera.
80'
Poslední desetiminutovka před námi, domácí vhazují z pravé strany.
78'
Střídání v týmu AEK Larnaca FC: ze hřiště odchází Larena, přichází Jean-Luc Assoubre.
75'
Philipp Huspek (Sturm) to nyní zkouší z pravého křídla, jeho střelu Ramírez jen vyrazil, ale obránce stihl míč odehrát.
74'
Hevel (AEK Larnaca) si navedl míč na střelu a vypálil zpoza vápna, míč končí v náruči Schützenauera.
72'
Rozhodčí Valeri dává oběma mužstvům druhou a poslední pauzu na osvěžení.
71'
Přitom se dá říci, že to není v podání domácích kdovíjaký výkon, spíše je to o doslova tragickém výkonu Sturmu, který se v této fázi sezóny nachází v hluboké herní krizi.
70'
Do konce této odvety zbývá zhruba dvacet minut a Larnaka nyní pokračuje v exhibici.
69'
Střídání v týmu AEK Larnaca FC: ze hřiště odchází Tete, přichází Nacho Cases.
67'
Tak ono to s tím dohráním se ctí, z pohledu Sturmu, asi nebude tak horké... defenziva hostujícího mužstva se totiž sesypala jak domeček z karet. Dlouhý pas míří před vápno Sturmu, tam si míč zpracoval IVAN TRIČKOVSKI a to tak parádně, že se zároveň tím i zbavil dvojice obránců a poté z pravé strany prostřelil Schützenauera.
66'
Co nyní Sturm čeká – určitě dohrát tuto odvetu se ctí, o postupu nemůže být ani řeč.
65'
JORGE to kopl krásně, doprostřed branky, dostatečně vysoko, suverénní pokutový kop, který jen dokazuje, v jak velké pohodě jsou domácí.
64'
A jaj... Schützenauer fauluje ve svém vápně a sudí Valeri nařizuje pokutový kop!
63'
Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Pink, přichází Avlonitis.
62'
Toño Ramírez (AEK Larnaca) nyní dobře zakročil proti střelám hostů.
61'
Je za námi hodina hry a zatím se zdá být vše jasné, Sturm stále prohrává o gól, navíc hraje o deseti... Larnaka míří do play-off!
60'
Nepochopitelné, jak dokáže tentýž hráč, který před osmi minutami dostane první žlutou, opět faulovat...
59'
Ne, to se nepovedlo a pozor, je tu ostrý faul Lovrice, který již jednu žlutou má... to byl hodně hloupý zákrok... ano a je to tady, druhá žlutá, vyloučení!
58'
Rohový kop pro Sturm, z pravé strany rozehraje Žulj.
56'
Acorán (AEK Larnaca) nyní dobře cpal míč z pravé strany před branku, ale nedal přesnou přihrávku a hosté si oddechli.
55'
Larnaka se drží na polovině Sturmu, který se zatím sporadicky dostává přes půlící čáru.
53'
Střelu Jorgeho (AEK Larnaca) gólman Sturmu lapil.
52'
Domácí opět vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
51'
Žlutou kartu dostává Koch (SK Sturm Graz).
51'
Žlutou kartu dostává Lovric (SK Sturm Graz).
51'
V úvodu druhé půle zatím registrujeme velké množství faulů.
49'
Tentýž hráč se vzápětí dokázal zbavit Obermaira a z pravé strany odcentrovat, leč nepřesně.
48'
Igos Silva (AEK Larnaca) si jde pro míč, aby mohl vhazovat z pravé strany, na polovině, soupeře.
46'
Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Maresic, přichází Huspek.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:36.
První poločas je minulostí a do šaten odchází spokojenější domácí. Ti vedou nad Sturmem 1:0 a v součtu s prvním utkáním jsou již opravdu velmi blízko postupu. Navíc dnes hrají proti soupeři, který není schopen něco vymyslet v koncovce či se do ní vůbec dostat.
45+4'
45+4'
V poslední nastavené minutě ještě roh pro Sturm, ten hosté rozehráli z levé strany, míč si ale stahuje ze vzduchu gólman Ramírez.
45+2'
Rozhodčí Valeri nastavil čtyři minuty, jsme tak v polovině nastaveného času.
45+1'
Žlutou kartu dostává Maresic (SK Sturm Graz).
45'
Probíhá pětačtyřicátá minuta prvního poločasu, bude se určitě nastavovat, kvůli pauze na osvěžení.
44'
Odkop od branky Larnaky, míč získávají vzápětí hosté.
43'
Trochu nepochopitelné, že tuto situaci neunesl domácí kouč, Španěl Andoni Iraola, který si to šel vyříkat s rozhodčím a byl za to vykázán na tribunu, zbytečná scéna za tohoto stavu.
42'
Italský sudí Valeri nyní klidní vášně na trávníku poté, co neuznal gól domácím, po hraní rukou.
41'
Žlutou kartu dostává Apostolis Giannou (AEK Larnaca FC).
39'
A míč se nakonec dostává k brance Larnaky, Ramírez nespěchá s rozehrávkou.
38'
Špatné zpracování Pinka nyní zastavilo akci Sturmu.
37'
Diváci nyní pískají, Sturm se totiž na několik minut usadil na polovině Larnaky.
35'
Hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
33'
Akci domácích zakončil střelou z hranice vápna, z levé strany, Hevel, jeho přízemní střelu ale Schützenauer chytá.
32'
Raphael Obermair (Sturm) fauluje ve středovém kruhu, domácí tak znovu získávají míč.
31'
Hosté branku soupeře neohrozili a najednou se karta obrací, nyní mají volný kop domácí, po faulu Hosinera.
30'
Jorge (AEK Larnaca) tam sáhl po Lovricovi a hosté získávají volný kop.
29'
Schützenauer (Sturm) nyní nekomplikuje situaci a odkopává míč daleko od své branky.
28'
Tam se ale bleskově ocitla hned trojice (!) domácích hráčů, kteří aktivně napadají rozehrávku, míč se tak vrací k brance Sturmu.
27'
Již se hraje, míč putuje k brance Sturmu, Schützenauer rozehrává na pravou stranu.
25'
Rozhodčí Valeri dává oběma mužstvům krátkou pauzu na osvěžení.
23'
Míč má Ramírez (AEK Larnaca), který rozehrává od své branky.
22'
Velmi dobrý pas domácích do vápna soupeře, ale Schützenauer (Sturm) včas vyběhl a míč dokázal odehrát.
20'
Acorán (AEK Larnaca) centruje z pravé strany, ale hodně nepřesně, míč má Schützenauer.
19'
Je to zbytečně komplikované v podání Sturmu, Hosiner místo střely ještě zkouší přihrát obloučkem do vápna, ale to se nepovedlo a tím končí celá akce hostů.
18'
Maresic (Sturm) zachytil nákop soupeře a hosté mohou zaútočit.
17'
Jorge (AEK Larnaca) rozehrál z levé strany, ale hosté se s přehledem ubránili.
16'
Larnaka je v útočné fázi mnohem nebezpečnější, nyní domácí vybojovali roh z levé strany.
15'
Jednoduše a účelně hrají fotbalisté Larnaky, nyní to ukázal na pravém křídle Acorán, který nasprintoval do vápna Sturmu a zakončil, ovšem trefil jen boční síť.
14'
Sandi Lovric (Sturm) netrefuje z dálky branku domácí Larnaky.
13'
Od Schützenauera (Sturm) začíná další kombinační akce hostů.
11'
Centr hostů z levé strany končí v rukavicích gólmana Ramíreze.
10'
A Sturm dokonce dokázal dopravit míč do branky Larnaky, ale bylo to z ofsajdu, gól neplatí.
9'
Sturm vybojoval rohový kop, který budou hosté rozehrávají z pravé strany.
8'
Hosté chybují v rozehrávce, ztrácejí míč, domácí útočí, již to vypadalo beznadějně, ale nakonec se IVAN TRIČKOVSKI bravurně vyhl obránci na hranici vápna, doklopýtal dovnitř šestnáctky, kde ještě v pádu dokázal nasměrovat míč za brankovou čáru.
7'
Nyní se nehraje, hosté se dopustili faulu, domácí tak získávají míč.
6'
Domácí se nyní pokusili o rychlou akci po pravé straně, ale nejsou úspěšní, ztrácejí míč.
4'
Poprvé to zavřelo před jednou z branek, tentokrát před tou hostující, kdy se ale nakonec podařilo obránci Sturmu střelu zablokovat.
3'
Žulj (Sturm) napřáhl ke střele, ale trefil pouze před sebou stojícího obránce Larnaky.
2'
Larnaca drží míč na své polovině, Sturm se snaží napadat a vybojovat míč.
1'
Teprve nyní oba týmy nastupují na trávník, utkání tak začne s drobným zpožděním.

AEK Larnaca FC: Ramírez – Silva, Mojsov, Gonzalez, Truyols – Hevel, Jorge – Acorán, Tričkovski (C), Tete – Giannou
Náhradníci: A. Christodolu – Tomás, Cases, Jean-Luc, Florian, Anastasiu, Konstantinu

SK Sturm Graz: Schützenauer – Koch, Spendlhofer (C), Maresic, Schrammel – Žulj, Lackner, Lovric – Hosiner, Pink, Obermair
Náhradníci: Giuliani – Avlonitis, Grozurek, Huspek, F. Ferreira, Eze Lema

Rozhodčí: Valeri – Di Liberatore, Bindoni (vš. ITA).
STURM GRAZ
Rakouský Sturm neuspěl ve 2. předkole Ligy mistrů proti Ajaxu Amsterdam a po výsledcích 1:3 (doma) a 0:2 (venku) na něho čeká pouze boj ve 3. předkole Evropské ligy. Tento boj navíc začal Sturm hodně bídně, když doma podlehl Larnace 0:2 a jen tak potvrdil zlý nedobrý vstup do nové soutěžní sezóny. První duel v Grazu byl navíc poznamenán výtržností diváků, kdy byl zápas dokonce přerušen na 40 minut, kvůli zranění asistenta na pomezí!
AEK LARNACA
Kyperská Larnaca má velmi blízko do play-off Evropské ligy, kde mj. v předchozích dvou letech pokaždé vypadla s českými týmy (nejprve se Slovanem Liberec, minulý rok s Viktorií Plzeň). Vítěz kyperského poháru posledních dvou ročníků totiž zvládl první duel v Rakousku, kde vyhrál 2:0 a svěřenci španělského kouče Andoniho Iraoly jsou tak jednou nohou v play-off!
Vítejte u dnešní odvety 3. předkola fotbalové Evropské ligy, v němž AEK LARNACA přivítá na svém stadionu STURM GRAZ.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.